کیفریوکیل

وکیل تضمینی کیفری تهران

وکیل تضمینی کیفری تهران، یک وکیلی است که در زمینه پرونده‌های کیفری تخصص دارد و بیشتر زمان خود را برای افزایش علم و مهارت در پرونده‌های کیفری گذاشته است. شما با کمک از این وکیل می‌توانید بهترین نتیجه را برای پرونده کیفری رقم بزنید. وکیل کیفری در تمام مراحل رسیدگی به پرونده شما حضور دارد و تمام رسیدگی‌ها و پیگیری‌های لازم را انجام می‌دهد. در این صورت، سرعت رسیدگی به پرونده شما نیز بیشتر می‌شود و در مسیر کاملا درست، مورد بررسی قرار می‌گیرد. 

وکیل کیفری کیست؟

.
همان‌طور که احتمالا می‌دانید، مباحث و موضوعات مطرح شده در دادگاه، به دو دسته حقوقی و کیفری تقسیم می‌شوند. مباحث کیفری، مربوط به جرائمی از جمله کلاهبرداری، قتل، سرقت و… می‌شود که برای رسیدگی به آن، فرد شاکی یا وکیل او، باید یک شکوائیه تنظیم کرده و به دادگاه ارائه دهد. وکیل کیفری، کسی است که به شما، فرد شاکی یا متهم کمک می‌کند تا پرونده خود را پیگیری کرده و مباحث مربوط به شکایت را به اثبات برسانید. 

در پرونده‌های کیفری، احکام نهایی که در دادگاه برای فرد متهم صادر می‌شود، اعدام، حبس و حتی شلاق است. از این رو، دفاع متهم بسیار مهم است تا در صورت بی‌گناهی، حکم به اشتباه برای او صادر نشود. همچنین، فرد شاکی نیز اگر نتواند به خوبی موضوع شکایت خود را اثبات کند، حقوق او پایمال می‌شود. وجود وکیل تضمینی کیفری تهران، به هر دو طرفین پرونده کیفری کمک می‌کند تا به نتایج درستی رسیده و پرونده آنها، هر چه زودتر مراحل قانونی‌اش را طی کند. 

ما در گروه وکلای دیوان سالار با تیمی متشکل از چندین وکیل طلاق متخصص و مجرب با کارنامه ای درخشان در کنار شما هستیم.

برای تماس جهت رزرو جلسه وکالت کلیک کنید:

☎️ 021-44899341

☎️ 0937-937-0-110 (منشی وکیل | پاسخگویی فوری 24 ساعته | تماس تلفنی + واتساپ)

آشنایی با جرائم کیفری

اگر بخواهیم به زبان ساده جرائم کیفری را تعریف کنیم، باید بگوییم که رفتارها و اعمالی که در قانون، جرم خوانده می‌شوند و به ازای انجام آنها، مجازاتی در نظر گرفته شده است، جرائم کیفری می‌گویند. در واقع، زمانی که یک فردی یک عملی را در جامعه انجام می‌دهد که در قانون، آن را جرم می‌شناسند، مرتکب جرم کیفری شده است و باید مجازاتی برای او در نظر گرفته شود. 

در قانون کشور ما، جرائم زیادی در دسته جرائم کیفری قرار می‌گیرند و در قانون، مجازات‌های متفاوتی برای هر یک درنظر گرفته شده است. برخی از این جرائم کیفری، عبارت‌اند از:

 • قتل
 • مشروبات الکلی
 • سرقت
 • کلاهبری 
 • جعل 
 • اختلاس
 • جرائم سایبری
 • خیانت در امانت

این موارد، تنها چند نمونه از جرائم کیفری است که در قانون برای آن مجازات مشخصی در نظر گرفته شده است. البته، مجازات هر یک با دیگری متفاوت است و تقریبا بستگی به میزان جرم دارد. به عنوان مثال، در جرم مشروبات الکلی، میزان مشروبات و سابقه کیفری فرد در حکم نهایی او تاثیرگذار است. در جرمی مانند قتل نیز، از عمد بودن یا غیرعمد بودن قتل مهم است و حکم نهایی پرونده را مشخص می‌کند. 

