کیفری

مجازات رابطه نامشروع در قانون✔️ |【وکالت تخصصی✔️】

مجازات رابطه نامشروع پیامکی، تلگرام و ... | مجازات رابطه نامشروع قبل از ازدواج | مجازات رابطه نامشروع در ماشین | مجازات رابطه نامشروع مجازی و...

مجازات رابطه نامشروع برای زن شوهردار و مرد زن‌دار هم شامل اعمال مختلفی می‌شود. در ادامه‌ی این مطلب به بررسی دقیق و جامع این موضوع خواهیم پرداخت.

ما در گروه وکلای دیوان سالار با تیمی متشکل از چندین وکیل رابطه نامشروع متخصص و باتجربه، با کارنامه ای درخشان در کنار شما هستیم.

برای تماس جهت رزرو جلسه وکالت کلیک کنید:

☎️ 021-44899341

☎️ 0937-937-0-110 (منشی وکیل | پاسخگویی فوری 24 ساعته | تماس تلفنی + واتساپ)

برای مشاهده لیست وکیل رابطه نامشروع به انتهای مقاله مراجعه کنید.

مجازات رابطه نامشروع

بسیاری از عوامل اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی حاکم بر جامعه‌ی امروز باعث شده تا آمار روابط نامشروع بین دختران و پسران روز به‌ روز افزایش یابد. در بحث‌های جامعه‌شناسی این امر می‌تواند دلایل بسیار زیادی داشته باشد.

گروه وکلای دیوان سالار با تیمی از چندین وکیل مجازات رابطه نامشروع متخصص با سال ها تجربه آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می‌باشد. با توجه به اینکه در گروه وکلای دیوان سالار وکالت تخصصی توسط وکلای پایه یک دادگستری انجام می‌شود، درصد موفقیت در این مجموعه بسیار بالاست، چرا که وکالت هر پرونده را وکیلی می‌پذیرد که چندین سال تجربه در آن زمینه داشته و پرونده های موفق و مشابه در زمینه پرونده موکل را دارد. همین امر باعث شده تا کیفیت وکالت و درصد موفقیت پرونده ها در گروه وکلای دیوان سالار نسبت به مجموعه های دیگر بسیار بالاتر باشد. به طوری که تیم کیفری دیوان سالار در بیش از ۳۱۵ پرونده کیفری، بیش از ۹۵ درصد موفقیت داشته است.

اما چیزی که ما در این مقاله سعی داریم به آن بپردازیم، بررسی مجازات رابطه نامشروع از تمام جهات است.

هر ارتباطی که بین یک زن و یک مرد وجود دارد، فقط در صورت جاری شدن صیغه‌ی محرمیت مشروع خواهد شد. به عبارت دیگر می‌توان گفت که تمام اعمالی مثل بغل کردن، بوسیدن و … شامل اعمال نامشروع می‌شوند و انجام آن‌ها مجازات خاص خود را دارد.

مجازات رابطه نامشروع چیست؟

هر ارتباط خارج از عرفی که بین یک زن و یک مرد نامحرم برقرار شود، رابطه نامشروع است. رابطه نامشروع می‌تواند شامل زنا و انواع آن هم باشد.

برای پاسخ به سؤال مجازات رابطه نامشروع چیست، باید این گونه گفت که طبق ماده ۶۳۷ قانون مجازات اسلامی، مجازات رابطه نامشروع می‌تواند از یک تا ۹۹ ضربه شلاق باشد. لازم به ذکر است که این مجازات می‌تواند در برخی شرایط به جزای نقدی هم تبدیل شود.

مجازات رابطه نامشروع

اشد مجازات رابطه نامشروع

در برخی موارد ممکن است مجازات رابطه نامشروع در تهران یا سایر شهرهای ایران توسط قاضی پرونده، حکم تبعید باشد. اما معمولاً به این صورت است که اشد مجازات رابطه نامشروع، اگر رابطه‌ی بین دختر و پسر با رضایت طرفین باشد، صد ضربه شلاق خواهد بود.

اگر در رابطه یک طرفه و به اجبار باشد، فرد متجاوز شناخته شده و به اعدام محکوم خواهد شد.

مجازات رابطه نامشروع درجه چند است؟

مجازات رابطه نامشروع در قانون ۹۹ ضربه شلاق تعیین شده است؛ بنابراین برای پاسخ به سؤال مجازات رابطه نامشروع درجه چند است، لازم است بدانید که تمام جرائم منافی عفتی که مجازات آن‌ها تا ۹۹ ضربه شلاق است، مجازات درجه ۶ دارند.

