حقوقیکیفری

صفر تا ۱۰۰ [رفع توقیف خودرو]

برای اعطای وکالت به وکیل متخصص رفع توقیف خودرو تماس بگیرید: 44899341-021

رفع توقیف خودرو

همانطور که می‌دانیم ممکن است خودرو بنا بر دلایل مختلفی توقیف شود؛ لازم به ذکر است که با حکم دادگاه، خودرو می‌تواند به صورت فیزیکی یا قانونی (ممانعت از فروش و انتقال خودرو) توقیف گردد؛ در ادامه مطلب تلاش می‌‌نماییم که به چگونگی و انواع رفع توقیف خودرو بپردازیم.

ما در گروه وکلای دیوان سالار با تیمی متشکل از چندین وکیل رفع توقیف خودرو متخصص و مجرب، با کارنامه ای درخشان در کنار شما هستیم.

برای تماس جهت رزرو جلسه وکالت کلیک کنید:

☎️ 021-44899341

☎️ 0937-937-0-110 (منشی وکیل – 24 ساعته)

ویدیوی زیر مربوط به یکی از پرونده‌های رسانه ای گروه وکلای دیوان سالار است که متاسفانه اراذل و اوباش در یکی از پارک های تهران دست پسر جوان را با شمشیر قطع کرده بودند.

 

رفع توقیف خودرو بابت مهریه

چنانچه زوجه اقدام به توقیف خودرو با حکم قضایی بابت مهریه کند؛ زوج یا وکیل وی می‌توانند درخواست رفع توقیف خودرو را در دفتر خدمات قضایی ثبت نمایند. ( میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص موارد مشابه به وبلاگ رفع توقیف اموال مهریه در سایت گروه وکلای دیوان سالار مراجعه نمایید).

اگر خودروی توقیف شده مطابق بند5 ماده 24 قانون نحوه اجرای محکومیت های مالی، مصداق مستثنیات دین، تشخیص داده شود آنگاه رفع توقیف خودرو امکان‌پذیر خواهد بود.

در صورت عدم صدور حکم رفع توقیف خودرو از جانب دادگاه بدوی، زوج یا وکیل وی می‌توانند اقدام به تنظیم دادخواست و طرح لایحه دفاعیه تجدید نظر خواهی برای رفع توقیف خودرو نمایند.

آیا خودرو مستثنیات دین است؟

رفع توقیف خودرو مهریه

همانطورکه اشاره شد در صورتی که فرد بتواند اثبات کند که خودروی وی جزء مستثنیات دین است می تواند خودروی خویش را رفع توقیف کند.

چگونگی رفع توقیف خودرو برای مهریه

پس از توقیف خودرو، فرد از طریق ارائه دادخواست و ارائه مدارک بابت این امر که خودرو وسیله امرار و معاش وی می باشد می تواند به رفع توقیف آن بپردازد.

لایحه رفع توقیف خودرو

برای نوشتن لایحه رفع توقیف خودرو بهتر است از موارد قانونی استفاده گردد تا بهترین نتیجه حاصل شود؛ این مفاد قانونی شامل ماده 6 و ماده 24 میباشد. براساس ماده 6 که بیان میکند که ناتوانی در مطالبه مال به معنی عدم وجود مال میباشد؛ اثبات این موضوع به عهده شخص معسر میباشد.

همچنین طبق ماده 24، مستنثیات دین فقط شامل مواردی است که برای زندگی روزمره لازم و ضروری میباشد، مانند مواد غذایی و آذوقه، کتاب و وسایل برای تحقق علم، تلفن برای تماس و …

وکیل رفع توقیف خودرو بابت مهریه چه کمکی به ما می‌کند؟

چنانچه به ماده 24 قانون اجرای محکومیت های مالی مراجعه کنیم؛ به صراحت راجع به خودروی افراد اشاره نشده است بلکه در بند 5 ام این ماده، به ابزار و وسایل کسب و کار که وجودشان برای امرار معاش مدیون و افراد تحت تکفل وی، ضروری تلقی می‌شود، اشاره شده است.

اثبات این امر که خودروی توقیف شده از مصادیق بند5 ماده 24 قانون مذکور به حساب می‌آید؛ وابسته به کیفیت، ارجاعات قانونی و مستندات موجود در لایحه دفاعیه است؛ باید برای قاضی احراز شود که خودروی مذکور ابزاری برای تامین معاش زوج است، با توجه به تخصصی بودن تنظیم لایحه، وجود وکیل رفع توقیف خودرو بابت مهریه، لازم خواهد بود.

اگر به دنبال دریافت مهریه از طریق توقیف اموال هستید، گروه وکلای دیوان سالار میتواند با تجربه ترین و متخصصین وکیل مهریه را به شما معرفی نماید.

علاوه بر این، دفاع از موکل در جلسه دادگاه و تهیه و تنظیم دادخواست برای دادگاه تجدید نظر (در صورتی که خوانده اعتراض به رای قطعی دادگاه بدوی داشته باشد) بر عهده وکیل خواهد بود.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مراجعه به وکیل رفع توقیف خودرو به گروه وکلای دیوان سالار به شماره 02144899341 تماس حاصل فرمایید.

درخواست رفع توقیف خودرو از دادگاه

همانطور که اشاره شد و در ادامه نیز بیشتر به آن پرداخته می شود توقیف خودرو به دلایل مختلفی صورت می گیرد. اما فرد میتواند با درخواست از دادگاه به رفع توقیف آن بپردازد و دادگاه نیز در صورتی رای به رفع توقیف می دهد که خودرو جز مستثنیات دین باشد و فرد با آن امرار و معاش می کند.

