وکیل

وکیل خانم در تهران + [شماره و آدرس]

برای اعطای وکالت به وکیل خانم متخصص و باتجربه تماس بگیرید: 44899341-021

در صورتی که تنها نیاز به مشاوره دارید، سوال خود را در کامنت های انتهای این صفحه بپرسید. مشاورین حقوقی ما در کوتاه‌ترین زمان به سوالات شما پاسخ می‌دهند.


وکیل خانم در تهران

با توجه به شرایط اجتماعی حاکم در جامعه‌ی ما، بسیاری از بانوان در دعاوی حقوقی یا کیفری خود تمایل دارند که با یک وکیل خانم همکاری کنند تا بتوانند در مطرح کردن شرایط پرونده و نیز در سپری کردن مراحل رسیدگی به پرونده، رابطه‌ی نزدیک‌تری با وکیل خود داشته باشند. علی‌الخصوص در پرونده‌های مربوط به دعاوی خانوادگی از جمله طلاق، مطالبه‌ی مهریه، دریافت نفقه، حضانت فرزند و … همکاری خانم‌ها با یک وکیل خانم، بسیار متداول است. چرا که دعاوی خانوادگی می‌تواند برای افراد بسیار استرس‌زا باشد و نیز فضای ناآشنا و بسیار جدی دادگاه‌ها می‌تواند باعث وارد شدن فشار روحی بیش تری به افراد شود. لذا بسیاری از خانم‌ها ترجیح می‌دهند در دعاوی خانوادگی خود با یک وکیل خانم متجرب و اخلاق‌مدار همکاری کنند و برای پیگیری دعاوی خانوادگی خود، وکالت را به یک وکیل خانواده خانم اعطا نمایند.

در ادامه قصد داریم مهم‌ترین نکات برای انتخاب یک وکیل خانم متخصص و مجرب را بیان کرده و بهترین وکیل خانم در تهران را معرفی کنیم. پس تا پایان این مقاله همراه ما باشید.

ما در گروه وکلای دیوان سالار با تیمی متشکل از چندین وکیل خانم پایه یک دادگستری، با کارنامه ای درخشان در کنار شما هستیم.

برای تماس جهت رزرو جلسه وکالت کلیک کنید:

☎️ 021-44899341

☎️ 0937-937-0-110 (منشی وکیل | پاسخگویی فوری 24 ساعته | تلفنی و واتساپ)

نمونه پرونده های شاخص دیوان سالار

⭐️ پرونده کلاهبرداری به ارزش ۳۰ میلیارد تومان

⭐️ پرونده جرایم اقتصادی در یکی از بانک های کشور

⭐️ پرونده سرقت گوشی با ۶۸ شاکی خصوصی که برای موکل منع تعقیب صادر شد و تبرئه شد.

⭐️ پرونده آتش زدن دختر جوان توسط نامزد او که ویدیوی آن در شبکه های اجتماعی جنجالی شد.

⭐️ پرونده کلاهبرداری و جعل ۱۰ میلیارد تومانی که منجر به محکومیت کلاهبرداران و دریافت خسارت از آن ها برای موکلین شاکی این پرونده شد.

⭐️ پرونده سرقت از یک نهاد دولتی که موکل به رد مال ۱۶ میلیارد تومانی محکوم شده بود اما با تلاش های وکیل وی تبرئه شد.

⭐️ پرونده دستگیری باند تولید مواد مخدر که از آشپرخانه ساخت مواد مخدر ۴۰۰ کیلوگرم شیشه کشف شد.

⭐️ پرونده سرقت از منزل که سارقین پس از ورود به منزل و جمع آوری مقداری طلا، متاسفانه به موکل خانم تجاوز کردند. این پرونده نیز با موفقیت موکل به پایان رسید.

⭐️ پرونده رابطه نامشروع و خیانت همسر، که در این پرونده خانم که همسر موکل ما بود با مردی دیگر رابطه برقرار کرده بود. این پرونده با موفقیت موکل ما که شاکی بود به پایان رسید.

⭐️ پرونده سرقت مسلحانه از یک طلا فروشی با رد مال ۵ میلیارد تومانی که در انتها وکیل توانست موکل را از کلیه اتهامات تبرئه نماید.

⭐️ پرونده قتل شوهر با سم توسط همسر

⭐️ پرونده قتل دختر جوان که متهم پس از رابطه جنسی با دختر خانم وی را به قتل رساند و جنازه وی را در اطراف تهران مدفون نمود.

