کیفری

حکم زنای زن شوهردار با مرد متاهل چیست؟ |【وکالت تخصصی✔️】

مجازات زنای زن شوهردار با مرد متاهل | نحوه دفاع و اثبات رابطه زن متاهل و مرد متاهل

هر آنچه باید درباره حکم زنای زن شوهردار با مرد متاهل بدانید!

قوانین کشور ما چه کیفری و چه حقوقی از قوانین شرع و دین اسلام و قرآن تبعیت کرده و با توجه به احکام فقهی خیلی از کیفرها در نظر گرفته شده اند. یکی از این موارد مجازات زنای زن شوهردار با مرد متاهل است که در این مقاله می خواهیم با آن بیشتر آشنا شده و در رابطه با مفاهیم و مصادیق آن بیشتر صحبت کنیم. در صورتی که در پرونده رابطه زن شوهردار با مرد متاهل متهم هستید و قصد دفاع در مقابل اتهام دارید و یا بابت این موضوع شاکی هستید و قصد اثبات اتهام زنای زن متاهل با مرد متاهل را دارید تا انتهای این مقاله همراه ما باشید.

ما در گروه وکلای دیوان سالار با تیمی متشکل از چندین وکیل متخصص رابطه نامشروع متخصص و باتجربه، با کارنامه ای درخشان در کنار شما هستیم.

برای تماس جهت رزرو جلسه وکالت کلیک کنید:

☎️ 021-44899341

☎️ 0937-937-0-110 (منشی وکیل | پاسخگویی فوری 24 ساعته | تماس تلفنی + واتساپ)

وکیل رابطه نامشروع در این راستا به بهترین شکل از حق و حقوقتان دفاع می‌کند.

نمونه پرونده های موفق دیوان سالار

⭐️ پرونده زنای زن شوهردار با مرد متاهل در دادگاه کیفری یک

⭐️ پرونده رابطه نامشروع و خیانت همسر، که در این پرونده خانم که همسر موکل ما بود با مردی دیگر رابطه برقرار کرده بود. این پرونده با موفقیت موکل ما که شاکی بود به پایان رسید.

⭐️ پرونده با اتهام زنای زن شوهردار و پسر مجرد در سعادت آباد تهران که مرد مجرد موکل ما بود و حکم به نفع ایشان صادر شد و به طور کامل از وی رفع اتهام شد.

⭐️ پرونده زنای زن شوهردار ماساژور در تهران

⭐️ پرونده آدم ربایی مسلحانه و تجاوز به یک خانم که خانم موکل ما بودند و در نهایت پرونده با موفقیت به نفع موکل به سرانجام رسید.

⭐️ پرونده قتل دختر جوان که متهم پس از رابطه جنسی با دختر خانم وی را به قتل رساند و جنازه وی را در اطراف تهران مدفون نمود.

⭐️ پرونده زنای زن شوهردار با مربی ورزش خود. این پرونده در زمان نگارش این مقاله در جریان است.

و…

تعریف زنا از نظر قانون و انواع زنا و مجازات آنها

زنا یعنی برقراری رابطه جنسی(جماع) یک مرد با زنی که به طور قانونی و شرعی بر او حرام است. (علقه زوجیت بین آنها وجود نداشته باشد). تفاوتی ندارد که این ارتباط بین دو مرد و زن مجرد اتفاق افتاده باشد و یا هر دو نفر متاهل باشند و یا یکی از آنها مجرد و یکی از آنها متاهل! در هر 3 حالت زنا اتفاق افتاده است.

مجازات مورد اول

اگر زنا بین مرد و زنی مجرد اتفاق افتاده باشد، دفعه اول تا سوم ، هر کدام 100 ضربه شلاق مجازات خواهند شد. اما بار چهارم حکم آنها اعدام است.(در صورت اثبات این اتفاق برای قاضی)

مجازات مورد دوم

اگر مرد متاهل و زن دار(محصن) با زن متاهل و شوهردار(محصنه) زنا داشته باشد(زنای زن شوهردار با مرد متاهل)، در صورت اثبات در دادگاه و نزد قاضی حکم آنها سنگسار و یا اعدام خواهد بود.

