کیفری

مجازات زنا با زن شوهردار چیست؟ ✔️ |【قانون جدید✔️】مشاوره تخصصی

مجازات زنای مرد مجرد با زن متأهل | مجازات زنای مرد متاهل با زن شوهر دار و ...

زنا با زن شوهردار در صورتی که اثبات شود میتواند مجازات های مختلفی برای مرد و زن در پی داشته باشد. همچنین مجرد یا متاهل بودن مرد نیز در حکم صادره نقش مهمی دارد و باعث تفاوت در آن میشود. در ادامه انواع مجازات زنا با زن شوهردار، مجازات زنای مرد مجرد با زن متاهل، مجازات زنای مرد همسردار و … را بیان میکنیم.

با توجه به حساسیت و مجازات های سنگین در نظر گرفته شده برای زنا با زن شوهردار، توصیه میکنیم پیش از هر اقدامی از یک وکیل رابطه نامشروع کمک بگیرید.

ما در گروه وکلای دیوان سالار با تیمی متشکل از چندین وکیل رابطه نامشروع، با کارنامه ای درخشان در کنار شما هستیم.

برای تماس جهت رزرو جلسه وکالت کلیک کنید:

☎️ 021-44899341

☎️ 0937-937-0-110 (منشی وکیل | پاسخگویی فوری 24 ساعته | تماس تلفنی + واتساپ)

برای مشاهده لیست وکیل رابطه نامشروع به انتهای این صفحه مراجعه کنید.

نمونه پرونده های شاخص دیوان سالار

⭐️ پرونده پزشک معروف که به اتهام رابطه نامشروع به اقامت اجباری محکوم شده بود.

⭐️ پرونده رابطه نامشروع و اتهام زنا با زن شوهردار در سعادت آباد تهران با که منجر به رفع اتهام و تبرئه موکل گردید.

⭐️ پرونده رابطه نامشروع و خیانت همسر، که در این پرونده خانم که همسر موکل ما بود با مردی دیگر رابطه برقرار کرده بود. این پرونده با موفقیت موکل ما که شاکی بود به پایان رسید.

مشاهده سایر پرونده

⭐️ پرونده رابطه نامشروع با زن شوهردار توسط مربی ورزش

⭐️ پرونده رابطه نامشروع با زن شوهردار بلاگر معروف اینستاگرامی که در نهایت شوهر خانم به قتل رسید.

⭐️ پرونده رسانه ای تجاوز های سریالی با اتهام به ۹ فقره آدم ربایی و تجاوز متهم به افساد فی الارض دستگیر شده بود.

⭐️ پرونده خانم ماساژور با اتهام دایر کردن خانه فساد و فحشا

⭐️ پرونده با اتهام فراهم کردن موجبات فساد و فحشا از طریق حضور در خانه فساد و دریافت خدمات جنسی

⭐️ پرونده یک آقا با اتهام حضور در مرکز فساد و فحشا

⭐️ گوشی با ۶۸ شاکی خصوصی که برای موکل منع تعقیب صادر شد و تبرئه شد.

⭐️ پرونده سرقت گوشی با ۶۸ شاکی خصوصی که برای موکل منع تعقیب صادر شد و تبرئه شد.

⭐️ پرونده کلاهبرداری ارز دیجیتال به میزان ۲۳ هزار دلار و کلاهبرداری ملکی ویلا به ارزش ۱۷ میلیارد تومان که ملک به طور کامل به نفع موکل بازپس‌داده‌شد.

⭐️ پرونده آتش زدن دختر جوان توسط نامزد او که ویدیوی آن در شبکه های اجتماعی جنجالی شد.

⭐️ پرونده جعل و کلاهبرداری به ارزش ۱۶ هزار یورو

⭐️ پرونده جعل و کلاهبرداری به ارزش ۳.۵ میلیارد تومان با ۱۷ شاکی که منجر به منع تعقیب کامل موکل شد.

⭐️ پرونده کلاهبرداری و جعل ۱۰ میلیارد تومانی که منجر به محکومیت کلاهبرداران و دریافت خسارت از آن ها برای موکلین شاکی این پرونده شد.

⭐️ پرونده جعل و کلاهبرداری به ارزش ۳.۵ میلیارد تومان با ۱۷ شاکی که منجر به منع تعقیب کامل موکل توسط وکیل کیفری غرب تهران شد.

