خانواده

“بهترین” وکیل طلاق در غرب تهران ⚖️ + [شماره و آدرس]

آدرس و شماره بهترین وکیل طلاق غرب تهران

در صورتی که نیاز به وکیل طلاق در غرب تهران دارد تماس بگیرید: 44899341-021

در صورتی که تنها نیاز به مشاوره دارید، سوال خود را در کامنت های انتهای این صفحه بپرسید. مشاورین حقوقی ما در کوتاه‌ترین زمان به سوالات شما پاسخ می‌دهند.


افراد بسیاری در جامعه از کمترین حقوق خود در زندگی مشترک، زندگی اجتماعی، شغل و… آگاهی کافی ندارند. دفاتر و مؤسسات حقوقی، مراکزی هستند که در موقعیت‌های مختلف، توانایی کمک به این دسته از افراد را دارند. سالانه تعداد بیشماری پرونده‌های حقوقی، کیفری، خانوادگی و… در دادگاه‌های کشور مورد بررسی قرار می‌گیرند. در میان این پرونده‌ها، مواردی به نتیجه مؤثر می‌رسند که یک وکیل باتجربه در رأی مثبت نهایی آن‌ها نقش داشته باشد. اگر به دنبال بهترین وکیل طلاق در غرب تهران هستید، با ما همراه باشید.

ما در گروه وکلای دیوان سالار با تیمی متشکل از چندین وکیل طلاق در غرب تهران، واقع در جنت آباد مرکزی با کارنامه ای درخشان در کنار شما ساکنین محترم غرب تهران هستیم.

برای تماس جهت رزرو جلسه وکالت کلیک کنید:

☎️ 021-44899341

☎️ 0937-937-0-110 (منشی وکیل – 24 ساعته)

لیست وکیل طلاق در غرب تهران

سعید ستوده پارسا 

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

سعید ستوده پارسا وکیل پایه یک دادگستری

⚖️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ کارشناس ارشد حقوق خصوصی
⚖️ عضو کانون وکلای دادگستری مرکز

⚖️بیش از ۱۰ سال سابقه

تماس جهت اعطای وکالت


مرجانه فشنگچی 

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

عکس وکیل خانم مرجانه فشنگچی

⚖️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ رتبه دو رقمی در آزمون سراسری کانون وکلای مرکز
⚖️ عضو کانون وکلای دادگستری مرکز با رتبه دو رقمی

⚖️ بیش از 15 سال سابقه وکالت

تماس جهت اعطای وکالت


منا محمدی سام

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

وکیل منا محمدی سام

⚖️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ کارشناس ارشد حقوق دانشگاه تهران
⚖️ عضو کانون وکلای دادگستری مرکز

⚖️بیش از 11 سال سابقه وکالت

تماس جهت اعطای وکالت


محمد فرخی 

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

محمد فرخی وکیل پایه یک دادگستری

⚖️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ کارشناس ارشد حقوق خصوصی
⚖️ عضو کانون وکلای دادگستری مرکز

⚖️بیش از 20 سال سابقه وکالت قتل و جنایی

تماس جهت اعطای وکالت


دکتر مهرداد محمدی 

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️

⚖️ مشاور حقوقی و امور قراردادهای شرکت‌هایی چون هواپیمایی قطر و …
⚖️ داوری اختلافات قراردادی فدراسیون فوتبال ایران
⚖️ داور مرکز بین‌المللی مرکز داوری شانگهای (SHIAC)

تماس جهت اعطای وکالت


امیر بهادر عامری [وکیل پایه یک دادگستری]

امتیاز ⭐️⭐️⭐️

⚖️ وکیل پایه یک دادگستری در اصفهان
⚖️ کارشناس ارشد حقوق خصوصی
⚖️ عضو کانون وکلای دادگستری مرکز

⚖️بیش از 5 سال سابقه وکالت

تماس جهت اعطای وکالت


وکیل ملیحه سنگ سفیدی

امتیاز ⭐️⭐️⭐️

⚖️ وکیل دادگستری
⚖️ کارشناس ارشد حقوق
⚖️ عضو مرکز مشاوران و کارشناسان قوه قضاییه

⚖️کمتر از 2 سال سابقه وکالت

تماس جهت اعطای وکالت


محمدرضا عطایی

امتیاز ⭐️⭐️⭐️

⚖️ وکیل دادگستری
⚖️ رتبه ۴۲ کانون وکلا
⚖️ مشاور حقوقي موسسه اشامهر
⚖️ مشاور حقوقي و امور قردادهاي شركت ساختماني تچرپل

