ارز دیجیتال

“بهترین” وکیل ارز دیجیتال تهران✔️【وکالت تخصصی ارز دیجیتال✔️】

معرفی وکیل دعاوی ارز دیجیتال | شماره وکیل حوزه ارز دیجیتال | مهم ترین نکات حقوقی ارز دیجیتال در ایران

ما در گروه وکلای دیوان سالار با تیمی متشکل از چندین وکیل ارز دیجیتال متخصص، با کارنامه ای درخشان در کنار شما هستیم.

برای تماس جهت رزرو جلسه وکالت کلیک کنید:

☎️ 021-44899341

☎️ 0937-937-0-110 (منشی وکیل | پاسخگویی فوری 24 ساعته | تماس تلفنی + واتساپ)

مقدمه

عناوین این مطلب

احتمالا همه ما این روزها چیزهایی راجع به ارز دیجیتال به خصوص بیت کوین و سودآوری بالای آن شنیده ایم. مشکلات اقتصادی، فکر آینده فرزندان و هزاران دغدغه دیگر هم موجب شده است که خرید این ارزها و سرمایه گذاری‌ در آن‌ها، همچون عسلی شیرین به نظر برسند. در حالیکه، ورود به دنیای رمز ارزها بدون آگاهی، ریسک بالایی دارد و حتی می‌تواند سرمایه‌ای که سال‌ها با تلاش و زحمت به دست آورده اید را از بین ببرد.

آیا در صورت کلاهبرداری، می‌توان پول را پس گرفت؟ راه آن چیست؟ وکیل ارز دیجیتال چگونه در این راه کمک می‌کند؟ وکیل ارز دیجیتال متخصص چه ویژگی‌هایی دارد؟ وکیل ارز دیجیتال متخصص کیست و او را چطور پیدا کنیم؟ راه‌های کلاهبرداری از طریق ارز دیجیتال کدام‌اند؟ قوانین ارز دیجیتال در ایران چیست؟

در این مقاله پس از معرفی بهترین وکیل ارز دیجیتال تهران، به تمام این سوالات و مهم‌ترین نکات در خصوص انتخاب وکیل ارز دیجیتال میپردازیم. پس تا انتهای این مقاله همراه ما باشید.

گروه وکلای دیوان سالار با تیمی از چندین وکیل متخصص حوزه ارز دیجیتال آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می‌باشد. با توجه به اینکه در گروه وکلای دیوان سالار وکالت تخصصی توسط وکلای پایه یک دادگستری انجام می‌شود، درصد موفقیت در این مجموعه بسیار بالاست، چرا که وکالت هر پرونده را وکیلی می‌پذیرد که چندین سال تجربه در آن زمینه داشته و پرونده های موفق و مشابه در زمینه پرونده موکل را دارد. همین امر باعث شده تا کیفیت وکالت و درصد موفقیت پرونده ها در گروه وکلای دیوان سالار نسبت به مجموعه های دیگر بسیار بالاتر باشد.
شماره وکیل ارز دیجیتال
دیوان سالار، مرکز تخصصی وکیل ارز دیجیتال

نمونه پرونده های شاخص ارز دیجیتال دیوان سالار

⭐️ پرونده شکایت از کلاهبردار معروف اینستاگرامی (آقای ع-ح) به میزان بیش از ۳۰۰ میلیون دلار : این پرونده در حال حاضر در جریان است.

⭐️ پرونده سرقت ارز دیجیتال به میزان ۷ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان

⭐️ پرونده کلاهبرداری ارز دیجیتال به میزان ۲۳ هزار دلار و کلاهبرداری ملکی ویلا به ارزش ۱۷ میلیارد تومان که ملک به طور کامل به نفع موکل بازپس‌داده‌شد.

⭐️ بیش از ۵ مورد پرونده شکایت از صرافی ارز دیجیتال (به علت منع قانونی در حال حاضر و تا انتهای صدور حکم محکومیت، امکان ذکر نام صرافی ها وجود ندارد.)

⭐️ ۷ پرونده شکایت از صرافی ارز دیجیتال ایرانی (به علت منع قانونی در حال حاضر و تا انتهای صدور حکم محکومیت، امکان ذکر نام صرافی ها وجود ندارد.)