شماره، آدرس و لوکیشن گروه وکلای دیوان سالار

وظایف وکیل تضمینی کیفری تهران

قبل از هر چیزی، شما به عنوان موکل باید با وظایف وکیل کیفری آشنا شوید. چرا که بسیاری از وکلا، وظایف خود را به درستی انجام نمی‌دهند و موکل‌ها نیز از روی ناآگاهی، نسبت به حقوق خود در برابر وکیل دفاع نمی‌کنند. با آگاهی نسبت به وظایف یک وکیل، می‌توانید آن را در صورت نیاز، عزل کرده و وکالت خود با آن وکیل را لغو کنید. 

اولین و مهم‌ترین وظیفه یک وکیل که به سبب آن، وکالت او در برابر شما آغاز می‌شود، آماده سازی یک قرارداد است. در این قرارداد، تمام جزئیات وکالت شما به عنوان موکل مشخص می‌شود و در نهایت، یک نسخه از این قرارداد، در اختیار موکل قرار می‌گیرد. 

وظیفه بعدی وکیل، انجام تمام اموری بوده که موکل اختیار آن را به وکیل داده است. در واقع، این شما هستید که باید حیطه اختیارات وکیل کیفری خود را مشخص کنید. وکیل تنها در همین حیطه اختیاراتی که دارد، می‌تواند امور پرونده را انجام دهد.

این اختیاراتی که شما می‌توانید به وکیل خود بدهید، شامل موارد زیر می‌شود. 

 • ثبت شکوائیه
 • واخواهی
 • تجدیدنظر خواهی 
 • فرجام خواهی
 • اعاده دادرسی 
 • و…

این موارد تنها برخی از مراحل رسیدگی به یک پرونده کیفری است که شما می‌توانید اختیارات پیگیری آنها را به دست وکیل تضمینی کیفری تهران خود قرار دهید. 

در ادامه مسیر، وکیل وظیفه دارد که در زمان‌های مقرر در دادگاه حضور پیدا کرده و موکل خود به طور کامل دفاع کند. دفاع و ارائه مدارک توسط وکیل، می‌تواند به سرعت رسیدگی به پرونده کمک کرده و آن را به جریان بیاندازد. به طور کلی، وکیل در تمام مراحل یک پرونده می‌تواند کمک بزرگی باشد. چرا که پیگیری هر پرونده‌ای در دادگاه، نیازمند مهارت، آگاهی و تجربه است. افراد عادی نسبت به بسیاری از قوانین آشنا نیستند و با راهنمایی‌های اشتباه، ممکن است پرونده خود را در مسیری اشتباه قرار دهند. 

ما در گروه وکلای دیوان سالار با تیمی متشکل از چندین وکیل طلاق متخصص و مجرب با کارنامه ای درخشان در کنار شما هستیم.

برای تماس جهت رزرو جلسه وکالت کلیک کنید:

☎️ 021-44899341

☎️ 0937-937-0-110 (منشی وکیل | پاسخگویی فوری 24 ساعته | تماس تلفنی + واتساپ)

تفاوت وکیل کیفری با وکیل حقوقی

دعاوی حقوقی یکی دیگر از انواع موضوعاتی است که در دادگاه مطرح می‌شود. در پرونده‌هایی که موضوع آن، دعاوی حقوقی است، حق یک فرد پایمال شده و او به دنبال باز پس گیری حق خود است. برای دعاوی حقوقی، مجازات خاصی در نظر گرفته نشده است و معمولا، جزای آن به صورت جزای نقدی پرداخت می‌شود. 

میزان جریمه و حکم نهایی دادگاه در پرونده‌های حقوقی، بستگی به موضوع پرونده دارد که اصولا باید میزان جریمه نقدی را کارشناس مشخص کند. در مجموعه وکلای دیوان سالار، وکلای زیادی مشغول فعالیت هستند که در زمینه‌های مختلفی از جمله پرونده‌های کیفری و حقوقی تخصص دارند. اگر به دنبال یک وکیل تضمینی کیفری تهران هستید، با شماره 02144899341 تماس گرفته و مشاوره‌های لازم را دریافت کنید. 

