کیفری

بهترین روش های رفع اتهام کلاهبرداری 🥇 |【+ وکیل متخصص✔️】

رفع اتهام کلاهبرداری اینترنتی و ساده | چگونه در پرونده کلاهبرداری رفع اتهام کنیم و ...

در این مطلب قصد داریم روش های مختلفی را که بهترین وکلا از طریق آن ها برای رفع اتهام کلاهبرداری استفاده میکنند بررسی کنیم و چگونگی آن ها را توضیح دهیم.

اگر شما نیز شاکی یا متهم پرونده کلاهبرداری هستید حتما این مطلب را با دقت مطالعه کنید.

پیشنهاد میشود با توجه به مجازات های سنگین این جرم، پیش از هر اقدامی با وکیل متخصص کلاهبرداری مشورت نمایید.
در انتهای همین مطلب میتوانید لیست بهترین وکیل کلاهبرداری به همراه رزومه وکلا را مشاهده کنید.

کلاهبرداری چیست؟

در واقع کلاهبرداری یعنی گرفتن مال شخص دیگری که به کمک روش های غیرقانونی و فریبکارانه. کلاهبرداری یک عمل عمدی می باشد و فرد دیگری ضرر می بیند.

بیشتر جرم های کلاهبرداری از طریق وسوسه و انگیزه های بی اساس و بیهوده می باشد با این امید که مثلا سرمایه شما در زمان کوتاهی چندین برابر خواهد شد.
با این وجود نیز برای کلاهبرداری روش های مختلفی برای کلاهبرداری وجود دارد که به توضیح آن و رفع اتهام کلاهبرداری می پردازیم.

روش های کلاهبرداری و رفع اتهام کلاهبرداری

جرم کلاهبرداری از روش های مختلفی صورت می گیرد مثلا کلاهبرداری از راه گوشی های همراه یا اینترنتی انجام می گیرد که در اینجا به چند نمونه از روش های کلاهبرداری اشاره می کنیم:

کلاهبرداری اینترنتی به روش فیشینگ

در روش فیشینگ یا جعل آدرس سایت و ایمیل، کلاهبرداران قصد دارند با شبیه سازی فضاهای مورد استفاده کاربر اطلاعات کاربر را به دست آورند.

به طور مثال کلاهبردارانی که ظاهر سایت های بانکی را طراحی می کنند و از این طریق اطلاعات کارت بانکی افراد را می گیرند و از این طریق حساب فرد را خالی می کنند.

رفع اتهام کلاهبرداری اینترنتی چگونه است؟

رفع اتهام کلاهبرداری اینترنتی یکی از شایع ترین موضوعاتی است که مراجعین به دنبال آن هستند. معمولا رفع اتهام در اینگونه موارد از طریق بررسی سابقه، اسناد، مدارک و … انجام میشود. با توجه به پیچیدگی های این موضوع توصیه میکنیم حتما برای اطلاع از جزییات با ما تماس بگیرید.

همچنین برای اطلاعات بیشتر درباره کلاهبرداری اینترنتی، مجازات آن و مشاهده لیست وکیل متخصص وارد لینک زیر شوید:

وکیل کلاهبرداری اینترنتی

کلاهبرداری های پیامکی

پیام های ناشناسی که به شما ارسال می شود ممکن است باعث فریب دادن شما شود.

مثلا کلاهبرداران به بهانه برنده شدن شما در مسابقه با شما تماس می گیرند و شما را پای خود پرداز می آورند و از شما می خواهند که اطلاعات کارت بانکی خود را در اختیارشان قرار دهید و از این طریق حساب بانکی شما را خالی می کنند.

کلاهبرداری به روش فروختن مال شخص دیگری

اگر شخصی هر چیزی که مالک آن نیست را به شخص دیگری بفروشد دچار کلاهبرداری شده است. مانند اشخاصی که ملک یا زمینی را به چند نفر می فروشند.

وکیل رفع اتهام کلاهبرداری

کلاهبرداری با وعده سود کوتاه مدت

نوع دیگری از کلاهبرداری به این صورت می باشد که عده ای با دادن وعده های سود و منفعت در کوتاه ترین زمان اموال مردم را از دستشان در می آورند و هیچ وقت به آن ها باز نمی گردانند.