⭐️ پرونده سرقت مسلحانه در کرج که موکل ما شاکی بود و وکیل توانست خسارت را از سارقین برای موکل بگیرد.

⭐️ پرونده سرقت مسلحانه منزل در شهرری توسط سارقین سابقه دار

⭐️ پرونده آدم ربایی مسلحانه و تجاوز به یک خانم که خانم موکل ما بودند و در نهایت پرونده با موفقیت به نفع موکل به سرانجام رسید.

⭐️ پرونده قتل که موکل با اتهام قتل با چاقو و سوزاندن جنازه روبرو بود.

⭐️ پرونده سرقت از منزل با رد مال ۳ میلیارد تومانی که منجر به محکومیت متهم و دریافت خسارت برای شاکی از سوی وکیل سرقت شد.

⭐️ پرونده جعل سند و فروش مال غیر که منجر به محکومیت متهم و دریافت خسارت برای موکل شد.

⭐️ پرونده زمین خواری در استان البرز به ارزش ۳۵۰ میلیارد تومان

⭐️ پرونده رابطه نامشروع و اتهام زنای محصنه در سعادت آباد تهران که منجر به رفع اتهام و تبرئه موکل گردید.

⭐️ پرونده تولید، توزیع و حمل ۱۵۰ لیتر مشروبات الکلی در دادگاه انقلاب که منجر به موفقیت در پرونده شده و حداقل مجازات ممکن (شلاق تعزیری که نهایتا به جزای نقدی تبدیل شد) برای متهم صادر شد.

⭐️ پرونده قطع دست پسر جوان با شمشیر توسط اراذل و اوباش در یکی از پارک های تهران

و …

لیست وکیل خانم پایه یک دادگستری

وکیل مرجانه فشنگچی 

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

عکس وکیل خانم مرجانه فشنگچی

⚖️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ رتبه دو رقمی در آزمون سراسری کانون وکلای مرکز
⚖️ عضو کانون وکلای دادگستری مرکز با رتبه دو رقمی

⚖️ بیش از 15 سال سابقه وکالت

تماس با وکیل مشاهده رزومه وکیل


وکیل مونا الماسی سهی 

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

خانم مونا الماسی وکیل پایه یک دادگستری

⚖️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ عضو کانون وکلای مرکز
⚖️ کارشناس ارشد حقوق خصوصی

⚖️ ⚖️ بیش از 10 سال سابقه حقوقی

تماس با وکیل مشاهده رزومه وکیل


وکیل فاطمه مرادی حقیقت

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

فاطمه مرادی حقیقت وکیل پایه یک دادگستری دیوان سالار

⚖️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ از موفق ترین وکلای متخصص تهران
⚖️ عضو کانون وکلای دادگستری مرکز

⚖️ بیش از 16 سال سابقه وکالت

تماس با وکیل مشاهده رزومه وکیل


زهرا قهرمانی نمین [متخصص امور حقوقی بیمه]

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️

زهرا قهرمانی نمین-کارشناس حقوق بیمه-دیوان سالار

⚖️ کارگزار بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران

⚖️ کارشناس حقوق بیمه
⚖️ بیش از ۱۳ سال سابقه

تماس جهت مشاوره مشاهده رزومه وکیل


هدیه عرفانیان

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️

هدیه عرفانیان - وکیل مدنی

⚖️ متخصص ثبت شرکت، بیمه، دیوان عدالت اداری

⚖️ کارشناس حقوق بیمه
⚖️ بیش از ۱۳ سال سابقه

تماس جهت مشاوره مشاهده رزومه وکیل


وکیل ملیحه سنگ سفیدی

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️

⚖️ وکیل دادگستری
⚖️ کارشناس ارشد حقوق
⚖️ عضو مرکز مشاوران و کارشناسان قوه قضاییه

⚖️کمتر از 2 سال سابقه وکالت

تماس با وکیل


ممکن است به دلیل تعدد و تنوع بالای موسسه‌های حقوقی و تبلیغات مربوط به این موسسه‌ها، افرادی که در جستجوی یک وکیل خانم برای همکاری و اعطای وکالت در پرونده‌های حقوقی و کیفری خود هستند دچار سردرگمی شوند و نتوانند که با یک وکیل متخصص و متبحر همکاری کنند. گروه وکلای دیوان سالار متشکل از وکلای مرد و زن با تجربه و متبحر از سراسر کشور، می‌تواند از نگرانی‌های شما در راستای کارهای حقوقی بکاهد و به نحو احسن از عهده‌ی حل پرونده‌ی حقوقی شما بربیاید. لذا برای اعطای وکالت به یک وکیل خانم متجرب در هر نوع پرونده‌ی حقوقی یا کیفری، با گروه وکلای دیوان سالار تماس حاصل فرمایید.

