وکیل

وکیل دعاوی صادرات و واردات کیست؟

برای اعطای وکالت به وکیل متخصص دعاوی صادرات و واردات تماس بگیرید: 44899341-021

در صورتی که تنها نیاز به مشاوره دارید، سوال خود را در کامنت های انتهای این صفحه بپرسید. مشاورین حقوقی ما در کوتاه‌ترین زمان به سوالات شما پاسخ می‌دهند.


وکیل دعاوی صادرات و واردات

با گسترش مراودات اقتصادی بین کشورهای مختلف نهادهایی به نام گمرک ایجاد شدند تا این وظیفه را بر عهده بگیرند. اما همواره مشکلات زیادی برای صادرات و واردات تجار ایجاد می شود که علت اصلی آن عدم آگاهی و نداشتن دانش کافی مشتریان حقیقی و حقوقی در رابطه با قوانین و مقررات در این حوزه می باشد.

وکیل دعاوی صادرات و واردات، با داشتن روحیه ریز بینانه و توانایی بالا می تواند ایرادات حاصله از اختلاف های گمرکی را به طرز چشمگیری کاهش دهد. از طرفی عدم رعایت اصول قانونی در واردات و صادرات کالا در امور حقوق گمرکی، سود، عوارض و غیره، اختلافات زیادی مابین صادرکننده، واردکننده و افراد دیگر با گمرک به وجود می آورد، به همین دلیل است که وکیل دعاوی صادرات و واردات می تواند در این امر به شما کمک شایانی کند.

عمده این اختلاف‌ها نیز نتیجه‌ی گنگ و پیچیده بودن قوانین گمرک و عدم اطلاع کافی تاجران به قوانین آن می باشد؛ در نتیجه برای حل این اشکالات و اختلاف ها نیاز به دانش کافی و تخصص لازمه در امر می باشد. از این رو نقش یک وکیل دعاوی صادرات و واردات از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

ما در گروه وکلای دیوان سالار با بهره مندی از وکیل متخصص در زمینه صادرات و واردات، آماده خدمت رسانی به شما تجار گرامی و تجار و اشخاصی که به دنبال وکیل غرب تهران هستند، هستیم؛ برای اعطای وکالت و یا رزرو وقت مشاوره در زمینه صادرات و واردات با شماره 44899341-021 تماس حاصل فرمایید.

خدمات وکیل دعاوی صادرات و واردات

همواره داشتن وکیل دعاوی صادرات و واردات برای تجار، همانند کلیدی راهگشا می باشد، که در ادامه به تعدادی از موارد آن اشاره می کنیم:

  • ترخیص کالاهای ضبط شده در گمرکات کشور
  • انجام تشریفات گمرکی در زمینه اظهارنامه صادرات و واردات
  • تنظیم لایحه و طرح دعوا در کلیه مرجع‌ها مانند کمیسیون بدوی، دیوان عدالت اداری، دادگاه های عمومی و انقلاب و…

وظایف گمرک

گمرک نهادیست دولتی که مجری  قوانین و مقررات در حوزه های صادرات، واردات، و ترانزیت کالاست و در این راه دارای وظایفی می باشد که در ادامه برای آشنایی بیشتر شما با این نهاد به آنها اشاره می کنیم:

  • ناظر بودن بر عبور و مرور کالا
  • محاسبه و حاصل کردن حقوق گمرکی به کالاهای وارداتی
  • ناظر بودن بر قوانین مبارزه با قاچاق کالا در مرزهای کشوری
  • ناظر بودن بر رعایت قوانین ترانزیت، واردات و صادرات، ترخیص و همچنین جواز های بهداشت و استاندارد
  •  …
مشاهده
لیست وکیل مطالعه پرونده ✔️【وکالت تخصصی✔️】

وکیل صادرات

بی شک بهره بردن از وکیل متخصص در هر زمینه ای یاری دهنده بزرگی برای افراد خواهد بود، در امور صادراتی نیز، یک وکیل خوب با دانستن قوانین بین الملل می تواند مناسب ترین راه انجام کارها و پیشگیرانه ترین آنان را مورد ریزبینی و بررسی قرار دهد؛

گاهی نیز پیش می‌آید که طرفین قرارداد در معامله خود دچار عدم تفاهم می شوند، در این هنگام وکیل صادرات با داشتن مهارت لازم در تنظیم عهدنامه های بین المللی می تواند طرق جایگزینی را به شما ارائه دهد.

بسیاری در این باورند که وکیل صرفا کار دفاع موکل خود در دادگاه را عهده دار است، اما وکلا با دانش و مطالعه خود در حوزه مورد تخصص خودشان می توانند نقش یک مشاورعالی را برای موکل خود ایفا کنند، بطور مثال، یک وکیل دعاوی صادرات و واردات با تخصص خود در این زمینه و مهارت و تجربه کافی در امور صادرات و واردات، میتواند در قالب یک مشاور آگاه در زمینه تجارت بین الملل ایفای نقش نماید.

مرجع رسیدگی به اختلافات گمرکی

بی شک در هر حوزه‌ای امکان وجود آمدن اختلاف و دعوای حقوقی وجود دارد که گمرک نیز ار آن مستثنی نمی باشد؛

دعاوی حقوقی در گمرک شامل: ارزش کالا، جریمه‌ها و … می باشد؛ در نتیجه مرجع رسیدگی به اختلافات گمرکی، کمیسیون رسیدگی به اختلافات گمرکی می باشد.

وکیل دعاوی صادرات و واردات

همانطور که گفته شد، بحث صادرات و واردات نیاز به دانش تخصصی و احاطه به قوانین بین الملل و داخلی دارد.

بی شک داشتن وکیل متخصص در این امر و با تسلط بر قوانین جامع و راهگشای بین الملل و حقوقی، می تواند بهترین مشاور شما در امر صادرات و واردات شما تجار گرامی باشد و همچنین در مواقع لازمه از جمله دعوای حقوقی، به بهترین نحو ممکن از شما در دادگاه دفاع نماید.

بهترین وکیل دعاوی صادرات و واردات

بهترین وکیل دعاوی صادرات و واردات کسی می باشد که حتی با داشتن انبوهی از پرونده‌ها و موکلین مختلف، بتواند به طور منظم و مستمر به پرونده شما رسیدگی کند.

ما به اشخاصی که در زمینه صادرات و واردات به دنبال وکیل مجرب هستند، گروه وکلای دیوان سالار را پیشنهاد می دهیم که با بهره‌مندی از مجرب ترین و متخصص ترین وکلا در زمینه های مختلف از جمله صادرات و واردات، حقوقی و کیفری، ملکی و … می توانند یاری رسان شما در تحقق حق خویش باشند.

با توجه به تغییرات سریع و متعدد در قوانین صادرات و واردات پیشنهاد می‌شود حتما از یک وکیل متخصص کمک بگیرید.

مشاهده
همه چیز درباره درخواست وکیل✔️ |【وکیل متخصص✔️】

جهت اعطای وکالت به وکیل دعاوی صادرات و واردات با شماره 44899341-021 تماس حاصل فرمایید.

به این مطلب امتیاز دهید!

اگر سوالی از وکیل دعاوی صادرات و واردات دارید در کامنت‌ها بپرسید.

امتیاز کاربران: 5 ( 1 رای)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
error:
Call Now Buttonتماس جهت رزرو جلسه با وکیل