خانواده

معرفی وکیل ماهر برای طلاق در تهران ✔️【توافقی و یک طرفه✔️】

لیست وکیل ماهر برای طلاق + چگونگی و مراحل طلاق توافقی | طلاق از طرف مرد | طلاق از طرف زن

چرا وکیل ماهر برای طلاق یک نیاز اساسی است؟

بسیاری از زندگی های مشترک هستند که به هر دلیلی ممکن است به بن بست برسند. پروسه طلاق و جدایی در اکثر مواقع با توافق طرفین همراه نیست؛ به همین دلیل روند این ماجرا کمی سخت و پیچیده خواهد شد. برای گذر از این پیچیدگی ها هم احتیاج به وکیل ماهر برای طلاق داریم. وکیل طلاق به بهترین شکل حق و حقوقتان را بازمی‌ستاند.

در ادامه این مقاله قصد داریم پس از معرفی چندین وکیل ماهر برای طلاق، برخی از مهم‌ترین نکات در خصوص طلاق را برای شما بیان کنیم.

ما در گروه وکلای دیوان سالار با تیمی متشکل از چندین وکیل ماهر برای طلاق، با کارنامه ای درخشان در کنار شما هستیم.

برای تماس جهت رزرو جلسه وکالت کلیک کنید:

☎️ 021-44899341

☎️ 0937-937-0-110 (منشی وکیل | پاسخگویی فوری 24 ساعته | تلفنی و واتساپ)

لیست وکیل طلاق

وکیل حامد شاکری نیا

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

وکیل حامد شاکری نیا

⚖️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ عضو مرکز وکلای قوه قضاییه
⚖️ از موفق ترین وکلای تهران

⚖️ بیش از 12 سال سابقه وکالت

تماس با وکیل مشاهده رزومه وکیل


وکیل دکتر سعید حسین مروج 

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

دکتر حسین مروج وکیل قاضی بازنشسته دیوان سالار

⚖️ از مدیران حقوقی نیروهای مسلح
⚖️ دارای 2 دکتری حقوق و DBA
⚖️ استاد دانشگاه

⚖️بیش از 40 سال سابقه حقوقی

تماس جهت اعطای وکالت مشاهده رزومه وکیل


وکیل حسن اسماعیلی

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

وکیل حسن اسماعیلی - وکیل کیفری دیوان سالار

⚖️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ عضو کانون وکلای مرکز
⚖️ کارشناس ارشد حقوق خصوصی

⚖️ بیش از 13 سال سابقه وکالت

تماس با وکیل مشاهده رزومه وکیل


وکیل مرجانه فشنگچی 

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

عکس وکیل خانم مرجانه فشنگچی

⚖️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ رتبه دو رقمی در آزمون سراسری کانون وکلای مرکز
⚖️ عضو کانون وکلای دادگستری مرکز با رتبه دو رقمی

⚖️ بیش از 15 سال سابقه وکالت

تماس با وکیل مشاهده رزومه وکیل


وکیل مونا الماسی سهی 

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

خانم مونا الماسی وکیل پایه یک دادگستری

⚖️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ عضو کانون وکلای مرکز
⚖️ کارشناس ارشد حقوق خصوصی

⚖️ ⚖️ بیش از 10 سال سابقه حقوقی

تماس با وکیل مشاهده رزومه وکیل


وکیل فاطمه مرادی حقیقت

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

فاطمه مرادی حقیقت وکیل پایه یک دادگستری دیوان سالار

⚖️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ از موفق ترین وکلای متخصص تهران
⚖️ عضو کانون وکلای دادگستری مرکز

⚖️ بیش از 16 سال سابقه وکالت

تماس با وکیل مشاهده رزومه وکیل


زهرا قهرمانی نمین [متخصص امور حقوقی بیمه]