حکم رابطه نامشروع و بچه ‌دار شدن

حکم رابطه نامشروع و بچه دار شدن در دین اسلام در شرایط مختلف متفاوت است. اما نکته‌ی ثابتی که وجود دارد این است که فرزند متولد شده حرام‌زاده است.

همچنین لازم به ذکر است که بعد از انجام شدن کامل اشد مجازات رابطه نامشروع، عقد محرمیت باید بین دختر و پسر خوانده شود.

همچنین خوب است بدانید که تنها فرق این فرزند با سایر فرزندهای زوج مذکور در تقسیم‌بندی ارث خواهد بود.

مجازات رابطه نامشروع در خودرو

مجازات رابطه نامشروع در خودرو این است که ماشین مربوطه برای مدت دو هفته توقیف خواهد شد.

در نهایت دختر و پسری که در حال انجام اعمال نامشروع دستگیر شده‌اند با رضایت و اطلاع خانواده‌ها و دادن تعهد آزاد می‌شوند. اما در صورت تکرار آن به مقامات قضایی معرفی خواهند شد؛ بنابراین مجازات رابطه نامشروع در خودرو، توقیف ماشین خواهد بود.

چکش دادگاه رابطه نامشروع

مجازات رابطه نامشروع مجازی

مجازات رابطه نامشروع در قانون برای اعمال خلاف عرفی که در فضای مجازی صورت می‌گیرد نیاز به ارائه مدارک کافی دارد.

به عبارت دیگر می‌توان گفت مردی که فکر می‌کند همسر خود در فضای مجازی دارای روابط نامشروع است، باید ابتدا شکایت خود را به دادسرا ببرد. سپس برای مجازات رابطه نامشروع مجازی لازم است که ادعای مرد به طور کامل ثابت شود.

رابطه نامشروع تلگرامی و تلفنی

برای مجازات رابطه نامشروع تلگرامی و تلفنی و به طور کلی فضای مجازی، هیچ قانون خاصی وجود ندارد. در پرونده‌های این‌ چنینی مدارک ارائه شده اهمیت زیادی برای اثبات جرم دارند و در نهایت این قاضی است که با توجه به شرایط حاکم حکم نهایی را صادر می‌کند.

برخی مدعی هستند که حکم رابطه نامشروع اینترنتی هم باید مانند رابطه‌های نامشروع دیگری که تماس فیزیکی دارند باشد. در این موضوع اختلاف‌ نظرهایی وجود دارد که باعث می‌شود مجازات رابطه نامشروع مجازی یک مجازات کلی نباشد.

مشاهده
وکیل تبدیل اعدام به حبس ابد ✔️ |【وکیل متخصص✔️】

لازم به ذکر است که مجازات رابطه نامشروع پیامکی هم مانند سایر روابط مجازی قانون مشخصی ندارد. پس از ارائه‌ی مدارکی مثل اسکرین‌شات، پرینت پیامک‌ها و مکالمات و … حکم رابطه نامشروع پیامکی توسط قاضی صادر خواهد شد.

همچنین خوب است بدانید که تمام شرکت‌های مخابرات برای صدور حکم رابطه نامشروع پیامکی و سپس اجرای مجازات رابطه نامشروع تلفنی، موظف به همکاری با مقامات قضایی مسئول پرونده هستند.

مجازات رابطه نامشروع برای زن

درست است که در قانون مجازات اسلامی، برای رابطه نامشروع یک مجازات کلی در نظر گرفته شده است، اما مجازات رابطه نامشروع برای زن در موارد مختلف متفاوت است.

در ادامه به بررسی مجازات رابطه نامشروع برای زن در حالات مختلف می‌پردازیم.

  • مجازات رابطه نامشروع برای زن متأهل چیست؟
  • مجازات رابطه نامشروع برای دختر
  • حکم رابطه نامشروع برای زن چیست؟

مجازات رابطه نامشروع برای زن متأهل چیست؟

قبل از پاسخ به سؤال مجازات رابطه نامشروع برای زن متأهل چیست، خوب است بدانید با توجه به اینکه خیانت در هر فرهنگ و قانونی، امری ناپسند است، برای آن در قسمت‌های مختلف جهان مجازات‌های مختلفی نیز در نظر گرفته شده است.

در قانون مجازات اسلامی مجازات زن شوهردار در صورت برقراری روابط نامشروع با دیگر مردان تا ۹۹ ضربه شلاق است.