⭐️ پرونده سرقت از یک نهاد دولتی که موکل به رد مال ۱۶ میلیارد تومانی محکوم شده بود اما با تلاش های وکیل وی تبرئه شد.

⭐️ پرونده دستگیری باند تولید مواد مخدر که از آشپرخانه ساخت مواد مخدر ۴۰۰ کیلوگرم شیشه کشف شد.

⭐️ پرونده سرقت از منزل که سارقین پس از ورود به منزل و جمع آوری مقداری طلا، متاسفانه به موکل خانم تجاوز کردند. این پرونده نیز با موفقیت موکل به پایان رسید.

⭐️ پرونده فساد مالی در شرکت نفت به میزان ۱۶ میلیارد تومان

⭐️ پرونده تحصیل مال از طریق نامشروع به ارزش ۱ میلیون دلار کانادا

⭐️ پرونده رابطه نامشروع و خیانت همسر، که در این پرونده خانم که همسر موکل ما بود با مردی دیگر رابطه برقرار کرده بود. این پرونده با موفقیت موکل ما که شاکی بود به پایان رسید.

⭐️ پرونده سرقت مسلحانه از یک طلا فروشی با رد مال ۵ میلیارد تومانی که در انتها وکیل توانست موکل را از کلیه اتهامات تبرئه نماید.

⭐️ پرونده قتل شوهر با سم توسط همسر

⭐️ پرونده قتل دختر جوان که متهم پس از رابطه جنسی با دختر خانم وی را به قتل رساند و جنازه وی را در اطراف تهران مدفون نمود.

⭐️ پرونده سرقت مسلحانه در کرج که موکل ما شاکی بود و وکیل توانست خسارت را از سارقین برای موکل بگیرد.

⭐️ پرونده سرقت مسلحانه منزل در شهرری توسط سارقین سابقه دار

⭐️ پرونده آدم ربایی مسلحانه و تجاوز به یک خانم که خانم موکل ما بودند و در نهایت پرونده با موفقیت به نفع موکل به سرانجام رسید.

⭐️ پرونده قتل که موکل با اتهام قتل با چاقو و سوزاندن جنازه روبرو بود.

⭐️ پرونده سرقت از منزل با رد مال ۳ میلیارد تومانی که منجر به محکومیت متهم و دریافت خسارت برای شاکی از سوی وکیل سرقت شد.

⭐️ پرونده جعل سند و فروش مال غیر که منجر به محکومیت متهم و دریافت خسارت برای موکل شد.

⭐️ پرونده تولید، توزیع و حمل ۱۵۰ لیتر مشروبات الکلی در دادگاه انقلاب که منجر به موفقیت در پرونده شده و حداقل مجازات ممکن (شلاق تعزیری که نهایتا به جزای نقدی تبدیل شد) برای متهم صادر شد.

⭐️ پرونده قطع دست پسر جوان با شمشیر توسط اراذل و اوباش در یکی از پارک های تهران

و بیش از ۴۰۰ پرونده کیفری دیگر

مجازات زنا با زن شوهردار

زنای محصنه زمانی اتفاق می‌افتد که خانم متأهلی با فردی به‌غیراز شوهر خود رابطه جنسی برقرار کند. همچنین اگر مرد متأهلی با زن دیگری رابطه جنسی داشته باشد به آن زنا، زنای محصن گفته می‌شود.

مجازات زنا با زن شوهردار در اغلب موارد شلاق است. همچنین در موادی برای مجرم، مجازات سنگسار نیز در نظر می‌گیرند. تراشیدن موی سر و تبعید از دیگر مجازات‌های زنا است. البته این دو مورد برای زنان صدق نمی‌کند.

بهتر است برای کسب اطلاعات بیشتر درباره مجازات زنا با زن شوهردار با یک وکیل خوب در ارتباط باشید. همچنین اگر با چنین پرونده‌ای در دادگاه سروکار دارید حتما یک وکیل خوب و کاربلد برای خود اخذ کنید.

شماره، آدرس و لوکیشن گروه وکلای دیوان سالار

مجازات زنای مرد مجرد با زن متأهل

زنا به انجام عمل زناشویی به‌صورت نامشروع می‌گویند.

مجازات زنای مرد مجرد با زن متأهل بر اساس ماده ٢٢۵ قانون مجازات اسلامی، «رجم» است.

