خانواده

توقیف ملک قولنامه ای برای مهریه + [شرایط و مراحل]

برای اعطای وکالت به وکیل متخصص توقیف ملک قولنامه ای برای مهریه با شماره 44899341-021 تماس بگیرید.

در صورتی که تنها نیاز به مشاوره دارید، سوال خود را در کامنت های انتهای این صفحه بپرسید. مشاورین حقوقی ما در کوتاه‌ترین زمان به سوالات شما پاسخ می‌دهند.


توقیف ملک قولنامه ای برای مهریه

پس از جاری شدن عقد نکاح و اعلام مهریه، مرد موظف می شود که در صورتی که همسرش مهریه را مطالبه کند به او بپردازد. در مواردی که مرد نخواهد به اقدام به پرداخت مهریه کند تحت شرایطی می توان با توقیف ملک قولنامه ای برای مهریه مطالبه خود را وصول کرد.

برای سهولت در انجام کلیه امور مربوط به مهریه پیشنهاد میکنیم به وکیل مهریه گروه وکلای دیوان سالار وکالت دهید. تمامی وکلای ما متخصص و متعهد در کار خود میباشند.

جهت کسب اطلاع از مهمترین نکات مربوط به توقیف ملک قولنامه ای برای مهریه تا پایان این مطلب همراه ما باشید.

ما در گروه وکلای دیوان سالار با تیمی متشکل از چندین وکیل متخصص در زمینه توقیف ملک قولنامه ای برای مهریه، با کارنامه ای درخشان در کنار شما هستیم.

برای تماس جهت رزرو جلسه وکالت کلیک کنید:

☎️ 021-44899341

☎️ 0937-937-0-110 (منشی وکیل | پاسخگویی فوری 24 ساعته | تلفنی و واتساپ)

نمونه پرونده های شاخص دیوان سالار

⭐️ پرونده کلاهبرداری به ارزش ۳۰ میلیارد تومان

⭐️ پرونده جرایم اقتصادی در یکی از بانک های کشور

⭐️ پرونده سرقت گوشی با ۶۸ شاکی خصوصی که برای موکل منع تعقیب صادر شد و تبرئه شد.

⭐️ پرونده آتش زدن دختر جوان توسط نامزد او که ویدیوی آن در شبکه های اجتماعی جنجالی شد.

⭐️ پرونده کلاهبرداری و جعل ۱۰ میلیارد تومانی که منجر به محکومیت کلاهبرداران و دریافت خسارت از آن ها برای موکلین شاکی این پرونده شد.

⭐️ پرونده سرقت از یک نهاد دولتی که موکل به رد مال ۱۶ میلیارد تومانی محکوم شده بود اما با تلاش های وکیل وی تبرئه شد.

⭐️ پرونده دستگیری باند تولید مواد مخدر که از آشپرخانه ساخت مواد مخدر ۴۰۰ کیلوگرم شیشه کشف شد.

⭐️ پرونده سرقت از منزل که سارقین پس از ورود به منزل و جمع آوری مقداری طلا، متاسفانه به موکل خانم تجاوز کردند. این پرونده نیز با موفقیت موکل به پایان رسید.

⭐️ پرونده رابطه نامشروع و خیانت همسر، که در این پرونده خانم که همسر موکل ما بود با مردی دیگر رابطه برقرار کرده بود. این پرونده با موفقیت موکل ما که شاکی بود به پایان رسید.

⭐️ پرونده سرقت مسلحانه از یک طلا فروشی با رد مال ۵ میلیارد تومانی که در انتها وکیل توانست موکل را از کلیه اتهامات تبرئه نماید.

⭐️ پرونده قتل شوهر با سم توسط همسر

⭐️ پرونده قتل دختر جوان که متهم پس از رابطه جنسی با دختر خانم وی را به قتل رساند و جنازه وی را در اطراف تهران مدفون نمود.

⭐️ پرونده سرقت مسلحانه در کرج که موکل ما شاکی بود و وکیل توانست خسارت را از سارقین برای موکل بگیرد.

⭐️ پرونده سرقت مسلحانه منزل در شهرری توسط سارقین سابقه دار

⭐️ پرونده آدم ربایی مسلحانه و تجاوز به یک خانم که خانم موکل ما بودند و در نهایت پرونده با موفقیت به نفع موکل به سرانجام رسید.

⭐️ پرونده قتل که موکل با اتهام قتل با چاقو و سوزاندن جنازه روبرو بود.