هزینه وکیل تضمینی کیفری تهران

وکالت از جمله شغل‌هایی است که خیلی نمی‌توان به تعرفه‌های قیمتی آن اتکا کرد. چرا که هزینه وکالت یک وکیل، به عوامل زیادی از جمله سابقه کاری وکیل، مهارت و علم او بستگی دارد. هر چه سابقه کاری یک وکیل بالاتر باشد، مهارت و علم نیز بالاتر می‌شود. پس، در نتیجه، هزینه وکالت آن نسبت به وکلای تازه کار، بیشتر محاسبه می‌شود. 

از این رو، هزینه وکالت، کمی متغیر است و باید با خود وکیل صحبت کنید و تعرفه او را بپرسید. بسیاری از وکلا، به صورت درصدی قبول وکالت کرده و هزینه را در پایان دریافت می‌کنند. این موضوع، به وکیل بستگی دارد و شما باید با او توافق کنید. البته، برخی دیگر از وکلا نیز طبق تعرفه دادگستری، قبول پرونده می‌کنند. با بررسی این تعرفه‌ها، می‌توانید تا حدودی هزینه وکیل تضمینی کیفری تهران را حدس بزنید. وکلای دیوان سالار در تمام پرونده‌های حقوقی و کیفری تخصص دارند و به کمک تجربه و مهارت خود، می‌توانند بهترین نتیجه ممکن را برای شما رقم بزنند. 

انتخاب بهترین وکیل کیفری

برای انتخاب بهترین وکیل، ابتدا باید موضوع پرونده خود را بدانید. به عنوان مثال، برخی از وکلا، تنها در پرونده‌های حقوقی تخصص دارند. پس، این نوع وکیل برای پرونده‌های کیفری انتخاب خوبی نیست. همچنین، با بررسی سابقه کاری یک وکیل، می‌توانید نسبت به مهارت و علم آن آگاه شوید. هر چه سابقه کاری یک وکیل بیشتر باشد، احتمال موفقیت پرونده شما، پس از قبول وکالت توسط آن وکیل، بیشتر می‌شود. برای انتخاب دقیق‌تر نیز می‌توانید مشاوره تلفنی یا حضوری داشته باشید تا بیشتر با نحوه کار آن وکیل آشنا شوید. وکلای دیوان سالار، بهترین وکیل تضمینی کیفری تهران را دارند که می‌توانند در انواع پرونده‌های کیفری به شما کمک کنند. البته، باید بدانید که تضمین در هر زمینه، یک جرم است و نمی‌توان تضمینی برای پرونده شما در نظر گرفت. هر چند که وکلای ما تمام تلاش خود را می‌کنند تا پرونده شما با موفقیت بسته شود. 

 

آیا می دانید؟

نمونه پرونده های شاخص دیوان سالار

⭐️ پرونده سرقت گوشی با ۶۸ شاکی خصوصی که برای موکل منع تعقیب صادر شد و تبرئه شد.

⭐️ پرونده کلاهبرداری ارز دیجیتال به میزان ۲۳ هزار دلار و کلاهبرداری ملکی ویلا در شمال تهران به ارزش ۱۷ میلیارد تومان که ملک به طور کامل به نفع موکل بازپس‌داده‌شد.

⭐️ پرونده رابطه نامشروع با زن شوهردار توسط مربی ورزش

⭐️ پرونده آتش زدن دختر جوان توسط نامزد او که ویدیوی آن در شبکه های اجتماعی جنجالی شد.

⭐️ پرونده جعل و کلاهبرداری در شمال تهران به ارزش ۱۶ هزار یورو

مشاهده سایر پرونده ها

⭐️ پرونده جعل و کلاهبرداری به ارزش ۳.۵ میلیارد تومان با ۱۷ شاکی که منجر به منع تعقیب کامل موکل شد.

⭐️ پرونده کلاهبرداری و جعل ۱۰ میلیارد تومانی که منجر به محکومیت کلاهبرداران و دریافت خسارت از آن ها برای موکلین شاکی این پرونده شد.

⭐️ پرونده جعل و کلاهبرداری به ارزش ۳.۵ میلیارد تومان با ۱۷ شاکی که منجر به منع تعقیب کامل موکل توسط وکیل کیفری شمال تهران شد.

⭐️ پرونده رسانه ای تجاوز های سریالی با اتهام به ۹ فقره آدم ربایی و تجاوز متهم به افساد فی الارض دستگیر شده بود.