افرادی که بی گناه می باشند و بی اطلاع و به صورت ناخواسته درگیر پرونده های کلاهبرداری شده اند باید به سرعت به وکیلی متخصص رجوع کنند تا در کمترین زمان برای آن ها رفع اتهام کلاهبرداری انجام دهند. در این مقاله قصد داریم به برخی روش های رفع اتهام کلاهبرداری اشاره کنیم.

شرایط کلاهبرداری چیست؟

در صورتی کلاهبرداری انجام می گیرد که نتیجه ی آن بردن مال شخص دیگری باشد و این امر نیز در دو صورت انجام می شود:

  • وارد شدن ضرر و زیان مالی به شخص دیگری
  • بهره منده شدن مالی توسط شخص کلاهبردار
با این حال اشخاصی هستند که به طور مستقیم سرمایه افراد را از آن ها می گیرند و در آخر باعث از بین رفتن سرمایه آن ها می شوند.

البته ممکن است این افراد اطلاعی از خطایی که انجام داده اند نداشته باشند و بصورت رابط و وابسته باشند مثلا شخصی به عنوان کارمند در موسسه ای کار می کند، پولی را از مردم بگیرد و به سرپرست شرکت دهد اما خبر نداشته باشند که موسسه نیت بد و کلاهبرداری داشته باشد.

در این صورت ثابت کردن این مسئله بسیار مشکل می باشد ولی در چنین شرایطی می توان از وکیل برای رفع اتهام کلاهبرداری کمک گرفت. در شرایطی که خود فرد زیان دیده از این ماجرا باشد نمی توان برای او مجازات نقدی یا حبس صادر کرد.
چگونه بی گناهی خود را در کلاهبرداری اثبات کنیم؟ (در لینک زیر بخوانید)

اثبات بی گناهی در کلاهبرداری

 

انواع کلاهبرداری

قانون گذار به دلیل اهمیت جرم کلاهبرداری آن را به دو دسته ساده و مشدد تقسیم می کند.

کلاهبرداری مشدد

برای کلاهبرداری مشدد تعابیر مختلفی بیان شده است که در اینجا به سه نمونه از تعابیر کلاهبرداری مشدد می پردازیم:

  • اگر کلاهبرداری از طرف کارمندان دولتی و یا ماموران انجام شود کلاهبرداری مشدد می باشد.
  • چنانچه فرد از موقعیت خود سوء استفاده کند و از این راه برای خود درآمد به دست آورد در این صورت شخص از سمت خود برای کسب مال مردم و درآمد غیرقانونی استفاده کرده است که نمونه ای از کلاهبرداری مشدد می باشد.
  • ارتشاء و اختلاس نیز نمونه هایی از جرم های مشدد می باشند.

کلاهبرداری ساده

در صورتی که کلاهبرداری انجام شده جزو موارد بالا نباشد کلاهبرداری ساده به حساب می آید.

رفع اتهام کلاهبرداری

مجازات کلاهبرداری

در ادامه ی این مطلب به مجازات کلاهبرداری مشدد و ساده می پردازیم:

مجازات کلاهبرداری ساده

برای جرم کلاهبرداری ساده طبق قانون ماده یک مجازات یک سال تا هفت سال حبس در نظر گرفته شده است و همچنین شخص کلاهبردار باید مالی را که به صورت کلاهبرداری به دست آورده است را به صاحبش برگرداند تا رفع اتهام کلاهبرداری شود.

مجازات کلاهبرداری مشدد

در کلاهبرداری مشدد در ادامه ماده یک آمده است که سزای مرتکبین به کلاهبرداری مشدد بین دو سال تا ده سال حبس علاوه بر برگرداندن اصل مالی است که به عنوان کلاهبرداری گرفته شده است.

در ضمن شخصی که به جرم کلاهبرداری مشدد گرفتار شده تا همیشه از کار های دولتی برکنار و محکوم به پرداخت جریمه نقدی می شوند.