⭐️ پرونده سرقت از منزل با رد مال ۳ میلیارد تومانی که منجر به محکومیت متهم و دریافت خسارت برای شاکی از سوی وکیل سرقت شد.

⭐️ پرونده جعل سند و فروش مال غیر که منجر به محکومیت متهم و دریافت خسارت برای موکل شد.

⭐️ پرونده زمین خواری در استان البرز به ارزش ۳۵۰ میلیارد تومان

⭐️ پرونده رابطه نامشروع و اتهام زنای محصنه در سعادت آباد تهران که منجر به رفع اتهام و تبرئه موکل گردید.

⭐️ پرونده تولید، توزیع و حمل ۱۵۰ لیتر مشروبات الکلی در دادگاه انقلاب که منجر به موفقیت در پرونده شده و حداقل مجازات ممکن (شلاق تعزیری که نهایتا به جزای نقدی تبدیل شد) برای متهم صادر شد.

⭐️ پرونده قطع دست پسر جوان با شمشیر توسط اراذل و اوباش در یکی از پارک های تهران

و …

ویدیوی زیر مربوط به یکی از پرونده‌های رسانه ای گروه وکلای دیوان سالار است که متاسفانه اراذل و اوباش در یکی از پارک های تهران دست پسر جوان را با شمشیر قطع کرده بودند.

این ویدیو دارای صحنه‌های دلخراش می‌باشد.

مهریه

مهریه یا صدق یا چیزی است که ارزش مالی داشته باشد یا مبلغی است که هنگام عقد نکاح به عنوان پشتوانه ای برای زن توسط مرد با توافق طرفین تعیین می شود. و مرد متعهد می شود که در صورت مطالبه ی آن توسط همسرش آن را بپردازد. مهریه دو نوع دارد که قید شدن هر کدام از آن ها در شرایط عقد سبب می گردد تا پرداخت مهریه به دو صورت شکل گیرد. این دو نوع عبارتند از:

 • عندالمطالبه
 • عندالاستطاعه

چنانچه فرصت کافی برای مطالعه دقیق این مقاله را ندارید، به فایل صوتی زیر گوش کنید.

مشاهده
"بهترین" وکیل طلاق در غرب تهران ⚖️ + [شماره و آدرس]

مهریه عندالمطالبه

یعنی هر زمانی که زن حق خود را بخواهد، همسرش موظف به پرداخت آن است.

مهریه عند الاستطاعه

یعنی اگر زن مهریه خود را درخواست کند، همسرش زمانی آن را پرداخت میکند که استطاعت یا توانایی پرداخت آن را داشته باشد.

لیست اموال قابل توقیف برای مهریه

 • خانه یا آپارتمان
 • زمین
 • سهام
 • گوشی موبایل
 • حقوق پرسنلی
 • حساب سپرده
 • خودرو
 • حقوق زوج به میزان یک چهارم در صورت متاهل بودن او، به میزان یک سوم در صورت مجرد بودن شوهر

مستثنیات استثنائات مهریه

پرداخت مهریه نباید زندگی مرد را دچار سختی کند و سبب سلب زندگی در شان وی گردد.

در نتیجه قانون توقیف اموالی را که موجب عسر و حرج زندگی مرد شود را منع کرده و این موارد جزو استثنائاتی قرار می گیرند که برای وصول مطالبه نمی توان آن ها را توقیف کرد.

استثنائات مهر یا همان مسثنیات دین عبارتند از:

 • تلفن مورد نیاز مدیون.
 • مبلغی هنگام اجاره دادن ملکی به موجر (اجاره دهنده) پرداخت می شود در صورتی که پرداخت اجاره بها بدون آن موجب عسر و حرج شود و عین ملک مورد اجاره مورد نیاز مدیون باشد و بالاتر از شأن او نباشد.
 • اگر فردی اهل علم باشد، کتب و ابزار علمی وی.
 • منزل مسکونی که عرفا در شان زوج در حالت اعسار وی باشد.
 • اثاثیه که برای رفع نیاز های ضروری زندگی برای خود ویا افراد تحت تکفل خود نیاز دارد.
 • وسایل و ابزار ضروری مورد نیاز برای امرار معاش.
 • آذوقه ای که برای مرد و افراد تحت تکفل وی ضروری می باشد.

