کیفری

همه چیز درباره مجازات پولشویی ✔️ |【وکالت تخصصی✔️】

مجازات مشارکت در پولشویی | جرم پولشویی | مجازات پولشویی در ایران | مجازات پولشویی سازمان یافته | پولشویی در ایران و ترکیه و...

پولشویی آثار مخربی از جمله بی‌ثباتی بازارهای مالی و حتی خروج غیرمنتظره سرمایه از کشور را به همراه دارد. به همین دلیل حوزه‌هایی برای ایمن‌سازی اقتصاد کشور از سوی دولت ایجاد شد و مجازات و احکامی برای آن در نظر گرفته شد. در ادامه به مجازات پولشویی و جزئیات پیرامون آن می‌پردازیم.

ما در گروه وکلای دیوان سالار با تیمی متشکل از چندین وکیل پولشویی متخصص و باتجربه، با کارنامه ای درخشان در کنار شما هستیم.

برای تماس جهت رزرو جلسه وکالت کلیک کنید:

☎️ 021-44899341

☎️ 0937-937-0-110 (منشی وکیل | پاسخگویی فوری 24 ساعته | تماس تلفنی + واتساپ)

مجازات پولشویی

در واقع مطابق با قانون پولشویی دارای تعریف مشخص بوده و برای مجازات پولشویی آن نیز حکم معینی وجود دارد. اگر پولی که حاصل یک رفتار مجرمانه باشد و منشأ آن غیرقانونی تلقی شود را پول کثیف در نظر بگیریم می‌توان واژه پولشویی را به زبان ساده توضیح داد.

پولشویی در واقع فرایندی است که این پول کثیف در آن پاک، قانونی و مشروع جلوه داده می‌شود. این درآمد ناشی از فعالیت‌های مجرمانه به چرخه سالم اقتصاد مملکت وارد شده و در بین دارایی‌های قانونی پنهان می‌شود درحالی‌که مشخص نیست از کجا آمده است.

مجازات پولشویی چیست؟

زمانی که فردی مرتکب جرم می‌شود و از این طریق مالی را به دست می‌آورد و با روش‌های مختلف به دنبال پنهان کردن منشأ این مال می‌رود درواقع پولشویی کرده است. این شامل تمامی اعمالی است که برای قانونی جلوه دادن اموال صورت می‌گیرد.

بنابراین دور زدن مالیات‌ها و رشوه گرفتن نیز در دسته جرایم مربوط به پولشویی قرار می‌گیرد. پولشویی همچنین نوعی از فریب مأمور قانون تلقی می‌شود.

مجموعه رفتارهایی که در تحقق پولشویی باید انجام شده باشند (عناصر مادی) به شرح زیر است:

 • به دست آوردن مال از طریق فعالیت‌های مجرمانه، حتی اگر شخصی که مال در اختیار اوست، آن را از عامل جرم سرقت کرده باشد.
 • خرید مال و اموالی که از ارتکاب جرم حاصل شده باشد و مطابق با آن مجازات پولشویی معینی وجود خواهد داشت.
 • نگه‌داری اموالی که از رفتار غیرقانونی و مجرمانه به‌دست‌آمده باشد. در این مورد، نگه‌داری بدون قصد تملک اموال حاصل از جرم صورت می‌گیرد و تنها در راستای همکاری با شخص مجرم است.
 • تبدیل درآمد حاصل از جرم به مال دیگر مانند سهام و اوراق بهادار.
 • مبادله و گردش مال به‌منظور پنهان کردن منشأ اولیه.
 • انتقال و جابه‌جایی مال همراه با مجازات پولشویی معین برای آن.
 • پنهان کردن مواردی از قبیل ماهیت واقعی اموال، منشأ، محل نگه‌داری، نقل‌وانتقال و مالکیت اموال حاصل از جرم.
گروه وکلای دیوان سالار با تیمی از چندین وکیل پولشویی متخصص با سال ها تجربه آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می‌باشد. با توجه به اینکه در گروه وکلای دیوان سالار وکالت تخصصی توسط وکلای پایه یک دادگستری انجام می‌شود، درصد موفقیت در این مجموعه بسیار بالاست، چرا که وکالت هر پرونده را وکیلی می‌پذیرد که چندین سال تجربه در آن زمینه داشته و پرونده های موفق و مشابه در زمینه پرونده موکل را دارد. همین امر باعث شده تا کیفیت وکالت و درصد موفقیت پرونده ها در گروه وکلای دیوان سالار نسبت به مجموعه های دیگر بسیار بالاتر باشد. به طوری که تیم کیفری دیوان سالار در بیش از ۳۱۵ پرونده کیفری، بیش از ۹۵ درصد موفقیت داشته است.