در حقیقت در تمام جرم های کلاهبرداری، علاوه بر مجازاتی که برای متهم تعیین کرده اند، متهم باید تمام مالی که به عنوان کلاهبرداری به دست آورده است را به صاحب مال برگرداند .
برای اطلاعات بیشتر و کامل تر در خصوص مجازات مشارکت در کلاهبرداری صفحه زیر را بخوانید:

مجازات مشارکت در کلاهبرداری

چگونه اثبات کنیم در جرم کلاهبرداری مشارکت نداشته ایم؟

زمانی که حکم کلاهبرداری صادر شد وکیل باید جزئیات پرونده را به دقت بررسی کند و با به دست آوردن مدارک جهت اثبات بی گناهی و بی اطلاعی متهم از صورت گرفتن کلاهبرداری به دادسرا یا دادگاه مراجعه کند و از بند و ماده قانون ها استفاده کند که تا رفع اتهام کلاهبرداری از شخص متهم گردد. اینکار به شدت کار سختی بوده و حالت با حالت متفاوت است.

مراحل رفع اتهام کلاهبرداری

افرادی که ناخواسته و بدون سوء نیت دچار اتهام به کلاهبرداری شدند مراحل سختی در پیش دارند که برای آن ها رفع اتهام کلاهبرداری صورت گیرد.

در مرحله اول باید شخص معترض یا شاکی وقوع جرم کلاهبرداری را از طریق مختلف ثابت کند و بعد از مطرح شدن درخواست شخص معترض، متهم باید با استفاده از وکیل و با رد کردن ادعای شاکی به رفع اتهام کلاهبرداری بپردازد.

همچنین اعلام نماید که هرگز طرحی برای کلاهبرداری و فریبکاری مردم نداشته است و اگر کلاهبرداری از طریق شرکت واسطه انجام شده باشد که از این طریق پولی را از مردم بگیرند باید اثبات کنند از برنامه ی شرکت اطلاعی نداشته اند.

با توجه به آن که موارد فوق مربوط به وکیل کیفری می شود، پیشنهاد میکنیم لیست وکیل کیفری گروه وکلای دیوانسالار را مشاهده بفرمایید تا علاوه بر مشخصات و شماره تماس آنها، رزومه و سابقه وکالت ایشان را نیز ببینید. کارگروه وکلای کیفری گروه وکلای دیوانسالار با سابقه درخشان و پرونده های بسیار، در کسب نتایج پرونده های کیفری عملکرد فوق العاده ای در مقایسه با سایر وکلای این حوزه داشته است.

شماره، آدرس و لوکیشن گروه وکلای دیوان سالار

تفاوت سرقت و کلاهبردار

سرقت و کلاهبرداری شباهت های زیادی به یکدیگر دارند. هم سرقت و هم کلاهبرداری عمل های خلاف کارانه و مجرمانه ای هستند که بدون رضایت شخص دیگری انجام می شود و از این طریق چیزی را از شخصی می گیرند.

با این حال تفاوت کلاهبرداری و سرقت در این است که کلاهبرداری یک عمل پنهانی می باشد ولی سرقت عملی است که به آسانی حتی بعد از زمان کوتاهی مشخص می شود.

تفاوت دیگر کلاهبرداری با سرقت این است که کلاهبردار سعی دارد تا سرقتش را پنهان کند در این صورت بیشتر تلاش می کند که برنامه ریزی کند و چیزی که می خواهد سرقت کند به صورت مخفیانه انجام دهد اما در سرقت، دزد نمی تواند عمل خود را پنهان کند بنابراین هیچ گونه تلاشی برای مخفی کردن عمل خود نمی کند.

مراحل رفع اتهام کلاهبرداری

اگر بخواهیم مثالی از تفاوت کلاهبرداری و سرقت بزنیم می توانیم بانک را در نظر بگیریم مثلا فردی که از بانک دزدی کرده در واقع به عمل مجرمانه سرقت دچار شده است و شخصی که از بانک اختلاس می کند کلاهبرداری انجام داده است.

وکیل رفع اتهام کلاهبرداری چه کاری می کند؟

در صورت به وجود آمدن کلاهبرداری ممکن است شخصی که به او اتهام کلاهبرداری زده شده باشد بی گناه باشد و یا فرد اصلی این موضوع نبوده باشد در این صورت وکیل رفع اتهام کلاهبرداری به او کمک می کند تا بی گناهی او ثابت شود.