رفع توقیف خودرو بابت چک، بدهی و دین

لازم به ذکر است که توقیف نمودن خودرو ابراز و اهرم فشاری است تا فرد مدیون، اقدام به پرداختن دیون خود و عمل نمودن به تعهدات خویش نماید.

برای رفع توقیف خودرو بابت چک یا بدهی دو راه وجود دارد؛ یکی از راه‌ها تنظیم لایحه ای است که در آن خودرو جزئی از مستثنیات دین به حساب بیاید؛ البته نباید فراموش نمود که چنانچه برای قاضی احراز نشود که خودرو وسیله ای برای امرار معاش فرد مدیون است یا اینکه تامین معاش وی با خودرویی ارزان‌تر قابل انجام باشد؛ رفع توقیف خودرو بابت چک یا بدهی انجام نخواهد شد؛ البته شایان توجه است که مدیون یا وکیل وی می‌توانند با تنظیم دادخواست و تسلیم آن به دفتر خدمات قضائی، از حق تجدید نظر خواهی برای انجام رفع توقیف خودرو استفاده نمایند.

از طرف دیگر، همانطور که ذکر شد هدف از توقیف نمودن خودرو، آن است که محکوم علیه به تعهدات خود عمل نماید؛ لذا راه دیگر رفع توقیف خودرو، اقدام متشاکی یا محکوم علیه به پرداخت چک، دین یا بدهی خود است.در این صورت با طی نمودن مراحلی، رفع توقیف خودرو اتفاق خواهد افتاد.

توقیف خودرو به علت بدهی

تا تصویب قانون جدید محکومیت های مالی 1394 خودرو جزء مستثنیات دین بود، به این معنا که امکان توقیف آن بابت بدهی وجو نداشت اما با تغییر قانون این امر امکان پذیر گشته است.

رفع توقیف خودرو به علت بدهی

سریع ترین راه توقیف خودرو

پس از تنظیم و ارائه دادخواست به دادگاه از سوی خواهان، دادگاه به بررسی این دادخواست پرداخته و در صورت امکان حکم به توقیف خودرو خواهد داد.

رفع توقیف خودرو بابت مواد مخدر

همانطور که بالاتر گفته شد، خودرو جز مستنثیات دین میباشد به شرطی که صاحب آن از وسیله نقلیه خود امرار معاش کند؛ اگر مقدار مواد مخدر کم باشد، پس از بررسی پرونده و محکومیت، خودرو رفع توقیف میشود ولی اگر مقدار مواد مخدر زیاد باشد، خودرو به نفع دولت ضبط خواهد شد.

توقیف خودرو در جرم حمل مواد مخدر

همانطور که اشاره شد موارد خاصی برای توقیف خودرو جهت حمل مواد مخدر وجود دارد اما در صورت اثبات خودرو به نفع دول ضبط خواهد شد.

با توجه به آن که موارد فوق مربوط به وکیل کیفری می شود، پیشنهاد میکنیم لیست وکیل کیفری گروه وکلای دیوانسالار را مشاهده بفرمایید تا علاوه بر مشخصات و شماره تماس آنها، رزومه و سابقه وکالت ایشان را نیز ببینید. کارگروه وکلای کیفری گروه وکلای دیوانسالار با سابقه درخشان و پرونده های بسیار، در کسب نتایج پرونده های کیفری عملکرد فوق العاده ای در مقایسه با سایر وکلای این حوزه داشته است.

جهت مشاهده لیست وکیل کیفری و رزومه آن ها کلیک کنید.

وکیل کیفری

وکیل توقیف خودرو بابت چک، بدهی و دین چه کارهایی می‌تواند انجام دهد؟

به لحاظ محتوا و استناد به قوانین و آیین‌نامه‌ها (بند5 ماده 24 قانون اجرای محکومیت های مالی) نقش وکیل توقیف خودرو چه بابت چک باشد یا مهریه، تفاوت چندانی ندارد و به تفصیل به آن اشاره شده است؛ اما بدون تردید به لحاظ فرمی و مستندات موجود در پرونده تفاوتهایی میان آنها وجود خواهد داشت.

به طور کلی حجم پرونده های مربوط به رفع توقیف خودرو بابت بدهی یا چک، قابل توجه است و با توجه به پیچیدگی های این دعاوی و متحمل شدن زیان مالی در صورت شکست، توصیه اکید داریم که به وکیل متخصص برای رفع توقیف خودرو مراجعه نمایید.

وکیل وظایف تنظیم لایحه دفاعیه، تهیه دادخواست و دفاع از موکل خویش در دادگاه بدوی یا تجدید نظر را برای رفع توقیف خودرو بر عهده دارد.

رفع توقیف خودرو

رفع توقیف خودرو حامل مواد مخدر

مطابق ماده 30 قانون مبارزه با مواد مخدر، خودرو یا وسیله نقلیه ای که با آن مواد مخدر انتقال داده می‌شود؛ توقیف خواهد گشت.

البته در دو حالت امکان رفع توقیف خودرو حامل مواد مخدر وجود دارد که توسط قانون‌گذار در نظر گرفته شده است و سعی می‌کنیم که مختصرا به توضیح آنها بپردازیم.

