کیفری

مجازات قوادی+ اثبات بی گناهی قوادی✔️ |【بالاترین درصد موفقیت✔️】

مجازات قوادی | مجازات شروع به جرم قوادی | مجازات زن در قوادی | قوادی در قانون مجازات اسلامی و ...

قوادی یعنی واسطه‌گری برای عمل زنا یا لواط بین دو یا چند نفر که در این مقاله قصد داریم مهمترین مطالب در این خصوص از جمله مجازات شروع به قوادی، مجازات قوادی و … را بیان کرده و بهترین وکیل این زمینه را به شما معرفی کنیم.

درصورتی‌که به این جرم متهم شدید، پیشنهاد میکنیم با توجه به مجازات های سختی که برای این جرم در نظر گرفته شده است، حتما از وکیل خبره و متخصص در این نوع پرونده ها کمک بگیرید.

برای مشاهده لیست وکیل کیفری متخصص در زمینه قوادی به انتهای این مطلب بروید.

ما در گروه وکلای دیوان سالار با تیمی متشکل از چندین وکیل قوادی متخصص و باتجربه، با کارنامه ای درخشان در کنار شما هستیم.

برای تماس جهت رزرو جلسه وکالت کلیک کنید:

☎️ 021-44899341

☎️ 0937-937-0-110 (منشی وکیل | پاسخگویی فوری 24 ساعته | تماس تلفنی + واتساپ)

نمونه پرونده های شاخص فساد و فحشا دیوان سالار

⭐️ پرونده خانم ماساژور با اتهام قوادی و دایر کردن خانه فساد و فحشا

⭐️ پرونده با اتهام فراهم کردن موجبات فساد و فحشا از طریق حضور در خانه فساد و دریافت خدمات جنسی

⭐️ چندین پرونده قوادی و فراهم نمودن موجبات فساد و فحشا با تاسیس کانال تلگرامی صیغه یابی و ازدواج موقت

⭐️ پرونده یک آقا با اتهام حضور در مرکز فساد و فحشا

⭐️ پرونده رابطه نامشروع و اتهام زنای محصنه در سعادت آباد تهران که منجر به رفع اتهام و تبرئه موکل گردید.

⭐️ پرونده رابطه نامشروع و خیانت همسر، که در این پرونده خانم که همسر موکل ما بود با مردی دیگر رابطه برقرار کرده بود. این پرونده با موفقیت موکل ما که شاکی بود به پایان رسید.

⭐️ پرونده رابطه نامشروع با زن شوهردار توسط مربی ورزش

⭐️ پرونده رابطه نامشروع با زن شوهردار بلاگر معروف اینستاگرامی که در نهایت شوهر خانم به قتل رسید

⭐️ پرونده رابطه نامشروع خانم ماساژور تهرانی که متاهل بود

مشاهده سایر پرونده ها

⭐️ پرونده کلاهبرداری و جعل ۱۰ میلیارد تومانی که منجر به محکومیت کلاهبرداران و دریافت خسارت از آن ها برای موکلین شاکی این پرونده شد.

⭐️ پرونده کلاهبرداری ارز دیجیتال به میزان ۲۳ هزار دلار و کلاهبرداری ملکی ویلا به ارزش ۱۷ میلیارد تومان که ملک به طور کامل به نفع موکل بازپس‌داده‌شد.

⭐️ بیش از ۵۰ پرونده اثبات رابطه نامشروع

⭐️ پرونده دفاع از اتهام پزشک معروف که به اتهام رابطه نامشروع با زن شوهردار به اقامت اجباری محکوم شده بود.

⭐️ پرونده اثبات رابطه نامشروع و خیانت همسر، که در این پرونده خانم که همسر موکل ما بود با مردی دیگر رابطه برقرار کرده بود. این پرونده با موفقیت موکل ما که شاکی بود به پایان رسید.

⭐️ پرونده رسانه ای تجاوز های سریالی با اتهام به ۹ فقره آدم ربایی و تجاوز متهم به افساد فی الارض دستگیر شده بود.

⭐️ پرونده سرقت گوشی با ۶۸ شاکی خصوصی که برای موکل منع تعقیب صادر شد و تبرئه شد.

