کیفری

لیست وکیل پایه یک دادگستری کیفری تهران ✔️ |【بالاترین درصد موفقیت✔️】

شماره وکیل پایه یک دادگستری کیفری تهران | بهترین وکیل پایه یک دادگستری کیفری کیست؟ | نکات مهم در انتخاب وکیل کیفری پایه یک

ما در گروه وکلای دیوان سالار با تیمی متشکل از چندین وکیل پایه یک دادگستری متخصص و باتجربه، با کارنامه ای درخشان در کنار شما هستیم.

برای تماس جهت رزرو جلسه وکالت کلیک کنید:

☎️ 021-44899341

☎️ 0937-937-0-110 (منشی وکیل | پاسخگویی فوری 24 ساعته | تلفنی و واتساپ)

معرفی وکیل پایه یک دادگستری کیفری

با توجه به پیچیدگی های متفاوتی که در مشکلات حقوقی وجود دارد، لازم است هر یک از وکلا در یک زمینه خاص، تخصص داشته باشند. همانطور که می دانید پرونده های مختلف شامل کیفری، حقوقی، خانوادگی و … خواهند شد.

در این مقاله قصد داریم پس از معرفی چندین وکیل پایه یک دادگستری کیفری، مهم‌ترین نکات در خصوص پرونده های کیفری و چگونگی انتخاب یک وکیل پایه یک دادگستری کیفری در تهران برای شما مطالبی را بیان کنیم. پس دعوت می ‌کنیم برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با این وکلا تا انتهای مقاله ما را همراهی کنید.

گروه وکلای دیوان سالار با تیمی از چندین وکیل پایه یک دادگستری کیفری با سال ها تجربه آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می‌باشد. با توجه به اینکه در گروه وکلای دیوان سالار وکالت تخصصی توسط وکلای پایه یک دادگستری انجام می‌شود، درصد موفقیت در این مجموعه بسیار بالاست، چرا که وکالت هر پرونده را وکیلی می‌پذیرد که چندین سال تجربه در آن زمینه داشته و پرونده های موفق و مشابه در زمینه پرونده موکل را دارد. همین امر باعث شده تا کیفیت وکالت و درصد موفقیت پرونده ها در گروه وکلای دیوان سالار نسبت به مجموعه های دیگر بسیار بالاتر باشد. به طوری که تیم کیفری دیوان سالار در بیش از ۳۱۵ پرونده کیفری، بیش از ۹۵ درصد موفقیت داشته است.

لیست وکیل کیفری

 

وکیل حامد شاکری نیا

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

وکیل حامد شاکری نیا

⚖️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ عضو مرکز وکلای قوه قضاییه
⚖️ از موفق ترین وکلای تهران

⚖️ بیش از12 سال سابقه وکالت

تماس جهت اعطای وکالت مشاهده رزومه وکیل


وکیل سعید حسین مروج 

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

دکتر حسین مروج وکیل قاضی بازنشسته

⚖️ بیش از 40 سال سابقه حقوقی
⚖️ دارای 2 دکتری حقوق و DBA
⚖️ استاد دانشگاه

⚖️از مدیران حقوقی نیرو های مسلح

تماس جهت اعطای وکالت مشاهده رزومه وکیل


وکیل مرجانه فشنگچی 

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

عکس وکیل خانم مرجانه فشنگچی

⚖️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ رتبه دو رقمی در آزمون سراسری کانون وکلای مرکز
⚖️ عضو کانون وکلای دادگستری مرکز با رتبه دو رقمی

⚖️ بیش از15 سال سابقه وکالت

تماس جهت اعطای وکالت مشاهده رزومه وکیل


وکیل مونا الماسی سهی 

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

خانم مونا الماسی وکیل پایه یک دادگستری

⚖️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ عضو کانون وکلای مرکز
⚖️ کارشناس ارشد حقوق خصوصی

⚖️ بیش از 6 سال سابقه وکالت

 

تماس جهت اعطای وکالت مشاهده رزومه وکیل


دکتر مهرداد محمدی [بخش بین‌الملل]