اعطای وکالت به وکیل خانم

همان‌طور که توضیح داده شد، در همکاری با یک وکیل مشخصه‌هایی که اهمیت دارند عبارت هستند از: تجربه، تخصص، مهارت و ویژگی‌های اخلاقی درست و عدالت‌جویی. در صورتی که بنا به دلایلی تمایل داشته باشید که به یک وکیل خانم اعطای وکالت کنید، بهتر است به حوزه‌های تخصصی گوناگون که در ادامه به توضیح آن ها می پردازیم توجه فرمایید.

در صورتی که قصد اعطای وکالت به وکیل خانم باتجربه دارید با ما تماس بگیرید: 44899341-021

وکیل حقوقی خانم

دادگاه‌های دعاوی حقوقی، رسیدگی به مسائل مربوط به زندگی اجتماعی و اقتصادی افراد را بر عهده می‌گیرند. منظور از مسائل اقتصادی، تمامی موارد مربوط به اموال افراد از قبیل: مطالبه‌ی وجه، خرید و فروش اموال و ارث و … می‌باشد و غرض ما از مسائل اجتماعی در دعاوی حقوقی، تمامی موضوعات مربوط به زندگی شخصی فرد به عنوان عضوی از جامعه است. به عنوان نمونه: ازدواج، طلاق، تابعیت، جنسیت و … . یک وکیل دعاوی حقوقی خانم، باید بر قوانین مدنی تسلط کافی داشته باشد و بتواند به خوبی مسئولیت رسیدگی به پرونده‌های حقوقی را عهده‌دار شود.

وکیل کیفری خانم

دعاوی کیفری، به دنبال وقوع یک جرم و درخواست مجازات مجرم مطرح می‌شوند. اعمالی که در قوانین اسلامی به عنوان جرم شناخته شده‌اند از جمله: قتل، کلاهبرداری، سرقت، فحاشی، خیانت در امانت و … در دادگاه‌های مربوط به دعاوی کیفری مورد بررسی و رسیدگی قرار می‌گیرند و وجه تمایز دعاوی کیفری با حقوقی این است که در دادگاه‌های کیفری بحث مجازات شخص مجرم و جبران خسارت و زیان وارده مطرح می‌شود. به دلیل تمایز موضوعات دعاوی کیفری و حقوقی، یک وکیل کیفری خانم باید از دانش و تسلط کافی نسبت به قوانین مربوط به جرم و مجازات بهره‌مند باشد و بتواند به خوبی از عهده‌ی اقدامات لازم برای دعاوی کیفری بربیاید.

وکیل پایه یک دادگستری خانم

به طور کلی، وکیل پایه یک دادگستری کسی است که توسط کانون وکلای دادگستری تایید و انتخاب شده است و دوره‌ های کارآموزی وکالت را گذرانده و توانایی پذیرش هر گونه پرونده را داراست. البته باید توجه داشت که به دلیل گستردگی و تنوع بالای مسائل حقوقی و کیفری، وکلای پایه یک دادگستری در زمینه‌های مشخصی به صورت تخصصی فعالیت می‌کنند.

وکیل خانم در تهران

به دلیل گستردگی و جمعیت بالای شهر تهران، تعداد دعاوی حقوقی و کیفری نیز در این شهر بیش تر است. لذا ممکن است درخواست برای یک وکیل خانم در تهران، زیاد باشد. گروه وکلای دیوان سالار ضمن همکاری با وکلای مجرب خانم در شهر تهران، با وکلای متبحر خانم دیگری نیز از سراسر کشور همکاری می‌کند. شما می توانید برای اعطای وکالت به یک وکیل خانم در تهران با گروه وکلای دیوان سالار تماس حاصل فرمایید.