تعیین مجازات پولشویی

معمولاً در تعیین مجازات برای جرائم، نتیجه و خسارتی که از وقوع جرم صورت‌گرفته نیز لحاظ می‌شود. اما در مورد پولشویی، اگر یکی از موارد ذکر شده انجام شده باشد و شخص پولشو در نهایت موفق به پولشویی شود یا خیر، مجازات مشارکت در پولشویی به آن تعلق می‌گیرد.

با توجه به حساسیت پرونده های پولشویی، توصیه میشود حتما با وکیل پولشویی با تجربه مشاوره داشته باشید. 

در میان عناصر روانی جرم پولشویی باید گفت که جرم پولشویی زمانی تحقق می‌یابد که سوء نیتی وجود داشته باشد. یعنی شخص متهم به مجرمانه بودن رفتار فیزیکی خودآگاه باشد.

عنصر روانی دیگر عبارت است از علم به اینکه اموال و عواید به‌دست‌آمده حاصل از وقوع رفتاری مجرمانه است.

شماره، آدرس و لوکیشن گروه وکلای دیوان سالار

مجازات پولشویی در ایران

ازآنجایی‌که یکی از روش‌های پولشویی با استفاده از خدمات بانکداری انجام می‌گیرد، کلیه بانک‌ها و مؤسسات مالی موظف به نظارت دقیق بر عملیات مشتری‌ها هستند.

در همین راستا، اصولی برای بانک‌ها تعیین شده که ملزم به رعایت آن‌ها هستند:

 • شناسایی مشتری
 • طبقه‌بندی مشتری بر اساس ریسک، اعمال و ضوابط دقیق برای شناسایی مشتریان پر خط
 • سیستم نظارت بر گردش عملیات مشتری و تشخیص موارد مشکوک
 • شناسایی موارد مشکوک و گزارش جرم صورت‌گرفته به مراجع

در مورد اینکه مجازات پولشویی چیست باید گفت که مجازات پولشویی در ایران در ماده ۹ قانون مبارزه با پولشویی بیان شده است.

در میان مجازات تعیین شده برای این جرم، به حبس تعزیری نیز باید اشاره کنیم که مدت آن باتوجه‌به ردیف‌ها و درجات مختلف پولشویی تعیین می‌شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر و پیگیری مجازات این جرم با گروه وکلای دیوان سالار در ارتباط باشید.

مجازات پولشویی در ترکیه

پولشویی یک پدیدة مخرب جهانی است و در سطح بین‌المللی نیز انجام می‌گیرد. ازآنجایی‌که ارتباط خوبی بین کشورهای ایران و ترکیه وجود دارد غالباً این جرم نیز ارتباط گستردهای بین این دو کشور دارد.

پولشویی اینترنتی

ازاین‌رو برای متهمان جرم پولشویی در این کشور و تعیین مجازات پولشویی در ترکیه میتوانید با گروه وکلای دیوان سالار همراه باشید و از وکلای ما برای رفع پروندههای خود کمک بگیرید.

انواع پولشویی

پولشویی به‌طورکلی به چهار دسته تقسیم می‌شود:

 • پولشویی درونی
 • پولشویی بیرونی
 • پولشویی مهار شونده
 • پولشویی واردکننده

پولشویی درونی

این نوع از پولشویی در داخل کشور انجام میشود. به بیان دیگر، فرایند مشروع جلوه‌دادن پول کثیف در داخل کشور صورت می‌گیرد.

پولشویی بیرونی

در این نوع از پولشویی، هم جرمی که از آن درآمد حاصل شده و هم فرایند کتمان منشأ پولشویی در خارج از کشور انجام می‌گیرد.

پولشویی مهار شونده

پولشویی مهار شونده به شکلی انجام می‌شود که جرم در داخل کشور اتفاق می‌افتد و درآمد در داخل کشور کسب می‌شود اما شسته شدن آن در کشور دیگری انجام می‌گیرد.