مشاهده
وکیل اجرای مهریه در تهران |【وکالت تخصصی✔️】

⚖️کمتر از 2 سال سابقه

تماس جهت اعطای وکالت


اصغر قنبری

امتیاز ⭐️⭐️⭐️

⚖️ کارآموز وکالت
⚖️ کارشناس ارشد حقوق خصوصی دانشگاه آزاد اسلامی اهر
⚖️ عضو کانون وکلای دادگستری مرکز

⚖️کمتر از 2 سال سابقه وکالت

تماس جهت اعطای وکالت


خانم فریبا رنجبر

امتیاز ⭐️⭐️

⚖️ مشاور حقوقی
⚖️ کارشناس ارشد حقوق خصوصی دانشگاه شهید بهشتی

⚖️ بیش از 4 سال سابقه مشاوره حقوقی

تماس جهت مشاوره


خانم نسترن صادقی گندم آباد

امتیاز ⭐️⭐️

⚖️ مشاور حقوقی
⚖️ کارشناس ارشد حقوق بین الملل
⚖️ پژوهشگر شرکت انتقال گاز ایران

⚖️بیش از 4 سال سابقه مشاوره حقوقی

تماس جهت مشاوره


آقای مهدی مصفا

امتیاز ⭐️⭐️

⚖️ مشاور حقوقی
⚖️ کارشناس حقوق

⚖️بیش از 2 سال سابقه مشاوره حقوقی

تماس جهت مشاوره

طلاق و انواع آن

طبق قوانین مدنی، هر عاملی که منجر به جدایی زن و مرد از یکدیگر و باطل شدن صیغه عقد دائم آن‌ها گردد، طلاق نامیده می‌شود. زن و شوهر هر کدام به صورت مجزا و بر اساس شرایطی که در آن قرار دارند، می‌توانند درخواست خود را به دادگاه ارائه دهند. انواع طلاق با توجه به موقعیت زوجین و قوانین مدنی به چند نوع تقسیم می‌شود که در ادامه به آن‌ها اشاره می‌کنیم.

بهترین وکیل طلاق غرب تهران

طلاق رجعی

هنگام جاری شدن صیغه طلاق، مدت زمان سه ماه و ده روز را به عنوان «عِدِه» مشخص می‌کنند. در این بازه زمانی در طلاق رجعی، مرد این حق را دارد تا به همسر خود رجوع کرده و زوجه نیز نمی‌تواند مرد را از این حق منع کند.

طلاق بائن

در این نوع از جدایی، مرد به هیچ عنوان حق رجوع در مدت زمان عِده را نخواهد داشت. توجه داشته باشید که مدت زمان عِده در طلاق بائن حدود 4 ماه و ده روز است.

طلاق توافقی

همان‌طور که از نام این اصطلاح مشخص است، زوجین با توافق به این نتیجه می‌رسند که از یکدیگر جدا شوند. در این نوع از جدایی زن و مرد درخواست یکسانی داشته و تمام قوانین و حق و حقوق نیز اجرایی خواهند شد.

در حالت کلی در قوانین مدنی جمهوری اسلامی ایران، حق طلاق با مرد است. بر این اساس زوج این اختیار را دارد تا در هر شرایطی از این حق خود نسبت به زوجه استفاده کند. با این حال اگر زن حق و حقوقی مانند حق طلاق یا حق خروج از کشور را از مرد دریافت کرده باشد، می‌تواند در صورت لزوم از این حق به نفع خود استفاده کند.

اگر با قوانین مربوط به طلاق و تبصره‌های آن آشنایی کافی ندارید، توصیه می‌کنیم از افراد متخصص در این زمینه مشورت بگیرید. هر شخصی باید به حق و حقوق خود آگاهی کافی داشته باشد. مجموعه وکلای «دیوان سالار»، بهترین وکیل طلاق در غرب تهران است که با گروهی از وکلای پایه یک دادگستری، به پرونده‌های حقوقی رسیدگی می‌کنند.

وکیل طلاق در غرب تهران

دلایل اصلی طلاق کدامند؟

مردم هر کشور بر اساس شرایط جغرافیایی و اجتماعی خود، از فرهنگ و قوانین متفاوتی تبعیت می‌کنند؛ به همین جهت دلایل اصلی جدایی در کشورهای مختلف با یکدیگر یکسان نخواهد بود. در ادامه به مواردی می‌پردازیم که از دلایل عمده طلاق در کشور ما ایران محسوب می‌شوند.

ازدواج در سن پایین

در سال‌های اخیر ازدواج در سنین پایین افزایش پیدا کرده و در مقابل نیز آمار طلاق به همان نسبت بیشتر شده است. علت اصلی این موضوع به سطح پایین آموزش و فرهنگ‌سازی در رابطه با امر ازدواج مربوط می‌شود. متأسفانه بسیاری از خانواده‌ها و فرزندانشان آگاهی کافی نسبت به این موضوع نداشته و هدف خود از ازدواج را مشخص نکرده‌اند.