مجازات مورد سوم

اگر مرد مجرد با زن شوهردار (محصنه)زنا کرده باشد حکم مرد 100 ضربه شلاق و حکم زن اعدام و یا سنگسار خواهد بود.

اگر زن مجرد با مرد زن دار (محصن)رابطه جنسی داشته باشد، حکم زن 100ضربه شلاق و حکم مرد اعدام یا سنگسار خواهد بود.

نکته مهم

در صورتی که در دادگاه و برای قاضی اثبات شود که زن به زور و اجبار مرد و یا تحت بیهوشی و خواب وارد رابطه جنسی شده باشد، زن بیگناه تلقی شده و مجازاتی ندارد اما مرد اعدام خواهد شد.

رابطه مرد متاهل با زن متاهل

اگر رابطه مرد متاهل با زن متاهل از نوع زنای محصنه باشد حکم هر دوی آنها اعدام است و اگر حکم دون زنا باشد مجازات آن 1 تا 99 ضربه شلاق است.

ارتباط مرد متاهل با زن متاهل

همانطور که در بالا به آن اشاره کردیم نوع ارتباط مرد متاهل با زن متاهل در مجازات آن ها تاثیرگذار است. لازم به ذکر است صرف تنها بودن مرد و زن در یک مکان نمی توان آنها را به رابطه نامشروع محکوم کرد.

حكم ارتباط مرد متاهل با زن متاهل

در رابطه با حكم ارتباط مرد متاهل با زن متاهل نوع ارتباط و اثبات آن در روند پرونده بسیار تاثیرگدار است و در صورت عدم اثبات فرد متهم می تواند تقاضای اعاده حیثیت کند.

حکم قضایی رابطه مرد متاهل با زن شوهردار

در رابطه زن متاهل با مرد متاهل اگر ثابت شود زنا رخ داده است، حکم آن حدی است و بر اساس ماده 225 قانون مجازات اسلامی در حکم قضایی رابطه مرد متاهل با زن شوهردار حکم سنگسار و یا اعدام در نظر گرفته می شود.

مشاهده
مجازات قتل فرزند توسط پدر چیست؟

حکم قضایی رابطه تلفنی مرد متاهل با زن شوهردار

با توجه به گسترش رابطه زن متاهل با مرد متاهل،برقراری روابط بین افراد راحت تر از گدشته اتفاق می افتد.

در این میان اگر زن و مرد نامحرمی بصورت مکرر با یکدیگر در ارتباط باشند و ثابت شود که گفتگوی آنها خارج از عرف و یا در مورد مسایل جنسی می باشد طبق ماده 637 تعزیرات قانون مجازات اسلامی رابطه نامشروع دون زنا انجام گرفته است.

مجازات رابطه تلفنی با زن شوهردار برای هر یک از طرفین این رابطه برابر با 99 ضربه شلاق خواهد بود.

تعریف زنای محصنه چیست؟

به زنایی گفته می شود که یکی از دو طرف یا هر دو طرف متاهل باشند.( زنای زن شوهردار با مرد متاهل؛ یا زنای مرد متاهل با زن مجرد، زنای مرد مجرد با زن متاهل ).

منظور از تاهل هم داشتن همسر دائمی است. البته شرط دیگری که وجود دارد هم عاقل و بالغ بودن افراد است.

اگر شخصی به هر دلیلی همسر بیمار یا ناتوانی داشته باشد و یا همسرش از او دور باشد و نتواند با همسر شرعی خود رابطه زناشویی برقرار کند، در صورت داشتن زنا، حکم محصنه را نخواهد داشت و مجازات او مسیر دیگری را باید طی کند.

به طور کلی افراد متاهل، با داشتن عقد دائم و همسر دائمی؛ حق برقراری رابطه جنسی با افراد دیگر را ندارند و فقط با همسر خود می توانند ارتباط برقرار کنند.

نکته مهم

زن شوهردار اگر با مردی زنا کرده باشد(خواسته یا ناخواسته)، حتی در صورت طلاق از همسر اصلی و دائم خود، باز هم نمی تواند با مردی که با او رابطه داشته، ازدواج کند. این ازدواج بر آنها حرام است.