⭐️ پرونده آتش زدن دختر جوان توسط نامزد او که ویدیوی آن در شبکه های اجتماعی جنجالی شد.

⭐️ پرونده سرقت از یک نهاد دولتی که موکل به رد مال ۱۶ میلیارد تومانی محکوم شده بود اما با تلاش های وکیل وی تبرئه شد.

⭐️ پرونده دستگیری باند تولید مواد مخدر که از آشپرخانه ساخت مواد مخدر ۴۰۰ کیلوگرم شیشه کشف شد.

⭐️ پرونده سرقت از منزل که سارقین پس از ورود به منزل و جمع آوری مقداری طلا، متاسفانه به موکل خانم تجاوز کردند. این پرونده نیز با موفقیت موکل به پایان رسید.

⭐️ پرونده سرقت مسلحانه از یک طلا فروشی با رد مال ۵ میلیارد تومانی که در انتها وکیل توانست موکل را از کلیه اتهامات تبرئه نماید.

⭐️ پرونده قتل شوهر با سم توسط همسر

⭐️ پرونده قتل دختر جوان که متهم پس از رابطه جنسی با دختر خانم وی را به قتل رساند و جنازه وی را در اطراف تهران مدفون نمود.

⭐️ پرونده سرقت مسلحانه در کرج که موکل ما شاکی بود و وکیل توانست خسارت را از سارقین برای موکل بگیرد.

⭐️ پرونده سرقت مسلحانه منزل در شهرری توسط سارقین سابقه دار

⭐️ پرونده آدم ربایی مسلحانه و تجاوز به یک خانم که خانم موکل ما بودند و در نهایت پرونده با موفقیت به نفع موکل به سرانجام رسید.

مشاهده
جلوگیری از اجرای حکم قطعی + [مراحل و شرایط]

⭐️ پرونده قتل که موکل با اتهام قتل با چاقو و سوزاندن جنازه روبرو بود.

⭐️ پرونده سرقت از منزل با رد مال ۳ میلیارد تومانی که منجر به محکومیت متهم و دریافت خسارت برای شاکی از سوی وکیل سرقت شد.

⭐️ پرونده جعل سند و فروش مال غیر که منجر به محکومیت متهم و دریافت خسارت برای موکل شد.

⭐️ پرونده تولید، توزیع و حمل ۱۵۰ لیتر مشروبات الکلی در دادگاه انقلاب که منجر به موفقیت در پرونده شده و حداقل مجازات ممکن (شلاق تعزیری که نهایتا به جزای نقدی تبدیل شد) برای متهم صادر شد.

⭐️ پرونده قطع دست پسر جوان با شمشیر توسط اراذل و اوباش در یکی از پارک های تهران

و بیش از ۷۰۰ پرونده کیفری دیگر

قوادی در لغت به معنای شخصی است که واسطه شهوت‌رانی دیگران می‌باشد. قواد نیز به معنای رهبری و دلالی محبت است و شخصی را که این عمل را انجام دهد، قواد می‌نامند.

جرم قوادی چیست؟

قوادی به معنای میانجیگری یا پادرمیانی بین دو یا چند فرد برای انجام عمل زنا یا لواط است. این پادرمیانی‌ها می‌تواند در ازاء دریافت مقداری پول باشد و یا اصلاً پولی گرفته نشود. اشاره کردیم که در جرم قوادی عمل زنا یا لواط صورت می‌گیرد؛ بنابراین شاید برای شما سؤال باشد که زنا یا لواط چیستند؟
سعی کردیم در زیر این دو عمل را به طور مختصر برای شما توضیح دهیم.

آیا می دانید؟

زنا چیست؟

اشخاصی که بدون صیغه محرمیت روابطی را به‌ دور از شرع و قانون با هم برقرار کنند، رابطه آنها نامشروع عنوان می‌شود. اگر آنها در روابط خود به برقراری رابطه جنسی بپردازند، عمل آنها زنا است. در حالت کلی به آمیزش جنسی نامشروع بین زن و مرد، زنا می‌گویند.

