کیفری

وکیل اثبات بی گناهی در رابطه نامشروع ✔️ |【بالاترین درصد موفقیت✔️】

اثبات بی گناهی در رابطه نامشروع در تهران | دفاع در برابر اتهام رابطه نامشروع | اثبات بی گناهی در رابطه نامشروع با وکیل و ...

اگر شما یا اطرافیانتان در یک پرونده رابطه نامشروع متهم هستید، توصیه میکنیم حتما این مقاله را تا انتها بخوانید تا بدانید نحوه اثبات بی گناهی در رابطه نامشروع چیست و چگونه باید دفاع در برابر اتهام رابطه نامشروع را انجام داد.

همچنین با توجه به مجازات های سنگینی که برای اینگونه اتهامات در نظر گرفته شده، پیشنهاد میکنیم پیش از هر اقدامی حتما با یک وکیل رابطه نامشروع متخصص و مجرب مشورت نمایید.

ما در گروه وکلای دیوان سالار با تیمی متشکل از چندین وکیل اثبات بی گناهی در رابطه نامشروع، با کارنامه ای درخشان در کنار شما هستیم.

برای تماس جهت رزرو جلسه وکالت کلیک کنید:

☎️ 021-44899341

☎️ 0937-937-0-110 (منشی وکیل | پاسخگویی فوری 24 ساعته | تماس تلفنی + واتساپ)

برای مشاهده لیست وکیل رابطه نامشروع متخصص به انتهای همین مطلب مراجعه کنید.

نمونه پرونده های شاخص دیوان سالار

⭐️ پرونده پزشک معروف که به اتهام رابطه نامشروع با زن شوهردار به اقامت اجباری محکوم شده بود.

⭐️ پرونده رابطه نامشروع و اتهام زنا با زن شوهردار در سعادت آباد تهران با که منجر به رفع اتهام و تبرئه موکل گردید.

⭐️ پرونده با اتهام رابطه نامشروع و فراهم کردن موجبات فساد و فحشا از طریق حضور در خانه فساد و دریافت خدمات جنسی

مشاهده سایر پرونده

⭐️ پرونده رابطه نامشروع با زن شوهردار توسط مربی ورزش

⭐️ پرونده رابطه نامشروع با زن شوهردار بلاگر معروف اینستاگرامی که در نهایت شوهر خانم به قتل رسید.

⭐️ پرونده رابطه نامشروع و خیانت همسر، که در این پرونده خانم که همسر موکل ما بود با مردی دیگر رابطه برقرار کرده بود. این پرونده با موفقیت موکل ما که شاکی بود به پایان رسید.

⭐️ پرونده رسانه ای تجاوز های سریالی با اتهام به ۹ فقره آدم ربایی و تجاوز متهم به افساد فی الارض دستگیر شده بود.

⭐️ پرونده خانم ماساژور با اتهام دایر کردن خانه فساد و فحشا

⭐️ پرونده یک آقا با اتهام حضور در مرکز فساد و فحشا

⭐️ گوشی با ۶۸ شاکی خصوصی که برای موکل منع تعقیب صادر شد و تبرئه شد.

⭐️ پرونده سرقت گوشی با ۶۸ شاکی خصوصی که برای موکل منع تعقیب صادر شد و تبرئه شد.

⭐️ پرونده کلاهبرداری ارز دیجیتال به میزان ۲۳ هزار دلار و کلاهبرداری ملکی ویلا به ارزش ۱۷ میلیارد تومان که ملک به طور کامل به نفع موکل بازپس‌داده‌شد.

⭐️ پرونده آتش زدن دختر جوان توسط نامزد او که ویدیوی آن در شبکه های اجتماعی جنجالی شد.

⭐️ پرونده جعل و کلاهبرداری به ارزش ۱۶ هزار یورو

⭐️ پرونده جعل و کلاهبرداری به ارزش ۳.۵ میلیارد تومان با ۱۷ شاکی که منجر به منع تعقیب کامل موکل شد.