البته می‌تواند در شرایطی اعدام یا چند ضربه شلاق نیز باشد. لازم به ذکر است که رجم همان سنگسار است.

اگر زنا با زن شوهردار خودخواسته باشد یعنی زن با میل خود با مردی زنا کرده باشد؛ شرایط زن از لحاظ وجود با عدم وجود «احصان» مورد بررسی قرار می‌گیرد.

احصان به معنای همسر داشتن و پاک‌دامنی است. احصان سبب تشدید مجازات برخی از جرایم می‌شود. به‌این‌ترتیب اگر در زنا شرایط تحقق احصان دیده شود؛ مجازات مجرم بسیار سنگین‌تر خواهد شد.

مجازات زنا با زن شوهردار برای آقایان تبعید، شلاق و تراشیدن موی سر است. زن ممکن است به شلاق و یا سنگسار محکوم شود.

برای مطالعه بیشتر کلیک کنید

حکم قضایی زنای زن شوهردار با پسر مجرد

مجازات زنای مرد متأهل

همان‌طور که پیش‌تر ذکر کردیم؛ مجازات زنای مرد متأهل می‌تواند شلاق، تبعید یا تراشیدن موی سر باشد. همچنین مجازات زنای زنی که شوهر دارد با مرد متأهل نیز سنگسار است.

البته در برخی از موارد مجازات اعدام نیز برای زنان در نظر گرفته می‌شود.

درصورتی‌که دختر مجردی با مرد متأهلی رابطه جنسی برقرار کرده باشد؛ مجازات او شلاق خواهد بود. در این شرایط برای مرد متأهل درهرصورت حکم اعدام را در نظر می‌گیرند.

مجازات اعدام برای زنا

در اغلب موارد برقراری رابطه جنسی با مرد متأهل سبب می‌شود که دادگاه زن و مرد را به چند ضربه شلاق محکوم کند. البته این جرم باید در دادگاه ثابت شود. زنا با مرد متأهل از طریق شهادت شهود، اقرار و همچنین علم قاضی قابل ثابت می‌شود.

برای مطالعه بیشتر کلیک کنید

حکم زنای زن شوهردار با مرد متاهل

مجازات زنای پسر مجرد با زن متأهل

مجازات زنای پسر مجرد با زن متأهل با مجازات زنای مرد متأهل با زن متأهل متفاوت است. به‌طورکلی مجازات آقایان هنگام زنا با زنان متأهل به‌صورت زیر خواهد بود:

  • پسر مجرد با زن متأهل: چند ضربه شلاق
  • مرد متأهل با زن متأهل: اعدام
زن نیز به اعدام، شلاق یا سنگسار محکوم می‌شود.

البته توجه کنید که اگر زنای زن شوهردار نیز از حالت احصان خارج شود؛ زن تنها به چند ضربه شلاق محکوم خواهد شد.

مواردی همچون مسافرت همسر، حبس و بیماری‌های مقاربتی مانند ایدز می‌توانند زنا را از حالت احصان خارج کنند.

البته مجازات زنا با زن شوهردار در صورتی اجرا می‌شود که جرم انجام شده در دادگاه کاملاً اثبات شود. برای مثال برای اثبات این جرم باید ۴ مرد عادل شهادت بدهند که زن و مرد را هنگام زنا دیده‌اند. وجود عکس یا فیلم نیز قاضی را قانع می‌کند که زنا رخ‌داده است.

توصیه می‌شود برای کسب اطلاعات بیشتر درباره اثبات زنا با وکیل خود در ارتباط باشید. گروه وکلای دیوان سالار می‌توانند بهترین و به‌روزترین اطلاعات را در اختیار شما بگذارند.
گروه وکلای دیوان سالار با تیمی از چندین وکیل رابطه نامشروع متخصص با سال ها تجربه آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می‌باشد. با توجه به اینکه در گروه وکلای دیوان سالار وکالت تخصصی توسط وکلای پایه یک دادگستری انجام می‌شود، درصد موفقیت در این مجموعه بسیار بالاست، چرا که وکالت هر پرونده را وکیلی می‌پذیرد که چندین سال تجربه در آن زمینه داشته و پرونده های موفق و مشابه در زمینه پرونده موکل را دارد. همین امر باعث شده تا کیفیت وکالت و درصد موفقیت پرونده ها در گروه وکلای دیوان سالار نسبت به مجموعه های دیگر بسیار بالاتر باشد. به طوری که تیم کیفری دیوان سالار در بیش از ۳۱۵ پرونده کیفری، بیش از ۹۵ درصد موفقیت داشته است.