پولشویی واردکننده

در این مورد از پولشویی، پول‌های کثیف و غیرقانونی در کشور دیگری به‌دست‌آمده و در داخل کشور شسته می‌شود.

پولشویی در ایران و ترکیه

به دلیل تحریم‌هایی که علیه ایران اعمال شده و محدودیت در جابه‌جایی پول در سطح بین‌المللی، ترکیه به‌عنوان کشور همسایه یکی از رایج‌ترین کشورهایی است که افراد سودجو بخشی از فعالیت مجرمانه خود را از طریق آن انجام می‌دهند.

ترکیه کشوری قانونمند است و از لحاظ ایمن‌سازی در چرخه اقتصاد و جلوگیری از پولشویی بسیار دقیق عمل می‌کند. بانک‌های این کشور دارای ساختار نرم‌افزاری دقیق و سیستم‌های پیشرفته جهت شناسایی ردپاهای پولشویی است.

قانون منع پولشویی در سال ۱۹۹۶ در ترکیه تصویب شد. در اوایل ۱۹۹۸ نیز مقرراتی برای شناسایی مشتری برای بانک‌ها و مؤسسات مالی اجرا شد.

پولشویی با ارز دیجیتال

در سال ۲۰۰۰ قوانین ضد پولشویی در این کشور به این صورت بود که سازمان‌های مالی تنها موظف بودند که توصیه‌های ضد پولشویی را به کار گیرند.

اما در سال ۲۰۰۶ قوانین مربوط به پولشویی اصلاح شد و بر اساس این اصلاحات، پولشویی به‌صورت رسمی جرم تلقی شد و مجازات زندان به مدت حداقل یک سال برای آن در نظر گرفته شد.

مجازات پولشویی سازمان یافته

پولشویی در جرایم سازمان یافته به‌نوعی از پولشویی اطلاق می‌شود که دو یا چند نفر حداقل در یکی از عناصر مادی آن نقش داشته باشند.

اگر جرم پولشویی به این صورت انجام گرفته باشد، مجازات پولشویی سازمان یافته مطابق با قانون تشدید شده و به جرم آن افزوده میشود.

مجازات پولشویی در قانون

بر اساس ماده ۹ قانون مبارزه با پولشویی در جمهوری اسلامی ایران، نخستین مجازات پولشویی در قانون به این صورت است که تمامی اموال به‌دست‌آمده از این راه مصادره می‌شود.

اگر اموال و عواید به‌دست‌آمده ارزشی زیر ده میلیارد ریال داشته باشد شخص پولشو به حبس تعزیری درجه ۵ و اگر بیش از این مبلغ باشد به حبس تعزیری درجه ۴ محکوم می‌شود.

در هر دو شرایط، علاوه بر مجازات ذکر شده، شخص پولشو به ارزش اموال و عوایدی که مورد پولشویی قرار گرفته محکوم به پرداخت جزای نقدی می‌شود.

مجازات پولشویی اینترنتی

با ظهور عصر اطلاعات و ارتباطات و فراگیر شدن اینترنت، زمینه‌هایی نیز برای افراد سودجو فراهم آمد. پولشویی اینترنتی به‌نوعی از کسب درآمد غیرقانونی اشاره دارد که از طریق فضای مجازی انجام می‌گیرد.

یکی از رایج‌ترین راه‌های کتمان منشأ پول از طریق خریدوفروش رمزارزها انجام می‌گیرد. باید توجه داشت که تشخیص این نوع از پولشویی بسیار دشوار است.

در مورد مجازات پولشویی اینترنتی باید گفت که قوانین مرتبط به جرایم فضای مجازی، به طور اختصاصی به پولشویی اینترنتی نمی‌پردازند. اما در قوانین مربوط به مجازات این جرم نوع خاصی از پولشویی ذکر نشده و قانون شامل تمام انواع پولشویی می‌شود.

بنابراین می‌توان بیان داشت که مجازات پولشویی اینترنتی مشمول مجازات کلی پولشویی می‌شود که پیش‌تر در مورد آن توضیح دادیم.