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️

زهرا قهرمانی نمین-کارشناس حقوق بیمه-دیوان سالار

⚖️ کارگزار بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران

⚖️ کارشناس حقوق بیمه
⚖️ بیش از ۱۳ سال سابقه

تماس جهت مشاوره مشاهده رزومه وکیل


هدیه عرفانیان

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️

هدیه عرفانیان - وکیل مدنی

⚖️ متخصص ثبت شرکت، بیمه، دیوان عدالت اداری

⚖️ کارشناس حقوق بیمه
⚖️ بیش از ۱۳ سال سابقه

تماس جهت مشاوره مشاهده رزومه وکیل


وکیل ملیحه سنگ سفیدی

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️

⚖️ وکیل دادگستری
⚖️ کارشناس ارشد حقوق
⚖️ عضو مرکز مشاوران و کارشناسان قوه قضاییه

⚖️کمتر از 2 سال سابقه وکالت

تماس با وکیل


وکیل محمد فرخی 

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

محمد فرخی وکیل پایه یک دادگستری

⚖️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ کارشناس ارشد حقوق خصوصی
⚖️ عضو کانون وکلای دادگستری مرکز

⚖️بیش از 20 سال سابقه وکالت

تماس با وکیل مشاهده رزومه وکیل


وکیل امیر بهادر عامری

امتیاز ⭐️⭐️⭐️

⚖️ وکیل پایه یک دادگستری در اصفهان
⚖️ کارشناس ارشد حقوق خصوصی
⚖️ عضو کانون وکلای دادگستری مرکز

⚖️بیش از 5 سال سابقه وکالت

تماس با وکیل

نمونه پرونده های شاخص دیوان سالار

⭐️ طلاق از طرف زوجه برای بازیگر مطرح سینمای کشور

⭐️ پرونده 1500 سکه طلا مهریه برای زوجه

⭐️ بیش از 50 طلاق توافقی

و بیش از ۴۵۰ پرونده دیگر

 

چرا نیاز به وکیل ماهر برای طلاق داریم؟

به همان اندازه که ازدواج از نظر عموم مردم جامعه امری مبارک و فرخنده است، اما جدایی و طلاق ناپسند و مذموم است؛ اما باید این نکته را اضافه کرد که ادامه زندگی در صورت بروز انواع و اقسام مشکلات لاینحل، نه تنها پدیده ای نیک نیست، بلکه مسئله ای فرسایشی و آزاردهنده است. طلاق امری حقوقی است و وجود یک وکیل ماهر برای طلاق هم مانند بسیاری از مسائل دیگر حقوقی، لازم و حتی در بیشتر موارد یک نیاز است.
ما در این مقاله می خواهیم به نکاتی که در رابطه با طلاق و همچنین استفاده از تخصص یک وکیل برای طلاق نیاز است، تا جایی که می توانیم اشاره داشته باشیم.

طلاق به چه اشکالی صورت می گیرد؟

به 3 شکل زوجین می توانند از یکدیگر جدا شوند:

 1. طلاق یک طرفه از سمت مرد [طلاق از سمت مرد و به شکل یک طرفه صورت بگیرد.] که در این مورد باید تکلیف مسائل مادی و مالی زن و حضانت فرزندان هم معین گردد.
 2. طلاق یک طرفه از طرف زن [درخواست طلاق از سمت زن باشد به شرط وجود ادله محکمه پسند و قوی.] در این موارد نیاز به یک وکیل ماهر برای طلاق به شدت احساس می شود. زیرا حق طلاق با مرد است.
 3. طلاق توافقی که با رضایت هر دو طرف صورت می گیرد. که البته در این نوع از طلاق، هر دو طرف در رابطه با مسائل مالی و فرزندان از قبل به توافق رسیده اند.
گروه وکلای دیوان سالار با تیمی از چندین وکیل ماهر طلاق با سال ها تجربه آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می‌باشد. با توجه به اینکه در گروه وکلای دیوان سالار وکالت تخصصی توسط وکلای پایه یک دادگستری انجام می‌شود، درصد موفقیت در این مجموعه بسیار بالاست، چرا که وکالت هر پرونده را وکیلی می‌پذیرد که چندین سال تجربه در آن زمینه داشته و پرونده های موفق و مشابه در زمینه پرونده موکل را دارد. همین امر باعث شده تا کیفیت وکالت و درصد موفقیت پرونده ها در گروه وکلای دیوان سالار نسبت به مجموعه های دیگر بسیار بالاتر باشد. به طوری که تیم طلاق دیوان سالار در بیش از ۲۰۰ پرونده، بیش از ۹۷ درصد موفقیت داشته است.