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️

⚖️ مشاور حقوقی و امور قراردادهای شرکت‌هایی چون هواپیمایی قطر و …
⚖️ داوری اختلافات قراردادی فدراسیون فوتبال ایران
⚖️ داور مرکز بین‌المللی مرکز داوری شانگهای (SHIAC)

 

تماس جهت اعطای وکالت مشاهده رزومه وکیل


وکیل ملیحه سنگ سفیدی

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️

⚖️ وکیل دادگستری
⚖️ کارشناس ارشد حقوق
⚖️ عضو مرکز مشاوران و کارشناسان قوه قضاییه

⚖️کمتر از 2 سال سابقه وکالت

تماس جهت اعطای وکالت


وکیل محمد فرخی 

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

محمد فرخی وکیل پایه یک دادگستری

⚖️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ کارشناس ارشد حقوق خصوصی
⚖️ عضو کانون وکلای دادگستری مرکز

⚖️بیش از 20 سال سابقه وکالت

تماس جهت اعطای وکالت مشاهده رزومه وکیل


وکیل امیر بهادر عامری

امتیاز ⭐️⭐️⭐️

⚖️ وکیل پایه یک دادگستری در اصفهان
⚖️ کارشناس ارشد حقوق خصوصی
⚖️ عضو کانون وکلای دادگستری مرکز

⚖️بیش از 5 سال سابقه وکالت

تماس جهت اعطای وکالت


 

وکالت تخصصی

نمونه پرونده های شاخص وکیل کیفری دیوان سالار

⭐️ پرونده سرقت گوشی با ۶۸ شاکی خصوصی که برای موکل منع تعقیب صادر شد و تبرئه شد.

⭐️ پرونده آتش زدن دختر جوان توسط نامزد او که ویدیوی آن در شبکه های اجتماعی جنجالی شد.

⭐️ پرونده جعل و کلاهبرداری به ارزش ۱۶ هزار یورو

⭐️ پرونده کلاهبرداری و جعل ۱۰ میلیارد تومانی که منجر به محکومیت کلاهبرداران و دریافت خسارت از آن ها برای موکلین شاکی این پرونده شد.

⭐️ پرونده رسانه ای تجاوز های سریالی با اتهام به ۹ فقره آدم ربایی و تجاوز متهم به افساد فی الارض دستگیر شده بود.

مشاهده
لیست وکیل زنای محصنه تهران ✔️【مشاوره و وکالت تخصصی✔️】

⭐️ پرونده سرقت از یک نهاد دولتی که موکل به رد مال ۱۶ میلیارد تومانی محکوم شده بود اما با تلاش های وکیل وی تبرئه شد.

⭐️ پرونده دستگیری باند تولید مواد مخدر که از آشپرخانه ساخت مواد مخدر ۴۰۰ کیلوگرم شیشه کشف شد.

⭐️ پرونده سرقت از منزل که سارقین پس از ورود به منزل و جمع آوری مقداری طلا، متاسفانه به موکل خانم تجاوز کردند. این پرونده نیز با موفقیت موکل به پایان رسید.

⭐️ پرونده کیفری فساد مالی در شرکت نفت به میزان ۱۶ میلیارد تومان

⭐️ پرونده رابطه نامشروع و خیانت همسر، که در این پرونده خانم که همسر موکل ما بود با مردی دیگر رابطه برقرار کرده بود. این پرونده با موفقیت موکل ما که شاکی بود به پایان رسید.

⭐️ پرونده سرقت مسلحانه از یک طلا فروشی با رد مال ۵ میلیارد تومانی که در انتها وکیل توانست موکل را از کلیه اتهامات تبرئه نماید.

⭐️ پرونده قتل شوهر با سم توسط همسر

⭐️ پرونده قتل دختر جوان که متهم پس از رابطه جنسی با دختر خانم وی را به قتل رساند و جنازه وی را در اطراف تهران مدفون نمود.

⭐️ پرونده سرقت مسلحانه در کرج که موکل ما شاکی بود و وکیل توانست خسارت را از سارقین برای موکل بگیرد.

⭐️ پرونده سرقت مسلحانه منزل در شهرری توسط سارقین سابقه دار

⭐️ پرونده آدم ربایی مسلحانه و تجاوز به یک خانم که خانم موکل ما بودند و در نهایت پرونده با موفقیت به نفع موکل به سرانجام رسید.