 1. توقیف خودرو وابسته به میزان و نوع ماده مخدر است. اگر وزن و حجم ماده مخدر به اندازه ای باشد که فرد بتواند بدون استفاده از وسیله نقلیه اقدام به حمل آن نماید، رفع توقیف خودرو انجام خواهد شد. فرض کنید که 20 گرم از یک ماده مخدر در خودروی متهم کشف شده باشد؛ با توجه به اینکه امکان حمل و جابجایی این مقدار ماده مخدر، توسط یک فرد آنهم بدون بهره مندی از خودرو وجود دارد؛ دادگاه می‌تواند رای رفع توقیف خودرو را صادر نماید.
 2. در صورتی که مالک خودرو، فردی غیر از متهم باشد و بتواند اثبات نماید که جرم صورت گرفته، بدون رضایت وی بوده است؛ می‌تواند از طریق یکی از روشهای اعتراض به رای دادگاه به نام اعتراض شخص ثالث، اقدام به بازپس‌گیری حق خود و رفع توقیف خودرو مذکور نماید.

رفع توقیف خودرو به علت حمل مواد مخدر

لایحه دفاعیه توقیف خودرو مواد مخدر

برای لایحه دفاعیه توقیف خودرو مواد مخدر، باید توجه به مستنثیات دین داشت و البته همینطور اگر خودرو ی شما بطور امانتی دست شخص دیگری باشد و آن شخص به همراه خودروی شما به دلیل حمل مواد مخدر دسگیر شود و خودرو نیز توقیف گردد، در صورت محرز شدن امانتی بودن خودروی شما نزد ایشان، رفع توقیف آن کار سختی نخواهد بود.

نمونه لایحه رفع توقیف خودرو حامل مواد مخدر

رفع توقیف خودرو حامل مواد مخدر چند ویژگی دارد که در صورت عدم وجود هر یک از این ویژگی ها حکم توقیف خودرو صادر میگردد.

اثبات بی گناهی مالک خودرو، به این معنی که مالک خودرو از جابجایی مواد مخدر توسط خودرو بی اطلاع باشد و ثابت شود این عمل توسط شخص دیگر و بدون اطلاع مالک خودرو انجام شده است.

میزان مواد مخدر کشف شده در خودرو به اندازه ای باشد که امکان جابجایی آن به وسیله شخص وجود نداشته باشد.

در ادامه برای شما نمونه لایحه رفع توقیف خودرو حامل مواد مخدر را قرار داده ایم:

بسمه تعالی دادیار محترم شعبه ….دادسرای عمومی وانقلاب با سلام وعرض ادب احتراماً ؛ اینجانب بوکالت از آقای ……… در پرونده کلاسه ….. دردفاع از حقوق موکل عرایضم رابشرح ذیل مطرح می نمایم: مالک خودرو توقیفی ، موکل میباشد که مدارک مالکیت ضم لایحه قبلی تقدیم حضورتان گردید.تعدادی ازمدارک نیزحین توقیف ماشین تقدیم مراجع قانونی گردیده است.باعنایت به اینکه موکل هیچ اطلاعی از محتویات کشف شده درماشین نداشته واینکه محتویات کشف شده بموجب دادنامه مندرج درپرونده که توسط شعبه اول عمومی حقوقی دادگاه کوار صادرگردید:رای به عدم قاچاق موارد کشف شده صادرشده است.مع الوصف : باتوجه به اینکه نیابتی به بخش انزل جهت اخذ اظهارات آقای …………صادرومشخص گردیدکه نامبرده متواری میباشد. واینکه برادر موکل نیز در اظهارات خود اذعان داشته که مالک خودرو از بار خودرو اطلاعی نداشته است. لذا چون اصل بر برات میباشدوتاکنون دلیلی دال بر اطلاع موکل ازبارخودرو ثابت نشده است.

نقش وکیل رفع توقیف خودرو حامل مواد مخدر چیست؟

از ذکر دلایل و ضرورتهایی که در موارد قبلی ذکر شد به دلیل تکرار، پرهیز می‌نماییم.

اما باید توجه داشت که حمل مواد مخدر می‌تواند در زمره دعاوی کیفری قرار گیرد که دارای مجازات متناسب با جرم است؛ در حالیکه بسیاری از موارد رفع توقیف خودرو به دعاوی مدنی ارتباط پیدا می‌کنند و مسئله شان بازگرداندن حقوق مدنی افراد و عمل به تعهدات است.

ضرورت حضور وکیل در اینجا دوچندان می‌شود؛ از سوی دیگر نباید از یاد برد که استفاده از روشهای فوق‌العاده اعتراض به رای دادگاه، از جمله اعتراض شخص ثالث، شرایط پیچیده‌ای داشته و تهیه و تنظیم دادخواست آن، نیازمند تبحر و تخصص کافی است، برای طی نمودن این مسیر دشوار، توصیه می‌کنیم که از وکیل متخصص کمک گرفته شود.

رفع توقیف خودرو بابت کشف حجاب یا بدحجابی چگونه انجام می‌شود؟

لازم است که مالک خودرو با همراه داشتن مدارک خودرو به نزدیک‌ترین پلیس امنیت مراجعه نماید؛ معمولا توقیف فیزیکی خودرو به مدت 1 تا 3 هفته توقیف خواهد شد و پس از آن با قید تعهد به عدم تکرار، پرداخت بدهی‌ها و هزینه پارکینگ، رفع توقیف خودرو صورت می‌پذیرد.

در هنگام مراجعه به پلیس امنیت، امکان پر نمودن فرم اعتراض نیز وجود دارد.

درخواست رفع توقیف خودرو از دادگاه چگونه انجام می‌شود؟

در بخش‌های قبل، تعدادی از روشهای رفع توقیف خودرو را بسته به نوع توقیف معرفی نمودیم؛ در این قسمت مقاله کلیه روشهای موجود برای تحقق این امر را معرفی می‌کنیم.

پرداخت شدن دین یا بدهی توسط بدهکار آنگونه که ذکر شد هدف از توقیف نمودن خودرو، آن است که ابزار و اهرم فشاری برای انجام تعهدات محکوم علیه باشد؛ بدیهی است که با پرداخت دیون، رفع توقیف خودرو صورت خواهد پذیرفت.