⭐️ بیش از ۱۰ مورد شکایت از شرکت های پانزی

⭐️ پرونده کلاهبرداری ارز دیجیتال و هک ولت توسط کانال تلگرامی معروف

و بیش از ۱۵ پرونده ارز دیجیتال دیگر

نحوه شکایت از کلاهبرداران ارز دیجیتال چگونه است؟

اگر به هر طریقی طعمه کلاهبرداران شدید، در اولین قدم به دفتر خدمات قضایی مراجعه کنید و دادخواستی تنظیم کنید. ضمن اینکه تمام مدارک موجود اعم از لیست تراکنش‌ها و پرینت کیف پول خود را ضمیمه کنید. در این مرحله در سایت ثنا، حساب کاربری برای شما ایجاد می‌شود که شما را از روند پیشروی پرونده مطلع می‌کند.

شکایت به دو صورت انجام می‌شود:

 •  دادخواست حقوقی
 •  شکوائیه کیفری (شکواییه)

دادخواست حقوقی نیز دو صورت دارد:

 •  دادخواست حقوقی الزام به انجام تعهد: شخصی که از او شکایت شده باید تعهد خود را انجام دهد. مثل دادخواست مطالبه بیت کوین در ازای مبلغ پرداختی
 • دادخواست حقوقی استرداد وجه: شخص خوانده می‌بایست وجه دریافتی را پس دهد.

دادخواست کیفری زمانی مطرح می‌شود که قصد شخص از ابتدا کلاهبرداری بوده است. در چنین شرایطی دادسرا کیفرخواست را صادر کرده و به دادگاه ارسال می‌کند. طبیعتا طی کردن این مراحل زمان بر و پیچیده است. اعطای وکالت به وکیل ارز دیجیتال متخصص، تا حد ممکن شما را از حضور در این فضاها بی‌نیاز می‌کند و سریعا پرونده‌تان را پیش می‌برد.

همچنین می توانید مقاله مشاوره حقوقی ارز دیجیتال را مطالعه کنید.
مشاهده
مشاوره حقوقی ارز دیجیتال ✔️ |【100% تخصصی✔️】

کلاهبرداری صرافی ارز دیجیتال

 

وکیل ارز دیجیتال چه کمکی به ما می‌کند؟

وکیل ارز دیجیتال در موارد زیر کمک کننده است:

 •  تنظیم دادخواست و شکواییه علیه کلاهبرداران ارز دیجیتال و صرافی‌های متقلب
 • اثبات کلاهبرداری توسط وکیل ارز دیجیتال
 • دفاع از موکل و همراهی او تا احقاق حق و انتهای پرونده
 • انجام صفر تا صد پرونده کلاهبرداری ارز دیجیتال

چرا وکیل ارز دیجیتال باید متخصص باشد؟

توضیح درست مسئله برای دادگاه از واجبات است. از آنجایی که کارشناس متخصص ارز دیجیتال در دادگاه‌های ما اندک است. اطلاعات مردم نیز از نحوه عملکرد رمز ارزها عموما ناکافی است. از طرفی بیشتر افراد زمان و توانایی حضور در دادگاه و طی کردن پروسه‌های زمان‌بر حقوقی را ندارند.. اثبات کلاهبرداری ارز دیجیتال در دادگاه سخت است و از عهده هر وکیلی برنمی‌آید و تنها وکیل ارز دیجیتال متخصص به این مسائل اشراف کامل دارد. از این‌رو حضور وکیل دعاوی ارز دیجیتال و مشورت با او از اهمیت بالایی برخوردار است.

وکیل ارز دیجیتال متخصص چه ویژگی‌هایی دارد؟

یک وکیل ارز دیجیتال ماهر، ویژگی‌های زیر را دارد:

 • یک وکیل ارز دیجیتال ماهر، به دنیای رمز ارزها اشراف دارد.
 • از قوانین حال حاضر ایران حول حوزه معاملات رمز ارزها و کلاهبردی از طریق آن‌ها آگاه است.
 • وکیل دعاوی ارز دیجیتال مجرب، به خوبی از موکل خود دفاع می‌کند و تجربه پیروزی در چندین پرونده کلاهبرداری از طریق ارز دیجیتال را دارد.