مجازات مشارکت در پولشویی

برای اینکه مجازات مشارکت در پولشویی به شخصی تعلق بگیرد، نیاز است که جرم انجام شده مستند به رفتار او باشد. در جرائم تعزیری که پولشویی نیز شامل آن می‌شود، مجازات شریک جرم به‌اندازه مجازات مرتکب، مستقل از آن جرم است.

مجازات معاونت در پولشویی

معاونت در جرم به این صورت انجام می‌شود که شخص معاون به طور مستقیم در جرم شرکت ندارد. اما انگیزه جرم از این شخص نشئت می‌گیرد و یا انجام جرم توسط این شخص تسهیل می‌شود.

مجازات معاونت در پولشویی بستگی به حکمی دارد که برای شخص پولشو صادر شده است.

اگر برای شخص پولشو مجازات حبس تعزیری در نظر گرفته شود برای معاونت در آن، حبس تعزیری به‌صورت یک یا دو درجه پایین‌تر است.

با توجه به آن که موارد فوق مربوط به وکیل کیفری می شود، پیشنهاد میکنیم لیست وکیل کیفری گروه وکلای دیوانسالار را مشاهده بفرمایید تا علاوه بر مشخصات و شماره تماس آنها، رزومه و سابقه وکالت ایشان را نیز ببینید. کارگروه وکلای کیفری گروه وکلای دیوانسالار با سابقه درخشان و پرونده های بسیار، در کسب نتایج پرونده های کیفری عملکرد فوق العاده ای در مقایسه با سایر وکلای این حوزه داشته است.

جهت مشاهده لیست وکیل کیفری و رزومه آن ها کلیک کنید.

وکیل کیفری

قانون مجازات پولشویی

قانون مجازات پولشویی در تهران به‌طورکلی این است که شخص پولشو علاوه بر اینکه به اتهام پولشویی محاکمه می‌شود، باید بهای جرمی که به‌واسطه آن درآمد غیرقانونی کسب کرده را نیز بپردازد.

برای اینکه بهتر و کاملتر با قوانین این جرم در کشور آشنا شوید بهتر است از یک وکیل مجرب در این زمینه کمک بگیرید.

گروه وکلای دیوان سالار با کمک وکلای متعهد خود در تلاش است تا به بهترین نحو به پروندههای پولشویی شما رسیدگی کند.

مجازات پولشویی

پولشویی جرم سازمان یافته

زمانی میتوان گفت جرم از نوع پولشویی جرم سازمان یافته است که به‌صورت گروهی انجام شده باشد و افرادی به‌صورت شریک در آن شرکت داشته باشند. در این مورد نمی‌توان مرتکب مستقلی برای این جرم تعیین کرد.

درصورتی‌که پولشویی به‌صورت سازمان یافته صورت بگیرد مجازات پولشویی هر یک از افراد به میزان یک درجه تشدید می‌شود.

پولشویی در جرایم سازمان یافته

جرایمی که در آن‌ها دو یا چند نفر به‌منظور دستیابی به منافع مادی و قدرت با یکدیگر همکاری می‌کنند، به‌عنوان جرایم سازمان یافته موردبحث قرار می‌گیرند.
زمانی پولشویی در جرایم سازمان یافته قرار می‌گیرد که یک گروه مجرم در آن نقش داشته باشند.

مجازات پولشویی در قانون

در آخر

اقتصاد کشورهای جهان همواره با خطر پولشویی و مسموم شدن اقتصاد سالم در کشور مواجه بوده است. در همین راستا، مبارزه با پولشویی ازآن‌جهت که به اقتصاد کشور صدمه می‌زند برای دولت‌ها از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است.

شما میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مجازات پولشویی با وکلای مجرب گروه دیوان سالار در ارتباط باشید و برای رسیدگی به پروندههای خود از ما کمک بگیرید.