 • مصداق مستنثیات دین بودن خودرو برای قاضی احراز گردد.
 • مطابق بند5 ماده 24 قانون اجرای محکومیت های مالی، ابزاری که وسیله تامین معاش فرد مدیون و افراد تحت تکفلش باشد؛ قابل توقیف نیست و دادگاه در چنین مواردی رای به رفع توقیف خودرو می‌دهد.
 • بخش بزرگی از رویه های مربوط به رفع توقیف وابسته به این ماده است.
 • اعتراض شخص ثالث برای رفع توقیف خودرو
 • با اشاره به موارد بالا، در حالاتی ممکن است که خودرو توقیف شود اما مالکیت خودرو برای شخص ثالثی باشد. در چنین مواردی امکان اعتراض شخص ثالث وجود دارد؛ که از تکرار مجدد جزئیات آن، اجتناب می‌نماییم.
 • گرفتن رضایت طلبکار: اگر خواهان از خواسته خود صرف نظر نماید یا به هر نحوی به توافق با طرف مقابل دست یابد و رضایت دهد؛ رفع توقیف خودرو انجام خواهد شد.
 • از بین رفتن و مستهلک شدن خودروی توقیف شده
 • چنانچه خواهان برای توقیف خودرو دیر اقدام نماید

چنانچه خواهان تا ده روز پس از صدور قرار تامین خواسته، اقدام به تنظیم دادخواست اصلی و تسلیم آن به مرجع ذیصلاح ننماید؛ در صورت درخواست خوانده( مدیون، بدهکار) رفع توقیف خودرو اتفاق خواهد افتاد.

وکیل رفع توقیف خودرو چه وظایفی دارد؟

یک وکیل خوب رفع توقیف خودرو وظیفه تنظیم دادخواست، تهیه لایحه دفاعیه و دفاع از موکل خویش در دادگاه های بدوی و تجدید نظر را برعهده دارد.

وکیل متخصص رفع توقیف خودرو باید دارای چه ویژگی هایی باشد؟

وکیل متخصص رفع توقیف خودرو باید ضمن برخورداری از دانش حقوقی کافی، آشنایی با قوانین و مقررات و شناخت شایان توجه از ماهیت پرونده ها دارای تجربه زیاد و عملکرد موفقیت آمیز در پرونده های مشابه باشد.

نمونه پرونده های شاخص دیوان سالار

⭐️ پرونده سرقت گوشی با ۶۸ شاکی خصوصی که برای موکل منع تعقیب صادر شد و تبرئه شد.

⭐️ پرونده کلاهبرداری ارز دیجیتال به میزان ۲۳ هزار دلار و کلاهبرداری ملکی ویلا در شمال تهران به ارزش ۱۷ میلیارد تومان که ملک به طور کامل به نفع موکل بازپس‌داده‌شد.

⭐️ پرونده رابطه نامشروع با زن شوهردار توسط مربی ورزش

⭐️ پرونده آتش زدن دختر جوان توسط نامزد او که ویدیوی آن در شبکه های اجتماعی جنجالی شد.

⭐️ پرونده جعل و کلاهبرداری در شمال تهران به ارزش ۱۶ هزار یورو

مشاهده سایر پرونده ها

⭐️ پرونده جعل و کلاهبرداری به ارزش ۳.۵ میلیارد تومان با ۱۷ شاکی که منجر به منع تعقیب کامل موکل شد.

⭐️ پرونده کلاهبرداری و جعل ۱۰ میلیارد تومانی که منجر به محکومیت کلاهبرداران و دریافت خسارت از آن ها برای موکلین شاکی این پرونده شد.

⭐️ پرونده جعل و کلاهبرداری به ارزش ۳.۵ میلیارد تومان با ۱۷ شاکی که منجر به منع تعقیب کامل موکل توسط وکیل کیفری شمال تهران شد.

⭐️ پرونده رسانه ای تجاوز های سریالی با اتهام به ۹ فقره آدم ربایی و تجاوز متهم به افساد فی الارض دستگیر شده بود.

⭐️ پرونده خانم ماساژور با اتهام دایر کردن خانه فساد و فحشا

⭐️ پرونده با اتهام فراهم کردن موجبات فساد و فحشا از طریق حضور در خانه فساد و دریافت خدمات جنسی

⭐️ پرونده یک آقا با اتهام حضور در مرکز فساد و فحشا

⭐️ پرونده رابطه نامشروع و اتهام زنای محصنه در سعادت آباد تهران که منجر به رفع اتهام و تبرئه موکل گردید.

⭐️ پرونده رابطه نامشروع و خیانت همسر، که در این پرونده خانم که همسر موکل ما بود با مردی دیگر رابطه برقرار کرده بود. این پرونده با موفقیت موکل ما که شاکی بود به پایان رسید.

⭐️ پرونده رابطه نامشروع با زن شوهردار بلاگر معروف اینستاگرامی که در نهایت شوهر خانم به قتل رسید

⭐️ پرونده سرقت از یک نهاد دولتی که موکل به رد مال ۱۶ میلیارد تومانی محکوم شده بود اما با تلاش های وکیل وی تبرئه شد.

⭐️ پرونده دستگیری باند تولید مواد مخدر که از آشپرخانه ساخت مواد مخدر ۴۰۰ کیلوگرم شیشه کشف شد.

⭐️ پرونده سرقت از منزل که سارقین پس از ورود به منزل و جمع آوری مقداری طلا، متاسفانه به موکل خانم تجاوز کردند. این پرونده نیز با موفقیت موکل به پایان رسید.