با توجه به آن که موارد فوق مربوط به وکیل طلاق می شود، پیشنهاد میکنیم لیست وکیل طلاق گروه وکلای دیوانسالار را مشاهده بفرمایید تا علاوه بر مشخصات و شماره تماس آنها، رزومه و سابقه وکالت ایشان را نیز ببینید. کارگروه وکلای طلاق گروه وکلای دیوانسالار با سابقه درخشان و پرونده های بسیار، در کسب نتایج پرونده های طلاق عملکرد فوق العاده ای در مقایسه با سایر وکلای این حوزه داشته است.

برای مشاهده لیست وکیل طلاق و رزومه آن ها کلیک کنید.

وکیل طلاق

زن طبق قانون در چه مواردی می تواند درخواست طلاق داشته باشد؟

همه می دانیم که طبق قوانین ایران، حق و اجازه قانونی طلاق، با مرد یا زوج است. البته طبق شرایط و ضوابطی زن هم می تواند درخواست جدایی دهد. یا اینکه در زمان عقد، مرد این حق خود را در قالب مثلا شروط ضمن عقد، به همسرش واگذار کرده باشد.
اگر زن دارای این حق قانونی نیست، می تواند با ارائه یک دادخواست درست طلاق و استفاده از یک وکیل ماهر برای طلاق، به خواسته اش که جدایی است دست پیدا کند.

در قانون مواردی که زن می تواند با توجه به آنها تقاضای طلاق داشته باشد موارد زیر هستند:

1. اگر زن مدعی عسر و حرج باشد. اگر بخواهیم مفهوم کلی این واژه ها را بگوییم یعنی اینکه زن دچار سختی و مشقت شده باشد. به عبارتی ادامه زندگی برای زن همراه با سختی تحمل ناپذیری همراه خواهد بود. البته تشخیص اینکه این سختی تا چه حد است معمولا سلیقه ای و به نظر قاضی بستگی دارد.

2. گاهی زن ادعای تنفر و کراهت از مرد را دارد. به طوری که نمی تواند با او به زندگی ادامه دهد. اما این مورد هم مانند مورد قبلی به گونه ای است که حد و اندازه و تعریف خاصی در قانون برای آن مشخص نشده و بیشتر طبق نظر قاضی تشخیص داده می شود. در این مورد زن باید نصف مهریه خود را برای طلاق، ببخشد و مرد هم نمی تواند بدون اینکه زن رضایت پیدا کرده باشد، رجوع نماید. به کارگیری یک وکیل ماهر برای طلاق با توجه به این دو علت، بیشتر از علل دیگر احساس می شود.

3. اگر مرد بیش از 6 ماه است که نفقه به زن نداده باشد.

4. طلاق با استناد به شروط 12 گانه ضمن عقد هم امکانپذیر است. در زمان عقد، 12 شرط به عنوان مواردی که در آن زن می تواند با استناد به هر یک از آنها تقاضای طلاق بدهد، در سند عقد زوجین، چاپ شده و می تواند به رویت هر دو نفر هم برسد.
گاهی هم ممکن است شروطی به غیر از این 12 شرط هم به عنوان شروط ضمن عقد، درج شده باشد که در صورت بروز هر یک از آنها، زوجه می تواند درخواست طلاق دهد. حتی در این موارد طبق قانون، زن وکیل طلاق خودش می تواند باشد.
بعضی از این شرایط 12 گانه مانند:
ازدواج مجدد مرد بدون رضایت همسرش(چه دائمی و چه موقتنپرداختن نفقه، اعتیاد مرد، سوءرفتار مرد، ابتلا زوج به مرض های سخت، عقیم بودن مرد، جنون مرد و امثال اینها که به شکل چاپی در سند عقد موجود هستند.