⭐️ پرونده قتل که موکل با اتهام قتل با چاقو و سوزاندن جنازه روبرو بود.

⭐️ پرونده سرقت از منزل با رد مال ۳ میلیارد تومانی که منجر به محکومیت متهم و دریافت خسارت برای شاکی از سوی وکیل سرقت شد.

⭐️ پرونده جعل سند و فروش مال غیر که منجر به محکومیت متهم و دریافت خسارت برای موکل شد.

⭐️ پرونده رابطه نامشروع و اتهام زنای محصنه در سعادت آباد تهران که منجر به رفع اتهام و تبرئه موکل گردید.

⭐️ پرونده تولید، توزیع و حمل ۱۵۰ لیتر مشروبات الکلی در دادگاه انقلاب که منجر به موفقیت در پرونده شده و حداقل مجازات ممکن (شلاق تعزیری که نهایتا به جزای نقدی تبدیل شد) برای متهم صادر شد.

⭐️ پرونده قطع دست پسر جوان با شمشیر توسط اراذل و اوباش در یکی از پارک های تهران

و بیش از 350 پرونده کیفری دیگر

وکیل کیفری کیست؟

در معنای کلی وکیل کیفری به وکیلی لقب داده می‌ شود که بتواند تسلط کاملی در رابطه با مسائل و موضوعات کیفری به همراه داشته باشد و از این ویژگی برخوردار باشد که تمام امور کیفری را مورد بحث قرار داده و همچنین دفاعیات لازم را در رابطه با پرونده ارائه دهد و از دیگر موارد مهم در رابطه با وکیل کیفری پایه یک دادگستری در نظر داشتن همه قواعد و مقررات و آگاهی بر روی امور می باشد.

لازم به ذکر است تمامی وکلای کیفری اجازه حضور در پرونده های مخصوص را به همراه نداشته و آن دسته از پرونده‌هایی که در دیوان عالی مورد بحث و بررسی قرار خواهند گرفت تنها توسط وکیل پایه یک کیفری می ‌تواند دنبال شود.

از جمله پرونده هایی که شامل دعاوی کیفری می شود عبارتند از: قتل، فروش مال غیر، فوت در تصادفات رانندگی، سرقت، نزاع، جعل، توهین کردن، تهدید و …

تمامی افراد از این موضوع اطلاع دارند که پرونده های کیفری از اهمیت و حساسیت بسیار بالایی برخوردار بوده و به همین دلیل توصیه می شود در خصوص رخ دادن این گونه پرونده ها حتماً با یک وکیل کاردان و خوب مشورت کرده تا بتوانند روند پرونده را برای شما به بهترین نحو ممکن پیش ببرند.

پیشنهاد ما برای تمامی افراد، گروه وکلای دیوان سالار می باشد که دارای سابقه بسیار زیادی در انجام پرونده های کیفری بوده و همچنین پرونده شما را وکیل پایه یک دادگستری کیفری در این مجموعه، با بالاترین کیفیت می‌پذیرد.

از مهم ترین مسئله هایی که در پرونده های کیفری از اهمیت برخوردار می باشد داشتن یک وکیل بسیار خوب و مجرب است. بر اساس ماده ۳۵ قانون اساسی تمامی افرادی که دارای پرونده‌های کیفری هستند از این امکان برخوردار هستند هنگام حضور در دادگاه یک وکیل مجرب را نیز همراه داشته باشند.

مشاهده
"بهترین" وکیل دادگاه کیفری تهران ✔️【بالاترین درصد موفقیت✔️】

بار دیگر لازم است به توضیح این نکته بپردازیم بهترین وکیل پایه یک دادگستری کیفری کسی است که بتواند به طور کامل بر روی موضوعات مربوطه تسلط داشته باشد و مسائل و امور پیش رو را با تجربه بالا دنبال کند.

حضور وکیل پایه یک دادگستری کیفری تا چه حد دارای اهمیت می باشد؟

وکیل کیفری باید ضامن آبرو و حیثیت هر دو طرف دعوا باشد و به همین دلیل لازم است به این موضوع دقت کافی داشته باشد که آیا واقعا جرم رخ داده یا خیر و پس از آن که تمامی بررسی ‌های لازم را انجام داد، اقدام به قضاوت در این باره کند.