در حال حاضر وکیل ارز دیجیتال متخصص که علاوه بر حقوق و قوانین کلی، به مسائل حوزه کریپتو‌کارنسی واقف باشد، اندک است. گروه وکلای دیوان سالار، بهترین وکیل ارز دیجیتال متخصص را دارد که به صفر تا صد پرونده شما آشناست و به شما در تمام مراحل پس گرفتن پولتان و اثبات کلاهبرداری در دادگاه کمک می‌کند.

نقش وکیل ارز دیجیتال در پیگیری کلاهبرداری از طریق ارز دیجیتال

متاسفانه این روزها عده‌ای از جدید بودن ارزهای دیجیتال در ایران، اطلاعات ناکافی مردم و عدم وجود قانونی رسمی برای رمز ارزها سوء استفاده کرده و اقدام به کلاهبرداری می‌کنند. در زیر تعدادی از شگردهایشان را بررسی می‌کنیم و به اهمیت نقش وکیل دعاوی ارز دیجیتال پی می‌بریم:

کلاهبرداری ارز دیجیتال از طریق پروژه‌های ‌پانزی

به گفته وکیل ارز دیجیتال، در این روش،کلاهبرداران بیشتر از طریق شبکه‌های اجتماعی مردم را به سرمایه گذاری‌های پرسود دعوت می‌کنند. به‌گونه‌ای که از افرادی که از دنیای رمز ارزها اطلاعی ندارند، پولی می‌گیرند تا به قول خودشان با آن پول کار کنند و ماهانه سود بالایی را به آن‌ها پرداخت کنند. اما حقیقت اینجاست که در پروژه‌های پانزی عملا از سرمایه گذاری خبری نیست و در واقع ازجیب مشتریان قدیمی، ماهانه به حساب مشتریان جدید سود واریز می‌کنند!
کلاهبرداران پانزی، هیچ رسیدی در ازای سرمایه گذاری به مشتری نمی‌دهند و در عمل مجوزهای لازم را ندارند و معمولا وعده سود قطعی و ماندگار می‌دهند.
به صورت کلی هر پروژه‌ای که با وجود وضعیت متلاطم بازار، ادعای سرمایه گذاری بدون ریسک کند، به احتمال زیاد، پانزی است!
وکیل ارز دیجیتال دیوان سالار، به صفر تا صد پرونده‌های پانزی آشناست و به بهترین شکل ممکن کلاهبرداری این پروژه‌ها را در دادگاه اثبات می‌کند و سرمایه تان را زنده می‌کند.

کلاهبرداری ارز دیجیتال از طریق فیشینگ

گروهی نیز در شبکه‌های اجتماعی با تبلیغ (کسب درآمد دلاری در خانه)، کلاهبرداری می‌کنند. به این شکل که از قربانی اطلاعات حساب بانکی‌اش را می‌گیرند و از او می‌خواهند که در یک صرافی ارز دیجیتال، احراز هویت کند و مشخصات حساب صرافی را در اختیارشان قرار دهد تا در ازای این‌کار، پاداش ارزی دریافت کند!
سپس کلاهبردار، پول‌های دزدی را به حساب بانکی قربانی واریز می‌کند و از طریق حساب صرافی قربانی، اقدام به خرید رمز ارزها می‌کند. در حقیقت برای انجام کارهای نامشروع خود، خود را پشت حساب افرادی بی‌گناه، پنهان می‌کنند.

برای اطلاعات بیشتر مقاله وکیل ماینر را مطالعه کنید.

در حال حاضر وکیل ارز دیجیتال متخصص که علاوه بر حقوق و قوانین کلی، به مسائل حوزه کریپتو‌کارنسی واقف باشد، اندک است. گروه وکلای دیوان سالار، بهترین وکیل ارز دیجیتال متخصص را دارد که به صفر تا صد پرونده شما آشناست و به شما در تمام مراحل پس گرفتن پولتان و اثبات کلاهبرداری در دادگاه کمک می‌کند.