مجازات زنای زن متأهل

مجازات زنای زن متأهل در اسلام، سنگسار است.

البته وکلا در دادگاه تلاش می‌کنند که حکم سنگسار موکل خود را به اعدام تبدیل کنند. اعدام مجازات سبک‌تری نسبت به سنگسار محسوب می‌شود. سنگسار بسیار دردناک و طاقت‌فرسا خواهد بود.

اگر زنا با بینه یا همان شهادت شهود ثابت شده باشد؛ مجازات زنا با زن شوهردار برای مرد اعدام خواهد بود. زانیه محصنه یا زن متأهل مرتکب زنا نیز در این شرایط به اعدام محکوم می‌شود.

مجازات زنای زن شوهردار در قانون

توجه داشتید باشید که زمانی زنا، زنای محصنه محسوب می‌شود که زن و مرد افزون بر متأهل بودن، عاقل و بالغ باشند. مجازات زنا با زن شوهردار از نوع مجازات حدی است. طبق ماده ۲۲۵ مجازات زنای زن شوهردار در قانون، اعدام یا سنگسار خواهد بود.

اسلام این عمل را اقدام فوق‌العاده زشتی می‌داند و برای زنا سخت‌ترین مجازات‌ها را در نظر گرفته است. جالب است بدانید که امام صادق علیه السلام نیز در خصوص این اقدام ناپسند می‌فرمایند: پروردگار در روز رستاخیز سه طایفه را پاکیزه نمی‌گرداند و با آن‌ها سخن نمی‌گوید. یکی از این سه طایفه، زنی است که بر فراش شوهرش زنا دهد.

مجازات زنای زن متأهل

مجازات زنای زن

در زنای محصنه، زن امکان نزدیکی با همسر رسمی و دائمی خود را دارد و بااین‌حال تن به زنا می‌دهد. همان‌طور که پیش‌تر ذکر کردیم؛ مجازات زنای زن رجم است. البته اعدام یا شلاق نیز از دیگر مجازات‌های زنای زنان هستند.

البته توجه داشته باشید که امروزه رجم یا سنگسار تحت شرایط خاص احصان اعمال می‌شود. حداقل باید ۱۰ شرط محقق شده باشد تا قضات فردی را به سنگسار محکوم کنند.

به‌طورکلی حد شرعی زنای محصنه به شرح زیر است:

  • اگر زن و مرد زناکننده جوان باشند یا به عبارتی هنوز قوه شهوت زیادی داشته باشند؛ فقط سنگسار می‌شوند.
  • اگر زن و مرد زناکننده پیر باشند یا قوه شهوت در آنها ضعیف شده باشد؛ مجازات آنها ابتدا چند ضربه شلاق و سپس سنگسار خواهد بود.
  • اگر یکی از زوجین در سفر باشد و یکی از آنها زنا کند؛ فرد مجرم سنگسار نمی‌شود. در واقع یکی از شرایط سنگسار کردن این است که همسر فرد زناکننده در دسترس باشد اما مجرم تن به زنا بدهد.

مجازات قانونی زنای زن شوهردار

مجازات قانونی زنای زن شوهردار انواع مختلفی دارد که شما را با این موارد آشنا کردیم. همچنین ذکر کردیم که مجازات زنا با زن شوهردار می‌تواند تراشیدن موی سر مرد باشد.تراشیدن موی سر یکی از مجازات‌های حدی است که این مجازات را بیشتر در زمان قدیم اجرا می‌کردند. درمجموع بر اساس ماده ۲۲۹ قانون مجازات اسلامی اگر مرد متأهلی قبل از دخول زنا کند؛ مجازات او شلاق، تراشیدن موی سر و تبعید به مدت یک سال قمری خواهد بود.

همچنین اگر در این میان حاملگی نامشروع رخ دهد و فرزندی نیز حاصل شود شرایط ویژه ای دارد.

در صورتی که در این خصوص میخواهید بیشتر بدانید کلیک کنید.