لواط چیست؟

آمیزش جنسی مردان با یکدیگر لواط است. لواط جزو جرائم حدی محسوب می‌شود. همجنس‌بازی نیز جزو جرائم تعزیری است که طی آن دو مرد از روی شهوت اقدام به برقراری رابطه جنسی می‌کنند.

خوب است بدانید که واژه لواط از نام قوم لوط گرفته شده است. قوم لوط اولین کسانی بودند که مرتکب همجنس‌بازی شدند. مسلمانان اعتقاد دارند که کسانی که این عمل را انجام دهند مورد نفرین خداوند قرار خواهند گرفت. قوم لوط نیز مورد نفرین خداوند قرار گرفتند و عذاب الهی بر آنها نازل شد.

دستگیری مجرم در زمینه قوادی

مجازات قوادی چیست؟

مجازات، تحمیل نوعی درد یا زیان بر شخصی، به دلیل انجام عملی ناشایست است. مجازات ممکن است به اشکال مختلف مانند اعدام، شلاق، کار اجباری، جزای نقدی و … باشد. اما مجازت قوادی چیست؟
اگر فردی برای اولین‌بار مرتکب جرم قوادی شود، مجازات او ۷۵ ضربه شلاق خواهد بود. در صورت تکرار شدن این عمل قبیح علاوه بر ۷۵ ضربه شلاق، یک سال تبعید نیز به مجازات او مضاف خواهد شد. درصورتی‌که قوادی منجر به انجام زنا یا لواط نشود، ۳۱ تا ۷۴ ضربه شلاق و ۶ ماه تا ۲ سال حبس مجازات خواهد بود.

اگر قواد، افراد نابالغ را برای زنا یا لواط به یکدیگر برساند، مجازات او ۳۱ تا ۷۴ ضربه شلاق به‌اضافه ۶ ماه تا ۲ سال حبس خواهد بود.
همچنین دایر کردن مرکز فساد و فحشا نیز نوعی قوادی است چرا که افراد را برای انجام زنا یا لواط به یکدیگر می‌رساند و بستر آنها را مهیا می‌کند. طبق ماده ۶۳۹ افراد زیر به یک تا ده سال حبس محکوم می‌شوند:

  • کسی که مرکز فساد یا فحشا را تأسیس یا اداره کند.
  • کسی که دیگران را به فساد یا فحشا تشویق کرده و یا موجبات آنها را فراهم نماید.

توجه کنید هرگاه بر اعمال فوق عنوان قوادی نیز صدق نماید علاوه بر مجازات مذکور، به حد قوادی نیز محکوم می‌گردد.

در لینک زیر درباره مجازات خانه فساد و فحشا بیشتر بخوانید:

مجازات خانه فساد و فحشا چیست؟

مجازات شروع به جرم قوادی

جالب است بدانید که اگر فردی برای زنا یا لواط واسطه شود، مجازات او بالاتر از انجام رابطه نامشروع است. واسطه شدن برای اعمال نامشروع بدون زنا، جزو مجازات قوادی نمی‌باشد. همچنین اگر فردی برای به هم رساندن زنان همجنس‌باز یا مساحقه گر تلاش کند، باز هم مشمول این جرم نمی‌شود.

مساحقه یعنی رابطه نامشروع جنسی بین زنان. این جرم از جرائم حدی می‌باشد؛ حدی بودن یعنی نوع و میزان آن در شرع مشخص شده است. طبق ماده ۲۳۹ قانون مجازات اسلامی حد مساحقه، صد ضربه شلاق است.
مجازات شروع به جرم قوادی نیز بر اساس شرایط و اعمال انجام شده تعیین می‌شود.

مشاهده
مجازات رابطه نامشروع چیست؟ ✔️ |【+ مشاوره با وکیل متخصص✔️】
مجازات شروع به جرم قوادی اگر به‌صورت گسترده باشد ممکن است فرد مفسدفی‌الارض در نظر گرفته شود. مجازات مفسدان فی الارض،‌ اعدام است.
همچنین درباره تکرار قوادی باید دقت کرد که اگر این عمل تا چهار بار تکرار شود دیگر مجازات شلاق و حبس اجرا نمی‌شود و بلافاصله حکم اعدام صادر خواهد شد.