⭐️ پرونده کلاهبرداری و جعل ۱۰ میلیارد تومانی که منجر به محکومیت کلاهبرداران و دریافت خسارت از آن ها برای موکلین شاکی این پرونده شد.

⭐️ پرونده جعل و کلاهبرداری به ارزش ۳.۵ میلیارد تومان با ۱۷ شاکی که منجر به منع تعقیب کامل موکل توسط وکیل کیفری غرب تهران شد.

⭐️ پرونده سرقت از یک نهاد دولتی که موکل به رد مال ۱۶ میلیارد تومانی محکوم شده بود اما با تلاش های وکیل وی تبرئه شد.

⭐️ پرونده دستگیری باند تولید مواد مخدر که از آشپرخانه ساخت مواد مخدر ۴۰۰ کیلوگرم شیشه کشف شد.

⭐️ پرونده سرقت از منزل که سارقین پس از ورود به منزل و جمع آوری مقداری طلا، متاسفانه به موکل خانم تجاوز کردند. این پرونده نیز با موفقیت موکل به پایان رسید.

⭐️ پرونده فساد مالی در شرکت نفت به میزان ۱۶ میلیارد تومان

⭐️ پرونده تحصیل مال از طریق نامشروع به ارزش ۱ میلیون دلار کانادا

⭐️ پرونده رابطه نامشروع و خیانت همسر، که در این پرونده خانم که همسر موکل ما بود با مردی دیگر رابطه برقرار کرده بود. این پرونده با موفقیت موکل ما که شاکی بود به پایان رسید.

⭐️ پرونده سرقت مسلحانه از یک طلا فروشی با رد مال ۵ میلیارد تومانی که در انتها وکیل توانست موکل را از کلیه اتهامات تبرئه نماید.

⭐️ پرونده قتل شوهر با سم توسط همسر

⭐️ پرونده قتل دختر جوان که متهم پس از رابطه جنسی با دختر خانم وی را به قتل رساند و جنازه وی را در اطراف تهران مدفون نمود.

⭐️ پرونده سرقت مسلحانه در کرج که موکل ما شاکی بود و وکیل توانست خسارت را از سارقین برای موکل بگیرد.

⭐️ پرونده سرقت مسلحانه منزل در شهرری توسط سارقین سابقه دار

⭐️ پرونده آدم ربایی مسلحانه و تجاوز به یک خانم که خانم موکل ما بودند و در نهایت پرونده با موفقیت به نفع موکل به سرانجام رسید.

⭐️ پرونده قتل که موکل با اتهام قتل با چاقو و سوزاندن جنازه روبرو بود.

⭐️ پرونده سرقت از منزل با رد مال ۳ میلیارد تومانی که منجر به محکومیت متهم و دریافت خسارت برای شاکی از سوی وکیل سرقت شد.

⭐️ پرونده جعل سند و فروش مال غیر که منجر به محکومیت متهم و دریافت خسارت برای موکل شد.

⭐️ پرونده تولید، توزیع و حمل ۱۵۰ لیتر مشروبات الکلی در دادگاه انقلاب که منجر به موفقیت در پرونده شده و حداقل مجازات ممکن (شلاق تعزیری که نهایتا به جزای نقدی تبدیل شد) برای متهم صادر شد.

⭐️ پرونده قطع دست پسر جوان با شمشیر توسط اراذل و اوباش در یکی از پارک های تهران

و بیش از ۷۰۰ پرونده کیفری دیگر

اثبات بی گناهی در رابطه نامشروع

برای اثبات بی گناهی در رابطه نامشروع باید از یک وکیل کمک بگیرید. در واقع ازآنجایی‌که مجازات رابطه نامشروع بسیار سنگین است؛ در صورت بی‌گناه بودن باید بتوان آن را در مراجع قضایی ثابت کرد.