حکم بچه نامشروع زن شوهردار

مجازات زنا با زن شوهردار

مجازات قانونی زنای محصنه

همان‌طور که بارها ذکر کردیم؛ مجازات قانونی زنای محصنه بر اساس ماده ۲۲۵ مصوب سال ۹۲ سنگسار است. البته باید مرد یا زن دارای شرایط احصان باشند تا حکم سنگسار برای آنها صادر شود.

لازم به ذکر است که اگر جرم با بینه ثابت شود؛ مجازات اعدام برای مجرمان اعمال خواهد شد.
گروه وکلای دیوان سالار با داشتن سال‌ها تجربه درخشان و بی‌نظیر می‌توانند بهترین خدمات را به شما ارائه دهند. به‌این‌ترتیب وکیل خود را برای تخفیف مجازات زنا با زن شوهردار از گروه دیوان سالار انتخاب کنید.
برای مشاهده لیست وکیل زنای محصنه و رزومه کلیک کنید.

لیست وکیل زنای محصنه

مجازات زنای مرد همسردار

مجازات زنای مرد همسردار تحت عنوان زنای محصنه، رجم یا سنگسار است. اگر زن و مرد هر دو همسر داشته باشند؛ هر دوی آنها به رجم محکوم می‌شوند. درصورتی‌که یکی از طرفین مجرد باشد؛ صرفا شخصی که متأهل است سنگسار خواهد شد.

اگر یکی از آنها شرایط احصان را نداشته باشد؛ مجازات او چند ضربه شلاق خواهد بود. البته برای اجرای تمام این مجازات‌ها باید عمل زنا به طور کامل اثبات شود چرا که از جرایم حدی است.

اقرار خود شخص زناکار اولین و ساده‌ترین راه برای اثبات زنا است. برای اقرار در دادگاه، فرد زناکار باید عاقل و بالغ باشد و اعتراف کند که این عمل را با اختیار خود انجام داده است. این اقرار باید چهار مرتبه در دادگاه تکرار شود. درصورتی‌که کمتر از چهار مرتبه باشد؛ جرم زنا اثبات نخواهد شد.

شهادت شهود نیز یکی دیگر از راه‌های اثبات زنا محسوب می‌شود. در این راه، حداقل چهار مرد و یا سه مرد و دو زن که زنا را دیده‌اند در دادگاه شهادت می‌دهند.

با توجه به آن که موارد فوق مربوط به وکیل کیفری می شود، پیشنهاد میکنیم لیست وکیل کیفری گروه وکلای دیوانسالار را مشاهده بفرمایید تا علاوه بر مشخصات و شماره تماس آنها، رزومه و سابقه وکالت ایشان را نیز ببینید. کارگروه وکلای کیفری گروه وکلای دیوانسالار با سابقه درخشان و پرونده های بسیار، در کسب نتایج پرونده های کیفری عملکرد فوق العاده ای در مقایسه با سایر وکلای این حوزه داشته است.

جهت مشاهده لیست وکیل کیفری و رزومه آن ها کلیک کنید.

وکیل کیفری

مجازات زنای مرد همسردار

حکم مردی که با زن شوهر دار رابطه دارد

همان‌طور که پیش‌تر اشاره کردیم؛ مجازات مرد درصورتی‌که مجرد یا متأهل باشد متفاوت خواهد بود. حکم مردی که با زن شوهر دار رابطه دارد؛ مجازات محصنه است.

نکته مهمی که در خصوص مجازات رابطه نامشروع با زن شوهردار وجود دارد، این است که برای اجرای مجازات محصنه باید شرایط وجود احصان ثابت شده باشد. مواردی نظیر حیض، مسافرت، حبس، نفاس، بیمارهای مانع مقاربت یا بیمارهایی که بیماری فرد مقابل را به خطر اندازند مانند ایدز، زوجین را از احصان خارج می‌کند.

موضوع مجازات زنا با زن شوهردار بسیار مبحث پیچیده‌ای است؛ بنابراین توصیه می‌شود که اطلاعات موردنیاز خود را یک وکیل خبره دریافت کنید.

بهترین وکیل مجازات زنا با زن شوهردار در تهران را می‌توانید از گروه وکلای دیوان سالار بخواهید. اعضای گروه دیوان سالار این تضمین را به شما می‌دهند که بهترین و بی‌نقص‌ترین اقدامات را انجام می‌دهند تا در نهایت سبب پیروزی و خشنودی شما شوند.