آیا ملک قولنامه ای قابل توقیف است؟

به طور کلی، ملک در صورتی که جزء مستثنیات دین نباشد برای مهریه قابل توقیف است و اگر توقیف ملک، شرایط زندگی را برای مرد سخت نکند، می‌توان آن را برای مهریه توقیف کرد که شرایط آن را به طور جامع در این مقاله توضیح خواهیم داد.

گروه وکلای دیوان سالار با وکلای بسیاری در حوزه ی خانواده، مهریه و طلاق همکاری دارد که هر یک از آنها سابقه طولانی و درخشانی در پیگیری پرونده های خود دارند؛ چنانچه نیازمند اعطای وکالت برای پیگیری پرونده خود هستید با گروه وگلای دیوان سالار تماس بگیرید (44899341-021 ).

توقیف ملک قولنامه ای بابت مهریه

توقیف ملک جهت مهریه اگر جزء مستثنیات دین نباشد و در صورت اثبات امکانپذیر است.

توقیف ملک قولنامه ای برای مهریه

همان‌طور که توضیح داده شد، ملک قولنامه ای برای مهریه قابل توقیف است که در ادامه به انواع روش‌های آن خواهیم پرداخت.

آیا خانه قولنامه ای قابل توقیف است

طبق صحبت های انجام شده خانه های قولنامه ای نیز جزء مواردی می شوند که امکان توقیف برای مهریه را دارا می باشند.

توقیف ماشین قولنامه ای برای مهریه

همانطور که اشاره شد خودرو نیز جزو اموالی محسوب می شود که امکان توقیف آن برای مهریه وجود دارد حتی اگر به صورت قولنامه ای خریداری شده یا فروخته شده باشد .

اثبات ملک قولنامه ای

به موجب ماده‌ ۳۴ و تبصره‌ی آن: «هر چند امکان توقیف ملک که با وجود تصرف و مالکیت عرفی و شرعی مدیون نسبت به آن متعدد و غیرممکن دانسته، اما چنانچه به طریقی ثابت شود که ملک معرفی شده از سوی طلبکار به عنوان دارای مدیون در مالکیت و تصرف قانونی وی است امکان توقیف و فروش آن برای وصول مطالبات وجود دارد».

ملک قولنامه ای قابل توقیف است

همانطور که اشاره شد شرط توقیف ملک اثبات مالکیت فرد بر آن ملک است.

توقیف ملک بدون سند برای مهریه

در صورتی که ملکی دارای قولنامه باشد اما سند به نام فرد دیگری و مشکلی از این بابت از جانب مراجع قضایی تشخیص داده شود، با رضایت فردی که سند به نام اوست امکان توقیف ملک برای مهریه وجود دارد.

روش های گرفتن مهریه

اولین قدم برای دریافت مهریه، گرفتن یک وکیل طلاق متخصص در این امر میباشد؛ برای وصول مهریه چندین روش وجود دارد، ممکن است همسر شما توانایی پرداخت نقدی مهریه را نداشته باشد، یا اینکه نخواهد آن را پرداخت کند و مسائلی از این قبیل. در این صورت می توان با توقیف ملک قولنامه ای برای مهریه طلب خود را وصول کنید. چون در مورد توقیف ملک قولنامه ای موارد متعددی از قبیل اینکه آیا این ملک ثبت سند شده است یا خیر مطرح می شود. به همین دلیل پیشنهاد می شود از یک وکیل توقیف ملک قولنامه ای برای مهریه کمک بگیرید. روش های مطالبه مهریه عبارتند از:

 • اجرای ثبت
 • مراجعه قضایی و دادگاه های دادگستری

توقیف ملک قولنامه ای برای مهریه از طریق اجرای ثبت

برای اجرای ثبت باید به دفتری که خطبه عقد در آنجا جاری و ثبت شده است با در دست داشتن مدارک شناسایی و سند ازدواج بروید سپس درخواست مهریه را تقدیم سر دفتر کنید. برای اینکار لزومی ندارد که زن شخصا در آنجا حضور یابد بدین معنا که وکیل توقیف اموال برای مهریه که توسط وی اخذ شده است نیز می تواند با در دست داشتن همان مداک اقدام به اجرای ثبت کند.

مشاهده
توقیف ارث پدری برای مهریه امکانپذیر است؟ + [مراحل کاری]

پس از اینکه مدارک به سر دفتر ارائه شد، وی با تکمیل مدارک آن را برای اجرای ثبت می فرستد.