⭐️ پرونده فساد مالی در شرکت نفت به میزان ۱۶ میلیارد تومان

⭐️ پرونده تحصیل مال از طریق نامشروع به ارزش ۱ میلیون دلار کانادا

⭐️ پرونده رابطه نامشروع و خیانت همسر، که در این پرونده خانم که همسر موکل ما بود با مردی دیگر رابطه برقرار کرده بود. این پرونده با موفقیت موکل ما که شاکی بود به پایان رسید.

⭐️ پرونده سرقت مسلحانه از یک طلا فروشی با رد مال ۵ میلیارد تومانی که در انتها وکیل توانست موکل را از کلیه اتهامات تبرئه نماید.

⭐️ پرونده قتل شوهر با سم توسط همسر

⭐️ پرونده قتل دختر جوان که متهم پس از رابطه جنسی با دختر خانم وی را به قتل رساند و جنازه وی را در اطراف تهران مدفون نمود.

⭐️ پرونده سرقت مسلحانه در کرج که موکل ما شاکی بود و وکیل توانست خسارت را از سارقین برای موکل بگیرد.

⭐️ پرونده سرقت مسلحانه منزل در شهرری توسط سارقین سابقه دار

⭐️ پرونده آدم ربایی مسلحانه و تجاوز به یک خانم که خانم موکل ما بودند و در نهایت پرونده با موفقیت به نفع موکل به سرانجام رسید.

⭐️ پرونده قتل که موکل با اتهام قتل با چاقو و سوزاندن جنازه روبرو بود.

⭐️ پرونده سرقت از منزل با رد مال ۳ میلیارد تومانی که منجر به محکومیت متهم و دریافت خسارت برای شاکی از سوی وکیل سرقت شد.

⭐️ پرونده جعل سند و فروش مال غیر که منجر به محکومیت متهم و دریافت خسارت برای موکل شد.

⭐️ پرونده تولید، توزیع و حمل ۱۵۰ لیتر مشروبات الکلی در دادگاه انقلاب که منجر به موفقیت در پرونده شده و حداقل مجازات ممکن (شلاق تعزیری که نهایتا به جزای نقدی تبدیل شد) برای متهم صادر شد.

⭐️ پرونده قطع دست پسر جوان با شمشیر توسط اراذل و اوباش در یکی از پارک های تهران

⭐️ پرونده زمین خواری در استان البرز به ارزش ۳۵۰ میلیارد تومان

⭐️ پرونده دستور فروش ملکی به ارزش ۳۸ میلیارد تومان

⭐️ پرونده ملکی ۴۰ هکتاری در شهریار

⭐️ پرونده اختلاف در تهاتر ملکی به ارزش ۲۴ میلیارد تومان

⭐️ پرونده زمین‌خواری ملکی در دماوند به ارزش ۳۰۰ میلیارد تومان که منجر به محکومیت زمین‌خواران و بازپس‌گیری املاک شد.

⭐️ پرونده ملکی که طرف مقابل موکل ستاد اجرایی فرمان امام بود. این پرونده به نفع موکل به اتمام رسید.

⭐️ پرونده شکایت مشارکت در ساخت در تهران

⭐️ بیش از ۲۰ پرونده الزام به تنظیم سند رسمی

⭐️ بیش از ۵۰ مورد پرونده دستور تخلیه و حکم تخلیه

⭐️ بیش از ۱۰ پرونده اراضی ملی

⭐️ طلاق از طرف زوجه برای بازیگر مطرح سینمای کشور

⭐️ پرونده 1500 سکه طلا مهریه برای زوجه

⭐️ بیش از 50 طلاق توافقی

⭐️ بیش از ۵۰ پرونده اجرت المثل برای زوجه

⭐️ بیش از ۵۰ پرونده ترک انفاق

⭐️ پرونده طلاق یک طرفه از طرف زوجه در تهران که آقا با معلم مدرسه فرزندشان رابطه نامشروع برقرار کرده بود

⭐️ پرونده طلاق یک طرفه از طرف مرد که همسر وی با ۴ مرد دیگر از جمله وکیل طلاق خود رابطه برقرار کرده بود.

⭐️ پرونده شکایت از کلاهبردار معروف اینستاگرامی (آقای ع-ح) به میزان بیش از ۳۰۰ میلیون دلار : این پرونده در حال حاضر در جریان است.

⭐️ پرونده سرقت ارز دیجیتال به میزان ۷ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان

⭐️ پرونده کلاهبرداری ارز دیجیتال به میزان ۲۳ هزار دلار و کلاهبرداری ملکی ویلا به ارزش ۱۷ میلیارد تومان که ملک به طور کامل به نفع موکل بازپس‌داده‌شد.

⭐️ بیش از ۵ مورد پرونده شکایت از صرافی ارز دیجیتال (به علت منع قانونی در حال حاضر و تا انتهای صدور حکم محکومیت، امکان ذکر نام صرافی ها وجود ندارد.)

⭐️ ۷ پرونده شکایت از صرافی ارز دیجیتال ایرانی (به علت منع قانونی در حال حاضر و تا انتهای صدور حکم محکومیت، امکان ذکر نام صرافی ها وجود ندارد.)