مشاهده
وکیل برای ازدواج بدون اذن پدر ✔️|【 چگونگی و شرایط✔️】

مشکلات اقتصادی

در حال حاضر مشکلات مالی نقش مهمی در استحکام بنیان خانواده داشته و نمی‌توان از این مهم غافل شد. البته این بدان معنا نیست که به دلیل مسائل مالی دور ازدواج را خط بکشیم، بلکه باید نسبت به سطح توقعات و انتظارات خود از زندگی مشترک و شریک زندگی خود آگاه‌تر باشیم.

مشکلات زناشویی

یکی از مهمترین دلایل جدایی در کشور به مشکلات زناشویی مربوط می‌شود. این موضوع نیز به اطلاع‌رسانی و آموزش نامناسب برمی‌گردد. روابط جنسی در ازدواج عاملی مهم جهت حفظ زندگی مشترک محسوب می‌شود. بسیاری از زوجین بدون توجه به این موضوع و عدم تلاش برای یادگیری آموزش‌های مناسب، اقدام به ازدواج کرده و در نهایت با طلاق روبرو می‌شوند.

وکیل طلاق کیست؟

عنوان وکیل طلاق به کسی تعلق می‌گیرد که از حق وکالت زوجین برخوردار است. در واقع وکیل طلاق این اختیار را دارد که وکالت زوجین را قبول کرده و از حق و حقوق آن‌ها در دادگاه دفاع نماید. معمولا بیشتر پرونده‌های خانواده نیاز به یک وکیل دارند تا نسبت به قوانین آگاهی کافی داشته باشد. وکیل در این شرایط می‌تواند نسبت به حقوقی مانند حق سرپرستی فرزند، مهریه، نفقه و… از دانش و اختیارات خود استفاده کند.

بهترین وکیل طلاق در غرب تهران، مؤسسه وکلای دیوان سالار است که شما می‌توانید به کمک وب‌سایت مجموعه، با خدمات ما آشنا شوید. گروه وکلای پایه یک دادگستری مؤسسه، همگی از دانش، تجربه و تخصص کافی برخوردار هستند. شما می‌توانید برای رسیدگی به پرونده‌های مختلف کیفری، حقوقی، خانواده و… از کارشناسان مجموعه کمک بگیرید.

شرایط نیاز به وکیل طلاق چیست؟

موقعیت‌های مختلفی وجود دارد که هر کدام از زوجین به وکیل احتیاج پیدا می‌کنند. به عنوان مثال در صورت عدم پرداخت نفقه، زوجه می‌تواند با کمک وکیل این مشکل را برطرف کرده و به حق و حقوق خود برسد. در صورت وجود مسئله اعتیاد، زن یا مرد می‌توانند برای اثبات موضوع جهت درخواست طلاق از یک وکیل کمک بگیرند. در حالت کلی هر کدام از زوجین که درخواست جدایی داشته باشند، با مراجعه به یک دفتر و یا سایت وکالت می‌توانند در سرعت انجام کار نقش داشته باشند. 

در موارد خاص مانند شرایطی که افراد مجبور به طلاق غیابی هستند نیز یک وکیل مجرب می تواند در تسریع پرونده کمک کند.

وظایف وکیل طلاق چیست؟

یکی از مهمترین وظایف یک وکیل خوب، صحبت کردن با زوجین و مشاوره دادن به آن‌ها برای بازگشت به زندگی مشترک است. وکیل تا جایی که امکان دارد، می‌تواند زوجین را راهنمایی کرده و راهکارهایی برای انصراف از طلاق به آن‌ها ارائه دهد.

وکیل طلاق تنها در اجرایی شدن دادخواست نقش ندارد. یک وکیل خوب می‌تواند به مشاور و راهنمایی خوب نیز تبدیل شود. وکلا به عنوان شخص سوم نظارت و نگاه جامع‌تری نسبت به مشکل دارند. این امر کمک می‌کند تا با دیدی گسترده همه جوانب را بررسی کرده و قبل از جدایی به زوجین برای بازگشت به زندگی مشترک کمک کنند.

حتی در صورتی که طرفین مایل به طلاق توافقی باشند هم وجود یک وکیل خبره می تواند مراحل انجام کار را تسهیل کند.

از دیگر وظایف وکیل، تهیه مدارک لازم از طرفین دعوی جهت دفاع از حق موکل است. یک وکیل خوب باید بر اساس مستندات، دانش و تجربه خود به خوبی از حق موکل دفاع کرده و در نتیجه دادگاه مؤثر باشد. همچنین مدارک و شواهدی که به دادگاه ارائه می‌شوند باید از سندیت کافی برخوردار باشند. حضور وکیل در تمام جلسات دادگاه از وظایف اصلی او و به نفع موکل خواهد بود. 