البته لازم به ذکر است که این مجازات در حالتی است که زنا شامل آن نباشد.

مجازات رابطه نامشروع برای دختر

مجازات رابطه نامشروع برای دختر زمانی که عمل دخول صورت نگرفته باشد و دختر باکرگی خود را از دست نداده باشد، همان تا ۹۹ ضربه شلاق است.

در واقع زمانی که دختری با میل و رضایت خود به برقراری رابطه نامشروع با مردی نامحرم می‌پردازد، حتی اگر عمل دخول هم انجام شود، مجازات رابطه نامشروع برای دختر و حتی طرف مقابل، همان ضربات شلاق است که تعداد آن توسط قاضی مشخص می‌شود.

حکم رابطه نامشروع برای زن چیست؟

برای پاسخ به سؤال حکم رابطه نامشروع برای زن چیست، باید ابتدا متأهل بودن یا نبودن زن را بررسی کنیم. مجازات رابطه نامشروع برای زن مجرد همان ضربات شلاق است.

اگر زن متأهلی اقدام به اعمال نامشروع و زنا با مرد یا پسری دیگر کند، مجازات زن شوهردار سنگسار یا اعدام است. در صورتی که مجازات رابطه نامشروع برای دختر باکره و زنا با مردی دیگر، صد ضربه‌ی شلاق است.

مجازات زنای محصنه

مجازات زنای محصنه در قانون مجازات اسلامی زمانی انجام می‌شود که رابطه‌ی جنسی نامشروعی بین زن متأهل با مرد دیگر یا مرد متأهلی با زنی دیگر برقرار شود.

البته برخی موارد و استثنائاتی هست که در صورت وجود آن‌ها، زنای انجام شده محصنه نخواهد بود. مثل زمانی که زن یا مرد به هر دلیلی امکان برقراری رابطه جنسی با همسر خود را نداشته باشند. تشخیص این موارد معمولاً به عهده‌ی قاضی دادگاه است.

مجازات زنای محصنه در صورت اثبات دارای سه مرحله است.

  • مرتکبین جرم باید سنگسار شوند.
  • اگر به هر دلیلی تشخیص قاضی پرونده عدم اجرای این مرحله باشد، مرتکبین جرم به اعدام محکوم خواهند شد.
  • در صورت صلاح و تشخیص قاضی این مجازات مرتکبین  آن ۱۰۰ ضربه شلاق است.

مجازات رابطه نامشروع قبل از ازدواج

به طور کلی روابط نامشروع جزو جرائمی هستند که نیازی به شاکی خصوصی ندارند. در همین راستا اگر دختر و پسری که به یکدیگر محرم نیستند دست به انجام اعمال نامشروع بزنند، مجرم شناخته می‌شوند؛

بنابراین خانواده دختر می‌تواند شکایت کرده و در این صورت دختر به پزشکی قانونی فرستاده شده و اگر مشکل خاصی نباشد، پرونده مراحل دیگر خود را طی می‌کند.

وکیل رابطه نامشروع
مجازات رابطه نامشروع قبل از ازدواج اگر به شکل زنا انجام بگیرد، عملی حرام بوده و مجرمین باید به اشد مجازات محکوم شوند.

اما به طور کلی مجازات رابطه نامشروع قبل از ازدواج در صورتی که رابطه با رضایت طرفین شکل گرفته باشد، ۸۰ ضربه شلاق بوده و در نهایت باید بین دختر و پسر مذکورعقد نکاح جاری شود.

مجازات رابطه نامشروع برای مرد

رابطه‌ی بین زن و مرد اگر بدون ایجاد محرمیت بین آن‌ها باشد، رابطه‌ی نامشروع محسوب می‌شود. بنابراین هیچ تفاوت جنسیتی در این موضوع وجود ندارد.

بنابراین مجازات رابطه نامشروع برای مرد هم در شرایط مختلف ممکن است متفاوت باشد، اما به طور کلی شامل 99 ضربه شلاق است. در ادامه به بررسی دقیق‌تر مجازات رابطه نامشروع برای مرد در حالت‌های مختلف می‌پردازیم.

مجازات رابطه نامشروع مرد زن دار

مجازات رابطه نامشروع مرد زن دار با زنی که متأهل است هیچ فرقی نداشته و کاملاً یکسان است. همان‌طور که احتمالاً تاکنون متوجه شده‌اید مجازات آن تا ۹۹ ضربه شلاق است که تعداد آن توسط قاضی پرونده تعیین می‌شود.