برای اطلاعات بیشتر درباره مجازات انواع رابطه نامشروع کلیک کنید:

مجازات رابطه نامشروع چیست؟

رابطه نامشروع و انواع آن

همان‌طور که می‌دانید واژه نامشروع به معنای برخلاف قانون بودن چیزی است. رابطه نامشروع نیز بیانگر رابطه‌ای است که برخلاف شرع و قانون باشد.

بر اساس قوانین اسلامی اگر افراد جامعه در روابط خود با یکدیگر از یک سری قوانین و چارچوب رد شوند؛ مجازات خواهند شد. به بیان ساده‌تر اگر خارج از قوانین شرع و عرف به یکدیگر نزدیک شوند و روابط غیراخلاقی داشته باشند به‌سختی مجازات می‌شوند.

اثبات بی گناهی در چنین پرونده‌هایی بسیار سخت است؛ بنابراین باید در کنار خود یک وکیل داشته باشید.

رابطه نامشروع انواع مختلفی دارد که هرکدام دارای مجازات‌های مختلفی هستند. این مجازات‌ها بسیار خطرناک هستند؛ بنابراین باید تا جایی که می‌توان بی گناهی خود را در چنین پرونده‌هایی ثابت کرد.

اثبات بی گناهی در رابطه نامشروع خود را به دست افراد متخصص مانند وکلا بسپارید.

شماره، آدرس و لوکیشن گروه وکلای دیوان سالار

زنا و دون زنا از انواع مختلف رابطه نامشروع محسوب می‌شوند. رابطه نامشروع زنا به یک رابطه کاملا جنسی اشاره می‌کند که دو نوع محصنه یا غیر محصنه دارد.

اگر زن متأهل باشد، زنا محصنه است اما اگر مجرد باشد، زنا غیر محصنه محسوب می‌شود. زنای محصنه مجازات سنگین‌تری دارد. روابط نامشروع دون زنا نیز به روابطی اشاره می‌کنند که در آن‌ها رابطه جنسی کاملا صورت نگرفته است.

باید بدانید که رابطه نامشروع تنها به رابطه جنسی محدود نمی‌شود. هر اقدامی یا عملی که برخلاف شرع و قوانین باشد؛ یک نوع رابطه نامشروع محسوب خواهد شد. به‌طورکلی برخی از این اقدامات عبارت‌اند از:

 • دست‌دادن دو نامحرم
 • در آغوش گرفتن نامحرم
 • لمس کردن دو نامحرم
 • بوسیدن
 • دایر کردن مراکز فساد و فحشا
 • اشاعه فساد و فحشا در کشور
 • تن‌فروشی
 • نشر محتوای مبتذل و مستهجن

وکیل برای اثبات بی گناهی در رابطه نامشروع

اثبات بی گناهی در رابطه نامشروع نیاز به شواهد و مدارک مختلف و زیادی دارد. هر چه‌قدر این مدارک بیشتر باشند؛ احتمال پیروزی در دادگاه نیز بالاتر می‌رود.
حضور و گواه شاهدان و حکم پزشکی قانونی از مهم‌ترین مواردی هستند که بی گناهی را اثبات می‌کنند. البته توجه داشته باشید که این شواهد و مدارک باید بسیار دقیق باشند تا بتوان با استناد به جزئیات بی گناهی را اثبات کرد. چرا که شهادت شهود میتواند جزو موارد اثبات رابطه نامشروع باشد.

برای اطلاعات بیشتر درباره موارد اثبات رابطه نامشروع کلیک کنید:

مدارک لازم برای اثبات رابطه نامشروع

زمانی که افراد به رابطه نامشروع متهم می‌شوند؛ در ابتدا پرونده آن‌ها توسط پلیس و سپس توسط دادستان پیگیری می‌شود. در این هنگام، متهم می‌تواند یک لایحه برای اثبات بی گناهی در رابطه نامشروع به دادگاه ارائه دهد.