مشاهده
اثبات صیغه موقت و روش های آن

ویژگی‌های بهترین وکیل طلاق در غرب تهران

یک وکیل خوب در حوزه فعالیت خود باید از دانش و تخصص کافی برخوردار باشد. برای رسیدن به جایگاه وکالت، افراد باید دوره تحصیلی خود در دانشگاه را پشت سر بگذرانند. پس از این مرحله نوبت به شرکت در آزمون وکالت می‌رسد. در واقع بدون شرکت در این آزمون و کسب رتبه قبولی، افراد نمی‌توانند به عنوان وکیل پایه یک دادگستری فعالیت خود را شروع کنند. همچنین وکلا برای کار در این حوزه باید مجوزهای لازم جهت وکالت را نیز دریافت کنند.

تجربه و تخصص

تجربه و سابقه از مهمترین ویژگی‌های بهترین وکیل طلاق در غرب تهران محسوب می‌شود. قطعا وکیلی که از سابقه و تجربه کافی در این خصوص برخوردار باشد، به مراتب بهتر می‌تواند از حق شما در دادگاه دفاع کند. معمولا بهترین وکلای طلاق افرادی هستند که تجربه رسیدگی به پرونده‌های طلاق بیشتری را داشته‌اند.

قدرت کلام

یک وکیل خوب باید از فن بیان بالایی برخوردار باشد. همچنین این قدرت کلام در گرو دانشی است که شخص با سال‌ها کار و تجربه به دست آورده است. وجدان، تعهد و مسئولیت‌پذیری از دیگر مواردی است که توانایی و قابلیت‌های یک وکیل کاربلد را مشخص می‌کند.

چگونه بهترین وکیل طلاق در غرب تهران پیدا کنیم؟

برای پیدا کردن یک وکیل طلاق در غرب تهران، باید شخصی را در نظر داشته باشید که بتوانید به او اعتماد کنید. برای این منظور می‌توانید با اطرافیان، دوستان و آشنایان خود که تجربه مشابهی با شما داشته‌اند، مشورت نمایید. البته این تجربه باید به نتیجه مطلوبی رسیده باشد، در غیر این صورت پیدا کردن وکیل کار چندان سختی به نظر نخواهد رسید.

همچنین به سابقه وکیل جهت وکالت در پرونده‌های خانوادگی نیز توجه داشته باشید. یک وکیل طلاق خوب باید از تمام قوانین و راهکارها در خصوص مشکلات خانوادگی مطلع باشد. در این صورت پرونده شما با موفقیت به نتیجه مورد نظر خواهد رسید. از دیگر مواردی که توجه به آن اهمیت دارد، انتخاب شخصی است که با او احساس راحتی داشته باشید. وکیل تا پایان پرونده با شما در ارتباط بوده و به همین جهت شما باید اعتماد کافی به او داشته باشید.

شماره وکیل طلاق در غرب تهران

بسیاری از افراد به دلیل بودجه مالی توانایی انتخاب یک وکیل باتجربه و خوب را ندارند. در این صورت افراد می‌توانند پرونده خود را با دریافت مشاوره پیش ببرند. توصیه می‌شود برای صرف هزینه کمتر به هر مؤسسه حقوقی اعتماد نکنید. مهمترین موضوع در انتخاب وکیل طلاق در غرب تهران، سابقه، تجربه و تخصص او در رسیدگی به پرونده‌های خانواده است.

یک وکیل خوب باید در نهایت صداقت و تعهد وظایف خود را به درستی انجام دهد. تجربه و تسلط او بر قوانین مربوط به پرونده‌های خانواده نقش مهمی در به نتیجه رسیدن پرونده خواهد داشت.

نتیجه گیری و جمع بندی

وکیل خانواده باید از تجربه کافی در خصوص مشکلات زناشویی و زندگی مشترک برخوردار باشد. در صورت نداشتن تجربه، سابقه، تخصص و مهارت لازم معمولا پرونده‌های خانوادگی به نتیجه منطقی نخواهند رسید. اگر در غرب تهران سکونت دارید، برای دسترسی به بهترین وکیل طلاق در غرب تهران، می‌توانید از خدمات سایت وکلای دیوان سالار استفاده کنید.

به این مطلب امتیاز دهید!

5 / 4.86

امتیاز کاربران: 4.76 ( 5 رای)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
Call Now Buttonتماس جهت رزرو جلسه با وکیل

پرونده خود را به وکیل متخصص بسپارید!

گروه وکلای دیوان سالار | وکالت تخصصی

به وکیل متخصص

      نیاز دارید؟