کیفری

وکیل دایر کردن مرکز فساد و فحشا ✔️ |【+ مجازات مرکز فساد✔️】

جرم دایر کردن مرکز فساد و فحشا | حکم دستگیری در مرکز فساد | مجازات حضور در مرکز فساد | وکالت خانه فساد و فحشا و ...

ما در گروه وکلای دیوان سالار با تیمی متشکل از چندین وکیل دایر کردن مرکز فساد و فحشا متخصص و باتجربه، با کارنامه ای درخشان در کنار شما هستیم.

برای تماس جهت رزرو جلسه وکالت کلیک کنید:

☎️ 021-44899341

☎️ 0937-937-0-110 (منشی وکیل | پاسخگویی فوری 24 ساعته | تماس تلفنی + واتساپ)

لیست وکیل دایر کردن مرکز فساد و فحشا

 

وکیل حامد شاکری نیا

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

وکیل حامد شاکری نیا

⚖️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ عضو مرکز وکلای قوه قضاییه
⚖️ از موفق ترین وکلای تهران

⚖️ بیش از12 سال سابقه وکالت

تماس جهت اعطای وکالت مشاهده رزومه وکیل


وکیل سعید حسین مروج 

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

دکتر حسین مروج وکیل قاضی بازنشسته

⚖️ بیش از 40 سال سابقه حقوقی
⚖️ دارای 2 دکتری حقوق و DBA
⚖️ استاد دانشگاه

⚖️از مدیران حقوقی نیرو های مسلح

تماس جهت اعطای وکالت مشاهده رزومه وکیل


وکیل مرجانه فشنگچی 

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

عکس وکیل خانم مرجانه فشنگچی

⚖️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ رتبه دو رقمی در آزمون سراسری کانون وکلای مرکز
⚖️ عضو کانون وکلای دادگستری مرکز با رتبه دو رقمی

⚖️ بیش از15 سال سابقه وکالت

تماس جهت اعطای وکالت مشاهده رزومه وکیل


وکیل مونا الماسی سهی 

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

خانم مونا الماسی وکیل پایه یک دادگستری

⚖️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ عضو کانون وکلای مرکز
⚖️ کارشناس ارشد حقوق خصوصی

⚖️ بیش از 6 سال سابقه وکالت

 

تماس جهت اعطای وکالت مشاهده رزومه وکیل


دکتر مهرداد محمدی [بخش بین‌الملل]

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️

⚖️ مشاور حقوقی و امور قراردادهای شرکت‌هایی چون هواپیمایی قطر و …
⚖️ داوری اختلافات قراردادی فدراسیون فوتبال ایران
⚖️ داور مرکز بین‌المللی مرکز داوری شانگهای (SHIAC)

 

تماس جهت اعطای وکالت مشاهده رزومه وکیل


وکیل ملیحه سنگ سفیدی

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️

⚖️ وکیل دادگستری
⚖️ کارشناس ارشد حقوق
⚖️ عضو مرکز مشاوران و کارشناسان قوه قضاییه

⚖️کمتر از 2 سال سابقه وکالت

تماس جهت اعطای وکالت


وکیل محمد فرخی 

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

محمد فرخی وکیل پایه یک دادگستری

⚖️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ کارشناس ارشد حقوق خصوصی
⚖️ عضو کانون وکلای دادگستری مرکز

⚖️بیش از 20 سال سابقه وکالت

تماس جهت اعطای وکالت مشاهده رزومه وکیل


وکیل امیر بهادر عامری

امتیاز ⭐️⭐️⭐️

⚖️ وکیل پایه یک دادگستری در اصفهان
⚖️ کارشناس ارشد حقوق خصوصی
⚖️ عضو کانون وکلای دادگستری مرکز

⚖️بیش از 5 سال سابقه وکالت

تماس جهت اعطای وکالت


آیا می دانید؟

نمونه پرونده های شاخص دیوان سالار

⭐️ پرونده رسانه ای تجاوز های سریالی با اتهام به ۹ فقره آدم ربایی و تجاوز متهم به افساد فی الارض دستگیر شده بود.