برای اینکه چند بار برای وصول مهریه اقدام نشود سر دفتر پس از وصول اجراییه، در سند ازدواج قید می کند که به میزان طلب زن روی سند ذکر شده اجراییه صادر شده است. پس از مطلع کردن مرد توسط سر دفتر، مرد 10 روز فرصت دارد که طریقه پرداخت مهریه را مشخص کند. در غیر این صورت زن می تواند با دادن درخواست تامین  خواسته از طریق اجرای ثبت اقدام به توقیف اموال به عنوان مثال توقیف ملک قولنامه ای برای مهریه، به اندازه مهریه خود اموال مرد را توقیف کند.

توقیف ملک قولنامه ای برای مهریه از طریق مراجعه قضایی و دادگاه های دادگستری

برای وصول مهریه از این طریق نیز الزامی ندارد که زن شخصا برای ثبت در خواست حضور یابد، وکیل توقیف ملک قولنامه ای برای مهریه نیز می تواند با در دست داشتن مدارک شناسایی زن و سند ازدواج به یکی از دفاتر خدمات قضایی مراجعه کند. برای اینکه زمان و شعبه مورد نظر برای رسیدگی به پرونده مشخص شود، مدارکی که هنگام ثبت درخواست به دفتر خدمات قضایی ارائه شده است به دادگاه فرستاده می شود. پس از آنکه زمان و شعبه رسیدگی مشخص شد زن یا وکیل توقیف ملک قولنامه ای برای مهریه که توسط وی اخذ شده باید در دادگاه حضور یابند. همچنین زن توانایی دریافت حکم جلب مهریه را نیز دارد.

توانایی مالی مرد برای پرداخت مهریه باید اثبات شود و همچنین اموال وی نیز باید مشخص شوند.

برای جلوگیری از انتقال اموال و یا عدم پرداخت مهریه، باید توسط زن یا وکیل توقیف ملک قولنامه ای برای مهریه قرار تامین خواسته داده شود. با صدور قرار تامین خواسته مرد نمی تواند خودش را در حالت اعسار قرار داده و از پرداخت مهریه سر باز زند.

مرجع رسیدگی به دعوی توقیف ملک قولنامه ای برای مهریه

در صورتی که قصد توقیف مالی غیر منقول را برای وصول مهریه داشته باشید، که توقیف ملک قولنامه ای به این دلیل که ملک جزو اموال غیر منقول است مشمول این دسته می شوند، باید به دادگاه محل وقوع مال مراجعه کنید. در غیر این صورت می توانید به هر کدام از دادگاه های واقع در محل سکونت خویش برای اقامه دعوی مراجعه کنید.

توقیف منزل مسکونی بدون سند برای مهریه

توقیف منزل مسکونی بدون سند برای مهریه تنها در صورتی امکان پذیر است که زوج را در تنگنا قرار ندهد و او را از شان زندگی شخصی دور نکند.

این مطلب به این معناست که اگر مردی تنها یک ملک را برای سکونت در اختیار داشته باشد توقیف منزل مسکونی بدون سند برای مهریه امکان پذیر نمی باشد زیرا توقیف منزل مسکونی بدون سند برای مهریه باعث عسر و حرج مرد می شود.

اما اگر مردی چند ملک قولنامه ای داشته باشد زن می تواند در صورت اثبات مالکیت مرد از دادگاه درخواست توقیف منزل مسکونی بدون سند برای مهریه را داشته باشد.

توقیف ملک برای مهریه

به طور کل توقیف اموال در صورتی انجام می شود که مرد را از زندگی در شان خویش باز ندارد و او را دچار عسر و حرج نکند. توقیف ملک قولنامه ای برای مهریه نیز در صورتی که چنین موردی را به همراه نداشته باشد قابل پیگیری است. که پیشنهاد می شود به دلیل پیچیدگی های مسائل توقیف اموال، اللخصوص توقیف ملک قولنامه ای برای مهریه به دلیل مواردی که در مورد ملک قولنامه ای پیش می آید از یک وکیل توقیف ملک قولنامه ای برای مهریه کمک بگیرید.

گروه وکلای دیوان سالار به راحتی شما را با بهترین وکیل طلاق و مهریه و یا وکیل خانواده ارتباط میدهند.

آیا توقیف ملک قولنامه ای برای مهریه امکان پذیر است؟

از نظر قانون ملکی قابل توقیف است که در دفتر املاک اداره ثبت اسناد رسمی به صورت رسمی ثبت شده باشد. و قانون تنها کسی را مالک میداند که شرایط زیر را داشته باشد.