⭐️ بیش از ۱۰ مورد شکایت از شرکت های پانزی

⭐️ پرونده کلاهبرداری ارز دیجیتال و هک ولت توسط کانال تلگرامی معروف

و بیش از 800 پرونده دیگر

لیست وکیل

وکیل حامد شاکری نیا

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

وکیل حامد شاکری نیا

🥇 سطح وکیل وکیل پایه یک دادگستری
️ سابقه حقوقی عضو مرکز وکلای قوه قضاییه با بیش از 17 سال سابقه وکالت
📝 خدمات مشاوره حقوقی، وکالت، تنظیم اوراق قضایی
💰 هزینه وکیل بسته به شرایط و موضوع پرونده تعیین می‌شود
میزان رضایت مراجعین 5 / 4.91

تماس با وکیل مشاهده رزومه وکیل


وکیل حسن اسماعیلی

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

وکیل حسن اسماعیلی - وکیل کیفری دیوان سالار

🥇 سطح وکیل وکیل پایه یک دادگستری
️ سابقه حقوقی عضو مرکز وکلای قوه قضاییه با بیش از 17 سال سابقه
📝 خدمات مشاوره حقوقی، وکالت، تنظیم اوراق قضایی
💰 هزینه وکیل بسته به شرایط و موضوع پرونده تعیین می‌شود
میزان رضایت مراجعین 5 / 4.87 

 

تماس با وکیل مشاهده رزومه وکیل


وکیل فاطمه مرادی حقیقت

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

فاطمه مرادی حقیقت وکیل پایه یک دادگستری دیوان سالار

🥇 سطح وکیل وکیل پایه یک دادگستری
️ سابقه حقوقی عضو کانون وکلای دادگستری مرکز (تهران) با بیش از 17 سال سابقه وکالت
📝 خدمات مشاوره حقوقی، وکالت، تنظیم اوراق قضایی
💰 هزینه وکیل بسته به نوع خدمت، شرایط و موضوع پرونده تعیین می‌شود
میزان رضایت مراجعین 5 / 4.81

تماس با وکیل مشاهده رزومه وکیل


وکیل مونا الماسی سهی 

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

خانم مونا الماسی وکیل پایه یک دادگستری

🥇 سطح وکیل وکیل پایه یک دادگستری
️ سابقه حقوقی عضو کانون وکلای دادگستری مرکز (تهران) با بیش از 10 سال سابقه
📝 خدمات مشاوره حقوقی، وکالت، تنظیم اوراق قضایی، داوری
💰 هزینه وکیل بسته به شرایط و موضوع پرونده تعیین می‌شود
میزان رضایت مراجعین 5 / 4.89 

 

تماس با وکیل مشاهده رزومه وکیل


وکیل مرجانه فشنگچی 

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

عکس وکیل خانم مرجانه فشنگچی

🥇 سطح وکیل وکیل پایه یک دادگستری
️ سابقه حقوقی عضو کانون وکلای دادگستری مرکز (تهران) با بیش از 17 سال سابقه وکالت
📝 خدمات مشاوره حقوقی، وکالت، تنظیم اوراق قضایی
💰 هزینه وکیل بسته به شرایط و موضوع پرونده تعیین می‌شود
میزان رضایت مراجعین 5 / 4.84 

 

تماس با وکیل مشاهده رزومه وکیل


زهرا قهرمانی نمین [متخصص امور حقوقی بیمه]

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️

زهرا قهرمانی نمین-کارشناس حقوق بیمه-دیوان سالار

🥇 سطح وکیل کارگزار بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران
️ سابقه حقوقی بیش از 13 سال سابقه کاری
📝 خدمات مشاوره حقوقی، وکالت مدنی، تنظیم اوراق قضایی، امور مربوط به اداره بیمه تامین اجتماعی
💰 هزینه وکیل بسته به شرایط و موضوع پرونده تعیین می‌شود
میزان رضایت مراجعین 5 / 4.83 

 

تماس جهت مشاوره مشاهده رزومه وکیل


هدیه عرفانیان

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️

هدیه عرفانیان - وکیل مدنی

🥇 سطح وکیل کارشناس حقوقی امور ثبت برند و شرکت ها
️ سابقه حقوقی بیش از 10 سال سابقه کاری
📝 خدمات مشاوره حقوقی، وکالت مدنی، تنظیم اوراق قضایی، امور مربوط به اداره کار
💰 هزینه وکیل بسته به شرایط و موضوع پرونده تعیین می‌شود
میزان رضایت مراجعین 5 / 4.83 

 

تماس جهت مشاوره مشاهده رزومه وکیل


وکیل محمد فرخی 

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

محمد فرخی وکیل پایه یک دادگستری

🥇 سطح وکیل وکیل پایه یک دادگستری
️ سابقه حقوقی عضو کانون وکلای دادگستری مرکز (تهران) با بیش از 22 سال سابقه
📝 خدمات مشاوره حقوقی، وکالت، تنظیم اوراق قضایی
💰 هزینه وکیل بسته به شرایط و موضوع پرونده تعیین می‌شود
میزان رضایت مراجعین 5 / 4.73 

 

تماس با وکیل مشاهده رزومه وکیل


وکیل امیر بهادر عامری

امتیاز ⭐️⭐️⭐️

🥇 سطح وکیل وکیل پایه یک دادگستری
️ سابقه حقوقی عضو کانون وکلای دادگستری مرکز (اصفهان) با بیش از 7 سال سابقه وکالت
📝 خدمات مشاوره حقوقی، وکالت، تنظیم اوراق قضایی
💰 هزینه وکیل بسته به نوع خدمت، شرایط و موضوع پرونده تعیین می‌شود
میزان رضایت مراجعین 5 / 4.53
 • از جمله مطرح ترین و شناخته شده ترین وکلای پایه یک دادگستری در اصفهان
 • با بیش از 7 سال سابقه وکالت و تجربه بالا در امور تخصصی

تماس با وکیل

 

نظرات موکلین اخیر

میانگین امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ (4.7) - 731 نظر

نظر آقای م. خ
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

بسیار دلسوز. تسلط خوب بر قوانین حقوقی به من کمک کردن تا هر سندی را که امضا کردم بفهمم.