لیست وکیل پولشویی

وکیل حامد شاکری نیا

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

وکیل حامد شاکری نیا

⚖️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ عضو مرکز وکلای قوه قضاییه
⚖️ از موفق ترین وکلای تهران

⚖️ بیش از 12 سال سابقه وکالت

تماس با وکیل مشاهده رزومه وکیل


وکیل دکتر سعید حسین مروج 

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

دکتر حسین مروج وکیل قاضی بازنشسته دیوان سالار

⚖️ از مدیران حقوقی نیروهای مسلح
⚖️ دارای 2 دکتری حقوق و DBA
⚖️ استاد دانشگاه

⚖️بیش از 40 سال سابقه حقوقی

تماس جهت اعطای وکالت مشاهده رزومه وکیل


وکیل حسن اسماعیلی

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

وکیل حسن اسماعیلی - وکیل کیفری دیوان سالار

⚖️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ عضو کانون وکلای مرکز
⚖️ کارشناس ارشد حقوق خصوصی

⚖️ بیش از 13 سال سابقه وکالت

تماس با وکیل مشاهده رزومه وکیل


وکیل مرجانه فشنگچی 

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

عکس وکیل خانم مرجانه فشنگچی

⚖️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ رتبه دو رقمی در آزمون سراسری کانون وکلای مرکز
⚖️ عضو کانون وکلای دادگستری مرکز با رتبه دو رقمی

⚖️ بیش از 15 سال سابقه وکالت

تماس با وکیل مشاهده رزومه وکیل


وکیل مونا الماسی سهی 

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

خانم مونا الماسی وکیل پایه یک دادگستری

⚖️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ عضو کانون وکلای مرکز
⚖️ کارشناس ارشد حقوق خصوصی

⚖️ ⚖️ بیش از 10 سال سابقه حقوقی

تماس با وکیل مشاهده رزومه وکیل


وکیل فاطمه مرادی حقیقت

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

فاطمه مرادی حقیقت وکیل پایه یک دادگستری دیوان سالار

⚖️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ از موفق ترین وکلای متخصص تهران
⚖️ عضو کانون وکلای دادگستری مرکز

⚖️ بیش از 16 سال سابقه وکالت

تماس با وکیل مشاهده رزومه وکیل


زهرا قهرمانی نمین [متخصص امور حقوقی بیمه]

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️

زهرا قهرمانی نمین-کارشناس حقوق بیمه-دیوان سالار

⚖️ کارگزار بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران

⚖️ کارشناس حقوق بیمه
⚖️ بیش از ۱۳ سال سابقه

تماس جهت مشاوره مشاهده رزومه وکیل


هدیه عرفانیان

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️

هدیه عرفانیان - وکیل مدنی

⚖️ متخصص ثبت شرکت، بیمه، دیوان عدالت اداری

⚖️ کارشناس حقوق بیمه
⚖️ بیش از ۱۳ سال سابقه

تماس جهت مشاوره مشاهده رزومه وکیل


وکیل ملیحه سنگ سفیدی

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️

⚖️ وکیل دادگستری
⚖️ کارشناس ارشد حقوق
⚖️ عضو مرکز مشاوران و کارشناسان قوه قضاییه

⚖️کمتر از 2 سال سابقه وکالت

تماس با وکیل


وکیل محمد فرخی 

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

محمد فرخی وکیل پایه یک دادگستری

⚖️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ کارشناس ارشد حقوق خصوصی
⚖️ عضو کانون وکلای دادگستری مرکز

⚖️بیش از 20 سال سابقه وکالت

تماس با وکیل مشاهده رزومه وکیل


وکیل امیر بهادر عامری

امتیاز ⭐️⭐️⭐️

⚖️ وکیل پایه یک دادگستری در اصفهان
⚖️ کارشناس ارشد حقوق خصوصی
⚖️ عضو کانون وکلای دادگستری مرکز

⚖️بیش از 5 سال سابقه وکالت

تماس با وکیل

آیا می دانید؟

نمونه پرونده های شاخص دیوان سالار

⭐️ پرونده سرقت گوشی با ۶۸ شاکی خصوصی که برای موکل منع تعقیب صادر شد و تبرئه شد.

⭐️ پرونده کلاهبرداری ارز دیجیتال به میزان ۲۳ هزار دلار و کلاهبرداری ملکی ویلا به ارزش ۱۷ میلیارد تومان که ملک به طور کامل به نفع موکل بازپس‌داده‌شد.

⭐️ پرونده آتش زدن دختر جوان توسط نامزد او که ویدیوی آن در شبکه های اجتماعی جنجالی شد.

⭐️ پرونده جعل و کلاهبرداری به ارزش ۱۶ هزار یورو

⭐️ پرونده جعل و کلاهبرداری به ارزش ۳.۵ میلیارد تومان با ۱۷ شاکی که منجر به منع تعقیب کامل موکل شد.