وکیل خانم برای طلاق

در بسیاری از پرونده‌های طلاق، خانم‌ها برای داشتن احساس راحتی و آرامش بیشتر و نیز برای غلبه بر فضای ناآشنای دادگاه و مراجع قضایی، ترجیح می‌دهند با یک وکیل طلاق خانم برای طلاق همکاری کنند. یک وکیل خانم ضمن آگاهی کامل به قوانین و شرایط دعاوی طلاق، باید به عنوان یک همراه در شرایط سخت موکل، او را راهنمایی کرده و به کارهای پرونده‌ی وی رسیدگی نماید. حتی زمانی که در برخی از پرونده ها موکلین ترجیح را بر طلاق غیابی می دهند، یک وکیل خانم با تجربه که درک کافی از شرایط و احساسات موکل خود دارد می تواند انتخاب بسیار مناسبی برای بانوان باشد.

وکیل خانم برای مهریه

مطالبه‌ی مهریه جزئی از دعاوی خانوادگی بوده و بر اساس قوانین شرعی کشور ما، مهریه قراردادی است که در هنگام عقد زوجین بسته شده و به عنوان بدهی مرد به همسر خود شناخته می‌شود که بر اساس آن، زوجه می‌تواند در هر زمانی آن را مطالبه کند. البته به طور متداول بحث دریافت مهریه، در دادگاه‌های دعاوی طلاق مطرح می‌شود و پیچیدگی‌هایی را نیز به همراه خود دارد. یک وکیل مطالبه‌ی مهریه‌ی خانم، با بررسی وضعیت مالی مرد و ارائه مدارک و اسناد کافی و معتبر، می‌تواند در تصمیم دادگاه بر مجاب کردن مرد به پرداخت مهریه تاثیر بگذارد.

شماره وکیل خانم

در بسیاری از موارد بخصوص در پرونده های خانوادگی موکلین ترجیح میدهند با یک وکیل خانم در ارتباط باشند.
البته در عرصه وکالت مرد و با زن بودنوکیل در کار تاثیرگذار نیست بلکه این میزان دانش و تجربه یک وکیل است که باعث موفقیت و یا شکست یک پرونده می شود.

شما می توانید شماره وکیل خانم را از گروه وکلای دیوان سالار بخواهید. برای این منظور میتوانید به صورت حضوری به دفتر گروه وکلای دیوان سالار مراجعه کنید و یا از طریق سایت دیوان سالار با وکیل پایه یک دادگستری خانم در ارتباط باشید.

حدود و اختیارات وکیل

هنگام همکاری با یک وکیل و اعطای وکالت به او، طرفین تنها در چارچوب قوانین و موارد تعیین شده در قرارداد حق فعالیت دارند و به دلیل دو طرفه بودن وکالت‌نامه، وکیل و موکل هر یک وظایف و حقوقی نسبت به یکدیگر دارند که باید به آن ها توجه شود. این حدود شامل موارد زیر است:

 • تعهدات وکیل
 • اختیارات وکیل

که در ادامه به توضیح هر کدام می پردازیم.

تعهدات وکیل

مانند هر قرارداد دو طرفه‌ی دیگری، در اعطای وکالت نیز طرفین دارای وظایف و اختیاراتی در مقابل یکدیگر هستند. یک وکیل خانم، مسئولیت تمامی موارد مربوط به پرونده ای که در قرارداد ذکر شده است را بر عهده دارد و در صورت بروز هرگونه خسارت به موکل که مسبب آن وکیل باشد، باید تمام خسارات وارده را جبران نماید.

یک وکیل خانم امین موکل خود بوده و باید تمامی امور مربوط به پرونده را به صورت شخصی و محرمانه حفظ نماید. همچنین وکیل حق ندارد در برخی موضوعات، بیش از موارد تعیین شده در قرارداد دخالت کند و موظف است در چارچوب حق توکیلی که دارد فعالیت نماید.

اختیارات وکیل

به طور کلی همواره حدود و اختیارات وکیل از قبیل اعتراض به رای، اعاده دادرسی، استرداد و ارجاع دعوا، دفاع و … در وکالت‌نامه تعیین می‌شود. لذا یک وکیل در چارچوبی معین، از اختیاراتی برخوردار است تا بتواند در راستای پیش بردن کارهای پرونده فعالیت کند. موکل نیز در برابر وکیل موظف است حق‌الوکاله و هزینه‌های لازم دیگر را پرداخت نموده و به تعهدات خود که در وکالت‌نامه ذکر شده است عمل کند.