⭐️ پرونده خانم ماساژور با اتهام دایر کردن خانه فساد و فحشا

⭐️ پرونده با اتهام فراهم کردن موجبات فساد و فحشا از طریق حضور در خانه فساد و دریافت خدمات جنسی

⭐️ پرونده یک آقا با اتهام حضور در مرکز فساد و فحشا

⭐️ پرونده رابطه نامشروع و اتهام زنای محصنه در سعادت آباد تهران که منجر به رفع اتهام و تبرئه موکل گردید.

⭐️ پرونده رابطه نامشروع و خیانت همسر، که در این پرونده خانم که همسر موکل ما بود با مردی دیگر رابطه برقرار کرده بود. این پرونده با موفقیت موکل ما که شاکی بود به پایان رسید.

⭐️ پرونده رابطه نامشروع با زن شوهردار بلاگر معروف اینستاگرامی که در نهایت شوهر خانم به قتل رسید

⭐️ پرونده سرقت از یک نهاد دولتی که موکل به رد مال ۱۶ میلیارد تومانی محکوم شده بود اما با تلاش های وکیل وی تبرئه شد.

⭐️ پرونده دستگیری باند تولید مواد مخدر که از آشپرخانه ساخت مواد مخدر ۴۰۰ کیلوگرم شیشه کشف شد.

⭐️ پرونده سرقت از منزل که سارقین پس از ورود به منزل و جمع آوری مقداری طلا، متاسفانه به موکل خانم تجاوز کردند. این پرونده نیز با موفقیت موکل به پایان رسید.

⭐️ پرونده فساد مالی در شرکت نفت به میزان ۱۶ میلیارد تومان

⭐️ پرونده تحصیل مال از طریق نامشروع به ارزش ۱ میلیون دلار کانادا

⭐️ پرونده رابطه نامشروع و خیانت همسر، که در این پرونده خانم که همسر موکل ما بود با مردی دیگر رابطه برقرار کرده بود. این پرونده با موفقیت موکل ما که شاکی بود به پایان رسید.

⭐️ پرونده سرقت مسلحانه از یک طلا فروشی با رد مال ۵ میلیارد تومانی که در انتها وکیل توانست موکل را از کلیه اتهامات تبرئه نماید.

⭐️ پرونده قتل شوهر با سم توسط همسر

⭐️ پرونده قتل دختر جوان که متهم پس از رابطه جنسی با دختر خانم وی را به قتل رساند و جنازه وی را در اطراف تهران مدفون نمود.

⭐️ پرونده سرقت مسلحانه در کرج که موکل ما شاکی بود و وکیل توانست خسارت را از سارقین برای موکل بگیرد.

⭐️ پرونده سرقت مسلحانه منزل در شهرری توسط سارقین سابقه دار

⭐️ پرونده آدم ربایی مسلحانه و تجاوز به یک خانم که خانم موکل ما بودند و در نهایت پرونده با موفقیت به نفع موکل به سرانجام رسید.

⭐️ پرونده قتل که موکل با اتهام قتل با چاقو و سوزاندن جنازه روبرو بود.

⭐️ پرونده سرقت از منزل با رد مال ۳ میلیارد تومانی که منجر به محکومیت متهم و دریافت خسارت برای شاکی از سوی وکیل سرقت شد.

⭐️ پرونده جعل سند و فروش مال غیر که منجر به محکومیت متهم و دریافت خسارت برای موکل شد.

⭐️ پرونده تولید، توزیع و حمل ۱۵۰ لیتر مشروبات الکلی در دادگاه انقلاب که منجر به موفقیت در پرونده شده و حداقل مجازات ممکن (شلاق تعزیری که نهایتا به جزای نقدی تبدیل شد) برای متهم صادر شد.

⭐️ پرونده قطع دست پسر جوان با شمشیر توسط اراذل و اوباش در یکی از پارک های تهران

⭐️ پرونده زمین خواری در استان البرز به ارزش ۳۵۰ میلیارد تومان

⭐️ پرونده دستور فروش ملکی به ارزش ۳۸ میلیارد تومان

⭐️ پرونده ملکی ۴۰ هکتاری در شهریار

⭐️ پرونده اختلاف در تهاتر ملکی به ارزش ۲۴ میلیارد تومان

⭐️ پرونده زمین‌خواری ملکی در دماوند به ارزش ۳۰۰ میلیارد تومان که منجر به محکومیت زمین‌خواران و بازپس‌گیری املاک شد.