5. اگر در عقدنامه یا هر سند کتبی دیگری مرد به زن در رابطه با حق طلاق وکالت داده باشد، به عبارتی این حق را از خود گرفته و به زن واگذار کرده باشد، زن می تواند با کمک یک وکیل ماهر برای طلاق، برای طلاق و جدایی اقدام نماید.

6. در گاهی موارد جدا زندگی کردن دو نفر از یکدیگر هم می تواند نمونه ای از عسر و حرج زن باشد.

درباره طلاق غیابی در این مقاله بخوانید: طلاق غیابی

7. طبق ماده 1121 قانون مدنی در بعضی عیوب و مسائل می توان فسخ نکاح را انجام داد. البته فسخ نکاح با طلاق ماهیت جدایی دارد. (نیاز به جاری شدن صیغه طلاق وجود ندارد).

8. گاهی اوقات و با بروز برخی از مسائل خود به خود عقد باطل و بی اعتبار خواهد شد. مثلا در بعضی از شرایط معلوم می شود که زن و مرد بر هم حرام بوده اند و در صورت احراز آن، بدون جاری شدن صیغه طلاق؛ عقد و نکاح باطل می شود.

با وجود همه این شرایط و دلایل قانونی، گاهی ممکن است اتفاقاتی رخ دهد که برای زن دلیل کافی برای جدایی است اما در هیچ قانونی نوشته نشده است. در این موارد است که حتما باید یک وکیل ماهر برای طلاق در کنار خود داشته باشید تا بتوانید از پس این مسئله با همه پیچیدگی هایش برآیید.

ماده 1121 قانون مدنی چه می گوید؟

همانطور که در گزینه 7 گفتیم بعضی از عیوب هستند که می تواند موجب درخواست طلاق شود. (از طرف مرد و یا زن)

بعضی از آنها عبارتند از:

 • جنون مستمر یا ادواری هریک از زوجین
 • برخی از موارد موثر بر ایجاد حق طلاق زن: خضاء (ناباروری و اخته بودن مرد)، عنن ( بیماری که در آن آلت مرد نعوظ نداشته باشد)، مقطوع بودن آلت تناسلی مرد به طوری که قادر به عمل زناشویی نباشد.
 • برخی از موارد مجوز طلاق برای مزد: قرن (ناهنجاری زنانه که مانع آمیزش شود)، جذام، برص، افضاء، زمین گیری و نابینایی دو چشم برای زن
اگر به دنبال باطل کردن حق طلاق هستید، این مقاله را نیز از دست ندهید: ابطال حق طلاق

در چه مواردی مرد خواهان طلاق است؟

در کشور ما با توجه به اینکه حق طلاق در اختیار مرد است، مرد می تواند با مراجعه به دادگاه خانواده و دادن درخواست طلاق، همسرش را طلاق بدهد. حتی اگر زن راضی به طلاق نباشد ولی مرد به آن اصرار داشته باشد، دادگاه در نهایت حکم به طلاق خواهد داد.
به عبارتی برای درخواست طلاق مرد، برخلاف درخواست جدایی زن، احتیاج به قانون و تبصره ای نیست! البته آقایان باید در نظر داشته باشند که در مراحل طلاق زن، آنچه که حائز اهمیت است، حق و حقوق مالی و مادی اوست. دادگاه باید در رابطه با مواردی همچون پرداخت مهریه، تنصیف اموال، اجرت المثل، حضانت بچه‌ها، نفقه و نحله تعیین تکلیف نماید.
البته خانم ها می توانند با اعتراض به رای دادگاه تا مدت ها روند بررسی پرونده را طولانی نمایند و درخواست و مطالبات مالی خود را هم افزایش دهند. به هر حال درخواست طلاق مرد، بايد تبعاتی هم داشته باشد!
در رابطه با پرداخت مهریه، در صورت اثبات، دادگاه می تواند قسط بندی نماید.