گروه وکلای دیوان سالار، کمک گرفتن از وکیل ارز دیجیتال متخصص را به شما پیشنهاد می‌کند. زیرا وکیل دعاوی ارز دیجیتال به زیر و بم پرونده‌های فیشینگ آشنا‌ست و به بهترین شکل از شما دفاع خواهد کرد. ضمن اینکه با اعطای وکالت، نیازی به طی کردن راه پیچیده قانونی را به تنهایی ندارید.

هک شدن کیف پول دیجیتال

انتخاب کیف پول دیجیتال (wallet) امن از اهمیت بالایی برخوردار است. چرا که استفاده از کیف پول تقلبی ارز دیجیتال، می‌تواند منجر به سرقت اطلاعات خصوصی شما توسط سارقان فضای مجازی شود. وکیل ارز دیجیتال، برای جلوگیری از از بین رفتن سرمایه شما، راهکارهای زیر را ارائه می‌دهد:

 •  وارد هر لینکی برای نصب کیف پول نشوید.
 • برای نصب اپلیکیشن کیف پول فقط به سایت اصلی خود کیف پول مراجعه کنید.
 • رمز ورود خود را حفظ کنید و به هیچکس ندهید.
 • در صورت هک شدن، جهت شکایت از وکیل ارز دیجیتال کمک بگیرید.
مشاهده
"بهترین" وکیل ماینر در تهران ✔️ |【وکیل رفع توقیف ماینر】| وکیل برای ماینر

اما اگر به هر دلیلی مورد سرقت قرار گرفتید می توانید از وکیل سرقت ارز دیجیتال راهنمایی بخواهید.

گروه وکلای دیوان سالار، مشورت و اعطای وکالت به وکیل ارز دیجیتال متخصص را به شما پیشنهاد می‌کند. چراکه به پرونده‌های این چنینی اشراف کامل دارد و با در دست داشتن مدارک لازم و تجربیات کافی در این حوزه، تمام مراحل پرونده را با بالاترین کیفیت پیگیری و دنبال خواهد کرد.

نظر وکیل ارز دیجیتال دیوان سالار درمورد استخراج بیت کوین یا گیم مانی

از آنجایی که استخراج رمز ارزها مصرف برق بالا و هزینه‌های زیادی دارد، استخراج ابری محبوبیت پیدا کرده است. در حقیقت در استخراج ابری، نیازی به دستگاه‌ ماینر وجود ندارد و متقاضی می‌تواند با مبلغ اندکی آن را اجاره کند و اقدام به استخراج رمز ارزها کنند. متاسفانه در ایران به دلیل نبود قانونی مشخص در این زمینه، کلاهبرداری‌های فراوانی در شبکه‌های اجتماعی صورت می‌گیرد. به این صورت که فرد در ابتدا تعدادی رمز ارز (مثلا بیت کوین) در اختیار کلاهبردار قرار می‌دهد تا او استخراج رمز ‌ارز‌‌های بیشتری را برایش انجام دهد. در حالی که همچون پروژه پانزی، استخراجی صورت نمی‌گیرد و در حقیقت ماهیانه از همان سرمایه اولیه قربانیان به آن‌ها سود می‌دهند. اما بعد از مدتی همه این سرمایه را به جیب می‌زنند و پنهان می‌شود و قربانی هیچ سندی برای شکایت ندارد.

روش‌های کلاهبرداری دیگری نیز وجود دارند؛ نظیر فروش دستگاه ماینر با قیمت بالا و غیر مجاز، فروش سیگنال‌های اشتباه برای خرید رمز ارزها، صرافی‌های نامعتبر و همچنین ربات‌های معامله‌گر که تنها سرمایه قربانیان را می‌ربایند.

به گفته وکیل ارز دیجیتال متخصص، پرونده‌های حوزه استخراج رمز ارز‌ها بیش از پیش شده است. از طرفی گاهی بعضی از افرادی که قانونی رمز ارز استخراج می‌کنند، به ناحق و به دلیل ناآگاهی، کلاهبردار شناخته می‌شوند و از طرف سازمان‌هایی مثل اداره برق، جریمه می‌شوند. وکیل حوزه ارز دیجیتال دیوان سالار به این قبیل دعاوی نیز رسیدگی می‌کند.