⭐️ پرونده خانم ماساژور با اتهام دایر کردن خانه فساد و فحشا

⭐️ پرونده با اتهام فراهم کردن موجبات فساد و فحشا از طریق حضور در خانه فساد و دریافت خدمات جنسی

⭐️ پرونده یک آقا با اتهام حضور در مرکز فساد و فحشا

⭐️ پرونده رابطه نامشروع و اتهام زنای محصنه در سعادت آباد تهران که منجر به رفع اتهام و تبرئه موکل گردید.

⭐️ پرونده رابطه نامشروع و خیانت همسر، که در این پرونده خانم که همسر موکل ما بود با مردی دیگر رابطه برقرار کرده بود. این پرونده با موفقیت موکل ما که شاکی بود به پایان رسید.

⭐️ پرونده رابطه نامشروع با زن شوهردار توسط مربی ورزش

⭐️ پرونده رابطه نامشروع با زن شوهردار بلاگر معروف اینستاگرامی که در نهایت شوهر خانم به قتل رسید

⭐️ پرونده رابطه نامشروع و خیانت همسر، که در این پرونده خانم که همسر موکل ما بود با مردی دیگر رابطه برقرار کرده بود. این پرونده با موفقیت موکل ما که شاکی بود به پایان رسید.

و بیش از 315 پرونده کیفری دیگر

مطابق ماده 639 قانون مجازات اسلامی، افرادی که در دایر کردن مراکز فساد و فحشا دخیل باشند مجرم حساب می‌شوند. مجازات دایر کردن، تشویق کردن یا استفاده از مراکز فساد و فحشا متفاوت است. اعمال ناشایست مانند لواط، مساحقه، تفخیذ، نمایش و فروش مطالب مبتذل حکم‌های متفاوتی دارند. در این مقاله وب‌سایت دیوان سالار اطلاعات جامع و مفیدی درباره این موضوعات و وکیل دایر کردن مرکز فساد و فحشا در تهران کسب خواهید کرد.

مشاهده
شکایت از پزشک چگونه است؟ + مراحل و نحوه شکایت

وکیل

یک وکیل در خصوص تعهدات قانونی موکلان، مشاوره و توصیه‌هایی را ارائه می‌دهد. در صورت ارتکاب جرم، در انجام پروسه‌های قانونی و دادگاهی موکل را کمک و همراهی کرده تا کمترین مجازات برای آنها در نظر گرفته شود. از وظایف وکیل دایر کردن مرکز فساد و فحشا می‌توان به تحقیق در مورد قوانین، بررسی دادگاه‌های قبلی، تهیه اسناد حقوقی، بررسی علت ارتکاب جرم و بحث در مورد پرونده در دادگاه اشاره کرد.
وکلای دیوان سالار بسیار با اشتیاق و دلسوز برای مشتریان خود هستند. همچنین با داشتن مهارت‌های ارتباطی عالی و تسلط داشتن به امور قانونی به شما بسیار کمک خواهند کرد.

شماره، آدرس و لوکیشن گروه وکلای دیوان سالار

مرکز فساد

مبارزه با فساد در چارچوب اسلامی باید ریشه در ارزش‌های اسلامی داشته باشد که توسط دادگاه‌های اسلامی انجام می‌شود. قوانین اسلامی درباره دایر کردن مرکز فساد و فحشا تا حدی در اکثر کشورهای اسلامی اجرا می‌شود و قوانین حقوقی آنها، کشور را به‌شدت تحت‌تأثیر قرار می‌دهد. البته نحوه برخورد قانون و وکیل دایر کردن مرکز فساد و فحشا در کشورهای مختلف تا حدی متفاوت است.
همان‌طور که گفته میشود مرکز فساد به مکانی می‌گویند که انواع فساد از جمله لواط، مساحقه، تفخیذ و … در آن انجام می‌شود. در مراکز فساد افراد توانایی انجام و گسترش کارهای ناشایست و ضد اخلاقی را به‌راحتی دارند. در واقع جزو سودآورترین مراکز غیرقانونی و اخلاقی در سراسر دنیا هستند.