شاید به خوبی این نکته را بدانید:

برخلاف پرونده‌های مدنی که مالی هستند جرم های کیفری بیشتر با جان افراد سروکار دارد. از این رو کوچکترین خطایی در این پرونده می ‌تواند باعث ضرر رسیدن به یک فرد بی گناه شود.

با توجه به این نکته نیز حضور یک وکیل می تواند قوت قلب برای موکل بوده و تا حدود بسیار زیادی در جهت رفع پرونده نیز اقدامات لازم را انجام دهد.

ویژگی های وکیل پایه یک دادگستری کیفری دیوان سالار

با توجه به حساسیت انتخاب وکیل کیفری لازم است بیان کنیم وکلای گروه دیوان سالار از چه ویژگی هایی برخوردار هستند.

  • وقت شناسی

به خوبی این نکته را می دانید که در تمامی پرونده های حقوقی، زمان از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد و با توجه به این نکته نیز لازم است شما بهترین وکیل کیفری را در کنار خود داشته باشید،  وکیل مورد نظر شما باید به طور کامل وقت شناس باشد و با توجه به این موضوع نیز در طی زمان های مشخص شده و طبق برنامه ریزی هایی که از پیش برای موکل خود انجام می ‌دهد، تمامی مسائل و مشکلات در نظر گرفته را حل خواهد کرد. این موضوع را در نظر داشته باشید که در صورت وقت شناس نبودن، مسائل و مشکلات بسیار زیادی برای موکل رخ می دهد که همگی به ضرر او است.

  • عادل بودن

از جمله ویژگی‌ های مهم وکیل پایه یک دادگستری کیفری، داشتن عدالت یا همان عادل بودن می باشد. با در نظر گرفتن این ویژگی به هیچ عنوان حق طرفین دعوا ضایع نخواهد شد و در این میان هیچ ضرری به آن ها نمی رسد و به همین دلیل لازم است وکیل مورد نظر شما عدالت را به طور کامل رعایت کند.

  • تسلط داشتن روی روانشناسی افراد

تسلط داشتن وکیل روی روانشناسی افراد نیز می‌ تواند نکته بسیار مهم باشد که تمامی وکلای گروه دیوان سالار سعی می ‌کنند آن را به درستی و با مهارت بالا رعایت کنند. به طور کلی غلبه و چیرگی نسبت به تمامی امور اهمیت بسیار زیادی را به همراه داشته و با توجه به این نوع نیز وکیل کیفری مجرب از این امکان برخوردار می باشد با در نظر داشتن تمامی موارد و علم روانشناسی به طور کامل تسلط امور را به دست گرفته و با توجه به ابعاد مختلف یک پرونده، نسبت به حل آن اقدام کند.

اهمیت داشتن تسلط به مسائل پزشکی قانونی

در مطالب فوق نیز به این موضوع اشاره کردیم که پرونده‌های کیفری ممکن است شامل قتل، تصادف و… شوند، با توجه به این موضوع نیز امکان دارد در بسیاری از مواقع پرونده‌های امور کیفری با پزشک قانونی سر و کار داشته باشند. به همین دلیل لازم است وکیل کیفری پایه دادگستری تمامی اطلاعات لازم در رابطه با پزشکی قانونی را داشته باشد تا در صورت رخ دادن هرگونه ایراد یا خطا بتواند به راحتی و با دانش و تسلط بالا نسبت به اصلاح آن اقدام کند.

اهمیت داشتن آگاهی علمی و عملی کیفری پایه یک دادگستری

با توجه به موضوعات گوناگونی که ممکن است در پرونده‌های کیفری رخ دهد، کشف کردن تمامی موارد در رابطه با جعل اسناد و اثر انگشت می ‌تواند از اهمیت بیشتری برخوردار بوده و چشمگیر تر باشند. بنابراین وکیل پایه یک دادگستری کیفری متخصص با توجه به مهارتی که در این کار به همراه دارد به خوبی می تواند رخ دادن جعلی را تشخیص داده که کمک بسیار بزرگی برای موکل می باشد. زیرا در برخی از پرونده‌ها ممکن است که به طور کلی تمامی دارایی خود را از دست بدهد.