برای در امان بودن از دام کلاهبرداران اطلاعات خود را قبل از سرمایه گذاری افزایش دهید. از رمز و اطلاعات کیف پول خود به دقت محافظت کنید. اگر هم طعمه کلاهبرداران شدید، از وکیل ارز دیجیتال کمک بگیرید. وکیل ارز دیجیتال از ابتدای تنظیم دادخواست تا انتهای پرونده همراه شما خواهد بود.

توصیه وکیل ارز دیجیتال در مورد شت کوین ها

شت کوین‌ها، رمز ارزهایی هستند که قیمت پایینی دارند و از این‌رو افراد زیادی به سرمایه‌گذاری در آن ترغیب می‌شوند. درحالیکه خیلی از این ارزها هدف خاصی ندارند و در بیشتر مواقع، شت‌کوین‌ها با هدف کلاهبرداری ایجاد می‌شوند. اما همه‌ی آن‌ها هم با این هدف ایجاد نمی‌شوند. حتی قیمت آن‌ها در کوتاه مدت با افزایش سرمایه گذاری بالا می‌رود. ولی ارزش سرمایه گذاری در بلند مدت را ندارند.

وکیل ارز دیجیتال دیوان سالار توصیه می‌کند: اگر به تازگی وارد بازار رمز ارزها شده اید، از خرید شت کوین‌ها پرهیز کنید.

در صورتی که گرفتار کلاهبرداری شت‌کوین‌ها هستید، از وکیل دعاوی ارز دیجیتال کمک بگیرید تا فورا مراحل را طی کند و سرمایه شما را بازگرداند.

وضعیت حقوقی ارز دیجیتال در ایران در سال 1400

وکیل حوزه ارز دیجیتال، مهم‌ترین قوانین ارز دیجیتال در ایران را به شرح زیر معرفی میکند:

• هر چند هنوز قانون سازمان یافته‌ای برای خرید و فروش رمز ارز ها وجود ندارد اما به صورت کلی معامله ارز دیجیتال در قوانین ایران جرم محسوب نمی‌شود. چرا که هیچگونه مجازاتی برای آن در نظر گرفته نشده است.
• استفاده از رمز ارزها به عنوان ابزار پرداخت داخل ایران مجاز نیست.
• از طرفی طبق قانون بانک مرکزی، صدور ارز دیجیتال در اختیار توسعه دهندگان است و بانک مرکزی نقشی ندارد.
• اگر کارهایی مثل پولشویی یا کلاهبرداری از طریق ارز دیجیتال انجام شود،جرم فرد پولشویی و کلاهبرداری است و ربطی به استفاده از رمز ارزها ندارد.
با توجه به اینکه هنوز قوانین ساختاری و دقیقی پیرامون حوزه ارز دیجیتال تدوین نشده است، اختلاف نظر های بسیاری در این حوزه وجود دارد. بنابراین شفاف سازی موضوع پرونده در مراجع قضایی، از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. لذا پیشنهاد می‌شود پیش از هر اقدامی با وکیل ارز دیجیتال ماهر مشورت کنید.

قوانین مربوط به استخراج یا ماینینگ بیت کوین

طبق آیین نامه اجرایی استخراج فرآورده‌‌های پردازشی رمزنگاری ‌شده که در سال 98 ابلاغ شد، استخراج رمز ارزها بسته به شرایط زیر مانعی ندارد.