تنظیم این لایحه باید به‌صورت خیلی دقیق انجام شود؛ زیرا می‌تواند در روند پرونده تأثیر بسزایی بگذارد. این کار نیز بهتر است توسط وکلای حرفه‌ای و کارشناسان حقوقی انجام شود.

وکیل اثبات بی گناهی در رابطه نامشروع

اگر دلایل کافی برای اثبات بی گناهی وجود داشته باشد؛ یک وکیل می‌تواند به‌راحتی موکل خود را تبرئه کند. البته برای اثبات بی گناهی حتما باید از وکلای باتجربه و درجه‌یک استفاده کرد‌.

به‌طورکلی متهم می‌تواند با به چالش کشیدن شاکی و یا با ارائه دلایلی محکم، عدم وجود یکی از عناصر مادی، معنوی و قانونی جرم را اثبات کرده و خود را تبرئه نماید.

شما می‌توانید وکیل برای اثبات بی گناهی در رابطه نامشروع خود را در گروه وکلای دیوان سالار پیدا کنید‌. گروه دیوان سالار از وکلای بسیار عالی تشکیل‌شده است.
گروه وکلای دیوان سالار با تیمی از چندین وکیل اثبات بی گناهی در رابطه نامشروع متخصص با سال ها تجربه آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می‌باشد. با توجه به اینکه در گروه وکلای دیوان سالار وکالت تخصصی توسط وکلای پایه یک دادگستری انجام می‌شود، درصد موفقیت در این مجموعه بسیار بالاست، چرا که وکالت هر پرونده را وکیلی می‌پذیرد که چندین سال تجربه در آن زمینه داشته و پرونده های موفق و مشابه در زمینه پرونده موکل را دارد. همین امر باعث شده تا کیفیت وکالت و درصد موفقیت پرونده ها در گروه وکلای دیوان سالار نسبت به مجموعه های دیگر بسیار بالاتر باشد. به طوری که تیم کیفری دیوان سالار در بیش از ۳۱۵ پرونده کیفری، بیش از ۹۵ درصد موفقیت داشته است.

آیا می دانید؟

بنابراین می‌تواند بهترین خدمات را به شما ارائه دهد. با یک وکیل خوب هر چه زودتر خود را تبرئه کنید و از مجازات سنگین رابطه نامشروع در امان بمانید.

وکیل اثبات بی گناهی در رابطه نامشروع

بر اساس ماده ۶۳۷ قانون مجازت اسلامی، مجازات رابطه نامشروع می‌تواند ۹۹ ضربه شلاق باشد‌. البته حکم جریمه شلاق، تعزیری است و می‌توان به‌جای آن جریمه نقدی پرداخت کرد.

مواردی همچون اعدام، سنگسار، تبعید، تراشیدن موی سر و … از دیگر مجازات‌های در نظر گرفته‌شده برای روابط نامشروع هستند.

این جرم مجازات جبران‌ناپذیری دارد؛ بنابراین باید برای حکم‌های صادرشده تخفیفانی گرفت یا به اثبات بی گناهی پرداخت.

برای اثبات بی گناهی شما به یک وکیل نیاز خواهید داشت.
وکیل اثبات بی گناهی در رابطه نامشروع می‌تواند با دانش و تجربیات خود احتمال پیروزی شما را در دادگاه افزایش دهد. به بیان دیگر وکیل به شما کمک می‌کند تا این مسیر دشوار را با پیروزی به پایان برسانید.

وکیل اثبات بی گناهی در رابطه نامشروع مدارک بی گناهی شما را بر اساس قوانین جمع‌آوری می‌کند و در اختیار دادگاه قرار می‌دهد. همچنین به سبب آشنایی با قوانین باعث می‌شود تا دادگاه سریع‌تر به پایان برسد و موکل خود زودتر تبرئه شود.