همچنین لازم به ذکر است که مجازات رابطه نامشروع مرد زن دار این امکان را دارد که در شرایطی خاص از ضربات شلاق به جریمه نقدی تبدیل شود.
شرایط تبدیل مجازات رابطه نامشروع مرد زن دار از شلاق به جریمه نقدی چیست؟
در برخی شرایط خاص و با توجه به تشخیص قاضی ممکن است مجازات رابطه نامشروع مرد زن دار که ضربات شلاق است به جریمه نقدی تبدیل شود.

مشاهده
وکیل توهین و تهدید ✔️ |【وکیل متخصص✔️】

مثلاً زمانی که مدعی خصوصی و شاکی اصلی از شکایت خود منصرف شود. یا در شرایطی که مجرم قبل از بررسی و تحقیق به جرم خود اعتراف کند. همچنین در صورتی که نتایج بد و زیان‌بار جرم انجام شده کم باشد هم امکان تبدیل ضربات شلاق به جریمه نقدی وجود خواهد داشت.

میزان جریمه نقدی برای مجازات رابطه نامشروع برای مرد چقدر است؟

در صورتی که افراد با کمک وکیل‌های خود و با تصمیم و تشخیص قاضی پرونده، مجاز به جابه‌جایی مجازات خود با جریمه نقدی باشند، نیاز است تا از میزان این جریمه نیز آگاه شوند. طبق آنچه که در ماده ۲۷ قانون مجازات اسلامی ذکر شده است، هر سه ضربه شلاق معادل چیزی حدود ۳۰ تا ۴۰ هزار تومان است. این مقدار باتوجه به میزان و شرایط جرم ممکن است تغییر کند.

مجازات رابطه نامشروع برای پسر

مجازات رابطه نامشروع برای پسر در تهران و تمام شهرهای ایران مانند مجازات دختر مجرد بوده و در صورت رضایت طرفین از رابطه، هر دو طرف به ضربات شلاق محکوم شده و در نهایت مجبور به ازدواج هستند.

در قانون مجازات اسلامی، مجازات رابطه نامشروع برای پسر هیچ فرقی با مجازات رابطه نامشروع برای دختر ندارد.

مجازات رابطه نامشروع با مرد متأهل

در قسمت‌های قبل به مجازات مرد متأهلی که رابطه نامشروع برقرار کرده است پرداختیم. حال زمانی که یک دختر رابطه نامشروع برقرار کند، مجازات رابطه نامشروع با مرد متأهل برای او همان ضربات شلاق است که تعداد آن توسط قاضی پرونده تشخیص داده می‌شود.

همچنین طبق قانون مجازات اسلامی می‌توان گفت که مجازات رابطه نامشروع با مرد متأهل یا زن متأهل کاملاً یکسان است.

مجازات رابطه نامشروع بدون دخول

مجازات رابطه نامشروع بدون دخول که شامل مواردی مثل در آغوش کشیدن، بوسیدن و … می‌شود با توجه به شرایط پرونده و در نهایت تصمیم و تشخیص قاضی، بین ۱ تا ۹۹ ضربه شلاق است.

حکم دادگاه رابطه نامشروع

در واقع می‌توان این‌ گونه گفت که تا زمانی که روابط نامشروع به زنا ختم نشوند، برای مجرمین مجازات رابطه نامشروع بدون دخول در نظر گرفته می‌شود.

ضرورت وجود وکیل برای پرونده‌های مربوط به رابطه نامشروع

گاهی اوقات ممکن است زن و مردی که در حال جداشدن هستند دچار اختلافات شدید شوند. در این شرایط در برخی موارد دیده شده که مرد برای عدم پرداخت مهریه، اقدام به سندسازی علیه زن کرده و او را به داشتن رابطه نامشروع متهم کرده است.

در این صورت حضور یک وکیل رابطه نامشروع ماهر و باتجربه به زن کمک می‌کند تا از حیثیت و آبروی خود دفاع کند.

لازم به ذکر است که حتی در صورت محکوم شدن زن به داشتن رابطه نامشروع، باز هم مرد ملزم به پرداخت مهریه خواهد بود.

در آخر

ما سعی کردیم در این مقاله به بررسی مجازات رابطه نامشروع پرداخته و حتی جزئیات مربوط به این موضوع را نیز بیان کنیم.

در هر صورت مجازات رابطه نامشروع برای زن و مردی که بدون صیغه‌ی محرمیت با هم رابطه داشته‌اند مساوی بوده و در قسمت‌های مختلف این مقاله آن را بیان کردیم.