وکیل دایر کردن مرکز فساد و فحشا

وکیل دایر کننده فساد

پرونده‌های سنگین کیفری با موضوعاتی همچون فساد و فحشا به‌شدت نیازمند یک وکیل دایر کننده فساد و فحشا است. وکیل جهت این گونه مراکز فساد می‌تواند کسانی که این مکان‌ها را دایر کردند یا تشویق نموده و موجبات آن را فراهم کردند؛ کمک کند. وکیل دایر کردن مرکز فساد و فحشا شواهد را ارزیابی می‌کند و یک استراتژی دفاعی ایجاد خواهد کرد. تدوین یک دادخواست برای رفع اتهامات یا مذاکره در مورد توافق‌نامه از دیگر وظایف آنها است.
در گروه وکلای دیوان سالار، ما روی موکل‌هایی که دچار جرایم مرتبط با دایر کردن مرکز فساد و فحشا نیز شده باشند؛ تمرکز می‌کنیم. اتهام فساد و فحشا می‌تواند برای بسیاری از افراد اتفاق بیفتد و زندگی فرد متهم را برای همیشه تغییر دهد. این‌گونه اتهامات پیچیده هستند و حل کردن آنها بدون یک وکیل دایر کردن مرکز فساد و فحشا ماهر، ممکن است غیرممکن باشد. گروه وکلای دیوان سالار، با داشتن افراد مجرب و باسابقه می‌تواند حکم و در نتیجه سرنوشت زندگی موکل‌های خود را تغییر دهید.

جرم دایر کردن فساد و فحشا

در اساس بند الف ماده ۶۳۹ قانون مجازات، فردی که مردم را به فساد یا فحشا تشویق بکند یا در دایر کردن مرکز فساد و فحشا همکاری کند؛ به حبس در زندان محکوم می‌شود. جرم دایر کردن فساد و فحشا یک تا ده سال است.بنابراین با داشتن یک وکیل دایر کردن مرکز فساد و فحشا خوب در شرایطی می‌توان به مدت‌زمان حبس کمتری محکوم شد. خوب است بدانید که هرگاه بر عمل ترغیب کردن به فساد و فحشا عنوان قوادی داده شود علاوه بر مجازات حبس ذکر شده فرد مذکور به حد قوادی نیز محکوم می‌گردد.

دایر کردن مراکز فساد و فحشا

شخصی که برای انجام هرگونه کار ضداخلاقی، دینی و غیر انسان‌دوستانه مکانی تشکیل دهد در دایر کردن مراکز فساد و فحشا نقش دارد. همچنین ایجاد اکانت‌های مجازی برای رشد و گسترش تبهکاری و لهو و لعب مانند دایر کردن این مراکز به‌حساب می‌آیند.

دایر کردن مرکز فساد و فحشا

دایر کردن مرکز فساد چه جرمی است؟

اما دقیقاً دایر کردن مرکز فساد چه جرمی است؟ باید بدانید که کلمه فحشا در این عبارت به زنا اشاره دارد. عنوان فساد به لواط، مساحقه، قوادی، تن‌فروشی، اشاعه فحشا، توزیع مشروبات الکلی و… اشاره می‌کند. تأسیس مکانی برای اجرا، اداره کردن و همچنین تهیه وسایل و ابراز مورد نیاز فساد و فحشا، عبارت دایر کردن مرکز فساد و فحشا را در برمی گیرد. این عبارت جرمی بسیار سنگین بوده که در صورت قرار گرفتن در مظان اتهام نیاز به یک وکیل دایر کردن مرکز فساد و فحشا است.