وکیل ماهر برای طلاق

نکات مهم در مسئله طلاق

نکات مهمی که باید در مسئله طلاق بدانید:

 • درخواست طلاق از سمت هر کدام از زوجین باشد دلیلی برای عدم تمکین طرف مقابل نخواهد شد.
 • ضرب و شتم زن در صورتی می تواند منجر به طلاق شود که برای زن عسر و حرج بیاورد. به معنی دیگر این رفتار مرد پیشینه زیادی داشته و مستمر باشد. با یک بار ضرب و شتم، عرفا این شرایط برای زن پدید نمی آید.
 • اثبات اعتیاد مرد به تنهایی نمی تواند سبب شرط وکالت در طلاق شود و باید اثبات گردد که اعتیاد مرد ارکان زندگی را تحلیل برده و ضرر داده است.
 • باکره ماندن زن در صورتی که مدت زمان زیادی از شروع زندگی زناشویی گذشته باشد، از مصادیق عسر و حرج زن است.
 • اگر زن در مورد ضرب و شتم توسط مرد و پرونده کیفری در این مورد، اعلام رضایت نماید به معنی این نیست که زن دیگر نمی خواهد تقاضای طلاق بدهد. این دو پرونده به هم ارتباطی ندارند و منافاتی برای تقاضای طلاق از سمت زن وجود ندارد.
 • تعیین تکلیف مسائل مالی زن برای پرونده هایی است که در آن مرد درخواست طلاق داشته باشد. (به عنوان عاملی برای عدم سوءاستفاده مردان از داشتن حق طلاق) اما در مواردی که درخواست طلاق از جانب زن داده شود، قابل اعمال و اجرا نیست.

با توجه به آن که موارد فوق مربوط به وکیل خانواده می شود، پیشنهاد میکنیم لیست وکیل خانواده گروه وکلای دیوانسالار را مشاهده بفرمایید تا علاوه بر مشخصات و شماره تماس آنها، رزومه و سابقه وکالت ایشان را نیز ببینید. کارگروه وکلای خانواده گروه وکلای دیوانسالار با سابقه درخشان و پرونده های بسیار، در کسب نتایج پرونده های خانواده عملکرد فوق العاده ای در مقایسه با سایر وکلای این حوزه داشته است.

برای مشاهده لیست وکیل خانواده و رزومه آن ها کلیک کنید.

وکیل خانواده

وکیل ماهر برای طلاق

تا هنگامی که صیغه طلاق در پرونده های طلاق توافقی جاری نشده است، مرد می تواند رجوع کند و از طلاق منصرف شود. اما در صورت طلاق دیگر امکان رجوع وجود نداشته مگر اینکه زن رجوع به فدیه (مالی که به جهت جبران خسارت باید پرداخت شود) کند.
برقراری روابط نامشروع از سمت مرد و یا هرگونه رفتار ضداخلاقی دیگر، چنانچه در زمانی اتفاق افتاده باشد که زن در حالت نشوز بسر می برد، نمی تواند دلیلی برای عسر و حرج زن باشد و طبق این دلیل زن نمی تواند درخواست طلاق دهد.
در نظر داشته باشید که همه ی آرایی که مربوط به طلاق و اجرای صیغه طلاق و باطل بودن ثبت و غیره هستند، قابلیت این را دارند که مورد فرجام خواهی قرار بگیرند. برای اعطای وکالت به بهترین وکیل ازدواج و طلاق، با گروه وکلای دیوان سالار در ارتباط باشید.

کلام پایانی

اگر قرار است پرنده طلاق و جدایی از سمت هر یک از طرفین باز شود، بهتر است برای پیشبرد بهتر پرونده و آشنایی با اما و اگر های بسیاری که در این مسیر وجود دارد، حتما با یک وکیل ماهر برای طلاق مشورت نمایید.