⭐️ پرونده کلاهبرداری و جعل ۱۰ میلیارد تومانی که منجر به محکومیت کلاهبرداران و دریافت خسارت از آن ها برای موکلین شاکی این پرونده شد.

⭐️ پرونده جعل و کلاهبرداری به ارزش ۳.۵ میلیارد تومان با ۱۷ شاکی که منجر به منع تعقیب کامل موکل توسط وکیل کیفری غرب تهران شد.

⭐️ پرونده رسانه ای تجاوز های سریالی با اتهام به ۹ فقره آدم ربایی و تجاوز متهم به افساد فی الارض دستگیر شده بود.

⭐️ پرونده خانم ماساژور با اتهام دایر کردن خانه فساد و فحشا

⭐️ پرونده با اتهام فراهم کردن موجبات فساد و فحشا از طریق حضور در خانه فساد و دریافت خدمات جنسی

⭐️ پرونده یک آقا با اتهام حضور در مرکز فساد و فحشا

⭐️ پرونده رابطه نامشروع و اتهام زنای محصنه در سعادت آباد تهران که منجر به رفع اتهام و تبرئه موکل گردید.

⭐️ پرونده رابطه نامشروع و خیانت همسر، که در این پرونده خانم که همسر موکل ما بود با مردی دیگر رابطه برقرار کرده بود. این پرونده با موفقیت موکل ما که شاکی بود به پایان رسید.

⭐️ پرونده رابطه نامشروع با زن شوهردار توسط مربی ورزش

⭐️ پرونده رابطه نامشروع با زن شوهردار بلاگر معروف اینستاگرامی که در نهایت شوهر خانم به قتل رسید

⭐️ پرونده سرقت از یک نهاد دولتی که موکل به رد مال ۱۶ میلیارد تومانی محکوم شده بود اما با تلاش های وکیل وی تبرئه شد.

⭐️ پرونده دستگیری باند تولید مواد مخدر که از آشپرخانه ساخت مواد مخدر ۴۰۰ کیلوگرم شیشه کشف شد.

⭐️ پرونده سرقت از منزل که سارقین پس از ورود به منزل و جمع آوری مقداری طلا، متاسفانه به موکل خانم تجاوز کردند. این پرونده نیز با موفقیت موکل به پایان رسید.

⭐️ پرونده فساد مالی در شرکت نفت به میزان ۱۶ میلیارد تومان

⭐️ پرونده تحصیل مال از طریق نامشروع به ارزش ۱ میلیون دلار کانادا

⭐️ پرونده رابطه نامشروع و خیانت همسر، که در این پرونده خانم که همسر موکل ما بود با مردی دیگر رابطه برقرار کرده بود. این پرونده با موفقیت موکل ما که شاکی بود به پایان رسید.

⭐️ پرونده سرقت مسلحانه از یک طلا فروشی با رد مال ۵ میلیارد تومانی که در انتها وکیل توانست موکل را از کلیه اتهامات تبرئه نماید.

⭐️ پرونده قتل شوهر با سم توسط همسر

⭐️ پرونده قتل دختر جوان که متهم پس از رابطه جنسی با دختر خانم وی را به قتل رساند و جنازه وی را در اطراف تهران مدفون نمود.

⭐️ پرونده سرقت مسلحانه در کرج که موکل ما شاکی بود و وکیل توانست خسارت را از سارقین برای موکل بگیرد.

⭐️ پرونده سرقت مسلحانه منزل در شهرری توسط سارقین سابقه دار

⭐️ پرونده آدم ربایی مسلحانه و تجاوز به یک خانم که خانم موکل ما بودند و در نهایت پرونده با موفقیت به نفع موکل به سرانجام رسید.

⭐️ پرونده قتل که موکل با اتهام قتل با چاقو و سوزاندن جنازه روبرو بود.

⭐️ پرونده سرقت از منزل با رد مال ۳ میلیارد تومانی که منجر به محکومیت متهم و دریافت خسارت برای شاکی از سوی وکیل سرقت شد.

⭐️ پرونده جعل سند و فروش مال غیر که منجر به محکومیت متهم و دریافت خسارت برای موکل شد.