مشاهده
لیست وکیل زنای محصنه تهران ✔️【مشاوره و وکالت تخصصی✔️】

فراهم نمودن موجبات فساد و فحشا

حتی اگر کوچیک ترین اقدامی در این مسیر مانند تهیه یک وسیله کوچک برای فساد کنید به شما یک افترای یکسان مانند فردی که کل شرایط را مهیا کرده است زده می‌شود. حتی افرادی با عنوان کانال‌های تلگرامی صیغه یابی و همسر یابی شروع به فعالیت‌های مبتذل می‌کنند و در نتیجه اتهام فراهم نمودن موجبات فساد و فحشا به آنها وارد می‌شود. این کانال‌ها با ایجاد تمایل و آماده‌کردن بستر فساد باعث شده که بنیان خانواده سست و در نتیجه متلاشی شود. قربانیان این صفحات غیراخلاقی که اغلب در این حوزه گرفتار می‌شوند، سنی بین 12 تا 22 سال را دارند. متأسفانه بیشترین آسیب‌ها به این نوجوانان و جوانان وارد شده و زندگی و آینده آنها را به‌شدت تغییر می‌دهد.
در واقع این کانال‌ها و سایت‌ها، به‌ظاهر فعالیت‌های خود را شرعی و قانونی اعلام می‌کنند اما فعالیت‌های چنین کانال‌هایی غیرمجاز است. اگر کانالی به‌صورت کاملاً غیرقانونی فعالیتی را انجام دهد، بر طبق قانون باید صفحه آن مسدود شده و به شورای عالی فضای مجازی اعلام گردد.

انتشار و توزیع محتویات غیراخلاقی یا حتی تشویق مردم به استفاده از محتویات مستهجن به‌وسیله سامانه‌های رایانه‌ای و شبکه‌های مجازی، سبب محکومیت هر فردی به 91 روز تا 2 سال حبس یا 5 میلیون ریال تا 40 میلیون ریال جزای نقدی یا حتی هر دوی آن‌ها خواهد شد. برای این جرایم بدون استثنا باید ازوکیل دایر کردن مرکز فساد و فحشا استفاده کرد.
همچنین بر اساس ماده 14 قانون جرایم رایانه‌ای، جرم انتشار عکس و فیلم مستهجن در تلگرام یا همان فضاهای مجازی از انواع جرم رایانه‌ای محسوب خواهد شد. تولید، ارسال، انتشار، توزیع، ذخیره و تشویق مردم به فساد و فحشا به‌وسیله اینترنت جرم رایانه‌ای و مخابراتی است.

تشویق مردم به فساد و فحشا

حتی تشویق مردم به فساد و فحشا نیز جزو فراهم نمودن موجبات فساد و فحشا محسوب می‌شود. ایجاد کوچک‌ترین انگیزه در افراد از هر شیوه‌ای مانند استفاده از شبکه‌های مجازی و اجتماعی، مجازات‌های سنگینی در بر می‌گیرد. ایجاد میل به فسق و فجور در مردم نیز مانند انجام آن قابل شکایت کردن است. ازآنجایی‌که این تشویق‌ها ممکن است ناخواسته انجام شود اگر به این جرم محکوم شدید از وکیل دایر کردن مرکز فساد و فحشا استفاده کنید تا مشکلتان حل شود.

تشویق مردم به فساد و فحشا

مجازات حضور در مرکز فساد

اگر حضور در مراکز فساد ثابت شود مجازات حبس در نظر گرفته می‌شود. مجازات حضور در مرکز فساد، مجازتی سنگین بوده که توصیه می‌شود هر چه زودتر از خدمات یک وکیل متخصص بهره‌مند شوید. حتی حضور در مراکزی با عناوینی مانند آرایشگاه، مرکز ماساژ و… که کارهای غیراخلاقی در آنها انجام می‌شود از این مجازات‌ها برخوردار خواهند شد.
وکیل دایر کردن مرکز فساد و فحشا شما را با انواع مجازات حضور در مرکز فساد به‌صورت دقیق آشنا خواهد کرد.

مجازات حضور در خانه فساد

مجازات حضور در خانه فساد نیز مانند مجازات حضور در مرکز فساد بسیار سنگین است. حبس، جزای نقدی و اعدام از مجازات‌های در نظر گرفته شده برای این عمل هستند. با داشتن وکیل دایر کردن مرکز فساد و فحشا مجازات خود را سبک‌تر کنید.

وکالت خانه فساد و فحشا

وکالت خانه فساد و فحشا آنجایی حائز اهمیت می‌شود که اگر سازمان‌یافته بودن این خانه‌ها و مراکز ثابت شود افساد فی العرض در نظر گرفته می‌شود. افساد فی العرض حکم اعدام را در پی دارد. مجازات سازمان‌یافته بودن و سردستگی، زمانی افساد فی‌الارض تلقی می‌شود که گروهی بیشتر از سه نفر برای ارتکاب جرم و یا تشویق مردم به انجام فساد و فحشا تشکیل شده باشد.
در واقع در پرونده مجازات خانه فساد و فحشا قوانین و مباحث زیادی وجود دارد؛ بنابراین بدون داشتن یک وکیل دایر کردن مرکز فساد و فحشا کاری پیش نمی‌رود.