لایحه برای اثبات بی گناهی در رابطه نامشروع

گروه وکلای دیوان سالار با داشتن بهترین وکلا می‌تواند درزمینه اثبات بی گناهی در رابطه نامشروع به شما کند.

اثبات بی گناهی در رابطه نامشروع در تهران یا دیگر نقاط ایران باید توسط یک فرد مجرب و کارآزموده انجام شود. درواقع اگر به‌تنهایی یا از طریق یک وکیل غیرمتخصص برای اثبات بی گناهی خود اقدام کنید.

ممکن است دردسرهای بیشتری برای شما به وجود آید. به‌این‌ترتیب حتما از وکلای ماهر و باتجربه کمک بخواهید.
لازم به ذکر است که تمام وکلای دیوان سالار بسیار حرفه‌ای هستند و می‌توانند بهترین اقدامات را برای پرونده شما انجام دهند.

رابطه نامشروع زندگی مجرم و نزدیکان او را تحت‌تأثیر قرار می‌دهد و عوض می‌کند. به‌این‌ترتیب با اخذ یک وکیل خیلی خوب از خود در برابر اتهامات غلط و نادرست حفاظت کنید.

دفاع در برابر اتهام رابطه نامشروع

برای دفاع در برابر اتهام رابطه نامشروع می‌توان اقدامات زیر را انجام داد:

 • رد اقرار
 • شهادت و استشهاد محلی
 • رد سوگند
 • رد قسامه
 • متکی شدن بر علم قاضی

اگر متهم ثابت کند که اقرار انجام‌گرفته در اداره پلیس به‌خاطر اجبار و شکنجه بوده است؛ می‌تواند خود را تبرئه نماید. شهادت و استشهاد محلی نیز می‌تواند یک متهم را از مجازات سخت و سنگین رها سازد.

برای مثال وجود یک یا چند شاهد برای اثبات بی گناهی در رابطه نامشروع می‌تواند بسیار تأثیرگذار باشد. البته توصیه می‌شود برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این موضوع با وکیل خود در ارتباط باشید.

سوگند خوردن فقط در برخی از دعاوی کیفری یکی از دلیل‌های اثبات جرم محسوب می‌شود. اگر متهم ثابت کند که سوگند یادشده دروغ بوده، می‌تواند خود را تبرئه کند. البته اثبات مجنون بودن سوگند خورنده نیز می‌تواند یکی از راه‌های اثبات بی گناهی باشد.

به‌طورکلی برای اثبات بی گناهی در رابطه نامشروع باید موارد زیادی را در نظر گرفت. این کار نکات بی‌شماری دارد؛ بنابراین نیازمند همراهی فردی است که با این نکات به‌خوبی آشنا باشد.

وکیل اثبات بی گناهی در رابطه نامشروع به شما کمک می‌کند تا هر چه زودتر خود را در دادگاه تبرئه نمایید.
وکلای ماهر و کاربرد مانند وکلای دیوان سالار می‌توانند شما را از دست مجازات سنگین رابطه نامشروع نجات دهند‌. به‌این‌ترتیب توصیه می‌شود که وکیل خود را از میان وکلای دیوان سالار برگزینید.
در صورتی که نیاز به دفاع در برابر اتهام رابطه نامشروع دارید کلیک کنید:

دفاع از اتهام رابطه نامشروع

اثبات بی گناهی در رابطه نامشروع با وکیل

عنصر قانونی جرم همان ماده‌قانونی بوده که در آن یک جرم تعریف‌شده و قانون‌گذار برای آن مجازات تعیین کرده است. عنصر جرم در تمامی جرائم وجود دارد و از ۳ مورد تشکیل می‌شود.

به این ۳ مورد عنصر مادی، قانونی و معنوی می‌گویند. وکلا با اثبات عدم وجود یکی از این عناصر، موکل خود را تبرئه می‌کنند.