نظر آقای ج. ل
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

ایشون یک وکیل حرفه ای هستن و دانش بسیار خوبی در زمینه حقوقی دارند. حمایت بسیار خوبی ارائه دادند و بهترین راهکار را در پرونده ملکی من اجرا کردند. من کاملا راضی هستم.

نظر خانم س. ذ
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

جناب وکیل واقعا وکیل بسیار خوبی هستند. در مورد پرونده من که درمورد مسائل خصوصی زندگی من بود به من کمک کردند. از ایشون ممنونم.

نظر آقای ک. ض
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

یک صلح نامه برای من جناب وکیل تنظیم کردن که باهاش تونستم به تمامی حق و حقوقم برسم.

نظر آقای ک. ض
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

من کارم نظافت هستش و تو یکی از خانه هایی که رفته بودم بهم اتهام سرقت زدن واقعا از حکم زندان می ترسیدم به خاطر شرایط زندگیم، خداروشکر جناب وکیل کارم رو به خوبی انجام دادند.

نظر خانم ج. ه
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

وکیل در موضوع کیفری متخصص بود. خداروشکر تبرئه شدم با کمکشون

نظر خانم ص. ش
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

شوهرم اذیتم میکرد فک نمیکردم بتونم طلاق بگیرم چون حق طلاق نداشتم الحمدلله با درایت وکیل محترم کارم به خوبی به نتیجه رسید.

نظر آقای ن. م
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

طلاق توافقیمون تو یک هفته انجام شد و راحت شدم ممنونم ازتون.

نظر آقای ق. ا
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

هنگام جا به جایی بار یک مشتری ایست بازرسی جلوم رو گرفت و بعد از گشتن ماشین، متاسفانه شیشه در بار پیدا شده بود بازداشت شدم. به کمک جناب وکیل تبرئه شدم. ممنونم ازشون

نظر خانم س. ن
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

من اسمم رو اصلا دوست نداشتم نتیجتا تو سن 40 سالگی تصمیم گرفتمم اسمم رو تغییر دهم شنیده بودم عوض کردن اسم دوندگی زیادی داره خداروشکر آقای وکیل برام اوکیش کرد واقعا ممنونم.

نظر خانم ص. ف
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

حضانت دخترم رو از شوهر سابقم بگیرم و دخترم رو کنار خودم نگه دارم.

نظر آقای ر. س
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

سال هاست که بلبرینگ با برند خودم از چین میارم، ولی برندم رو ثبت نکرده بودم، بعد مشاوره باهاشون از خطرات این قضیه آگاه شدم و برند هم به خودشون دادم برام ثبت کنند، قیمنشونم منصفانه بود.

نظر خانم ق. ل
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

وکیل در موضوع خانواده من متخصص بود. ایشون به من راهنمایی های کاربردی داشتن.

نظر آقای ل. گ
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

اتهام مشروب الکلی داشتم که من رو تبرئم کردند.

نظر خانم س. ک
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

باورم نمیشه منع تعقیب برام گرفتن. اتهام من فساد بود که به کمک وکیل عزیز پایان یافت.

پیج اینستاگرام گروه وکلای دیوان سالار با بیش از 54 هزار نفر فالوور، نکات کوتاه حقوقی و کیفری زیادی را به شما آموزش می دهد

به این مطلب امتیاز دهید!

4.6/5

اگر هنوز سوالی در مورد رفع توقیف خودرو دارید در کامنت‌ها بپرسید. کارشناسان حقوقی به سرعت پاسخ می‌دهند.

امتیاز کاربران: 5 ( 2 رای)

17 دیدگاه

 1. سلام. چند ماهه که ماشینم توقیف شده. در خصوص رفع توقیفش سوال داشتم اینجا جواب میدید یا باید با دفتر تماس بگیرم؟

  1. سلام. اگر نیاز به مشاوره دارید در کامنت ها بپرسید و اگر قصد اعطای وکالت به وکیل دارید، جهت رزرو وقت جلسه تماس بگیرید

 2. سلام. ماشین من 6 ماه هست که توقیف شده دلیلش رو ترجیح میدم حضوری عرض کنم خدمتتون. تعریف وکلای شما رو از چند تا از دوستان و آشنایان شنیدم که گویا بسیار کار درست هستن. میخوام وکالت بدم که کارم رو پیگیری کنن و هر چه سریع تر ماشینم رو خلاص کنم. بفرمایید کی بیام دفتر؟

 3. سلام .ماشین شوهرم را برای مهریه توقیف کردم و او نامه از تاکسی تلفنی که اشنا بوده روی پرونده گذاشته در صورتی که شغلش مشاور املاک هست و بیمه دامداری که از خودشان هست را دارد .آیا بااین وجود می تواند ماشین را از توقیفی دربیاورد .