این شرایط عبارتند از:

• اخذ مجوز از وزرات صنعت، معدن و تجارت (صمت): در غیر اینصورت پیگرد قانونی دارد.
• پذیرش ریسک پذیری توسط سرمایه‌گذار: چرا که تحت نظارت و حمایت نظام بانکی و دولتی کشور نیست.
• استفاده از گاز و برق مجاز (در ساعات اوج مصرف ممنوع است) و پرداخت هزینه‌های مربوطه

نکات مهم حقوقی در خصوص صرافی آنلاین ارز دیجیتال

با توجه به افزایش چشمگیر تعداد صرافی های آنلاین، اعتماد به صرافی ارز دیجیتال نیز باید با شناخت دقیق انجام شود. لذا وکیل ارز دیجیتال دیوان سالار توصیه هایی را جهت امنیت بیشتر در خصوص مبادلات با صرافی های آنلاین ارز دیجیتال بیان میدارد که در ادامه میخوانیم:

مشاهده
وکیل سرقت ارز دیجیتال ✔️【صفر تا 100 پیگیری سرقت ارز دیجیتال ✔️】

• صرافی های ارز دیجیتال آنلاین که مورد تایید بانک مرکزی باشند، می‌توانند خرید و فروش رمز ارزها را انجام دهند.
• ریسک معاملاتی که اشخاص حقیقی و حقوقی از طریق صرافی‌ها انجام می‌دهند، با خود اشخاص است.
• صرافی‌ها مسئول امنیت اپلیکیشن معاملاتی خود هستند و در صورتی که از نظر امنیتی مشکلی پیش بیاید، صرافی ملزم به جبران زیان وارده به کاربران است.
• صرافی‌ها ملزم به رعایت قوانین مبارزه با پولشویی هستند.
• صرافی‌ها باید اطلاعات کامل مشتریان خود و معاملات با آن‌ها را، در صورت لزوم به بانک مرکزی ارائه دهند.
• لازم به ذکر است که حداکثر میزان تبدیل ریال به ارز دیجیتال و برعکس، طبق مقررات قوانین ارز کشور، تعیین می‌شود و اجرای آن توسط صرافی‌ها اجباری است.

شکایت از صرافی ارز دیجیتال به کمک وکیل ارز دیجیتال

گاهی صرافی‌های ارز دیجیتال در ازای پولی که مردم واریز می‌کنند، رمز ارزی ارائه نمی‌کنند و یا در قبال فروش رمز ارز، مبلغی به مشتریان پرداخت نمی‌کنند. گاهی فرد، مبلغی میلیاردی در صرافی حساب دارد اما بعد از مدتی، صاحب صرافی فرار می‌کند و به کشور دیگری می‌رود و دست قربانی به جایی بند نیست. در چنین شرایطی امکان شکایت از صرافی وجود دارد.

شکایت از صرافی ارز دیجیتال نیز از راه‌های زیر امکان‌پذیر است:

• از طریق کانون صرافان
• از طریق دادگستری
• از طریق بانک مرکزی
• از طریق سازمان تعزیرات حکومتی

اگر صرافی‌هایی نظیرکریپتولند و اکسننس امید شما را هم نا امید کرده‌اند، در اسرع وقت اقدام به شکایت کنید. گروه وکلای دیوان سالار، اعطای وکالت به وکیل ارز دیجیتال متخصص را به شما پیشنهاد می‌دهد. چرا که روند شکایت و اثبات در دادگاه، زمان بر و پیچیده است و با اعطای وکالت، دیگر نیازی به دوندگی های گاها اشتباه و در مسیر غلط نیست و وکیل متخصص ارز دیجیتال، از طریق بهترین راه در جهت بازپس گیری حق شما اقدام خواهد کرد. در ادامه وکیل ارز دیجیتال دیوان سالار، به تعدادی از سوالات متداول شما در حوزه ارز دیجیتال را پاسخ خواهد داد.
برای اطلاعات بیشتر مقاله شکایت از صرافی ارز دیجیتال را بخوانید.
شماره وکیل ارز دیجیتال
شماره وکیل ارز دیجیتال دیوان سالار

پاسخ به چند سوال حقوقی ارز دیجیتال

آیا ارز دیجیتال قانونی است؟

بله، در صورتی که از آن اسفاده غیر قانونی نشود، منعی ندارد.

آیا ارز دیجیتال ترون قانونی است؟

بله، اگر از آن برای مواردی که در قانون کشور جرم معرفی شده اند استفاده نشود، مشکلی وجود ندارد.