⭐️ پرونده تولید، توزیع و حمل ۱۵۰ لیتر مشروبات الکلی در دادگاه انقلاب که منجر به موفقیت در پرونده شده و حداقل مجازات ممکن (شلاق تعزیری که نهایتا به جزای نقدی تبدیل شد) برای متهم صادر شد.

⭐️ پرونده قطع دست پسر جوان با شمشیر توسط اراذل و اوباش در یکی از پارک های تهران

و بیش از ۳۰۰ پرونده کیفری دیگر

وکالت تخصصی

نظرات موکلین اخیر

میانگین امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ (4.7) - 731 نظر

نظر آقای م. خ
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

بسیار دلسوز. تسلط خوب بر قوانین حقوقی به من کمک کردن تا هر سندی را که امضا کردم بفهمم.

نظر آقای ج. ل
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

ایشون یک وکیل حرفه ای هستن و دانش بسیار خوبی در زمینه حقوقی دارند. حمایت بسیار خوبی ارائه دادند و بهترین راهکار را در پرونده ملکی من اجرا کردند. من کاملا راضی هستم.

نظر خانم س. ذ
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

جناب وکیل واقعا وکیل بسیار خوبی هستند. در مورد پرونده من که درمورد مسائل خصوصی زندگی من بود به من کمک کردند. از ایشون ممنونم.

نظر آقای ک. ض
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

یک صلح نامه برای من جناب وکیل تنظیم کردن که باهاش تونستم به تمامی حق و حقوقم برسم.

نظر آقای ک. ض
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

من کارم نظافت هستش و تو یکی از خانه هایی که رفته بودم بهم اتهام سرقت زدن واقعا از حکم زندان می ترسیدم به خاطر شرایط زندگیم، خداروشکر جناب وکیل کارم رو به خوبی انجام دادند.

نظر خانم ج. ه
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

وکیل در موضوع کیفری متخصص بود. خداروشکر تبرئه شدم با کمکشون

نظر خانم ص. ش
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

شوهرم اذیتم میکرد فک نمیکردم بتونم طلاق بگیرم چون حق طلاق نداشتم الحمدلله با درایت وکیل محترم کارم به خوبی به نتیجه رسید.

نظر آقای ن. م
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

طلاق توافقیمون تو یک هفته انجام شد و راحت شدم ممنونم ازتون.

نظر آقای ق. ا
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

هنگام جا به جایی بار یک مشتری ایست بازرسی جلوم رو گرفت و بعد از گشتن ماشین، متاسفانه شیشه در بار پیدا شده بود بازداشت شدم. به کمک جناب وکیل تبرئه شدم. ممنونم ازشون

نظر خانم س. ن
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

من اسمم رو اصلا دوست نداشتم نتیجتا تو سن 40 سالگی تصمیم گرفتمم اسمم رو تغییر دهم شنیده بودم عوض کردن اسم دوندگی زیادی داره خداروشکر آقای وکیل برام اوکیش کرد واقعا ممنونم.

نظر خانم ص. ف
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

حضانت دخترم رو از شوهر سابقم بگیرم و دخترم رو کنار خودم نگه دارم.

نظر آقای ر. س
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

سال هاست که بلبرینگ با برند خودم از چین میارم، ولی برندم رو ثبت نکرده بودم، بعد مشاوره باهاشون از خطرات این قضیه آگاه شدم و برند هم به خودشون دادم برام ثبت کنند، قیمنشونم منصفانه بود.

نظر خانم ق. ل
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

وکیل در موضوع خانواده من متخصص بود. ایشون به من راهنمایی های کاربردی داشتن.

نظر آقای ل. گ
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

اتهام مشروب الکلی داشتم که من رو تبرئم کردند.

نظر خانم س. ک
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

باورم نمیشه منع تعقیب برام گرفتن. اتهام من فساد بود که به کمک وکیل عزیز پایان یافت.

پیج اینستاگرام گروه وکلای دیوان سالار با بیش از 54 هزار نفر فالوور، نکات کوتاه حقوقی و کیفری زیادی را به شما آموزش می دهد

به این مطلب امتیاز دهید!

5 / 4.97

اگر هنوز سوالی از وکیل پولشویی دارید، در کامنت ها بپرسید. کارشناسان در کمترین زمان پاسخ میدهند.

امتیاز کاربران: 5 ( 1 رای)

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
Call Now Buttonتماس جهت رزرو جلسه با وکیل