⭐️ پرونده ملکی که طرف مقابل موکل ستاد اجرایی فرمان امام بود. این پرونده به نفع موکل به اتمام رسید.

⭐️ پرونده شکایت مشارکت در ساخت در تهران

⭐️ بیش از ۲۰ پرونده الزام به تنظیم سند رسمی

⭐️ بیش از ۵۰ مورد پرونده دستور تخلیه و حکم تخلیه

⭐️ بیش از ۱۰ پرونده اراضی ملی

⭐️ طلاق از طرف زوجه برای بازیگر مطرح سینمای کشور

⭐️ پرونده 1500 سکه طلا مهریه برای زوجه

⭐️ بیش از 50 طلاق توافقی

⭐️ بیش از ۵۰ پرونده اجرت المثل برای زوجه

⭐️ بیش از ۵۰ پرونده ترک انفاق

⭐️ پرونده طلاق یک طرفه از طرف زوجه در تهران که آقا با معلم مدرسه فرزندشان رابطه نامشروع برقرار کرده بود

⭐️ پرونده طلاق یک طرفه از طرف مرد که همسر وی با ۴ مرد دیگر از جمله وکیل طلاق خود رابطه برقرار کرده بود.

⭐️ پرونده شکایت از کلاهبردار معروف اینستاگرامی (آقای ع-ح) به میزان بیش از ۳۰۰ میلیون دلار : این پرونده در حال حاضر در جریان است.

⭐️ پرونده سرقت ارز دیجیتال به میزان ۷ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان

⭐️ پرونده کلاهبرداری ارز دیجیتال به میزان ۲۳ هزار دلار و کلاهبرداری ملکی ویلا به ارزش ۱۷ میلیارد تومان که ملک به طور کامل به نفع موکل بازپس‌داده‌شد.

⭐️ بیش از ۵ مورد پرونده شکایت از صرافی ارز دیجیتال (به علت منع قانونی در حال حاضر و تا انتهای صدور حکم محکومیت، امکان ذکر نام صرافی ها وجود ندارد.)

⭐️ ۷ پرونده شکایت از صرافی ارز دیجیتال ایرانی (به علت منع قانونی در حال حاضر و تا انتهای صدور حکم محکومیت، امکان ذکر نام صرافی ها وجود ندارد.)

⭐️ بیش از ۱۰ مورد شکایت از شرکت های پانزی

⭐️ پرونده کلاهبرداری ارز دیجیتال و هک ولت توسط کانال تلگرامی معروف

و بیش از 800 پرونده دیگر

وکالت تخصصی

نظرات موکلین اخیر

میانگین امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ (4.7) - 731 نظر

نظر آقای م. خ
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

بسیار دلسوز. تسلط خوب بر قوانین حقوقی به من کمک کردن تا هر سندی را که امضا کردم بفهمم.

نظر آقای ج. ل
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

ایشون یک وکیل حرفه ای هستن و دانش بسیار خوبی در زمینه حقوقی دارند. حمایت بسیار خوبی ارائه دادند و بهترین راهکار را در پرونده ملکی من اجرا کردند. من کاملا راضی هستم.

نظر خانم س. ذ
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

جناب وکیل واقعا وکیل بسیار خوبی هستند. در مورد پرونده من که درمورد مسائل خصوصی زندگی من بود به من کمک کردند. از ایشون ممنونم.

نظر آقای ک. ض
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

یک صلح نامه برای من جناب وکیل تنظیم کردن که باهاش تونستم به تمامی حق و حقوقم برسم.

نظر آقای ک. ض
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

من کارم نظافت هستش و تو یکی از خانه هایی که رفته بودم بهم اتهام سرقت زدن واقعا از حکم زندان می ترسیدم به خاطر شرایط زندگیم، خداروشکر جناب وکیل کارم رو به خوبی انجام دادند.