بهترین وکیل رفع اتهام کلاهبرداری چگونه به ما کمک می کند؟

بهترین وکیل با بررسی پرونده موکل خود به اثبات عدم آگاهی موکل خود در کلاهبرداری و رد کردن دلایل شاکی می پردازد و از این طریق پیگیری رفع اتهام از او را انجام می دهد.

سوالات متداول

  • چرا برای پرونده ها به گروه دیوان سالار مراجعه می کنیم؟

دیوان سالار با استفاده از وکیل با تجربه با دانش کافی در کمترین زمان پرونده های شما را به نتایج مطلوب می رساند.

گروه وکلای دیوان سالار با تیمی از چندین وکیل رفع اتهام کلاهبرداری متخصص با سال ها تجربه آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می‌باشد. با توجه به اینکه در گروه وکلای دیوان سالار وکالت تخصصی توسط وکلای پایه یک دادگستری انجام می‌شود، درصد موفقیت در این مجموعه بسیار بالاست، چرا که وکالت هر پرونده را وکیلی می‌پذیرد که چندین سال تجربه در آن زمینه داشته و پرونده های موفق و مشابه در زمینه پرونده موکل را دارد. همین امر باعث شده تا کیفیت وکالت و درصد موفقیت پرونده ها در گروه وکلای دیوان سالار نسبت به مجموعه های دیگر بسیار بالاتر باشد. به طوری که تیم کلاهبرداری دیوان سالار در بیش از ۳۱۵ پرونده کیفری، بیش از ۹۵ درصد موفقیت داشته است.
  • آیا کسی که با روش و ابزار های فریبکارانه بتواند مال خود را که نزد شخص دیگری است بگیرد کلاهبرداری کرده است؟

خیر زیرا در این صورت صاحب اصلی مال خود شخص بوده است و قصد کسب کردن مال خویش را داشته است کلاهبرداری نکرده است .

 

ما در گروه وکلای دیوان سالار با تیمی متشکل از چندین وکیل رفع اتهام کلاهبرداری، با کارنامه ای درخشان در کنار شما هستیم.

برای تماس جهت رزرو جلسه وکالت کلیک کنید:

☎️ 021-44899341

☎️ 0937-937-0-110 (منشی وکیل | پاسخگویی فوری 24 ساعته | تماس تلفنی + واتساپ)

نمونه پرونده های شاخص دیوان سالار

⭐️ پرونده جعل و کلاهبرداری به ارزش ۳.۵ میلیارد تومان با ۱۷ شاکی که منجر به منع تعقیب کامل موکل شد.

⭐️ پرونده کلاهبرداری و جعل ۱۰ میلیارد تومانی که منجر به محکومیت کلاهبرداران و دریافت خسارت از آن ها برای موکلین شاکی این پرونده شد.

⭐️ پرونده جعل و کلاهبرداری در شمال تهران به ارزش ۱۶ هزار یورو

⭐️ پرونده فساد مالی در شرکت نفت به میزان ۱۶ میلیارد تومان

⭐️ پرونده تحصیل مال از طریق نامشروع به ارزش ۱ میلیون دلار کانادا

مشاهده سایر پرونده ها

⭐️ پرونده کلاهبرداری ملکی ۴۰ هکتاری در شهریار

⭐️ پرونده اختلاف در تهاتر ملکی و کلاهبرداری به ارزش ۲۴ میلیارد تومان

⭐️ پرونده زمین‌خواری ملکی در دماوند به ارزش ۳۰۰ میلیارد تومان که منجر به محکومیت زمین‌خواران و بازپس‌گیری املاک شد.

⭐️ پرونده سرقت گوشی با ۶۸ شاکی خصوصی که برای موکل منع تعقیب صادر شد و تبرئه شد.

⭐️ پرونده کلاهبرداری ارز دیجیتال به میزان ۲۳ هزار دلار و کلاهبرداری ملکی ویلا در شمال تهران به ارزش ۱۷ میلیارد تومان که ملک به طور کامل به نفع موکل بازپس‌داده‌شد.