بررسی پرونده با حضور مجرم

قوادی در قانون مجازات اسلامی

قرآن منبع اصلی قوانین اسلامی است. بر اساس این قوانین جهان اسلام اداره می‌شود. درستی یا نادرستی و چگونگی روابط بین انسان و خدا، بین افراد، اعم از مسلمان یا غیرمسلمان، و نیز بین انسان و دیگر موجودات بر اساس این قوانین تعیین می‌شود.

در دین اسلام چهارچوب مشخصی برای روابط جنسی تعیین می‌شود. انحراف از برخی چهارچوب‌های اسلامی، گناه کبیره است و بر حسب قانون، فرد مجازات خواهد شد. زنا، همجنس‌بازی، لواط، تفخیذ و… جزو جرائم مربوط به روابط جنسی است. در ادامه اطلاعاتی درباره قوادی در قانون مجازات اسلامی به شما می‌دهیم.

بر طبق ماده ۲۴۳،‌ مجازت قوادی در قانون مجازات اسلامی برای مردان هفتاد و پنج ضربه شلاق است و برای بار دوم حد تبعید نیز اضافه می‌شود. برای زنان نیز تا حدودی مانند مردان است. به‌طورکلی چگونگی و مدت مجازات را قاضی مشخص می‌کند.
همچنین بر طبق ماده ۲۴۴ کسی که افراد نابالغ را برای زنا یا لواط دور هم جمع کند فقط سزاوار حد نیست؛ بنابراین به سی و یک تا هفتاد و چهار ضربه شلاق و حبس تعزیری درجه شش محکوم خواهد شد.

قوانین اسلامی در زمینه قوادی

مجازات زن در قوادی

مجازات قوادی برای زنان آسان‌تر گرفته می‌شود. مجازات زن در قوادی چه برای بار اول یا چه برای بار دوم، فقط ۷۵ ضربه شلاق خواهد بود.

در حالت کلی قوادی بر اساس دومرتبه اقرار متهم، شهادت دو شاهد و علم قاضی اثبات می‌شود. قاضی بر اساس شرایط و مدارک موجود و جنسیت فرد مجرم مجازاتی برای او تعیین می‌کند. ازآنجایی‌که این مجازات‌ها جزو مجازات‌های سنگین و پیچیده اسلامی هستند؛ توصیه می‌کنیم حتماً از گروه وکلای دیوان سالار در تهران کمک بگیرید.

مجازات همجنس‌بازی در اسلام

ازآنجایی‌که به موضوعاتی همچون لواط و مساحقه اشاره کردیم؛ تصمیم گرفتیم به‌صورت مجزا درباره مجازات همجنس‌بازی در اسلام نیز اطلاعاتی به شما دهیم.
در ماده ۲۳۴ قانون مجازات اسلامی آمده است که جزای همجنس‌بازی صد ضربه شلاق است. حد لواط برای مفعول رابطه درهرصورت اعدام است.

هنگامی که در لواط فاعل غیرمسلمان و مفعول مسلمان باشد، مجازات آن اعدام است.
سزای مساحقه نیز صد ضربه شلاق است. در مساحقه تفاوتی بین فاعل و مفعول و مسلمان و غیرمسلمان و محصن و غیر محصن و عنف و غیر عنف بودن آن نیست.

گروه وکلای دیوان سالار با تیمی از چندین وکیل قوادی متخصص با سال ها تجربه آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می‌باشد. با توجه به اینکه در گروه وکلای دیوان سالار وکالت تخصصی توسط وکلای پایه یک دادگستری انجام می‌شود، درصد موفقیت در این مجموعه بسیار بالاست، چرا که وکالت هر پرونده را وکیلی می‌پذیرد که چندین سال تجربه در آن زمینه داشته و پرونده های موفق و مشابه در زمینه پرونده موکل را دارد. همین امر باعث شده تا کیفیت وکالت و درصد موفقیت پرونده ها در گروه وکلای دیوان سالار نسبت به مجموعه های دیگر بسیار بالاتر باشد. به طوری که تیم کیفری دیوان سالار در بیش از ۳۱۵ پرونده کیفری بیش از ۹۵ درصد موفقیت داشته است.