نظر خانم ج. ه
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

وکیل در موضوع کیفری متخصص بود. خداروشکر تبرئه شدم با کمکشون

نظر خانم ص. ش
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

شوهرم اذیتم میکرد فک نمیکردم بتونم طلاق بگیرم چون حق طلاق نداشتم الحمدلله با درایت وکیل محترم کارم به خوبی به نتیجه رسید.

نظر آقای ن. م
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

طلاق توافقیمون تو یک هفته انجام شد و راحت شدم ممنونم ازتون.

نظر آقای ق. ا
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

هنگام جا به جایی بار یک مشتری ایست بازرسی جلوم رو گرفت و بعد از گشتن ماشین، متاسفانه شیشه در بار پیدا شده بود بازداشت شدم. به کمک جناب وکیل تبرئه شدم. ممنونم ازشون

نظر خانم س. ن
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

من اسمم رو اصلا دوست نداشتم نتیجتا تو سن 40 سالگی تصمیم گرفتمم اسمم رو تغییر دهم شنیده بودم عوض کردن اسم دوندگی زیادی داره خداروشکر آقای وکیل برام اوکیش کرد واقعا ممنونم.

نظر خانم ص. ف
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

حضانت دخترم رو از شوهر سابقم بگیرم و دخترم رو کنار خودم نگه دارم.

نظر آقای ر. س
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

سال هاست که بلبرینگ با برند خودم از چین میارم، ولی برندم رو ثبت نکرده بودم، بعد مشاوره باهاشون از خطرات این قضیه آگاه شدم و برند هم به خودشون دادم برام ثبت کنند، قیمنشونم منصفانه بود.

نظر خانم ق. ل
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

وکیل در موضوع خانواده من متخصص بود. ایشون به من راهنمایی های کاربردی داشتن.

نظر آقای ل. گ
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

اتهام مشروب الکلی داشتم که من رو تبرئم کردند.

نظر خانم س. ک
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

باورم نمیشه منع تعقیب برام گرفتن. اتهام من فساد بود که به کمک وکیل عزیز پایان یافت.

پیج اینستاگرام گروه وکلای دیوان سالار با بیش از 54 هزار نفر فالوور، نکات کوتاه حقوقی و کیفری زیادی را به شما آموزش می دهد

4.98/5

162

امتیاز شما

اگر هنوز سوالی از وکیل تضمینی دارید، در کامنت ها بپرسید. کارشناسان در کمترین زمان پاسخ میدهند.

امتیاز کاربران: 4.78 ( 2 رای)

2 دیدگاه

 1. با سلام و روز بخیر، فردی اقدام به طرح شکایت در خصوص موضوعی می کند …بعد از جلسه بازپرسی…وکیل میگیرد
  وکیل در لوایح خود از مرجع قضایی درخواست رسیدگی کرده و درخواست محکومیت مشتکی عنه را به ( عنوان خاص مجرمانه ) می نماید….دادگاه رسیدگی کرده و مشتکی عنه را به همان عنوان خاص مجرمانه که توسط وکیل در لوایح‌و‌دادگاه مطرح شده محکوم می کند….حالا موکل با وکلای دیگر مشورت کرده و برخی از انها به او گفتند عنوان اتهامی می بایست …چیز دیگری باشد و اگر ان عنوان مطرح میشد شما رد مال داشتی و به حقت میرسیدی
  سوال:
  با توجه به اعتبار امر مختومه در این خصوص
  ۱- ایا عمل وکیل در طرح عنوان مجرمانه خاص با نظر شخص خودش در این حالت که برخی‌می‌گویند باید عنوان دیگری انتخاب میشده تخلف انتظامیست؟
  ۲-ایا موکل میتواند در این‌حالت دعوی مسولیت مدنی علیه وکیل مطرح نماید و بگوید اگر شما عنوان مجرمانه را این حالت انتخاب می کردی اکنون دادگاه رد مال به من میداد؟
  و شما مسول ان مال هستید

  1. اول عناوین مجرمانه در نتیجه تاثیر دارد مثل تخریب به جای تصرف عدوانی
   ثانیا اصلا در امور کیفری تعیین عنوان مجرمانه با قاضی است نه طرفین
   سوم در صورت اثبات عمد یا تقصیر بله صرف انتخاب عنوان بزه خیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
Call Now Buttonتماس جهت رزرو جلسه با وکیل