⭐️ پرونده رابطه نامشروع با زن شوهردار توسط مربی ورزش

⭐️ پرونده آتش زدن دختر جوان توسط نامزد او که ویدیوی آن در شبکه های اجتماعی جنجالی شد.

⭐️ پرونده رسانه ای تجاوز های سریالی با اتهام به ۹ فقره آدم ربایی و تجاوز متهم به افساد فی الارض دستگیر شده بود.

⭐️ پرونده خانم ماساژور با اتهام دایر کردن خانه فساد و فحشا

⭐️ پرونده با اتهام فراهم کردن موجبات فساد و فحشا از طریق حضور در خانه فساد و دریافت خدمات جنسی

⭐️ پرونده یک آقا با اتهام حضور در مرکز فساد و فحشا

⭐️ پرونده رابطه نامشروع و اتهام زنای محصنه در سعادت آباد تهران که منجر به رفع اتهام و تبرئه موکل گردید.

⭐️ پرونده رابطه نامشروع و خیانت همسر، که در این پرونده خانم که همسر موکل ما بود با مردی دیگر رابطه برقرار کرده بود. این پرونده با موفقیت موکل ما که شاکی بود به پایان رسید.

⭐️ پرونده رابطه نامشروع با زن شوهردار بلاگر معروف اینستاگرامی که در نهایت شوهر خانم به قتل رسید

⭐️ پرونده سرقت از یک نهاد دولتی که موکل به رد مال ۱۶ میلیارد تومانی محکوم شده بود اما با تلاش های وکیل وی تبرئه شد.

⭐️ پرونده دستگیری باند تولید مواد مخدر که از آشپرخانه ساخت مواد مخدر ۴۰۰ کیلوگرم شیشه کشف شد.

⭐️ پرونده سرقت از منزل که سارقین پس از ورود به منزل و جمع آوری مقداری طلا، متاسفانه به موکل خانم تجاوز کردند. این پرونده نیز با موفقیت موکل به پایان رسید.

⭐️ پرونده رابطه نامشروع و خیانت همسر، که در این پرونده خانم که همسر موکل ما بود با مردی دیگر رابطه برقرار کرده بود. این پرونده با موفقیت موکل ما که شاکی بود به پایان رسید.

⭐️ پرونده سرقت مسلحانه از یک طلا فروشی با رد مال ۵ میلیارد تومانی که در انتها وکیل توانست موکل را از کلیه اتهامات تبرئه نماید.

⭐️ پرونده قتل شوهر با سم توسط همسر

⭐️ پرونده قتل دختر جوان که متهم پس از رابطه جنسی با دختر خانم وی را به قتل رساند و جنازه وی را در اطراف تهران مدفون نمود.

⭐️ پرونده سرقت مسلحانه در کرج که موکل ما شاکی بود و وکیل توانست خسارت را از سارقین برای موکل بگیرد.

⭐️ پرونده سرقت مسلحانه منزل در شهرری توسط سارقین سابقه دار

⭐️ پرونده آدم ربایی مسلحانه و تجاوز به یک خانم که خانم موکل ما بودند و در نهایت پرونده با موفقیت به نفع موکل به سرانجام رسید.

⭐️ پرونده قتل که موکل با اتهام قتل با چاقو و سوزاندن جنازه روبرو بود.

⭐️ پرونده سرقت از منزل با رد مال ۳ میلیارد تومانی که منجر به محکومیت متهم و دریافت خسارت برای شاکی از سوی وکیل سرقت شد.

⭐️ پرونده جعل سند و فروش مال غیر که منجر به محکومیت متهم و دریافت خسارت برای موکل شد.

⭐️ پرونده تولید، توزیع و حمل ۱۵۰ لیتر مشروبات الکلی در دادگاه انقلاب که منجر به موفقیت در پرونده شده و حداقل مجازات ممکن (شلاق تعزیری که نهایتا به جزای نقدی تبدیل شد) برای متهم صادر شد.