مشاهده
تعداد وکیل در دعاوی کیفری ✔️ | 【بازپرسی، دادسرا، دادگاه و ... ✔️】

به روز بودن اطلاعات وکیل کیفری، عاملی مهم در موفقیت

این مورد می تواند شامل تمامی وکلای کیفری شود. در این ‌باره لازم است بگویم یک وکیل پایه یک دادگستری کیفری باید کاملاً به روز و اطلاعات و آگاهی او در رابطه با مسائل کامل باشد. اطلاع پیدا کردن از تمامی موضوعات روز جامعه می تواند کمک بسیار بزرگی برای حل انواع پرونده های کیفری باشد، از این رو وکلا باید انواع مختلفی از روزنامه ها، مجلات و کتاب های گوناگون در حوزه‌های متفاوت مانند پلیسی و جنایی را مورد مطالعه قرار داده تا همیشه دسترسی کامل به مطالب روز را داشته و همین موضوع نیز می ‌تواند کمک بزرگی باشد برای عقب نماندن از رقیبان و سایر وکلا.

وظایف اصلی وکیل پایه یک دادگستری کیفری چیست؟

در وهلۀ اول یکی از مهم ترین وظایف وکیل کیفری تنظیم و تهیه دعوی است. هنگامی که یک وکیل تصمیم می ‌گیرد نسبت به حل پرونده متهم اقدام کند و وکالت یک فرد را در برابر شاکی برعهده بگیرد لازم است تمامی مطالبات و حقوق موکل خود را به طور کامل در قالب یک شکایت تنظیم کرده و به دادگاه تحویل دهد. از دیگر وظایف مهم این وکیل تهیه و تنظیم کردن دفاعیه برای موکل خود در دادگاه می باشد.

افرادی که به عنوان وکیل کیفری پرونده را قبول می کنند از این امکان برخوردار هستند که پرونده متهم را به طور کامل مورد بررسی قرار دهند به عنوان مثال هنگامی که فردی متهم به قتل خواهد شد وکیل او می‌ تواند به طور کامل پرونده را مطالعه کرده و تمامی جزئیات و نکات قانونی در این باره را کاملاً در نظر بگیرد و پس از تمامی این موارد دفاعیه خود را از پرونده به دادگاه ارائه دهد که این این کار می ‌تواند تاثیر بسیار مثبتی را در حکم نهایی دادگاه به همراه داشته باشد.

از دیگر وظایف مهم وکیل پایه یک دادگستری کیفری فعال بودن در زمان بازجویی و دادرسی متهم می باشد، از این رو وکیل می تواند با در دست داشتن مدارک و شواهد و ارائه آن ها به دادگاه سبب کم شدن مجازات متهم شود. البته این مورد تنها در رابطه با موضوعات قتل نبوده و شامل تمامی جرم هایی همچون کلاهبرداری، زورگویی و… است.

سخن پایانی

در این مقاله سعی کردیم در رابطه با وکیل پایه یک دادگستری کیفری برای شما مطالبی را بیان کرده و همچنین به توضیح این موضوع پرداختیم که گروه وکلای دیوان سالار از مهارت بسیار بالایی در انجام امور کیفری و سایر پرونده‌ها برخوردار بوده و از این امکان برخوردار هستند که مشاوره ها به صورت تخصصی و توسط وکلای پایه یک ارائه شود. همچنین تمامی مشاوره ها به صورت حضوری، تصویری و تلفنی توسط وکلا انجام خواهد شد. شما میتوانید جهت رزرو وقت جلسه با وکیل پایه یک کیفری با ما تماس بگیرید. از این که تا انتهای مقاله ما را همراهی کردید سپاسگزاریم.

به این مطلب امتیاز دهید!

5 / 4.98

اگر هنوز سوالی از وکیل پایه یک دادگستری کیفری دارید، در کامنت ها بپرسید. کارشناسان در کمترین زمان پاسخ خواهند داد.

امتیاز کاربران: 4.53 ( 2 رای)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
Call Now Buttonتماس جهت رزرو جلسه با وکیل