آیا می دانید؟

سخنان پایانی

در مجموع زنا با زن شوهردار از جمله جرایم منافی عفت است و جزو حساس‌ترین پرونده‌های کیفری محسوب می‌شود. به‌این‌ترتیب بهتر است با کمک و همراهی یک وکیل در دادگاه پرونده خود را پیش ببرید.

در آخر نیز امید است درباره مجازات زنا با زن شوهردار اطلاعات مفیدی کسب کرده باشد. همچنین هر چه زودتر با گروه دیوان سالار برای اخذ وکیل رابطه نامشروع در تماس باشید.

وکالت تخصصی

لیست وکیل رابطه نامشروع

وکیل حامد شاکری نیا

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

وکیل حامد شاکری نیا

⚖️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ عضو مرکز وکلای قوه قضاییه
⚖️ از موفق ترین وکلای تهران

⚖️ بیش از 12 سال سابقه وکالت

تماس با وکیل مشاهده رزومه وکیل


وکیل دکتر سعید حسین مروج 

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

دکتر حسین مروج وکیل قاضی بازنشسته دیوان سالار

⚖️ از مدیران حقوقی نیروهای مسلح
⚖️ دارای 2 دکتری حقوق و DBA
⚖️ استاد دانشگاه

⚖️بیش از 40 سال سابقه حقوقی

تماس جهت اعطای وکالت مشاهده رزومه وکیل


وکیل حسن اسماعیلی

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

وکیل حسن اسماعیلی - وکیل کیفری دیوان سالار

⚖️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ عضو کانون وکلای مرکز
⚖️ کارشناس ارشد حقوق خصوصی

⚖️ بیش از 13 سال سابقه وکالت

تماس با وکیل مشاهده رزومه وکیل


وکیل مرجانه فشنگچی 

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

عکس وکیل خانم مرجانه فشنگچی

⚖️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ رتبه دو رقمی در آزمون سراسری کانون وکلای مرکز
⚖️ عضو کانون وکلای دادگستری مرکز با رتبه دو رقمی

⚖️ بیش از 15 سال سابقه وکالت

تماس با وکیل مشاهده رزومه وکیل


وکیل مونا الماسی سهی 

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

خانم مونا الماسی وکیل پایه یک دادگستری

⚖️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ عضو کانون وکلای مرکز
⚖️ کارشناس ارشد حقوق خصوصی

⚖️ ⚖️ بیش از 10 سال سابقه حقوقی

تماس با وکیل مشاهده رزومه وکیل


وکیل فاطمه مرادی حقیقت

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

فاطمه مرادی حقیقت وکیل پایه یک دادگستری دیوان سالار

⚖️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ از موفق ترین وکلای متخصص تهران
⚖️ عضو کانون وکلای دادگستری مرکز

⚖️ بیش از 16 سال سابقه وکالت

تماس با وکیل مشاهده رزومه وکیل


زهرا قهرمانی نمین [متخصص امور حقوقی بیمه]

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️

زهرا قهرمانی نمین-کارشناس حقوق بیمه-دیوان سالار

⚖️ کارگزار بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران

⚖️ کارشناس حقوق بیمه
⚖️ بیش از ۱۳ سال سابقه

تماس جهت مشاوره مشاهده رزومه وکیل


هدیه عرفانیان

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️

هدیه عرفانیان - وکیل مدنی

⚖️ متخصص ثبت شرکت، بیمه، دیوان عدالت اداری

⚖️ کارشناس حقوق بیمه
⚖️ بیش از ۱۳ سال سابقه

تماس جهت مشاوره مشاهده رزومه وکیل


وکیل ملیحه سنگ سفیدی

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️

⚖️ وکیل دادگستری
⚖️ کارشناس ارشد حقوق
⚖️ عضو مرکز مشاوران و کارشناسان قوه قضاییه

⚖️کمتر از 2 سال سابقه وکالت

تماس با وکیل


وکیل محمد فرخی 

امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

محمد فرخی وکیل پایه یک دادگستری

⚖️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ کارشناس ارشد حقوق خصوصی
⚖️ عضو کانون وکلای دادگستری مرکز