  1. سلام ماشین من دست شوهرم با هشت کیلو تریاک گرفتند ماشین بخاطر اینکه گواهی نامه نداشتم به اسم شوهرم ثبت نام کردم همه هزینه و چکاش من دادم و موجوده هست که من واریز کردم من کارمند هستم و شهرم بیکار آیا میتونم ماشینم از دولت پس بگیرم ماشین دولت زده مصادره

 4. سلام وقت بخیر
  چند روز قبل از عیدشوهرموبا 30 کیلوتریاک ک جاسازبوده دستگیرکردن و ماشین ب نام خودش هست و گفتن مصادره میشه ولی شوهرم بیماری اسکیزوفرنیاپارانوییدداره ک توهمات دیداری و شنیداری داره و گاهی واقعیت رو تشخیص نمیده و سال گذشته ده روز بستری بوده و 6 بار سرشوگذاشتن زیر برق مدام اشتباه میکنه میخواستم بدونم با وجود مشکلش ایا میشه تو پروندش و حکم تخفیف بدن یا ماشینو ازاد کنن چون همین ماشین کل داراییمون هست ممنونم

 5. سلام.من ماشینمو فروختم ب یکی دیگه بعد ایشون ازمن وکالت گرفت ولی پلاک و بنام نکرد.بعد ب دلیل قاچاق مواد مخدر ماشین باحکم قضایی توقیف شده چن سال میشع.آیا من میتونم ماشینو باحکم قضایی دربیارم یا باید خودش اقدام کنه؟ممنون میشم کمک کنید

  1. سلام نیاز هست توضیحات بیشتری ارائه کنید. جهت رزرو وقت جلسه مشاوره یا وکالت تماس بگیرید.

 6. سلام وقت بخیر
  درمورد چک برگشتی توقیف ماشینم رو گرفتند از شورا حل اختلاف اصفهان حالا پول بنده خدا را دادم چک ها رو هم گرفتم چندروز برای رفع توقیف ماشین زمان میبره که الان ۲۰روزه زنگ میزنم اصفهان به این شاکی میگه رفتم کارهاشو انجام دادم ولی هنوز میرم خلافی بگیرم میگه ماشین شکایت داره خودم ساکن تهران هستم باسپاس از پاسخگویی شما

  1. سلام.ازکجابفهمم ماشینم رفع توقیف شده در سیستم.آخه واسه ترخیص میگن هنوز سیستم نیومده

 7. سلام وقت بخیر ببخشید مزاحم شدم قرض مزاحمت
  من شش ماه پیش ماشین خریدم قول نامه کردیم بعد اون بنده خدا گفت سند رو یکی دیگه باید به نام بزنه به صاحب سند زنگ زدم ایشون گفت شما برین کاری اداری رو انجام بدین من بیام سند بزنم اون کسی که ماشین رو به من فروخت چون مریض بود گفت خودت برو کار هاشو انجام بده منم فرداش رفتم پلیس +۱۰اونجا گفتن پلاک توقیف هست زنگ زدم صاحب سند گفت آره بانک توقیف کرده دو روزه مشکل حله اون بنده خدا هم که ماشین رو به من فروخته فوت کرده الان شش ماهه صاحب سند هی این هفته اون هفته گفته تا شش ماه گذشته امروز رفتم دیدم باز پلاک توقیف هست زنگ زدم گفت ۱۰روز دیگه حله الان اون بنده خداکه فوت کرده من موندم این صاحب سند دیگه نمیدونم چکار کنم ممنون میشم اگه راهنمایی کنین
  من امروز اومدم دفتر شما که گفتن از اینجا رفته هر موقع شما بگین من تو روستا هستم بیام حضوری این مشکل رو هم به شما بگم من البته ۳تومن نگه داشتم برا سند ولی بدرد نمیخوره وختی نتونم سوار شم
  با پول کارگری خریدم با هزار بدبختی میخاستم برم بندر انزلی برا کار باز هم نتونستم
  ممنون میشم یه راهنمایی کنین لبته من چند با برا مشاوره دفتر شما اومدم شمارو میشناسم

 8. سلام وقت بخیر ببخشید مزاحم شدم قرض مزاحمت
  من شش ماه پیش ماشین خریدم قول نامه کردیم بعد اون بنده خدا گفت سند رو یکی دیگه باید به نام بزنه به صاحب سند زنگ زدم ایشون گفت شما برین کاری اداری رو انجام بدین من بیام سند بزنم اون کسی که ماشین رو به من فروخت چون مریض بود گفت خودت برو کار هاشو انجام بده منم فرداش رفتم پلیس +۱۰اونجا گفتن پلاک توقیف هست زنگ زدم صاحب سند گفت آره بانک توقیف کرده دو روزه مشکل حله اون بنده خدا هم که ماشین رو به من فروخته فوت کرده الان شش ماهه صاحب سند هی این هفته اون هفته گفته تا شش ماه گذشته امروز رفتم دیدم باز پلاک توقیف هست زنگ زدم گفت ۱۰روز دیگه حله الان اون بنده خداکه فوت کرده من موندم این صاحب سند دیگه نمیدونم چکار کنم ممنون میشم اگه راهنمایی کنین
  من امروز اومدم دفتر شما که گفتن از اینجا رفته هر موقع شما بگین من تو روستا هستم بیام حضوری این مشکل رو هم به شما بگم من البته ۳تمن نگه داشتم برا سند ولی بدرد نمیخوره وختی نتونم سوار شم با پول کارگری خریدم با هزار بدبختی میخاستم برم بندر انزلی برا کار باز هم نتونستم ممنون میشم یه راهنمایی کنین لبته من چند با برا مشاوره دفتر شما اومدم شمارو میشناسم

 9. سلام،
  بنده بخاطر تصادف خودرو من توقیف شده بود بدون انکه خودم بدانم.
  پرونده تصادف مختوم شد.
  بعد یکسال مرخصی گرفته بودم که بریم مسافرت.
  ناگهان پلیس ماشین منو توقیف کرد.
  کل مرخصی هام بخاطر کارای رفع توقیف ماشین از بین رفت.
  من میتونم بخاطر عدم اطلاع رسانی به من برای رفع توقیف و یا رفع توقیف نشدن ماشین همزمان با پایان پرونده تصادف از مسئولین شکایت کنم؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
Call Now Buttonتماس جهت رزرو جلسه با وکیل