تنها در صورتی مجازات این جرم برای افراد متفاوت خواهد بود که میزان جرم انجام شده نیز فرق داشته باشد.

تیم قوی و باتجربه‌ای از وکلای پایه یک دادگستری در گروه وکلای دیوان سالار فعالیت می‌کنند که آماده‌ی کمک‌رسانی به همه‌ی افراد در زمینه‌های حقوقی مختلف هستند.

در صورتی که هرگونه سؤالی در زمینه مجازات رابطه نامشروع برای شما ایجاد شد، می‌توانید با گروه وکلای دیوان سالار ارتباط برقرار کرده و سؤالات خود را مطرح کنید.

وکالت تخصصی

لیست وکیل رابطه نامشروع

 

وکیل حامد شاکری نیا

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

وکیل حامد شاکری نیا

⚖️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ عضو مرکز وکلای قوه قضاییه
⚖️ از موفق ترین وکلای تهران

⚖️ بیش از12 سال سابقه وکالت

تماس جهت اعطای وکالت مشاهده رزومه وکیل


وکیل سعید حسین مروج 

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

دکتر حسین مروج وکیل قاضی بازنشسته

⚖️ بیش از 40 سال سابقه حقوقی
⚖️ دارای 2 دکتری حقوق و DBA
⚖️ استاد دانشگاه

⚖️از مدیران حقوقی نیرو های مسلح

تماس جهت اعطای وکالت مشاهده رزومه وکیل


وکیل مرجانه فشنگچی 

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

عکس وکیل خانم مرجانه فشنگچی

⚖️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ رتبه دو رقمی در آزمون سراسری کانون وکلای مرکز
⚖️ عضو کانون وکلای دادگستری مرکز با رتبه دو رقمی

⚖️ بیش از15 سال سابقه وکالت

تماس جهت اعطای وکالت مشاهده رزومه وکیل


وکیل مونا الماسی سهی 

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

خانم مونا الماسی وکیل پایه یک دادگستری

⚖️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ عضو کانون وکلای مرکز
⚖️ کارشناس ارشد حقوق خصوصی

⚖️ بیش از 6 سال سابقه وکالت

 

تماس جهت اعطای وکالت مشاهده رزومه وکیل


دکتر مهرداد محمدی [بخش بین‌الملل]

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️

⚖️ مشاور حقوقی و امور قراردادهای شرکت‌هایی چون هواپیمایی قطر و …
⚖️ داوری اختلافات قراردادی فدراسیون فوتبال ایران
⚖️ داور مرکز بین‌المللی مرکز داوری شانگهای (SHIAC)

 

تماس جهت اعطای وکالت مشاهده رزومه وکیل


وکیل ملیحه سنگ سفیدی

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️

⚖️ وکیل دادگستری
⚖️ کارشناس ارشد حقوق
⚖️ عضو مرکز مشاوران و کارشناسان قوه قضاییه

⚖️کمتر از 2 سال سابقه وکالت

تماس جهت اعطای وکالت

مشاهده
لیست وکیل فرجام خواهی کیفری تهران ✔️ +【راهنمای کامل فرجام خواهی✔️】


وکیل محمد فرخی 

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

محمد فرخی وکیل پایه یک دادگستری

⚖️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ کارشناس ارشد حقوق خصوصی
⚖️ عضو کانون وکلای دادگستری مرکز

⚖️بیش از 20 سال سابقه وکالت

تماس جهت اعطای وکالت مشاهده رزومه وکیل


وکیل امیر بهادر عامری

امتیاز ⭐️⭐️⭐️

⚖️ وکیل پایه یک دادگستری در اصفهان
⚖️ کارشناس ارشد حقوق خصوصی
⚖️ عضو کانون وکلای دادگستری مرکز

⚖️بیش از 5 سال سابقه وکالت

تماس جهت اعطای وکالت


آیا می دانید؟

نمونه پرونده های شاخص دیوان سالار

⭐️ پرونده سرقت گوشی با ۶۸ شاکی خصوصی که برای موکل منع تعقیب صادر شد و تبرئه شد.

⭐️ پرونده کلاهبرداری ارز دیجیتال به میزان ۲۳ هزار دلار و کلاهبرداری ملکی ویلا به ارزش ۱۷ میلیارد تومان که ملک به طور کامل به نفع موکل بازپس‌داده‌شد.

⭐️ پرونده آتش زدن دختر جوان توسط نامزد او که ویدیوی آن در شبکه های اجتماعی جنجالی شد.