روش های اثبات زنا در دادگاه

اگر قرار باشد ارتکاب زنا در دادگاه به اثبات برسد، به دلیل اهمیت بالایی که این موضوع دارد و به دلیل در میان بودن عفت عمومی و آبروی افراد و خانواده ها، معمولا تا این عمل به طور کامل اثبات نشود با هر ادعایی نمی توان آن را صحیح و وارد دانست.

در رابطه با این مساله احتیاج به شهادت 4 مرد عاقل و بالغ مسلمان و یا شهادت 3 مرد و دو زن عاقل و بالغ مسلمان داریم. همچنین اگر خود فرد زناکار 4 بار عملی را که مرتکب شده، در صورت عاقل بودن و صحت سلامت عقل وی، در حضور دادگاه و قاضی، اقرار کند، این ادعا اثبات می شود.

در نظر داشته باشید که با شک و تردید صرف و بدون شواهد و مدارک، نسبت به همسرتان هیچگاه اقدام به مطرح کردن این موضوع نکنید.

یکی از راه های اثبات زنا، تهیه مدارکی چون فیلم، عکس، صدا و … می‌باشد. هرچند اثبات زنا یا دفاع در مقابل اتهام زنای زن شوهردار با وجود چنین مدارکی حساسیت و پیچیدگی های خاص خود را دارد و توصیه می‌شود در اینگونه پرونده ها حتما از یک وکیل متخصص و باتجربه کمک بگیرید.

نکته مهم

اثبات این جرم و حکم دادن در رابطه با آن به علم قاضی بر می گردد، اما گاهی اوقات با توجه به شرایط و صلاحدید قاضی برای اثبات جرم اتفاق افتاده، از عکس و فیلم و یا گزارش پزشکی قانونی و پیامک هم می توان استفاده کرد. البته در بیشتر مواقع نمی توان به طور 100% با توجه به این مدارک حکم صادر کرد. برقرای رابطه جنسی با زن شوهردار در حال طلاق هم جزو گناهان کبیره بوده و جرم هم محسوب می شود. مادامیکه زن از همسر دائمی و شرعی خود جدا نشده است و مدت عده او هم تمام نشده، حق برقراری رابطه با او را هیچ مردی نخواهد داشت.

حکم زنای مردمتاهل بازن متاهل

اگر جرم زنای محصنه بین زن و مرد متاهل ثابت شود با توجه بع اینکه اینکه مجازات آن حدی است حکم زنای مردمتاهل بازن متاهل سنگسار می باشد که بدلایلی به اعدام تغییر یافته است.

حکم زنای زن شوهردار با مرد متاهل چیست؟

همانطور که قبلا هم عنوان کردیم، اگر در رابطه زن متاهل با مرد متاهل ثابت شود که زنا رخ داده است دو حالت پیش می آید:

– اگر مرد هنوز با همسر دائمی خودش رابطه جنسی برقرار نکرده باشد، و زنای او اثبات شود، مجازاتش 100 ضربه شلاق، تراشیدن کل موهای سر و تبعید او به مدت یکسال خواهد بود.

مشاهده
لیست وکیل زنای محصنه تهران ✔️【مشاوره و وکالت تخصصی✔️】

– اگر مرد با همسر دائمی و شرعی خودش رابطه جنسی داشته و همسر او هم مشکلی از بابت داشتن رابطه نداشته باشد(مثلا بیماری یا دوری یا…) در صورت اثبات زنای این مرد با زن شوهردار، حکمش اعدام خواهد بود.

در هر دو این حالت ها، حکم زنا برای طرف دوم ماجرا یعنی زنای زن شوهردار، اعدام و یا سنگسار خواهد بود.

مجازات رابطه زن متاهل با پسر مجرد را در این مقاله بخوانید: زنای زن شوهردار با پسر مجرد
باز هم تاکید می‌شود برای دفاع در مقابل اتهام رابطه نامشروع زن شوهردار با مرد متاهل، حتما از وکیل متخصص کمک بگیرید.

حکم قضایی رابطه زن شوهردار با مرد متاهل

اگر ثابت شود بین زن و مرد متاهلی زنا انجام شده است، بدلیل اینکه از نوع زنای محصنه می باشد حکم قضایی رابطه زن شوهردار با مرد متاهل برای هر دو نفر اعدام است.