اثبات بی گناهی در رابطه نامشروع

برای اثبات عدم وجود عنصر مادی، متهم باید ثابت کند که عمل مجرمانه‌ای انجام نگرفته است. برای مثال متهم باید قاضی را قانع کند که هیچ‌گونه رابطه نامشروعی صورت نگرفته است.

اثبات عدم وجود عنصر مادی بهتر است با حضور یک وکیل انجام شود. همچنین برای رد این عنصر می‌توان ثابت کرد که اگر جرمی صورت‌گرفته، متهم نقشی در آن نداشته است.

با توجه به آن که موارد فوق مربوط به وکیل رابطه نامشروع می شود، پیشنهاد میکنیم لیست وکیل رابطه نامشروع گروه وکلای دیوانسالار را مشاهده بفرمایید تا علاوه بر مشخصات و شماره تماس آنها، رزومه و سابقه وکالت ایشان را نیز ببینید. کارگروه وکلای رابطه نامشروع گروه وکلای دیوانسالار با سابقه درخشان و پرونده های بسیار، در کسب نتایج پرونده های رابطه نامشروع عملکرد فوق العاده ای در مقایسه با سایر وکلای این حوزه داشته است.

برای مشاهده لیست وکیل رابطه نامشروع و رزومه آن ها کلیک کنید.

وکیل رابطه نامشروع

برای اثبات عدم وجود عنصر معنوی باید به روشی تأیید کرد که مجرم هنگام ارتکاب جرم فاقد اراده بوده است. همچنین اگر فردی به سبب ازدست‌دادن قدرت تفکر خود جرمی مرتکب شده باشد؛ می‌توان از این طریق به اثبات عدم وجود عنصر معنوی پرداخت.

در عدم وجود عنصر قانونی نیز باید ثابت کرد که عمل انجام‌شده در قانون جرم محسوب نمی‌شود و مجازاتی ندارد. البته همان‌طور که پیش‌تر ذکر کردیم اثبات عدم وجود عنصری باید با کمک و همراهی یک وکیل انجام شود.

به‌طورکلی مزایای اثبات بی گناهی در رابطه نامشروع با وکیل به‌صورت زیر خواهد بود:

 • سرعت بخشیدن به روند انجام پرونده و دادرسی
 • گزارش‌دهی منظم به موکل با ذکر تمامی نکات و قوانین
 • شفاف‌سازی مسائل حقوقی
 • افزایش احتمال پیروزی در دادگاه
 • بی‌نیازی از حضور در جلسات دادگاه

با توجه به آن که موارد فوق مربوط به وکیل کیفری می شود، پیشنهاد میکنیم لیست وکیل کیفری گروه وکلای دیوانسالار را مشاهده بفرمایید تا علاوه بر مشخصات و شماره تماس آنها، رزومه و سابقه وکالت ایشان را نیز ببینید. کارگروه وکلای کیفری گروه وکلای دیوانسالار با سابقه درخشان و پرونده های بسیار، در کسب نتایج پرونده های کیفری عملکرد فوق العاده ای در مقایسه با سایر وکلای این حوزه داشته است.

جهت مشاهده لیست وکیل کیفری و رزومه آن ها کلیک کنید.

وکیل کیفری

سخنان پایانی

امید است درباره اثبات بی گناهی در رابطه نامشروع اطلاعات مفیدی کسب کرده باشید. البته این موضوع نکات و قوانین زیادی دارد؛ بنابراین بهتر است اطلاعات موردنیاز خود را از یک وکیل دریافت کنید.

مزایای استفاده از وکیل را نیز به‌خاطر بسپارید و برای اخذ یک وکیل خیلی خوب با گروه دیوان سالار در ارتباط باشید.