 • ملک به نام او ثبت شده باشد
 • ملک از طریق مالک رسمی آن به او به ارث رسیده باشد.
 • ملک به وی منتقل شده باشد و این انتقال در دفتر املاک ثبت شده باشد.

در نتیجه توقیف ملک قولنامه ای برای مهریه نیازمند این است که اثبات کنید که ملک برای شوهرتان می باشد و اثبات آن مراحل پیچیده ای دارد، چون سندی برای ملک وجود ندارد. بنابرین بهتر است از یک وکیل توقیف ملک قولنامه ای برای مهریه کمک بگیرید. فرض کنید که شما اقدام به توقیف ملک قولنامه ای برای مهریه کرده اید ولی همسر شما آن ملک را اجاره داده است. در این صورت اگر نتوانید خود ملک را توقیف کنید می توانید اجاره بهای آن را توقیف کنید و مسائلی از قبیل این که الزام حضور وکیل توقیف ملک قولنامه ای برای مهریه را پر رنگ تر می کند.

وکیل توقیف ملک قولنامه ای برای مهریه

توقیف اموال از موارد حائز اهمیت در امر مهریه می باشد. اما نکته مهم در توقیف اموال این است که پیچیدگی های بسیاری دارد. همانطور که در ابتدا به آن پرداختیم توقیف اموال نباید سبب این گردد که مرد از زندگی در شان خود باز ماند و دچار عسر و حرج شود. اما در مواردی مرد برای اینکه مهریه را پرداخت نکند خود را در حالت اعسار (برای درک بهتر به اعسار مهریه مراجعه شود) قرار می دهد تا نتوان اموال وی را توقیف کرد و در این صورت توقیف ملک قولنامه ای برای مهریه نیز غیر ممکن می شود. از این رو بهتر است برای مواجه بهتر با این موارد و وصول مطالبات خود از یک وکیل توقیف ملک قولنامه ای برای مهریه استفاده کنید تا از تبحر خویش در راستای کمک رسانی به شما استفاده کرده و دین شما را وصول کند.

مشاهده
وکیل حضانت ✔️ |【صفر تا ۱۰۰ سلب حضانت فرزند از مادر✔️】

بهترین وکیل توقیف ملک قولنامه ای برای مهریه

بهترین وکیل توقیف ملک قولنامه ای برای مهریه، فردی است که به حیطه اموال منقول و غیر منقول اشراف کامل داشته باشد و موارد متعددی از این قبیل را مطالعه و یا اخذ کرده باشد. گروه وکلای دیوان سالار  با داشتن وکیل های متعدد این اطمینان را برای شما عزیزان فراهم ساخته است تا امور شما به وکیل متخصص در همان حوضه سپرده شود. این امر سبب گردیده تا موکل با آرامش خاطر کار خود را به وکیل بسپارد.

هزینه وکیل توقیف ملک قولنامه ای برای مهریه

تعرفه هزینه اخذ وکیل توقیف ملک قولنامه ای برای مهریه معمولا درصدی از مال توقیف شده می باشد؛ یا هزینه اعطای وکالت به وکیل به صورت توافقی بین طرفین می باشد.

برای اطلاع از هزینه و اعطا وکالت به بهترین وکیل توقیف ملک قولنامه ای برای مهریه با شماره 44899341-021 تماس حاصل فرمایید.

لیست وکیل توقیف ملک برای مهریه

وکیل حامد شاکری نیا

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

وکیل حامد شاکری نیا

⚖️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ عضو مرکز وکلای قوه قضاییه
⚖️ از موفق ترین وکلای تهران

⚖️ بیش از12 سال سابقه وکالت

تماس جهت اعطای وکالت مشاهده رزومه وکیل


وکیل سعید حسین مروج 

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

دکتر حسین مروج وکیل قاضی بازنشسته

⚖️ بیش از 40 سال سابقه حقوقی
⚖️ دارای 2 دکتری حقوق و DBA
⚖️ استاد دانشگاه

⚖️از مدیران حقوقی نیرو های مسلح

تماس جهت اعطای وکالت مشاهده رزومه وکیل


وکیل مرجانه فشنگچی 

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

عکس وکیل خانم مرجانه فشنگچی

⚖️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ رتبه دو رقمی در آزمون سراسری کانون وکلای مرکز
⚖️ عضو کانون وکلای دادگستری مرکز با رتبه دو رقمی