اما اگر رابطه آنها دون زنا باشد حکم قضایی رابطه زن شوهردار با مرد متاهل در صورت اثبات بنا به نظر قاضی بین 1 تا 99 ضربه شلاق است.

نکته مهم:

اگر مرد متاهل با زنی در حال طلاق هم زنا کرده باشد، همان حکم زنا با زن شوهردار را خواهد داشت.

زنای زن شوهردار با مرد متاهل و نوع رابطه جنسی

فرقی ندارد که رابطه جنسی مرد متاهل و زن متاهل (زن و شوهر نباشند) از چه موقعیتی و چگونه صورت گرفته باشد، در هر حالتی زنا محسوب می شود. حتی اگر همسر اصلی و دائمی زن متاهل هم از شکایت خود صرف نظر نماید، باز هم مجازات عمومی سر جای خود باقی خواهد بود. البته ممکن است تا حدودی تخفیف در نظر گرفته شود اما به دلیل زیر سوال رفتن عفت عمومی مجازات کلی همچنان باقی خواهد ماند.

درباره مجازات رابطه با زن متاهل را در این مقاله بیشتر بخوانید: مجازات رابطه نامشروع با زن شوهردار

نکته مهم

از نظر قانون، رابطه تلفنی و حتی رابطه در فضای مجازی بین زن و مرد متاهلی که نامحرم به یکدیگر هستند، در صورتی که این ارتباطات حاوی پیامها و گفتگوهای جنسی و تحریک آمیز باشد، رابطه نامشروع خوانده شده و مجازات برای آن می توان در نظر گرفت. زن و مرد باید در نظر داشته باشند در صورتی که رابطه جنسی خارج از ازدواج برقرار کنند، تا ابد نمی توانند با یکدیگر ازدواج کنند. چون از نظر شرعی بر یکدیگر حرام می شوند. پس هرگز به این امید که بعدها با یکدیگر ازدواج می کنید، وارد رابطه نشوید.

حکم فرزند نامشروعی که از رابطه زنای زن شوهردار با مرد متاهل متولد می شود

اگر مرد متاهلی با زن شوهرداری وارد رابطه شده و زن باردار شود، چون در این زمان زن در تاهل شخص دیگری بوده، بچه به شوهر آن زن تعلق خواهد داشت. مگر اینکه شوهر آن زن، از پذیرفتن بچه سرباز کند و سرپرستی او را قبول نکند.

انواع زنا در قانون مجازات اسلامی

 • زنای به عنف

اگر مردی به زور و اجبار با زنی رابطه جنسی برقرار کند و در اصطلاح به زن تجاوز کند، زنای به عنف کرده است. مخصوصا اگر به زن شوهرداری تجاوز کرده باشد. در چنین مواقعی وکیل تجاوز به عنف، به بهترین شکل از موکل دفاع می‌کند.

 • زنای با محارم

برقراری رابطه جنسی نامشروع یک مرد با محارم خودش را زنای با محارم گویند (محارم شامل: مادر، خواهر، خاله، عمه، برادرزاده و خواهرزاده)

 • زنای غیرمحصنه

برقراری رابطه جنسی بین زن و مرد مجرد، بدون آنکه با هم عقد کنند، با رضایت خودشان را زنای غیرمحصنه گویند.

 • زنای محصنه و غیر محصنه

به مرد متاهل محصن و به زن متاهل محصنه گفته می شود. داشتن رابطه جنسی مرد متاهل یا زن متاهل با نامحرم البته با رضایت قلبی را زنای محصنه می گویند.

آیا قاضی باید متاهل باشد

عطف به نامه شماره ۶۸۳۵۷/۳۶۷۸۰ مورخ ۱/۵/ ۱۳۸۶ در اجرای اصل ۱۲۳ قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران قانون حمایت خانواده تمامی قضات دادگاه خانواده می بایست متاهل باشند.

نتیجه گیری کلی

اگر زنای زن شوهردار با مرد متاهل به طرق قانونی اثبات شود، مجازات آن برای زن اعدام یا سنگسار خواهد بود. البته در صورتی که این رابطه براساس زور و اجبار از طرف مرد نباشد. به عبارتی عنوان تجاوز به خود نگیرد.

این حکم برای مرد متاهل هم لازم الاجرا خواهد بود.

