وکیل تغییر کاربری

پس گرفتن پول از کریپتولند

برای اعطای وکالت به وکیل متخصص پس گرفتن پول، تماس بگیرید: 44899341-021

در صورتی که تنها نیاز به مشاوره دارید، سوال خود را در کامنت های انتهای این صفحه بپرسید. مشاورین حقوقی ما در کوتاه‌ترین زمان به سوالات شما پاسخ می‌دهند.


همزمان با دستگیری اقای سینا استوی، به دلیل تاسیس توکن بدون پشتوانه بریج (BRG) مالباختگان نگران پس گرفتن پول از کریپتولند هستند.

ایشان در کنار ارز دیجیتال بریج (BRG) همزمان اداره سکوی تبادل دارایی کریپتولند نیز بودند.

وی به دلیل اخلال در نظام اقتصادی کشور با استفاده از تولید توکن بدون پشتوانه BRG و بدون اعلام قانونی و بازاریابی شبکه ای برای فروش بازداشت شده است.

رمز ارز چیست؟

با اوج گیری و ترند شدن استخراج رمز ارزها  توسط ماینر ها در ایران، بازار ارز های دیجیتال و کریپتوکارنسی در ایران گرم شد.

رمز ارز ها با استفاده از فناوری بلاکچین و پروتکل های رمزنگاری شده استفاده میکنند که یک تبادل مالی امن انجام دهند.

مهندسان این رمز ارز ها با استفاده از معاملات ریاضیات و پیچیدگی مهندسی بلاک چین نفوز به این رمز ارزهارا سخت و به نوعی غیر قابل نفوز کرده اند.

تمام این معاملات را شما در صرافی های انلاین که یکی از آنها کریپتولند میباشد میتوانید انجام دهید.

حال پس از دستگیری مدیرعامل کریپتولند سرمایه گذاران در این صرافی نگران پس گرفتن پول از کریپتولند شده اند

کریپتولند چیست؟

کریپتولند یکی از صرافی های انلاینی است که در ایران فعالیت دارند، که پس از خبر دستگیری مدیرعامل این  صرافی، اقای استوی، بسیاری از افراد نگران پس گرفتن پول از این صرافی هستند.

شکایت از کریپتولند

مطابق قانون اگر  صرافی به شما پول پس ندهد شما میتوانید شکایت قانونی خود را به مراجع تحویل دهید.

 هرچند پیگیری و روند پس گرفتن پول از کریپتولند روند سخت و پیچیده ای دارد شما میتوانید با سپردن پرونده خود به وکیل متخصص و تیم حرفه ای گروه وکلای دیوان سالار،‌ روند پرونده را ساده و مطالبات خود را که گرفتن پول از کریپتولند میباشد را محقق سازید.

کلاهبرداری کریپتولند

صرافی کریپتولند یکی از شرکت های فعال اقای استوی بوده است و اتهامات وی هیچ یک مربوط به این شرکت نبوده حال پس از بازداشت ایشان سرنوشت این صرافی در ابهام قرار دارد.

شما میتوانید با استفاده از وکلای متخصص در این زمینه از گروه وکلای دیوان سالار کمک گرفته و پس گرفتن پول از کریپتولند را برای خود ساده تر کنید.

البته لازم به ذکر است که اتهامی مبنی برکلاهبرداری برای کریپتولند صحت ندارد اما در صورتی که برای هرگونه پرونده مرتبط نیاز به وکیل کلاهبرداری دارید با ما تماس بگیرید.

آیا کریپتولند معتبر است؟

پس از بازداشت مدیرعامل کریپتولند تمامی فعالیت های درگاه ها و فعالیت های مالی این شرکت نیز  متوقف شد که این تصمیم بسیار تصمیم درستی بود و جهت حفظ منافع سرمایه گذاران این شرکت انجام شد.

اگر فعالیت متوقف نمیشد امکان کلاهبرداری توسط اشخاص متصل به این فرد ممکن بود و احتمال از دست رفتن سرمایه های مردم بالا بود.

حال مردم نگران پس گرفتن پول از کریپتولند هستند زیرا که همه فعالیت ها متوقف شده است.

بنا به گفته های رئیس کمیسیون بلاک چین و رمز ارز سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور: (مردم نگران اموال خود نباشند و با داشتن مدارک، پس از طی شدن مراحل طولانی اداری و تایید صحت مدارک و انتقالات، شکایت انها قابل پیگیری و حقوق آنها محقق خواهد شد.)

با توجه به زمان بر بودن پرونده و سختی تایید شدن مدارک مالی حتما با وکیل مجرب و متخصص مشاوره و کمک بگیرید.

تکلیف سرمایه مردم در کریپتولند

با توجه به بازداشت مدیرعامل کریپتولند و متوقف شدن فعالیت های مالی این مجموعه، تکلیف سرمایه مردم در کریپتولند در ابهام قرار دارد و گرفتن پول از کریپتولند هم همچنان مشخص نیست هرچند بنا به گفته مسئولین مرتبط تکلیف سرمایه های مردم در کریپتولند با گرفتن وکیل و طی کردن روند قضایی و قانونی قابل پیگیری میباشد.

شکایت قضایی از کریپتولند

مالباختگان کریپتولند میتوانند با کمک گرفتن از وکیل شکایت خود را به مراجع قضایی برده و روند پس گرفتن پول از کریپتولند را اغاز کنند.

البته که این روند، روند طولانی خواهد بود و چون همچنان سرنوشت سایت کریپتولند در ابهام قرار دارد، گرفتن وکیل مجرب و متخصص بسیار تاثیر خواهد داشت.

تکلیف پول مردم در صرافی کریپتولند

اتهامات مدیرعامل کریپتولند مربوط به اخلال در نظام اقتصادی کشور بوده و مربوط به توکن بریج بوده و ارتباطی با فعالیت های کریپتولند ندارد.

با این حال تمامی فعالیت های این شرکت متوقف شده و سایت موقتا تا مشخص شدن نتیجه پرونده بسته میباشد اما تمام پول های مردم در صرافی کریپتولند موجود میباشد و پس از بازگشایی سایت میتوانید برای برداشت سرمایه خود اقدام نمایید.

کریپتولند کی باز میشود؟

فعلا تا مشخص شدن نتیجه پرونده قضایی استوی و رسیدگی به این پرونده سایت بسته میباشد و فعالیت مالی متوقف است.

شما میتوانید با کمک وکیل متخصص و خوب روند گرفتن پول از کریپتولند را تسهیل کنید.

وکیل شکایت از کریپتولند

برای شکایت از صرافی آنلاین و پس گرفتن پول خود از کریپتولند نیاز به پیگیری فراوان و مکرر هستش و نیاز به دانش و تخصص وکیل دارد، که شما خیلی راحت تمامی این خدمات را میتوانید از تیم وکلای دیوان سالار دریافت کنید.

لازم به ذکر است که موضوع بسته شدن کریپتولند ارتباطی با سرقت ندارد و از این نظر جای نگرانی نیست و نیاز به وکیل سرقت ندارید.

بهترین وکیل شکایت از کریپتولند

با توجه به قابل پیگیری بودن پرونده و تایید این مسئله توسط مراجع بالاتر، گرفتن وکیل متخصص برای پس گرفتن پول از کریپتولند بسیار مهم است.

کمک گرفتن از تیم حرفه ای گروه وکلای دیوان سالار به دلیل داشتن وکلای متخصص در هر زمینه میتواند بسیار به درصد پیروزی شما در این نوع از پرونده کمک کند.

1 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست
phone برای‌تماس‌کلیک‌کنید021-44899341