وکیل متخصص ارز دیجیتال کیست؟

گروه وکلای دیوان سالار با تیمی از چندین وکیل ارز دیجیتال، وکالت تخصصی در زمینه ارز دیجیتال ارائه می‌کند.

صرافی تمام ارز دیجیتال بنده را برداشت کرد ولی مبلغی واریز نکرد. آیا پلیس فتا می تواند IP واقعی صرافی تقلبی را ردیابی کند؟

بله. جرایم سایبری به پلیس فتا مربوط می‌شود. اما ابتدا باید در دادسرا شکایت کنید. وکیل دعاوی ارز دیجیتال کاملا به این مسائل آشنا هستند.

آیا خرید و فروش ارزهای دیجیتال جرم است؟

خیر منعی ندارد.

برای شخصی در ازای مبلغ پرداختی، ارز دیجیتال خریداری و به حساب او واریز کردم. اما او طلب پولش را کرده است. آیا من می‌توانم این موضوع را به دادگاه اثبات کنم؟

اگر مجوز لازم برای خرید و فروش را دارید، ادعای ایشان رد می‌شود. از طرفی می‌توانید از وکیل ارز دیجیتال متخصص نیز به عنوان کارشناس، کمک بگیرید.

اگر معامله رمز ارز‌ها را در زمانی که قانون ثابتی وجود ندارد، انجام بدهیم و درآینده غیر قانونی شود تکلیف چیست؟

باتوجه به اینکه در حال حاضر جرم تلقی نمی‌شود، جای نگرانی نیست و در آینده نیز مجازاتی متصور نمی‌شود.

سخن پایانی

تلاطم بازار و سودآوری بالای ارزهای دیجیتال و در راس آن بیت کوین، منجر به محبوبیت بالای ارز دیجیتال در میان کابران شده است. کلاهبرداران نیز از عطش مردم برای یک شبه پولدار شدن و نا آگاهی آن‌ها سوء استفاده کرده و مبالغ هنگفتی را به جیب می‌زنند. این موضوع، میزان اینگونه پرونده‌های کلاهبرداری از طریق ارز دیجیتال را بیش از سایر پرونده‌های جرایم سایبری کرده است. از این رو مشورت با وکیل ارز دیجیتال دیوان سالار که از زیر و بم قوانین آگاه بوده و از روش‌های کلاهبرداری آشناست، می‌تواند شما را از دام کلاهبرداران نجات دهد. وکیل دعاوی ارز دیجیتال به بهترین شکل کلاهبرداری را اثبات می‌کند و از حق شما در دادگاه دفاع می‌نماید. وکیل دعاوی ارز دیجیتال تمام مراحل پرونده را فورا و بدون نیاز به حضور دائمی موکل، طی می‌کند.

گروه وکلای دیوان سالار بهترین وکیل ارز دیجیتال را به شما پیشنهاد می‌دهد.

به این مطلب امتیاز دهید!

5 / 4.98

اگر هنوز سوالی از وکیل ارز دیجیتال دارید در کامنت ها بپرسید. وکیل متخصص ارز دیجیتال پاسخ خواهد داد.

امتیاز کاربران: 4.79 ( 12 رای)

8 دیدگاه

 1. سلام وقت بخیر.
  در خصوص ارز دیجیتال به مقدار یک عدد اتریوم از بنده کلاهبرداری شده است شرح ماجرا به این صورت است : فردی در یک معامله قرار بوده مقداری ارز دیجیتال آدا حدودا به ارزشش ۳.۵ میلیارد تومان به ولت من واریز کنه اما بعد از اینکه معامله انجام شد واریز رو انجام نداد. برای معامله قرارداد هم بسته بودیم. حالا میخوام شکایت کنم. الان وکیل میخوام و حتما میخوام این وکیل در زمینه ارز دیجیتال با سابقه باشد. واقعا تهران رو زیر و رو کردم ولی متاسفانه وکیلی که در زمینه ارز دیجیتال اطلاعات داشته باشه و تخصص داشته باشه پیدا نکردم. میتونید به من کمک کنید؟