سخن نهایی در خصوص زنای زن شوهردار با مرد متاهل

جدای از کیفر و مجازات ارتباط زن شوهردار با مرد متاهل که از نظر قانونی باید اجرا شود، ارتباط بین زن و مردی نامحرم که هر دو متاهل هم هستند، می تواند پیامدهای روانی زیادی هم به دنبال داشته باشد. این روابط می تواند مخصوصا برای زن شوهردار نتایج سنگین تری هم به بار آورد. به غیر از هم پاشیده شدن خانواده و زندگی زناشویی آن زن، و از بین رفتن آبروی و عزت او، می تواند احساس خیانت و عدم پایبندی به اصول اخلاقی و انسانی، در درازمدت خودبه خود سبب عذاب وجدان و عدم اعتماد به نفس زن نسبت به خودش هم بشود. البته این نتایج و پیامدها می تواند برای مرد هم اتفاق بیفتد.

مشاهده
وکیل ضرب و جرح عمدی در تهران ✔️ |【وکالت تخصصی✔️】

گروه وکلای دیوان سالار با تیمی از چندین وکیل متخصص رابطه نامشروع با سال ها تجربه آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می‌باشد. با توجه به اینکه در گروه وکلای دیوان سالار وکالت تخصصی توسط وکلای پایه یک دادگستری انجام می‌شود، درصد موفقیت در این مجموعه بسیار بالاست، چرا که وکالت هر پرونده را وکیلی می‌پذیرد که چندین سال تجربه در آن زمینه داشته و پرونده های موفق و مشابه در زمینه پرونده موکل را دارد. همین امر باعث شده تا کیفیت وکالت و درصد موفقیت پرونده ها در گروه وکلای دیوان سالار نسبت به مجموعه های دیگر بسیار بالاتر باشد. به طوری که وکیل کیفری دیوان سالار در بیش از ۳۱۵ پرونده کیفری، بیش از ۹۵ درصد موفقیت داشته است.

لیست وکیل متخصص رابطه نامشروع

 

وکیل حامد شاکری نیا

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

وکیل حامد شاکری نیا

⚖️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ عضو مرکز وکلای قوه قضاییه
⚖️ از موفق ترین وکلای تهران

⚖️ بیش از12 سال سابقه وکالت

تماس جهت اعطای وکالت مشاهده رزومه وکیل


وکیل سعید حسین مروج 

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

دکتر حسین مروج وکیل قاضی بازنشسته

⚖️ بیش از 40 سال سابقه حقوقی
⚖️ دارای 2 دکتری حقوق و DBA
⚖️ استاد دانشگاه

⚖️از مدیران حقوقی نیرو های مسلح

تماس جهت اعطای وکالت مشاهده رزومه وکیل


وکیل مرجانه فشنگچی 

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

عکس وکیل خانم مرجانه فشنگچی

⚖️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ رتبه دو رقمی در آزمون سراسری کانون وکلای مرکز
⚖️ عضو کانون وکلای دادگستری مرکز با رتبه دو رقمی

⚖️ بیش از15 سال سابقه وکالت

تماس جهت اعطای وکالت مشاهده رزومه وکیل


وکیل مونا الماسی سهی 

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

خانم مونا الماسی وکیل پایه یک دادگستری

⚖️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ عضو کانون وکلای مرکز
⚖️ کارشناس ارشد حقوق خصوصی

⚖️ بیش از 6 سال سابقه وکالت

 

تماس جهت اعطای وکالت مشاهده رزومه وکیل


دکتر مهرداد محمدی [بخش بین‌الملل]

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️

⚖️ مشاور حقوقی و امور قراردادهای شرکت‌هایی چون هواپیمایی قطر و …
⚖️ داوری اختلافات قراردادی فدراسیون فوتبال ایران
⚖️ داور مرکز بین‌المللی مرکز داوری شانگهای (SHIAC)

 

تماس جهت اعطای وکالت مشاهده رزومه وکیل


وکیل ملیحه سنگ سفیدی

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️

⚖️ وکیل دادگستری
⚖️ کارشناس ارشد حقوق
⚖️ عضو مرکز مشاوران و کارشناسان قوه قضاییه

⚖️کمتر از 2 سال سابقه وکالت

تماس جهت اعطای وکالت


وکیل محمد فرخی 

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

محمد فرخی وکیل پایه یک دادگستری

⚖️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ کارشناس ارشد حقوق خصوصی
⚖️ عضو کانون وکلای دادگستری مرکز