ویژگی های وکیل

همان‌طور که ذکر شد، جنسیت یک وکیل هیچ تاثیری در نتیجه‌ی پرونده نداشته و هر وکیلی، چه خانم و چه آقا باید از ویژگی‌ها و مشخصه‌های لازم و معینی برخوردار باشد. از جمله:

 • آگاهی و تسلط کافی بر قوانین و احکام حاکم در کشور
 • داشتن روحیه‌ی تعهد و مسئولیت‌پذیری در قبال موکل
 • درستکاری و راستگویی و دور بودن از تملق و کارهای متقلبانه
 • داشتن سابقه‌ی بالا و تجربه‌های موفق در گذشته
 • عدم ارتباط با گروه‌ها و سازمان‌های غیر قانونی و نداشتن سوء پیشینه

چگونه یک وکیل خانم خوب پیدا کنیم؟

بدون شک یافتن یک وکیل خانم معتبر و متخصص و اعتماد به او برای سپردن کارهای دادگاهی خود به وی، می‌تواند بسیار گمراه‌کننده و دشوار باشد. شما می‌توانید برای دچار نشدن به سختی‌های یافتن یک وکیل خانم خوب و نیز اعطای وکالت به یک وکیلی که به خوبی از عهده‌ی کارهای پرونده‌ی شما بر بیاید، با گروه وکلای دیوان سالار تماس حاصل فرمایید.

بهترین وکیل خانم

با توجه به تخصصی بودن و نیز پیچیدگی پرونده‌های حقوقی و کیفری و نیز گستردگی بحث وکالت، ممکن است در اعطای وکالت به یک وکیل خانم خوب و معتبر، با دشواری‌هایی مواجه شوید. گروه وکلای دیوان سالار ضمن همکاری با وکلای متبحر و کارکشته از سراسر کشور، به دلیل پیگیری مستمر و برخورداری از تجربه و تخصص کافی می‌تواند به خوبی پرونده‌های حقوقی و کیفری شما را بپذیرد.

وکیل خانم متجرب

همان‌طور که متوجه شدید، جنسیت یک وکیل هیچ تاثیری در سطح موفقیت یک پرونده‌ی حقوقی ندارد و افراد به دلایل مختلف ممکن است تمایل داشته باشند با یک وکیل خانم همکاری کنند؛ ولی با توجه به تعدد وکلا در حوزه‌های مختلف، ممکن است یافتن یک وکیل خانم متجرب چالش‌برانگیز باشد. گروه وکلای دیوان سالار به دلیل همکاری با بهترین و متجرب ترین وکلا از سراسر کشور می‌تواند شما را در این مسیر همراهی کند.

هزینه وکیل خانم

دستمزد وکیل با توجه به نوع پرونده و اقدامات و مهارت‌های لازم، بسیار متغیر است و معمولاً به صورت توافقی بین وکیل و موکل، تعیین می‌شود.

مزایای داشتن وکیل خانم

به طور کلی خانم ها در کار وکالت در اکثر موارد جزئی نگر تر از آقایان هستند و می توانند به خوبی جزئیات و ریزه کاری های پرونده را بفهمند و از آن ها به نفع موکل خود استفاده کنند.

همچنین برای خانم ها پشتیبانی یک وکیل خانم بسیار موثر تر است؛ زیرا وکیل خانم می تواند به خوبی احساسات و شرایط هم جنس خودش را درک کند و در تمامی مراحل پیگیری پرونده یاری رسان او باشد.

مزایای همکاری با گروه وکلای دیوان سالار

بدون تردید اعطای کارهای حقوقی خود به یک موسسه‌ی معتبری که ضمن سپردن پرونده‌ی شما به بهترین وکلای کشور، کارهای پرونده‌ی شما را نیز در تمامی مراحل پیگیری کند، می‌تواند مزیت‌های بسیار زیادی داشته باشد از قبیل:

 • صرفه‌جویی در زمان و هزینه‌های رفت و آمد و کارهای پیگیری
 • پیگیری مستمر و بررسی جزئیات پرونده به صورت دقیق
 • پذیرش رسیدگی به پرونده‌ی حقوقی و کیفری توسط وکلای معتبر و متبحر
 • همکاری با وکلایی که تجربه‌های حقوقی بسیار موفقی در گذشته داشته‌اند

از این رو ما در دفتر گروه وکلای دیوان سالار مفتخریم که بهترین خدمات ممکن را به مراجعه کننده خود ارائه دهیم.