  1. سلام و درود. بله امکان شکایت وجود دارد. همچنین در پاسخ به سوالتان در رابطه با تخصص وکیل حوزه ارز دیجیتال، کاملا شما رو درک میکنیم. متاسفانه تعداد وکیل ارز دیجیتال متخصص در کشور بسیار محدود هست و مهم ترین علت همجدید بودن اینگونه پرونده ها هست. اما در خصوص مجموعه دیوان سالار با داشتن یک جلسه ملاقات با وکلای ارز دیجیتال مجموعه به تسلط و تخصص وکیل انشاالله پی میبرید و میتونید با خیال راحت پرونده رو به وکیل ارز دیجیتال بسپارید. برای رزرو وقت جلسه حضوری با وکیل ارز دیجیتال هم با شماره های داخل سایت تماس بگیرید.

 2. سلام! بنده دریک تبلیغ پانزی که رئیس یک گروه تلگرام و با سابقه بالا هستش ! نزدیک ۷۰میلیون ضرر کردم
  اول میگفت با رفرال بنده وارد بشید و سرمایه گذاری کنید و جواب میده و از رفرال گیری مردم و سایر اعضا کانال صدها میلیون به جیب زد! بعد یه مدت که طرح پانزی درومد و پول مردم رفت! میگه من چی بگم از کجا بدونم این پانزی درومده ومن که نگفتم سرمایه گذاری کنید و به من ربطی نداره
  واقعا باید با این طرف چیکار کرد!!! زندگی و شرف ادم هارو برباد داده
  ایا امکان شکایت از این اقا نیست!؟
  ممنون میشم راهنمایی کنید

  1. سلام وقت بخیر. بله در هر صورت امکان شکایت از ایشان وجود دارد و اینکه شخص به صورت ریفرال شما را ترغیب به سرمایه گذاری کرده است،موجب سلب مسئولیت از او نمیشود. در حال حاضر نیز چندین پرونده در این زمینه در حال پیگیری است.

 3. سلام روزتون بخیر ببخشید من یک سوالی داشتم
  بنده چند ماه پیش به حساب کسی مبلغی جهت خرید ارزدیجیتال واریز کردم و ارز دیجیتال توسط اون فرد خریداری شدش اما اون مقدار ارزدیجیتال را به بهانه های مختلف به کیف پول من واریز نکرد اگر من شکایتی رو تنظیم کنم میتوانم از راه قانونی اون ارزدیجیتال را مطالبه کنم یا اینکه فقط میتوانم اون مبلغی را که به حساب واریز کردم مطالبه کنم ممنونم میشم منو راهنمایی کنید.

  1. سلام وقت بخیر. در صورتی که قرارداد داشته باشید، میتوانید از طریق الزام به ایفای تعهد ارز دیجیتال رو تحویل بگیرید و یا قرارداد را فسخ کنید و هزینه واریزی بابت خرید ارز دیجیتال را پس بگیرید. در صورتی که قراردادی نداشته باشید، امکان دریافت ارز دیجیتال را نخواهید داشت و وکیل ارز دیجیتال صرفا میتواند هزینه واریزی شما را پس بگیرد.

   1. خیلی خیلی ممنونم بابت پاسخ شما و متاسفانه قراردادی در این مورد بسته نشده فقط یه چندتا چت توی واتساپ که اونجا طرف گفته این مقدار ارزدیجیتال خریده ولی نگفته از کجا و کدوم صرافی و چطوری خریده که خیلی راحت میتونه بزن زیرش و از این موضوع هم ۷ ۸ ماهی میشه گذاشته و به گفته ی شما باید قراردادی فی مابین در این رابطه تنظیم میشد که نشد پس من فقط میتوانم اون مبلغی که به حسابش زدم را مطالبه کنم درسته؟

    1. خواهش میکنم. سلامت باشید. چت از آن جایی که روی علم قاضی تاثیرگذار است، می‌تواند به دریافت ارز دیجیتال هم کمک کند. البته متن پیام ها اهمیت دارد. در مورد سوال آخر، بله صورتی که نتوانید معامله را اثبات کنید، صرفا میتوانید درخواست مطالبه وجه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 + 1 =

دکمه بازگشت به بالا
error:
Call Now Buttonتماس جهت رزرو جلسه با وکیل