عناصر تشکیل‌دهنده جرم قوادی

در این قسمت به بررسی عناصر سه‌گانه قانونی، مادی و معنوی (روانی) جرم قوادی می‌پردازیم:

  • عنصر قانونی جرم قوادی

هنگامی عملی جرم شمرده می‌شود که قانون‌گذار به طور روشن آن را جرم بشناسد. بر اساس مواد ۲۴۲ تا ۲۴۴ قانون مجازات اسلامی، قوادی جرم است و برای آن مجازات تعیین شده است.

  • عنصر مادی جرم قوادی

چنانچه اندیشه مجرمانه یا فقط نیت مجرمانه شکل گیرد نمی‌توان بر آن اساس کسی را مجازات کرد. برای مثال اگر فردی فقط در ذهن خود تصمیم به تجاوز کردن بگیرد بر اساس قوانین نمی‌توان آن را مجازات کرد. زمانی فرد متجاوز شناخته می‌شود که این کار را به‌صورت واقعی انجام دهد.
بنابراین در جرم قوادی حتماً باید عمل واسطه‌گری انجام شود تا به‌عنوان جرم یا گناه به رسمیت شناخته شود.

  • عنصر معنوی جرم قوادی

عنصر معنوی جرم قوادی یعنی متهم باید فقط قصد انجام فعل مجرمانه را داشته باشد. به بیان دیگر بخواهد یا برنامه‌ریزی کند که چند نفر را برای انجام زنا یا لواط به هم برساند. تا زمانی که فقط نیت آن را داشته باشد و اقدامی صورت نگیرد مجرم نیست. همچنین همان‌طور که گفته شد مساحقه (همجنس‌بازی زنان) تحت عنوان جرم قوادی نیست.

مشاهده
"بهترین" وکیل واخواهی کیفری ✔️ |【وکالت تخصصی✔️】

بررسی پرونده جرم قوادی

وکیل در حوزه مجازات قوادی

گروه وکلای دیوان سالار از تیم حرفه‌ای و مجربی تشکیل شده است. این گروه دارای انواع مختلفی از وکلا از جمله وکیل حقوقی، وکیل کیفری، وکیل خانواده، وکیل طلاق و … است. مجازات قوادی بسیار سنگین بوده و در صورت متهم شدن می‌تواند آینده و زندگی شخص را تغییر دهد.

تمام پرونده‌های دیوان سالار به‌صورت تخصصی انجام می‌شود و درصد موفقیت در این مجموعه بسیار بالا است.

شما می‌توانید هنگامی که با پرونده هایی همچون قوادی دست‌وپنجه نرم می‌کنید از خدمات و راهنمای وکلای ما از جمله وکیل دایر کردن مرکز فساد بهره‌مند شوید.

در آخر

دیدگاه‌ها و قوانین مربوط به تمایلات جنسی و قوادی در اسلام عمدتاً بر اساس قرآن، سخنان و احکام رهبران دینی گرفته شده است. این حساسیت‌ها نسبت حیا و عفت در خارج از ازدواج را می‌توان در تمام قوانین کشور مشاهده کرد.

برای کنترل حکومت اسلامی، مجازاتی همچون مجازات قوادی در تهران و تمام شهرهای دیگر در نظر گرفته شده تا بتوان حکومتی بدون فساد و فحشا داشت. همان‌طور که گفتیم این قوانین و مجازات بسیار مبهم هستند؛ بنابراین این معضل را نمی‌توان به تنهایی حل کرد. پیشنهاد ما گروه وکلای دیوان سالار است تا در این مسیر همراه شما باشند.