مشاهده
وکیل پولشویی ✔️ |【+ مجازات پولشویی✔️】
گروه وکلای دیوان سالار با تیمی از چندین وکیل دایر کردن مرکز فساد و فحشا متخصص با سال ها تجربه آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می‌باشد. با توجه به اینکه در گروه وکلای دیوان سالار وکالت تخصصی توسط وکلای پایه یک دادگستری انجام می‌شود، درصد موفقیت در این مجموعه بسیار بالاست، چرا که وکالت هر پرونده را وکیلی می‌پذیرد که چندین سال تجربه در آن زمینه داشته و پرونده های موفق و مشابه در زمینه پرونده موکل را دارد. همین امر باعث شده تا کیفیت وکالت و درصد موفقیت پرونده ها در گروه وکلای دیوان سالار نسبت به مجموعه های دیگر بسیار بالاتر باشد. به طوری که تیم دایر کردن مرکز فساد و فحشا دیوان سالار در بیش از ۳۱۵ پرونده کیفری  بیش از ۹۵ درصد موفقیت داشته است.

حضور در خانه فساد

مجازات حضور در این خانه‌ها آن‌قدر سنگین است که بدون داشتن وکیل دایر کردن مرکز فساد و فحشا ممکن است فرد به‌راحتی به اعدام محکوم شود.
هر فردی که با حضور در خانه فساد کوچک‌ترین فعالیتی انجام بدهد و دستگیر شود در کمترین حالت به 1 تا 10 سال حبس محکوم خواهد شد. همچنین همان‌طور که گفته شد اگر این اقدامات سازمان‌یافته باشند افساد فی العرض بوده و حکم اعدام دارد. در شرایطی چند ضربه شلاق نیز برای افراد در نظر گرفته می‌شود. در ضمن پرداخت جزای نقدی نیز مشمول این جریمه خواهد بود.

حکم دستگیری در مرکز فساد

انواع حبس و شلاق از جمله حبس تعزیری و شلاق تعزیری از جمله حکم دستگیری در مرکز فساد هستند. در مواردی مشاهده می‌شود که در صورت ابراز ندامت و پشیمانی شلاق به جزای نقدی نیز می‌تواند تبدیل شود. در حالت کلی همان‌طور که گفته شد حکم آن بین ۱ تا ۱۰ سال حبس است و کیفیت اجرای مجازات توسط قاضی مشخص خواهد شد. لازم است بدانید حبس تعزیری مجازاتی است که میزان آن در دین و شرع تعیین نشده است و قانون‌گذار میزان مجازات آن را مشخص نکرده است.

حکم حضور در خانه فساد

حکم حضور در خانه فساد نیز مانند حکم دستگیری در مرکز فساد است. البته هر حکمی با درنظرگرفتن شرایط و اوضاع از حکم‌هایی با جرایم مشابه بسیار متفاوت خواهد شد.

در آخر

وکیل دایر کردن مرکز فساد و فحشا در تهران زمانی که به هر نوع رفتار ناشایست متهم شوید به شما کمک خواهد کرد. وکلای دیوان سالار هر روز با این جرایم پیچیده و حساس کار می‌کنند؛ بنابراین بسیار باتجربه هستند. ما مشتری‌های خود را با روند سیستم‌های عدالت کیفری آگاه کرده و برای هرچه بهترشدن روند دادگاهی آنها کمک می‌کنیم.

وکالت تخصصی

به این مطلب امتیاز دهید!

5 / 4.96

اگر هنوز سوالی از وکیل دایر کردن مرکز فساد و فحشا دارید، در کامنت ها بپرسید. کارشناسان در کمترین زمان پاسخ میدهند.

امتیاز کاربران: 5 ( 1 رای)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
Call Now Buttonتماس جهت رزرو جلسه با وکیل