 

نظرات موکلین اخیر

میانگین امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ (4.7) - 731 نظر

نظر آقای م. خ
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

بسیار دلسوز. تسلط خوب بر قوانین حقوقی به من کمک کردن تا هر سندی را که امضا کردم بفهمم.

نظر آقای ج. ل
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

ایشون یک وکیل حرفه ای هستن و دانش بسیار خوبی در زمینه حقوقی دارند. حمایت بسیار خوبی ارائه دادند و بهترین راهکار را در پرونده ملکی من اجرا کردند. من کاملا راضی هستم.

نظر خانم س. ذ
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

جناب وکیل واقعا وکیل بسیار خوبی هستند. در مورد پرونده من که درمورد مسائل خصوصی زندگی من بود به من کمک کردند. از ایشون ممنونم.

نظر آقای ک. ض
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

یک صلح نامه برای من جناب وکیل تنظیم کردن که باهاش تونستم به تمامی حق و حقوقم برسم.

نظر آقای ک. ض
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

من کارم نظافت هستش و تو یکی از خانه هایی که رفته بودم بهم اتهام سرقت زدن واقعا از حکم زندان می ترسیدم به خاطر شرایط زندگیم، خداروشکر جناب وکیل کارم رو به خوبی انجام دادند.

نظر خانم ج. ه
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

وکیل در موضوع کیفری متخصص بود. خداروشکر تبرئه شدم با کمکشون

نظر خانم ص. ش
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

شوهرم اذیتم میکرد فک نمیکردم بتونم طلاق بگیرم چون حق طلاق نداشتم الحمدلله با درایت وکیل محترم کارم به خوبی به نتیجه رسید.

نظر آقای ن. م
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

طلاق توافقیمون تو یک هفته انجام شد و راحت شدم ممنونم ازتون.

نظر آقای ق. ا
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

هنگام جا به جایی بار یک مشتری ایست بازرسی جلوم رو گرفت و بعد از گشتن ماشین، متاسفانه شیشه در بار پیدا شده بود بازداشت شدم. به کمک جناب وکیل تبرئه شدم. ممنونم ازشون

نظر خانم س. ن
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

من اسمم رو اصلا دوست نداشتم نتیجتا تو سن 40 سالگی تصمیم گرفتمم اسمم رو تغییر دهم شنیده بودم عوض کردن اسم دوندگی زیادی داره خداروشکر آقای وکیل برام اوکیش کرد واقعا ممنونم.

نظر خانم ص. ف
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

حضانت دخترم رو از شوهر سابقم بگیرم و دخترم رو کنار خودم نگه دارم.

نظر آقای ر. س
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

سال هاست که بلبرینگ با برند خودم از چین میارم، ولی برندم رو ثبت نکرده بودم، بعد مشاوره باهاشون از خطرات این قضیه آگاه شدم و برند هم به خودشون دادم برام ثبت کنند، قیمنشونم منصفانه بود.

نظر خانم ق. ل
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

وکیل در موضوع خانواده من متخصص بود. ایشون به من راهنمایی های کاربردی داشتن.

نظر آقای ل. گ
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

اتهام مشروب الکلی داشتم که من رو تبرئم کردند.

نظر خانم س. ک
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

باورم نمیشه منع تعقیب برام گرفتن. اتهام من فساد بود که به کمک وکیل عزیز پایان یافت.

پیج اینستاگرام گروه وکلای دیوان سالار با بیش از 54 هزار نفر فالوور، نکات کوتاه حقوقی و کیفری زیادی را به شما آموزش می دهد

به این مطلب امتیاز دهید!

4.93/5

اگر هنوز سوالی از وکیل ماهر برای طلاق دارید، در کامنت ها بپرسید. وکلا در کمترین زمان پاسخ خواهند داد.

امتیاز کاربران: 4.65 ( 2 رای)

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
Call Now Buttonتماس جهت رزرو جلسه با وکیل