⭐️ پرونده قطع دست پسر جوان با شمشیر توسط اراذل و اوباش در یکی از پارک های تهران

⭐️ پرونده زمین خواری در استان البرز به ارزش ۳۵۰ میلیارد تومان

⭐️ پرونده دستور فروش ملکی به ارزش ۳۸ میلیارد تومان

⭐️ پرونده ملکی که طرف مقابل موکل ستاد اجرایی فرمان امام بود. این پرونده به نفع موکل به اتمام رسید.

⭐️ پرونده شکایت مشارکت در ساخت در تهران

⭐️ بیش از ۲۰ پرونده الزام به تنظیم سند رسمی

⭐️ بیش از ۵۰ مورد پرونده دستور تخلیه و حکم تخلیه

⭐️ بیش از ۱۰ پرونده اراضی ملی

⭐️ طلاق از طرف زوجه برای بازیگر مطرح سینمای کشور

⭐️ پرونده 1500 سکه طلا مهریه برای زوجه

⭐️ بیش از 50 طلاق توافقی

⭐️ بیش از ۵۰ پرونده اجرت المثل برای زوجه

⭐️ بیش از ۵۰ پرونده ترک انفاق

⭐️ پرونده طلاق یک طرفه از طرف زوجه در تهران که آقا با معلم مدرسه فرزندشان رابطه نامشروع برقرار کرده بود

⭐️ پرونده طلاق یک طرفه از طرف مرد که همسر وی با ۴ مرد دیگر از جمله وکیل طلاق خود رابطه برقرار کرده بود.

⭐️ پرونده شکایت از کلاهبردار معروف اینستاگرامی (آقای ع-ح) به میزان بیش از ۳۰۰ میلیون دلار : این پرونده در حال حاضر در جریان است.

⭐️ پرونده سرقت ارز دیجیتال به میزان ۷ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان

⭐️ پرونده کلاهبرداری ارز دیجیتال به میزان ۲۳ هزار دلار و کلاهبرداری ملکی ویلا به ارزش ۱۷ میلیارد تومان که ملک به طور کامل به نفع موکل بازپس‌داده‌شد.

⭐️ بیش از ۵ مورد پرونده شکایت از صرافی ارز دیجیتال (به علت منع قانونی در حال حاضر و تا انتهای صدور حکم محکومیت، امکان ذکر نام صرافی ها وجود ندارد.)

⭐️ ۷ پرونده شکایت از صرافی ارز دیجیتال ایرانی (به علت منع قانونی در حال حاضر و تا انتهای صدور حکم محکومیت، امکان ذکر نام صرافی ها وجود ندارد.)

⭐️ بیش از ۱۰ مورد شکایت از شرکت های پانزی

⭐️ پرونده کلاهبرداری ارز دیجیتال و هک ولت توسط کانال تلگرامی معروف

و بیش از 800 پرونده دیگر

آیا می دانید؟

لیست وکیل رفع اتهام کلاهبرداری

وکیل حامد شاکری نیا

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

وکیل حامد شاکری نیا

🥇 سطح وکیل وکیل پایه یک دادگستری
️ سابقه حقوقی عضو مرکز وکلای قوه قضاییه با بیش از 17 سال سابقه وکالت
📝 خدمات مشاوره حقوقی، وکالت، تنظیم اوراق قضایی
💰 هزینه وکیل بسته به شرایط و موضوع پرونده تعیین می‌شود
میزان رضایت مراجعین 5 / 4.91

تماس با وکیل مشاهده رزومه وکیل


وکیل حسن اسماعیلی

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

وکیل حسن اسماعیلی - وکیل کیفری دیوان سالار

🥇 سطح وکیل وکیل پایه یک دادگستری
️ سابقه حقوقی عضو مرکز وکلای قوه قضاییه با بیش از 17 سال سابقه
📝 خدمات مشاوره حقوقی، وکالت، تنظیم اوراق قضایی
💰 هزینه وکیل بسته به شرایط و موضوع پرونده تعیین می‌شود
میزان رضایت مراجعین 5 / 4.87 

 