نظرات موکلین اخیر

میانگین امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ (4.7) - 731 نظر

نظر آقای م. خ
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

بسیار دلسوز. تسلط خوب بر قوانین حقوقی به من کمک کردن تا هر سندی را که امضا کردم بفهمم.

نظر آقای ج. ل
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

ایشون یک وکیل حرفه ای هستن و دانش بسیار خوبی در زمینه حقوقی دارند. حمایت بسیار خوبی ارائه دادند و بهترین راهکار را در پرونده ملکی من اجرا کردند. من کاملا راضی هستم.

نظر خانم س. ذ
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

جناب وکیل واقعا وکیل بسیار خوبی هستند. در مورد پرونده من که درمورد مسائل خصوصی زندگی من بود به من کمک کردند. از ایشون ممنونم.

نظر آقای ک. ض
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

یک صلح نامه برای من جناب وکیل تنظیم کردن که باهاش تونستم به تمامی حق و حقوقم برسم.

نظر آقای ک. ض
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

من کارم نظافت هستش و تو یکی از خانه هایی که رفته بودم بهم اتهام سرقت زدن واقعا از حکم زندان می ترسیدم به خاطر شرایط زندگیم، خداروشکر جناب وکیل کارم رو به خوبی انجام دادند.

نظر خانم ج. ه
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

وکیل در موضوع کیفری متخصص بود. خداروشکر تبرئه شدم با کمکشون

نظر خانم ص. ش
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

شوهرم اذیتم میکرد فک نمیکردم بتونم طلاق بگیرم چون حق طلاق نداشتم الحمدلله با درایت وکیل محترم کارم به خوبی به نتیجه رسید.

نظر آقای ن. م
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

طلاق توافقیمون تو یک هفته انجام شد و راحت شدم ممنونم ازتون.

نظر آقای ق. ا
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

هنگام جا به جایی بار یک مشتری ایست بازرسی جلوم رو گرفت و بعد از گشتن ماشین، متاسفانه شیشه در بار پیدا شده بود بازداشت شدم. به کمک جناب وکیل تبرئه شدم. ممنونم ازشون

نظر خانم س. ن
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

من اسمم رو اصلا دوست نداشتم نتیجتا تو سن 40 سالگی تصمیم گرفتمم اسمم رو تغییر دهم شنیده بودم عوض کردن اسم دوندگی زیادی داره خداروشکر آقای وکیل برام اوکیش کرد واقعا ممنونم.

نظر خانم ص. ف
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

حضانت دخترم رو از شوهر سابقم بگیرم و دخترم رو کنار خودم نگه دارم.

نظر آقای ر. س
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

سال هاست که بلبرینگ با برند خودم از چین میارم، ولی برندم رو ثبت نکرده بودم، بعد مشاوره باهاشون از خطرات این قضیه آگاه شدم و برند هم به خودشون دادم برام ثبت کنند، قیمنشونم منصفانه بود.

نظر خانم ق. ل
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

وکیل در موضوع خانواده من متخصص بود. ایشون به من راهنمایی های کاربردی داشتن.

نظر آقای ل. گ
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

اتهام مشروب الکلی داشتم که من رو تبرئم کردند.

نظر خانم س. ک
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

باورم نمیشه منع تعقیب برام گرفتن. اتهام من فساد بود که به کمک وکیل عزیز پایان یافت.

پیج اینستاگرام گروه وکلای دیوان سالار با بیش از 54 هزار نفر فالوور، نکات کوتاه حقوقی و کیفری زیادی را به شما آموزش می دهد

به این مطلب امتیاز دهید!

4.36/5

اگر سوال حقوقی دارید در کامنت‌ها بپرسید. کارشناسان حقوقی به سرعت پاسخ می‌دهند.

امتیاز کاربران: 5 ( 2 رای)

4 دیدگاه

  1. سلام وقت بخیر. مشکلی نیست. لطفا جهت تنظیم وقت جلسه تماس بگیرید

 1. سلام. شما رو یکی از دوستانم معرفی کردن و گفتن که وکیل های خانم زبردستی دارید که قطعا میتونن کمکم کنن که رای دادگاه به نفع من صادر بشه. میخواستم یک جلسه حضوری بیام دفتر. بفرمایید کی و چه ساعتی.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
Call Now Buttonتماس جهت رزرو جلسه با وکیل