⭐️ پرونده جعل و کلاهبرداری به ارزش ۱۶ هزار یورو

⭐️ پرونده جعل و کلاهبرداری به ارزش ۳.۵ میلیارد تومان با ۱۷ شاکی که منجر به منع تعقیب کامل موکل شد.

⭐️ پرونده کلاهبرداری و جعل ۱۰ میلیارد تومانی که منجر به محکومیت کلاهبرداران و دریافت خسارت از آن ها برای موکلین شاکی این پرونده شد.

⭐️ پرونده جعل و کلاهبرداری به ارزش ۳.۵ میلیارد تومان با ۱۷ شاکی که منجر به منع تعقیب کامل موکل توسط وکیل کیفری غرب تهران شد.

⭐️ پرونده رسانه ای تجاوز های سریالی با اتهام به ۹ فقره آدم ربایی و تجاوز متهم به افساد فی الارض دستگیر شده بود.

⭐️ پرونده سرقت از یک نهاد دولتی که موکل به رد مال ۱۶ میلیارد تومانی محکوم شده بود اما با تلاش های وکیل وی تبرئه شد.

⭐️ پرونده دستگیری باند تولید مواد مخدر که از آشپرخانه ساخت مواد مخدر ۴۰۰ کیلوگرم شیشه کشف شد.

⭐️ پرونده سرقت از منزل که سارقین پس از ورود به منزل و جمع آوری مقداری طلا، متاسفانه به موکل خانم تجاوز کردند. این پرونده نیز با موفقیت موکل به پایان رسید.

⭐️ پرونده فساد مالی در شرکت نفت به میزان ۱۶ میلیارد تومان

⭐️ پرونده تحصیل مال از طریق نامشروع به ارزش ۱ میلیون دلار کانادا

⭐️ پرونده رابطه نامشروع و خیانت همسر، که در این پرونده خانم که همسر موکل ما بود با مردی دیگر رابطه برقرار کرده بود. این پرونده با موفقیت موکل ما که شاکی بود به پایان رسید.

⭐️ پرونده سرقت مسلحانه از یک طلا فروشی با رد مال ۵ میلیارد تومانی که در انتها وکیل توانست موکل را از کلیه اتهامات تبرئه نماید.

⭐️ پرونده قتل شوهر با سم توسط همسر

⭐️ پرونده قتل دختر جوان که متهم پس از رابطه جنسی با دختر خانم وی را به قتل رساند و جنازه وی را در اطراف تهران مدفون نمود.

⭐️ پرونده سرقت مسلحانه در کرج که موکل ما شاکی بود و وکیل توانست خسارت را از سارقین برای موکل بگیرد.

⭐️ پرونده سرقت مسلحانه منزل در شهرری توسط سارقین سابقه دار

⭐️ پرونده آدم ربایی مسلحانه و تجاوز به یک خانم که خانم موکل ما بودند و در نهایت پرونده با موفقیت به نفع موکل به سرانجام رسید.

⭐️ پرونده قتل که موکل با اتهام قتل با چاقو و سوزاندن جنازه روبرو بود.

⭐️ پرونده سرقت از منزل با رد مال ۳ میلیارد تومانی که منجر به محکومیت متهم و دریافت خسارت برای شاکی از سوی وکیل سرقت شد.

⭐️ پرونده جعل سند و فروش مال غیر که منجر به محکومیت متهم و دریافت خسارت برای موکل شد.

⭐️ پرونده رابطه نامشروع و اتهام زنای محصنه در سعادت آباد تهران که منجر به رفع اتهام و تبرئه موکل گردید.

⭐️ پرونده تولید، توزیع و حمل ۱۵۰ لیتر مشروبات الکلی در دادگاه انقلاب که منجر به موفقیت در پرونده شده و حداقل مجازات ممکن (شلاق تعزیری که نهایتا به جزای نقدی تبدیل شد) برای متهم صادر شد.

⭐️ پرونده قطع دست پسر جوان با شمشیر توسط اراذل و اوباش در یکی از پارک های تهران

و بیش از ۳۱۵ پرونده کیفری دیگر

به این مطلب امتیاز دهید!

5 / 4.97

اگر هنوز سوالی از وکیل رابطه نامشروع دارید، در کامنت بپرسید وکلا در کمترین زمان پاسخ میدهند.

امتیاز کاربران: 5 ( 2 رای)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
error:
Call Now Buttonتماس جهت رزرو جلسه با وکیل