⚖️بیش از 20 سال سابقه وکالت

تماس جهت اعطای وکالت مشاهده رزومه وکیل


وکیل امیر بهادر عامری

امتیاز ⭐️⭐️⭐️

⚖️ وکیل پایه یک دادگستری در اصفهان
⚖️ کارشناس ارشد حقوق خصوصی
⚖️ عضو کانون وکلای دادگستری مرکز

⚖️بیش از 5 سال سابقه وکالت

تماس جهت اعطای وکالت


به این مطلب امتیاز دهید!

4.74

اگر هنوز سوالی از وکیل رابطه زن شوهردار با مرد متاهل دارید در کامنت ها بپرسید. کارشناسان در کمترین زمان پاسخ خواهند داد.

امتیاز کاربران: 4.25 ( 1 رای)

عناوین این مطلب

نوشته های مشابه

8 دیدگاه

 1. با سلام دوست بنده را به عنوان زنای زن شوهردا و مرد متاهل دستگیر کرده اند دوست بنده در شرکتی مشغول به کار بود که با رئیس شرکت از او می خواهد در چند مهمانی باهم شرکت کنند بعد از چند روز شوهر زن متوجه می شود که این ها با یک دیگر رابطه دارند و از خانوم خود و رئیس شرکت شکایت می کند بعد از شکایت متوجه می شود رئیس شرکت نیز متاهل است به نظر شما حکم آن دو نفر چیست و چگونه می توان ثابت کرد که آنها باهم رابطه نداشته اند.

  1. سلام. بر حسب اینکه رابطه نامشروع زنا یا دون زنا اثبات شود مجازات متفاوت خواهد بود. و طبیعتا اگر بی گناهی دوست شما اثبات شود مجازاتی نخواهد داشت. با توجه به اینکه دفاع در مقابل اتهام رابطه نامشروع، حساس است پیشنهاد می‌شود در همان مراحل مقدماتی پرونده حتما با وکیل متخصص مشورت داشته باشند.

 2. چند وقتی است که متوجه شدم شوهرم با یک زن شوهر دار در ربطه است من دو فرزند دارم و میخوام از شوهرم و آن زن شکایت کنم از انجایی که هیچ مدرک درستی برای اثبات این موضوع ندارم و دقیقا نمی دانم چه مدارکی برای اثبات این موضوع وجود دارد تا به الان شکایت نکرده اما الان می خواهم از آن دو شکایت کنم خواستم بدونم چه مدارکی برای اثبات این جرم لازم است

  1. سلام. مدارکی مثل صدای ضبط شده، عکس، فیلم، اسکرین شات پیام ها و … می‌توانند رابطه نامشروع را اثبات کنند.

 3. سلام متوجه شده ام شوهر بنده با یک خانوم شوهر دار رابطه دارد و بنده اون خانوم رو میشناسم یکی از فامیل های نزدیکمان می باشد و به شوهر اون خانوم هم گفته ام که او نیز از این ماجرا خبر دارد حالا میخواهم از آن خانوم شکایت کنم و شوهر اون خانوم نیز قرار شده از شوهر بنده شکایت کند. حالا خواستم بدونم چه مجازاتی برای شوهرم در نظر گرفته میشه؟

  1. با سلام. در صورت اثبات زنا، با توجه به اینکه هر دو شرایط احصان دارند، به اعدام محکوم خواهند شد.

 4. اگر زن شوهر دار مردی متاهلی را اغفال کند که با او رابطه بگذارد یا با دادن قرص و مواد مخدر بر روان او تاثیر بگذارد و مجبور کند تا با او رابطه بگذارد و بعد از رابطه شوهر زن متوجه شود او از او شکایت کند حکم وی چی میباشد اگر بتواند ثابت کند کند که با زور با او رابطه گذاشته اند حکم او چطور می شود

  1. سلام و وقت بخیر. مرد باید اثبات نماید که حین وقوع جرم حالت عادی نداشته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
Call Now Buttonتماس جهت رزرو جلسه با وکیل