لیست وکیل قوادی

وکیل حامد شاکری نیا

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

وکیل حامد شاکری نیا

⚖️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ عضو مرکز وکلای قوه قضاییه
⚖️ از موفق ترین وکلای تهران

⚖️ بیش از 12 سال سابقه وکالت

تماس با وکیل مشاهده رزومه وکیل


وکیل دکتر سعید حسین مروج 

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

دکتر حسین مروج وکیل قاضی بازنشسته دیوان سالار

⚖️ از مدیران حقوقی نیروهای مسلح
⚖️ دارای 2 دکتری حقوق و DBA
⚖️ استاد دانشگاه

⚖️بیش از 40 سال سابقه حقوقی

تماس جهت اعطای وکالت مشاهده رزومه وکیل


وکیل حسن اسماعیلی

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

وکیل حسن اسماعیلی - وکیل کیفری دیوان سالار

⚖️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ عضو کانون وکلای مرکز
⚖️ کارشناس ارشد حقوق خصوصی

⚖️ بیش از 13 سال سابقه وکالت

تماس با وکیل مشاهده رزومه وکیل


وکیل مرجانه فشنگچی 

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

عکس وکیل خانم مرجانه فشنگچی

⚖️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ رتبه دو رقمی در آزمون سراسری کانون وکلای مرکز
⚖️ عضو کانون وکلای دادگستری مرکز با رتبه دو رقمی

⚖️ بیش از 15 سال سابقه وکالت

تماس با وکیل مشاهده رزومه وکیل


وکیل مونا الماسی سهی 

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

خانم مونا الماسی وکیل پایه یک دادگستری

⚖️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ عضو کانون وکلای مرکز
⚖️ کارشناس ارشد حقوق خصوصی

⚖️ ⚖️ بیش از 10 سال سابقه حقوقی

تماس با وکیل مشاهده رزومه وکیل


وکیل فاطمه مرادی حقیقت

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

فاطمه مرادی حقیقت وکیل پایه یک دادگستری دیوان سالار

⚖️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ از موفق ترین وکلای متخصص تهران
⚖️ عضو کانون وکلای دادگستری مرکز

⚖️ بیش از 16 سال سابقه وکالت

تماس با وکیل مشاهده رزومه وکیل


زهرا قهرمانی نمین [متخصص امور حقوقی بیمه]

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️

زهرا قهرمانی نمین-کارشناس حقوق بیمه-دیوان سالار

⚖️ کارگزار بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران

⚖️ کارشناس حقوق بیمه
⚖️ بیش از ۱۳ سال سابقه

تماس جهت مشاوره مشاهده رزومه وکیل


هدیه عرفانیان

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️

هدیه عرفانیان - وکیل مدنی

⚖️ متخصص ثبت شرکت، بیمه، دیوان عدالت اداری

⚖️ کارشناس حقوق بیمه
⚖️ بیش از ۱۳ سال سابقه

تماس جهت مشاوره مشاهده رزومه وکیل


وکیل ملیحه سنگ سفیدی

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️

⚖️ وکیل دادگستری
⚖️ کارشناس ارشد حقوق
⚖️ عضو مرکز مشاوران و کارشناسان قوه قضاییه

⚖️کمتر از 2 سال سابقه وکالت

تماس با وکیل


وکیل محمد فرخی 

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

محمد فرخی وکیل پایه یک دادگستری

⚖️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ کارشناس ارشد حقوق خصوصی
⚖️ عضو کانون وکلای دادگستری مرکز

⚖️بیش از 20 سال سابقه وکالت

تماس با وکیل مشاهده رزومه وکیل


وکیل امیر بهادر عامری

امتیاز ⭐️⭐️⭐️

⚖️ وکیل پایه یک دادگستری در اصفهان
⚖️ کارشناس ارشد حقوق خصوصی
⚖️ عضو کانون وکلای دادگستری مرکز

⚖️بیش از 5 سال سابقه وکالت

تماس با وکیل

وکالت تخصصی

به این مطلب امتیاز دهید!

5 / 4.3

اگر هنوز سوالی از وکیل کیفری دارید، در کامنت ها بپرسید. کارشناسان در کمترین زمان پاسخ میدهند.

امتیاز کاربران: 5 ( 2 رای)

حامد شاکری نیا (وکیل پایه یک دادگستری)

حامد شاکری نیا وکیل پایه یک دادگستری، با بیش از ۱۲ سال سابقه از مطرح ترین و موفق ترین وکلای تهران می باشند. ایشان با انجام صد ها پرونده در حوزه های مختلف، در زمینه های خانواده، حقوقی و کیفری به طور تخصصی فعالیت میکنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
Call Now Buttonتماس جهت رزرو جلسه با وکیل