⚖️بیش از 20 سال سابقه وکالت

تماس با وکیل مشاهده رزومه وکیل


وکیل امیر بهادر عامری

امتیاز ⭐️⭐️⭐️

⚖️ وکیل پایه یک دادگستری در اصفهان
⚖️ کارشناس ارشد حقوق خصوصی
⚖️ عضو کانون وکلای دادگستری مرکز

⚖️بیش از 5 سال سابقه وکالت

تماس با وکیل

نظرات موکلین اخیر

میانگین امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ (4.7) - 731 نظر

نظر آقای م. خ
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

بسیار دلسوز. تسلط خوب بر قوانین حقوقی به من کمک کردن تا هر سندی را که امضا کردم بفهمم.

نظر آقای ج. ل
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

ایشون یک وکیل حرفه ای هستن و دانش بسیار خوبی در زمینه حقوقی دارند. حمایت بسیار خوبی ارائه دادند و بهترین راهکار را در پرونده ملکی من اجرا کردند. من کاملا راضی هستم.

نظر خانم س. ذ
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

جناب وکیل واقعا وکیل بسیار خوبی هستند. در مورد پرونده من که درمورد مسائل خصوصی زندگی من بود به من کمک کردند. از ایشون ممنونم.

نظر آقای ک. ض
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

یک صلح نامه برای من جناب وکیل تنظیم کردن که باهاش تونستم به تمامی حق و حقوقم برسم.

نظر آقای ک. ض
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

من کارم نظافت هستش و تو یکی از خانه هایی که رفته بودم بهم اتهام سرقت زدن واقعا از حکم زندان می ترسیدم به خاطر شرایط زندگیم، خداروشکر جناب وکیل کارم رو به خوبی انجام دادند.

نظر خانم ج. ه
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

وکیل در موضوع کیفری متخصص بود. خداروشکر تبرئه شدم با کمکشون

نظر خانم ص. ش
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

شوهرم اذیتم میکرد فک نمیکردم بتونم طلاق بگیرم چون حق طلاق نداشتم الحمدلله با درایت وکیل محترم کارم به خوبی به نتیجه رسید.

نظر آقای ن. م
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

طلاق توافقیمون تو یک هفته انجام شد و راحت شدم ممنونم ازتون.

نظر آقای ق. ا
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

هنگام جا به جایی بار یک مشتری ایست بازرسی جلوم رو گرفت و بعد از گشتن ماشین، متاسفانه شیشه در بار پیدا شده بود بازداشت شدم. به کمک جناب وکیل تبرئه شدم. ممنونم ازشون

نظر خانم س. ن
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

من اسمم رو اصلا دوست نداشتم نتیجتا تو سن 40 سالگی تصمیم گرفتمم اسمم رو تغییر دهم شنیده بودم عوض کردن اسم دوندگی زیادی داره خداروشکر آقای وکیل برام اوکیش کرد واقعا ممنونم.

نظر خانم ص. ف
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

حضانت دخترم رو از شوهر سابقم بگیرم و دخترم رو کنار خودم نگه دارم.

نظر آقای ر. س
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

سال هاست که بلبرینگ با برند خودم از چین میارم، ولی برندم رو ثبت نکرده بودم، بعد مشاوره باهاشون از خطرات این قضیه آگاه شدم و برند هم به خودشون دادم برام ثبت کنند، قیمنشونم منصفانه بود.

نظر خانم ق. ل
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

وکیل در موضوع خانواده من متخصص بود. ایشون به من راهنمایی های کاربردی داشتن.

نظر آقای ل. گ
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

اتهام مشروب الکلی داشتم که من رو تبرئم کردند.

نظر خانم س. ک
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

باورم نمیشه منع تعقیب برام گرفتن. اتهام من فساد بود که به کمک وکیل عزیز پایان یافت.

پیج اینستاگرام گروه وکلای دیوان سالار با بیش از 54 هزار نفر فالوور، نکات کوتاه حقوقی و کیفری زیادی را به شما آموزش می دهد

به این مطلب امتیاز دهید!

5 / 4.98

اگر هنوز سوالی درباره مجازات زنا با زن شوهردار دارید، در کامنت ها بپرسید. کارشناسان در کمترین زمان پاسخ میدهند.

امتیاز کاربران: 5 ( 1 رای)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
Call Now Buttonتماس جهت رزرو جلسه با وکیل