لیست وکیل اثبات بی گناهی در رابطه نامشروع

وکیل حامد شاکری نیا

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

وکیل حامد شاکری نیا

⚖️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ عضو مرکز وکلای قوه قضاییه
⚖️ از موفق ترین وکلای تهران

⚖️ بیش از 12 سال سابقه وکالت

تماس با وکیل مشاهده رزومه وکیل


وکیل دکتر سعید حسین مروج 

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

دکتر حسین مروج وکیل قاضی بازنشسته دیوان سالار

⚖️ از مدیران حقوقی نیروهای مسلح
⚖️ دارای 2 دکتری حقوق و DBA
⚖️ استاد دانشگاه

⚖️بیش از 40 سال سابقه حقوقی

تماس جهت اعطای وکالت مشاهده رزومه وکیل


وکیل حسن اسماعیلی

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

وکیل حسن اسماعیلی - وکیل کیفری دیوان سالار

⚖️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ عضو کانون وکلای مرکز
⚖️ کارشناس ارشد حقوق خصوصی

⚖️ بیش از 13 سال سابقه وکالت

تماس با وکیل مشاهده رزومه وکیل


وکیل مرجانه فشنگچی 

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

عکس وکیل خانم مرجانه فشنگچی

⚖️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ رتبه دو رقمی در آزمون سراسری کانون وکلای مرکز
⚖️ عضو کانون وکلای دادگستری مرکز با رتبه دو رقمی

⚖️ بیش از 15 سال سابقه وکالت

تماس با وکیل مشاهده رزومه وکیل


وکیل مونا الماسی سهی 

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

خانم مونا الماسی وکیل پایه یک دادگستری

⚖️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ عضو کانون وکلای مرکز
⚖️ کارشناس ارشد حقوق خصوصی

⚖️ ⚖️ بیش از 10 سال سابقه حقوقی

تماس با وکیل مشاهده رزومه وکیل


وکیل فاطمه مرادی حقیقت

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

فاطمه مرادی حقیقت وکیل پایه یک دادگستری دیوان سالار

⚖️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ از موفق ترین وکلای متخصص تهران
⚖️ عضو کانون وکلای دادگستری مرکز

⚖️ بیش از 16 سال سابقه وکالت

تماس با وکیل مشاهده رزومه وکیل


زهرا قهرمانی نمین [متخصص امور حقوقی بیمه]

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️

زهرا قهرمانی نمین-کارشناس حقوق بیمه-دیوان سالار

⚖️ کارگزار بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران

⚖️ کارشناس حقوق بیمه
⚖️ بیش از ۱۳ سال سابقه

تماس جهت مشاوره مشاهده رزومه وکیل


هدیه عرفانیان

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️

هدیه عرفانیان - وکیل مدنی

⚖️ متخصص ثبت شرکت، بیمه، دیوان عدالت اداری

⚖️ کارشناس حقوق بیمه
⚖️ بیش از ۱۳ سال سابقه

تماس جهت مشاوره مشاهده رزومه وکیل


وکیل ملیحه سنگ سفیدی

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️

⚖️ وکیل دادگستری
⚖️ کارشناس ارشد حقوق
⚖️ عضو مرکز مشاوران و کارشناسان قوه قضاییه

⚖️کمتر از 2 سال سابقه وکالت

تماس با وکیل


وکیل محمد فرخی 

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

محمد فرخی وکیل پایه یک دادگستری

⚖️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ کارشناس ارشد حقوق خصوصی
⚖️ عضو کانون وکلای دادگستری مرکز

⚖️بیش از 20 سال سابقه وکالت

تماس با وکیل مشاهده رزومه وکیل


وکیل امیر بهادر عامری

امتیاز ⭐️⭐️⭐️

⚖️ وکیل پایه یک دادگستری در اصفهان
⚖️ کارشناس ارشد حقوق خصوصی
⚖️ عضو کانون وکلای دادگستری مرکز

⚖️بیش از 5 سال سابقه وکالت

تماس با وکیل

وکالت تخصصی

نظرات موکلین اخیر

میانگین امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ (4.7) - 731 نظر

نظر آقای م. خ
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

بسیار دلسوز. تسلط خوب بر قوانین حقوقی به من کمک کردن تا هر سندی را که امضا کردم بفهمم.