⚖️ بیش از15 سال سابقه وکالت

تماس جهت اعطای وکالت مشاهده رزومه وکیل


وکیل مونا الماسی سهی 

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

خانم مونا الماسی وکیل پایه یک دادگستری

⚖️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ عضو کانون وکلای مرکز
⚖️ کارشناس ارشد حقوق خصوصی

⚖️ بیش از 6 سال سابقه وکالت

 

تماس جهت اعطای وکالت مشاهده رزومه وکیل


دکتر مهرداد محمدی [بخش بین‌الملل]

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️

⚖️ مشاور حقوقی و امور قراردادهای شرکت‌هایی چون هواپیمایی قطر و …
⚖️ داوری اختلافات قراردادی فدراسیون فوتبال ایران
⚖️ داور مرکز بین‌المللی مرکز داوری شانگهای (SHIAC)

 

تماس جهت اعطای وکالت مشاهده رزومه وکیل


وکیل ملیحه سنگ سفیدی

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️

⚖️ وکیل دادگستری
⚖️ کارشناس ارشد حقوق
⚖️ عضو مرکز مشاوران و کارشناسان قوه قضاییه

⚖️کمتر از 2 سال سابقه وکالت

تماس جهت اعطای وکالت


وکیل محمد فرخی 

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

محمد فرخی وکیل پایه یک دادگستری

⚖️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ کارشناس ارشد حقوق خصوصی
⚖️ عضو کانون وکلای دادگستری مرکز

⚖️بیش از 20 سال سابقه وکالت

تماس جهت اعطای وکالت مشاهده رزومه وکیل


وکیل امیر بهادر عامری

امتیاز ⭐️⭐️⭐️

⚖️ وکیل پایه یک دادگستری در اصفهان
⚖️ کارشناس ارشد حقوق خصوصی
⚖️ عضو کانون وکلای دادگستری مرکز

⚖️بیش از 5 سال سابقه وکالت

تماس جهت اعطای وکالت


به این مطلب امتیاز دهید!

4.6/5

اگر هنوز سوالی در مورد توقیف ملک قولنامه ای برای مهریه دارید در کامنت‌ها بپرسید. کارشناسان حقوقی به سرعت پاسخ می‌دهند.

امتیاز کاربران: 5 ( 1 رای)

عناوین این مطلب

نوشته های مشابه

8 دیدگاه

 1. سلام من پیگیر گرفتن مهریه ام از همسرم هستم. در زمان ازدواج مهریه من 3 دانگ از خانه ی همسرم مشخص شد که ظاهرا قولنامه ای هستش. آیا شما وکیلی دارید که پیگیری کنه کار منو؟

 2. سلام من در مورد گرفتن مهریه م سوال داشتم. همینجا بپرسم یا باید زنگ بزنم دفترتون؟

 3. سلام. یکی از بستگان ما برای طلاق دخترشون ظاهرا به شما مراجعه کردن و به کمک وکیل شما تونستن طلاق بگیرن ضمن اینکه مهریه رو هم تمام و کمال دریافت کنن. من هم از اونجایی که در گیر و دار طلاق و دریافت مهریه هستم به پیشنهاد ایشون میخوام وکالت بدم. امکانش هست که وکالت بدم به همون وکیل یا اینکه شما با توجه به شرایط پرونده خودتون مشخص میکنید که با کدوم وکیل قرارداد ببندم؟

 4. با سلام.همسرم یکسال است منزل را ترک کرده واینجانب الزام به تمکین زده ام.قبل از رفتن سقط جنین انجام داده من شکایت کرده ام بعد از ۵ماه برگشته اند وباز هم برای بار دوم بعد از سه ماه منزل را ترک کرده وباز هم الزام به تمکین زده ام .ایشان حسابهای بنده را توقیف کرده ومهریه اش را به اجرا گذاشته اند .آیا امکان توقیف منزل قولنامه ای را دارند یا خیر.با تشکر

  1. با سلام. بله امکان توقیف ملک قولنامه ای بابت مهریه وجود دارد.

 5. سلام من مهریه ام را به اجرا گذاشته ام ودر حال ادامه زندگی هستم در حال حاضر در منزلی سکونت داریم که سند وکالتی دارد و سند رسمی ندارد و نیمی از منزل نیز به نام من است اگر بخواهم نیم دیگرش به من منتقل شود به عنوان بخشی از مهریه ام،ولی همچنان در حال زندگی کنیم،باید چکار کنم؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
Call Now Buttonتماس جهت رزرو جلسه با وکیل