تماس با وکیل مشاهده رزومه وکیل


وکیل فاطمه مرادی حقیقت

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

فاطمه مرادی حقیقت وکیل پایه یک دادگستری دیوان سالار

🥇 سطح وکیل وکیل پایه یک دادگستری
️ سابقه حقوقی عضو کانون وکلای دادگستری مرکز (تهران) با بیش از 17 سال سابقه وکالت
📝 خدمات مشاوره حقوقی، وکالت، تنظیم اوراق قضایی
💰 هزینه وکیل بسته به نوع خدمت، شرایط و موضوع پرونده تعیین می‌شود
میزان رضایت مراجعین 5 / 4.81

تماس با وکیل مشاهده رزومه وکیل


وکیل مونا الماسی سهی 

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

خانم مونا الماسی وکیل پایه یک دادگستری

🥇 سطح وکیل وکیل پایه یک دادگستری
️ سابقه حقوقی عضو کانون وکلای دادگستری مرکز (تهران) با بیش از 10 سال سابقه
📝 خدمات مشاوره حقوقی، وکالت، تنظیم اوراق قضایی، داوری
💰 هزینه وکیل بسته به شرایط و موضوع پرونده تعیین می‌شود
میزان رضایت مراجعین 5 / 4.89 

 

تماس با وکیل مشاهده رزومه وکیل


وکیل مرجانه فشنگچی 

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

عکس وکیل خانم مرجانه فشنگچی

🥇 سطح وکیل وکیل پایه یک دادگستری
️ سابقه حقوقی عضو کانون وکلای دادگستری مرکز (تهران) با بیش از 17 سال سابقه وکالت
📝 خدمات مشاوره حقوقی، وکالت، تنظیم اوراق قضایی
💰 هزینه وکیل بسته به شرایط و موضوع پرونده تعیین می‌شود
میزان رضایت مراجعین 5 / 4.84 

 

تماس با وکیل مشاهده رزومه وکیل


زهرا قهرمانی نمین [متخصص امور حقوقی بیمه]

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️

زهرا قهرمانی نمین-کارشناس حقوق بیمه-دیوان سالار

🥇 سطح وکیل کارگزار بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران
️ سابقه حقوقی بیش از 13 سال سابقه کاری
📝 خدمات مشاوره حقوقی، وکالت مدنی، تنظیم اوراق قضایی، امور مربوط به اداره بیمه تامین اجتماعی
💰 هزینه وکیل بسته به شرایط و موضوع پرونده تعیین می‌شود
میزان رضایت مراجعین 5 / 4.83 

 

تماس جهت مشاوره مشاهده رزومه وکیل


هدیه عرفانیان

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️

هدیه عرفانیان - وکیل مدنی

🥇 سطح وکیل کارشناس حقوقی امور ثبت برند و شرکت ها
️ سابقه حقوقی بیش از 10 سال سابقه کاری
📝 خدمات مشاوره حقوقی، وکالت مدنی، تنظیم اوراق قضایی، امور مربوط به اداره کار
💰 هزینه وکیل بسته به شرایط و موضوع پرونده تعیین می‌شود
میزان رضایت مراجعین 5 / 4.83 

 

تماس جهت مشاوره مشاهده رزومه وکیل


وکیل محمد فرخی 

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

محمد فرخی وکیل پایه یک دادگستری

🥇 سطح وکیل وکیل پایه یک دادگستری
️ سابقه حقوقی عضو کانون وکلای دادگستری مرکز (تهران) با بیش از 22 سال سابقه
📝 خدمات مشاوره حقوقی، وکالت، تنظیم اوراق قضایی
💰 هزینه وکیل بسته به شرایط و موضوع پرونده تعیین می‌شود
میزان رضایت مراجعین 5 / 4.73 

 

تماس با وکیل مشاهده رزومه وکیل


وکیل امیر بهادر عامری

امتیاز ⭐️⭐️⭐️

🥇 سطح وکیل وکیل پایه یک دادگستری
️ سابقه حقوقی عضو کانون وکلای دادگستری مرکز (اصفهان) با بیش از 7 سال سابقه وکالت
📝 خدمات مشاوره حقوقی، وکالت، تنظیم اوراق قضایی
💰 هزینه وکیل بسته به نوع خدمت، شرایط و موضوع پرونده تعیین می‌شود
میزان رضایت مراجعین 5 / 4.53
  • از جمله مطرح ترین و شناخته شده ترین وکلای پایه یک دادگستری در اصفهان
  • با بیش از 7 سال سابقه وکالت و تجربه بالا در امور تخصصی

تماس با وکیل

وکالت تخصصی

نظرات موکلین اخیر

میانگین امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ (4.7) - 731 نظر

نظر آقای م. خ
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

بسیار دلسوز. تسلط خوب بر قوانین حقوقی به من کمک کردن تا هر سندی را که امضا کردم بفهمم.