نظر آقای ج. ل
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

ایشون یک وکیل حرفه ای هستن و دانش بسیار خوبی در زمینه حقوقی دارند. حمایت بسیار خوبی ارائه دادند و بهترین راهکار را در پرونده ملکی من اجرا کردند. من کاملا راضی هستم.

نظر خانم س. ذ
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

جناب وکیل واقعا وکیل بسیار خوبی هستند. در مورد پرونده من که درمورد مسائل خصوصی زندگی من بود به من کمک کردند. از ایشون ممنونم.

نظر آقای ک. ض
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

یک صلح نامه برای من جناب وکیل تنظیم کردن که باهاش تونستم به تمامی حق و حقوقم برسم.

نظر آقای ک. ض
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

من کارم نظافت هستش و تو یکی از خانه هایی که رفته بودم بهم اتهام سرقت زدن واقعا از حکم زندان می ترسیدم به خاطر شرایط زندگیم، خداروشکر جناب وکیل کارم رو به خوبی انجام دادند.

نظر خانم ج. ه
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

وکیل در موضوع کیفری متخصص بود. خداروشکر تبرئه شدم با کمکشون

نظر خانم ص. ش
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

شوهرم اذیتم میکرد فک نمیکردم بتونم طلاق بگیرم چون حق طلاق نداشتم الحمدلله با درایت وکیل محترم کارم به خوبی به نتیجه رسید.

نظر آقای ن. م
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

طلاق توافقیمون تو یک هفته انجام شد و راحت شدم ممنونم ازتون.

نظر آقای ق. ا
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

هنگام جا به جایی بار یک مشتری ایست بازرسی جلوم رو گرفت و بعد از گشتن ماشین، متاسفانه شیشه در بار پیدا شده بود بازداشت شدم. به کمک جناب وکیل تبرئه شدم. ممنونم ازشون

نظر خانم س. ن
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

من اسمم رو اصلا دوست نداشتم نتیجتا تو سن 40 سالگی تصمیم گرفتمم اسمم رو تغییر دهم شنیده بودم عوض کردن اسم دوندگی زیادی داره خداروشکر آقای وکیل برام اوکیش کرد واقعا ممنونم.

نظر خانم ص. ف
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

حضانت دخترم رو از شوهر سابقم بگیرم و دخترم رو کنار خودم نگه دارم.

نظر آقای ر. س
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

سال هاست که بلبرینگ با برند خودم از چین میارم، ولی برندم رو ثبت نکرده بودم، بعد مشاوره باهاشون از خطرات این قضیه آگاه شدم و برند هم به خودشون دادم برام ثبت کنند، قیمنشونم منصفانه بود.

نظر خانم ق. ل
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

وکیل در موضوع خانواده من متخصص بود. ایشون به من راهنمایی های کاربردی داشتن.

نظر آقای ل. گ
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

اتهام مشروب الکلی داشتم که من رو تبرئم کردند.

نظر خانم س. ک
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

باورم نمیشه منع تعقیب برام گرفتن. اتهام من فساد بود که به کمک وکیل عزیز پایان یافت.

پیج اینستاگرام گروه وکلای دیوان سالار با بیش از 54 هزار نفر فالوور، نکات کوتاه حقوقی و کیفری زیادی را به شما آموزش می دهد

به این مطلب امتیاز دهید!

5 / 4.98

اگر هنوز سوالی از وکیل اثبات بی گناهی در رابطه نامشروع دارید، در کامنت ها بپرسید. کارشناسان در کمترین زمان پاسخ میدهند.

امتیاز کاربران: 4.78 ( 3 رای)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
Call Now Buttonتماس جهت رزرو جلسه با وکیل