نظر آقای ج. ل
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

ایشون یک وکیل حرفه ای هستن و دانش بسیار خوبی در زمینه حقوقی دارند. حمایت بسیار خوبی ارائه دادند و بهترین راهکار را در پرونده ملکی من اجرا کردند. من کاملا راضی هستم.

نظر خانم س. ذ
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

جناب وکیل واقعا وکیل بسیار خوبی هستند. در مورد پرونده من که درمورد مسائل خصوصی زندگی من بود به من کمک کردند. از ایشون ممنونم.

نظر آقای ک. ض
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

یک صلح نامه برای من جناب وکیل تنظیم کردن که باهاش تونستم به تمامی حق و حقوقم برسم.

نظر آقای ک. ض
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

من کارم نظافت هستش و تو یکی از خانه هایی که رفته بودم بهم اتهام سرقت زدن واقعا از حکم زندان می ترسیدم به خاطر شرایط زندگیم، خداروشکر جناب وکیل کارم رو به خوبی انجام دادند.

نظر خانم ج. ه
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

وکیل در موضوع کیفری متخصص بود. خداروشکر تبرئه شدم با کمکشون

نظر خانم ص. ش
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

شوهرم اذیتم میکرد فک نمیکردم بتونم طلاق بگیرم چون حق طلاق نداشتم الحمدلله با درایت وکیل محترم کارم به خوبی به نتیجه رسید.

نظر آقای ن. م
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

طلاق توافقیمون تو یک هفته انجام شد و راحت شدم ممنونم ازتون.

نظر آقای ق. ا
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

هنگام جا به جایی بار یک مشتری ایست بازرسی جلوم رو گرفت و بعد از گشتن ماشین، متاسفانه شیشه در بار پیدا شده بود بازداشت شدم. به کمک جناب وکیل تبرئه شدم. ممنونم ازشون

نظر خانم س. ن
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

من اسمم رو اصلا دوست نداشتم نتیجتا تو سن 40 سالگی تصمیم گرفتمم اسمم رو تغییر دهم شنیده بودم عوض کردن اسم دوندگی زیادی داره خداروشکر آقای وکیل برام اوکیش کرد واقعا ممنونم.

نظر خانم ص. ف
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

حضانت دخترم رو از شوهر سابقم بگیرم و دخترم رو کنار خودم نگه دارم.

نظر آقای ر. س
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

سال هاست که بلبرینگ با برند خودم از چین میارم، ولی برندم رو ثبت نکرده بودم، بعد مشاوره باهاشون از خطرات این قضیه آگاه شدم و برند هم به خودشون دادم برام ثبت کنند، قیمنشونم منصفانه بود.

نظر خانم ق. ل
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

وکیل در موضوع خانواده من متخصص بود. ایشون به من راهنمایی های کاربردی داشتن.

نظر آقای ل. گ
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

اتهام مشروب الکلی داشتم که من رو تبرئم کردند.

نظر خانم س. ک
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

باورم نمیشه منع تعقیب برام گرفتن. اتهام من فساد بود که به کمک وکیل عزیز پایان یافت.

پیج اینستاگرام گروه وکلای دیوان سالار با بیش از 54 هزار نفر فالوور، نکات کوتاه حقوقی و کیفری زیادی را به شما آموزش می دهد

به این مطلب امتیاز دهید!

5 / 4.98

اگر هنوز سوالی از درباره رفع اتهام کلاهبرداری دارید، در کامنت ها بپرسید. کارشناسان در کمترین زمان پاسخ میدهند.

امتیاز کاربران: 5 ( 1 رای)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
Call Now Buttonتماس جهت رزرو جلسه با وکیل